Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Winner_hun válasza m4rc! (#9150) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nagyon keveset futott duma kereskedésből....

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9152) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A kocsi jobb elejénél mi az a fehér műanyag doboz? Nincs benne semmi, legalábbis nekem úgy tűnik..

Nemsokára újrafújom az első lökhárítót hogy valahogy ki is nézzen, a mostani állapot az... grrr:P
Amúgy ami előre kilóg, azon van 2 lyuk, arra nem lehet keresztbe valami toronymerevítős dolgot berakni? Lenne annak értelme?:F
Bár azt nem tudom hogy a lökösnek valami anyaga odalóg-e, de az most nem lényeg. Az elv érdekel, hogy lenne-e valami haszna?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9153) Winner_hun válasza Winner_hun (#9152) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. Rezonátor doboz, azon keresztül szivja a levegőt a motor.
2. Volt is, basztak visszatenni. Majd én pótlom...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9154) Petie válasza m4rc! (#9150) üzenetére


Petie
veterán

vidd el valahova állapotfelmérni aztán többet fogsz tudni, lehet megéri azt a pár ezer ft-ot :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9155) VTI-Totya válasza Winner_hun (#9153) üzenetére


VTI-Totya
tag

Azt hittem a tied sérülésmentes. :F

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#9156) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Segítség!!

2008-as 1.8 ES Sedan Civic színkódja kellene nekem, méghozzá a pezsgő/homok metál színűé. Vagy bármelyik ami hasonló.
Van ugyanis ahol Borrego Beige metallic YR-566M , van ahol Shoreline Mist metallic YR-528M néven és kódon fut. Van ahol mindkettő fel van sorolva.
A Citynél tuti hogy Shoreline és YR-528M, kérdés hogy dettó ugyanezt a színt kapta-e meg a Civic, vagy kis árnyalatnyi különbség és kódeltérés lenne?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9157) Winner_hun válasza VTI-Totya (#9155) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez a legnagyobb sérülése. Többször is írtam már erről:
[1]
[2]
[3]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9158) Winner_hun válasza BlacKSouL (#9156) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ajtó kinyit, színkódot megnéz:U
Ha eltérés van a számoknál akkor a színben is lesz...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9159) BlacKSouL válasza Winner_hun (#9158) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hátööö, autó Sopronban, kereskedőnél, én onnan 320 km-re. Munkaszüneti nap van ráadásul :)

A problémám annyi csak, hogy nem tudom, hogy ennek az autónak most akkor pontosan mi is a színe az előbb felsoroltak közül. Fényképen hajszálra ugyanilyennek tűnt a Citynk is, (ugyanez a kereskedés 3 éve küldött hasonló fotót) és az 'ajtó kinyit' után is valóban 528M.
10 márkakereskedő közül 5 a Shoreline megnevezést adja a modell színválasztékában, 5 pedig a Borrego-t. utóbbi pedig guglizás után feltehetően 566M.
Azt meg nem feltételezem, hogy az ország kereskedőinek egyik fele Borrego 566M-es festésű autót, a többi meg Shoreline 528M-est kapott volna :) És az is valószínű, hogy nincs a színválasztékban két nagyon hasonló színű változat.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9160) Winner_hun válasza BlacKSouL (#9159) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor hétfőn telefon. Esetleg hétfőn bemész egy színkikeverő helyre és megkérdezed.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9161) Winner_hun


Winner_hun
félisten

xcbikernek:

[KÉP]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9162) BlacKSouL válasza Winner_hun (#9160) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jaja, hétfőn telefon, kedden meg úgyis megyek személyesen :) Legkésőbb akkor tuti kiderül.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9163) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok Hondások!

Lenne nekem egy garnitúra Integra gyári 15"-os felnim!
-fehér
-frissen fényezett ("koszos" volt már a felni, nem balesett miatt!)
-5 lyukas
-114-es osztóval (?)

Így néz ki de a kép csak illusztráció!

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#9164) m4rc! válasza Petie (#9154) üzenetére


m4rc!
őstag

Ilyet hol/hogy lehet lehet csináltatni? Rohadtul nem értek hozzá.. :B

We are analog players in a digital world

(#9165) Petie válasza m4rc! (#9164) üzenetére


Petie
veterán

én se csináltam :)
de itt már biztos csinálták egy páran.
meg kell beszélni az eladóval hogy el lehessen vinni egy Honda szalonba állapotfelmérésre. ott meg pár ezer ft-ért megnézik az ótót. 5-15 asszem ilyen árak vannak. de majd jön valaki és kiokosít jobban :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9166) Integra


Integra
titán

Sziasztok,ha valakit komolyan érdekelne,csak ma meg holnap elaó az autóm,utána már nem aktuális,mert indul az új project!Tehát amiről szó van HONDA INTEGRA TYPE-R VORTECH supercharger,1999.12.havi.Az autóban original 59990KM van,amiiből 33000KM-t én raktam bele 85%ban autópályán.Az autó abszolut sérülés és karcmentes,teljes mértékben gyári fényezésű!!!Hivatalosan mért 340LE,298NM!!!Az autó 15000KM-rel ezelőtt kapott egy vadonatúj B18C5 motort és hengerfejet Amerikából az AcuraPats-tól,ami hivatalosan be van papírozva!Az új motor kapott 4db SRP 10,5:1 kovácsolt dugattyút,és eagle h-beam hajtókarokat.A hengerfej kapott egy Skunk2 stage1 vezérműtengelyt,ARP hf.csavarokat,Skunk2 titan retainert és szeleprugókat.A blokkban van egy Blox racing block guard.A váltó kapott egy MFactory egyenesfogazású 1-2 gear set-et(2,786:1,900)+MFacory 4,928-as végáttételt,clutchmasters fx400 kuplung szettet act könnyített lendkereket.A kipufogrendszer:SMS-P B19 leömlő+Sunk2 70mm cat-back.A futómű:Bilstein B6-os telók+energy full poly-bushing kit!Amik még vannak az autóban:haassport motortartó bakok,Nology gyújtókábelek,Unorthodox racing könnyített ékszíjtárcsák,aeromotive A-1000 benzinnyomásszabályzó,550cc precision injektorok,Apexi Power-fc írható computer,walbro255lph benzinpumpa+a VORTECH polírozott kompresszor kit vizes intercoolerrel+3 upgrade görgővel!Az optika kimerül egy SEIBON carbon csomagtérajtóban,Mugen szárnyban és TCSkarbon visszapillantó tükrökben.Természetesen megvannak a gyáriak is!Az autóhoz 2 garnitura felni van:a gyári+TeamDynamycs gunmetal 15/7coll,mindkettő makulátlan állapotban!Ja,van még benne egy Mishimoto aluminium racing radiator hozzá tartozó elektromos ventillátorral.És az ár alku nélkül,csere nem érdekel:4.700.000forintocska!

ez szép:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9167) Petie válasza Integra (#9166) üzenetére


Petie
veterán

ja. néztem én is :D
áll leesés :K

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9168) ent


ent
őstag

Kedves honfitársaim!

Volt szerencsém megrendelni egy új 2009es civic 1.8 sport hondát. Beüzemelés előtt kérdezném a nagyközönséget, hogy egy autó bejáratása miben merülhet ki. Szalonban azt mondják ne lassan, húzzam ki. Mások, köztük ismerősök pedig annak a hívei, hogy ne húzzam meg első 2-3e km en. Szerintetek?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#9169) Petie válasza ent (#9168) üzenetére


Petie
veterán

hát nekem én még nem vettem új kocsit :D sajnos nem tudok segíteni.
de asszem hallottam olyat hogy első 20e km-ig nem szabad olajat cserélni :F

ja és grat hozzá :) színe milyen lesz?

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9170) Winner_hun válasza ent (#9168) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az első 1000 km-en nem engedi a max fordulatszámot a gép, ez ne lepjen meg.
Pl így

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9171) Integra válasza Winner_hun (#9170) üzenetére


Integra
titán

cimborám mikor hozta haza az új 1.8-as ufóját, akkor ő az első 500 km-t szándékosan főútvonalon tette meg városokon keresztül, hogy folyamatosan terhelve legyen a motor. ésszerűen forgatta fel és váltott, hogy a motor folyamatosan mozogjon, kopjanak az alkatrészek. aztán utána már ráment az autópályára és úgy jött tovább.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9172) NoLF válasza Winner_hun (#9152) üzenetére


NoLF
addikt

hol az első keresztmerevítőd? azt is leszedted a lökössel együtt? vagy nem is volt benne? :F mert akkor törött volt és nem rakták vissza az egyik legnagyobb teherviselésű elemet... :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9173) !Overdose! válasza NoLF (#9172) üzenetére


!Overdose!
őstag

Lustaság félegészség! :C Olvass csak vissza! Kutyát ütött vele az előző tulaj és persze a keresztmerevítőt nem pótolták. :(

Mod: Hogy áll a kúpod? Felnit sikerült választani?

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#9174) NoLF válasza !Overdose! (#9173) üzenetére


NoLF
addikt

ahha, akkor nem olvastam tovább. :D
én így állok most, sárga index bent, jdm ködlámpa bent, könyöklő bent, sötétítés kész.
sajna olyan felni amit szerettem volna nincs raktáron, nemsoká kiderül hogy milyen tudok rövid időn belül szerezni. a gumik már megjöttek a héten :)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9175) P00By válasza NoLF (#9174) üzenetére


P00By
nagyúr

Klassz

(#9176) NoLF válasza P00By (#9175) üzenetére


NoLF
addikt

na most jött meg hogy milyen felnik vannak raktáron 7x16 4x100 méretben:

Slipstream steelgrey, full polished, mattfekete, gunmetal polír peremmel

Auto X fekete piros széllel

Boost gunmetal

Circuit 8 bronz, gunmetal polír peremmel

Grid fekete, bronz, mattfekete, fekete piros peremmel, zöld, fehér, gunmetal polír peremmel, arany polír peremmel,

fighter bronz

jsp-l fehér

track-r fehér, royalfehér

ezekből szerintem a gunmetal boost és a gunmetal grid jöhet be, a gridnek polír a pereme.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9177) Winner_hun válasza !Overdose! (#9173) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem előző, első;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9178) orbano


orbano
félisten

na, megrendeltem a gumit végre, michelin pilot exalto2, 195/50-es lett végülis. felni hét elején intéződik, még vacillálok a hijoin h125 és mak fever között. rota kilőve, 133k legolcsóbban a 15" szett.

kérőkőrből milyet vegyek? vagy mindegy?

A vér nem válik VAZZE!™

(#9179) orbano válasza NoLF (#9174) üzenetére


orbano
félisten

melyiket szeretted volna?

A vér nem válik VAZZE!™

(#9180) Petie válasza NoLF (#9174) üzenetére


Petie
veterán

szép :)
ha rendőrt látsz húzd le az ablakaidat.
Sala-t is elkapták a rendőrök, szerencse hogy jó hangulatban voltak és nem vonták be a forgalmiját a sötétítés miatt. :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9181) Winner_hun válasza NoLF (#9174) üzenetére


Winner_hun
félisten

A ködlámpák műanyag elemei ugye nem maradnak szürkék? Szerintem nagyon elüt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9182) ent válasza Petie (#9169) üzenetére


ent
őstag

Kösz. Sajnos feleség beleszólt a színébe. Én feketeét szerettem volna de közös megegyezésre Galaxy Gray lett.

Winner_hun-nak és a többieknek is köszi. Kecskemétről Szegedre hozom le kicsikét 3 hét múlva. Próbálom akkor régi E5ön hozni.

Más: Erről a modellről vki tud szolgálni tapasztalatot? Mennyire megbízható? Fogyasztás városi? Nagyon izgatott vagyok mert diesel autóról váltok, az előd 6 litert evett városban és 3500 rpm előtt is volt húzása. (a4 1.9 pdtdi 130le) Mennyire számít a +10le?

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#9183) orbano válasza Petie (#9180) üzenetére


orbano
félisten

miért, most mennyi a szabályos?

A vér nem válik VAZZE!™

(#9184) Integra válasza NoLF (#9174) üzenetére


Integra
titán

alakul főnök úr!!! :R
de mi ez? pirelli? nem kapni gumit felétek? :Y

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9185) Winner_hun válasza ent (#9182) üzenetére


Winner_hun
félisten

Alacsony fordulaton olyan húzása nem lesz mint a dízelnek, de amikor a dízelnek annyi ez még fog húzni bőven;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9186) Winner_hun válasza NoLF (#9172) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt nem tudom még hogy mit tegyek a helyére. Zártszelvény vajon megteszi?
Meg volt ott valami hungarocell is... jó lenne tudni mennyiért lehet ilyet bontottan kapni, csak van egy ép darab:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9187) Petie válasza orbano (#9183) üzenetére


Petie
veterán

semmilyen nem lehet fenn, nincs százalékhoz kötve. :(
én is akartam, de most hogy csak b oszloptól hátra lehet csak így még gondolkoznom kell hogy feltetessem vagy ne. elég furán nézne ki úgy a kocsi :S

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9188) orbano válasza Petie (#9187) üzenetére


orbano
félisten

:Y ez mióta? és nem értem miért? balesetet okozott valahol valami hülyénél a 25%-os sötétített üveg? és mi van a gyárilag sötétítettekkel?

A vér nem válik VAZZE!™

(#9189) xcbiker válasza orbano (#9188) üzenetére


xcbiker
addikt

Nekem le van sötítítve enyhén. Jobban is néz ki így mint sötítítés nélkül + a kíváncsi szemek elől némiképp rejtve van a hátsórész. Az elsők egy árnyalattal világosabban mint a hátsók.
Még simán belátnak a rendőrök is, így talán annyira nem feltűnő.

Fejlemény: Végre kész lettem a kocsival! :C :C :C :DD :DD :DD
Szigetelés, kábelezés kész, Kárpitok a helyükön. Fura ez a csend most. :DDD
Majd egy erölködő kell még + valami kis mobil sub.

Mostmár jöhet a motor rendbetétele! :)

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#9190) xcbiker válasza orbano (#9188) üzenetére


xcbiker
addikt

Mellesleg akkor büntethetnék a napszemüvegben való vezetést is ezzel az erővel.
Ami még sokszor be is korlátozza a látásteret.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#9191) Integra válasza xcbiker (#9189) üzenetére


Integra
titán

gratula:)
swap?!:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9192) orbano válasza xcbiker (#9189) üzenetére


orbano
félisten

írhatnál valamit erről a szigetelés dologról, érdekelne majd, ha egyszer nekiállok hifizni a kocsiba. sokat javított?

A vér nem válik VAZZE!™

(#9193) Petie válasza orbano (#9188) üzenetére


Petie
veterán

nemtom, asszem nemrég óta szivatják a népet ezzel. volt már akinek helyben elvették a forgalmiját, ez volt crxforumon is.
gyárival nincs gond. csak az utólag feltettel :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9194) Integra válasza orbano (#9192) üzenetére


Integra
titán

csak dynamat van az autójában.
mindenféle a megfelelő helyre.
nekem csak az ajtómban van dynamat extreme, de ez alatt nem érdemes semmilyen zajcsillapítással foglalkozni. ezzel csak az a baj, hogy ez a csúcs. :DDD
de az első ajtókat ezzel béleld belül és kívül is. a többi helyre gyengébb dynamat is jó lesz.
de bájkernek brutálisan szétvan csillapítva az autója, kb lenyomatot vett a belsejéről, ha kivenné és összeragasztaná, kapnánk egy teljes kasztnit:) komoly meló

szóval ne add alább. extreme ide vagy oda, nekem már a jobb ajtómban zörög/rezonál a zármechanika pöcökje valahol, mert a 16.5-es komponensem olyat szól az ajtóban, hogy nem bírta:(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9195) xcbiker válasza Integra (#9194) üzenetére


xcbiker
addikt

:DDD
Már csak egy erősebb moci kellene ami el is bírja ezt. :)
Az ajtók nincsenek még teljesen kész, mert azzal megvárom azt míg a riasztót-centrálzárat összedobom + a hangszórópanel kész lesz.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#9196) orbano válasza Integra (#9194) üzenetére


orbano
félisten

és ez a kívülről jövő zaj csillapítására is jó, vagy csak a hangszórók keltette rezonanciákat fogja meg? érdekelne még pl. hogy a kocsi hőtehetetlenségét növeli-e jelentősen. tömeg?

A vér nem válik VAZZE!™

(#9197) xcbiker válasza orbano (#9192) üzenetére


xcbiker
addikt

Itt vannak képek a műveletekről: [link]

Csöndesebb mindenképp.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#9198) xcbiker válasza orbano (#9196) üzenetére


xcbiker
addikt

Tömeget nem nagyon tudom. Sajnos nem számoltam mennyi lapot tettem be.
Szerintem 30-40 lapot biztos beleraktam + a szivacsos Dynalinerből 6-7 lapot. + 2lap Dynapadot.
Zajcsillapításra is. + ha lenne klímám akkor növelné a hatékonyságát.

www.dynamat.com

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#9199) Petie válasza xcbiker (#9198) üzenetére


Petie
veterán

msn-re: igen, vagyis mellette :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#9200) Vandit.


Vandit.
addikt

Hátsó lökhárító csere mennyibe fáj kb?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.