Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19009) xcbiker


xcbiker
addikt

Úgy néz ki Napfénysüti nem fogja elvinni, inkább a keresgélést választotta.
Volt egy olajtócsa a kocsim alatt állítólag... hát ebből biztos nem folyt, csak a szomszéd kocsija ált ott szombaton és mivel 4 Hondát fotóztunk (Trebron, Edifice, HonDani, Én)megkértük hogy guruljon odébb a roncsával. Kb 1 éve szenved azzal a kocsival, totál hengerfejes, nem is indul. Így némi félreértés volt.

Igaz hogy a motorterem nem a legszebb, és a gyujtáselosztónál is olajpárás, de ezeket még most fogom megcsináltatni. Persze jobb lett volna akkor látja. Én egy őszinte, korrrekt ember vagyok, nem adok el zsákbamacskát. Ezért is cseszett fel kissé a srác. Főleg a Del Sol-os ismerőse. - "Motortér fújva volt, mert gyárilag azt nem az autó színére festik." :DDD

Többektől hallom, hogy idióta vagyok, mert minek költök még a kocsira eladás elött.
Talán azért mert teljesen renbe akarom tudni. Az én lelkemnek is jobb, ha a több mint 2 évig kiszolgáló kis autóm egyben távozik.

Így most a következők lesznek: Kap kipuff dobot (VTI-t), a gyujtáselosztónál gyűrű csere, bal kormányösszekötő csere, jobb féltengelyszimering csere, olajcsere. Kap egy zsírúj kulcsot, mert a régi szégyen.
Valamint Balu-val átnézetem, hogy mit lehetne kijavítani, beállítani még.
Ha valaki megadja az árát akkor a már csereérett nagyszilenteket és kuplungot is kicserélem.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.