Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) Winner_hun válasza orbano (#18362) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18502) orbano válasza Winner_hun (#18501) üzenetére


orbano
félisten

:O

A vér nem válik VAZZE!™

(#18503) olbeteam válasza Winner_hun (#18501) üzenetére


olbeteam
tag

Nem szokásom, de ez a videó gyönyörű és egyben szomorú.

Le a kalappal...

I can resist everything but temptation.

(#18504) Napfénysüti válasza olbeteam (#18503) üzenetére

Egyetértek. Nagyon eltalálta a rendező az egészet elejétől a végéig.

Més que un club!

(#18505) orbano válasza Napfénysüti (#18504) üzenetére


orbano
félisten

De leginkább a Honda találta el azt az autót :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18506) Integra válasza Winner_hun (#18501) üzenetére


Integra
titán

ezmárkenblokk.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18507) Napfénysüti válasza orbano (#18505) üzenetére

Lehet hogy rosszul tudom de nem működött közre a fejlesztésében Senna? Egy videót láttam anno ahol még talán a Suzukai pályán terelte nagyon keményen az akkor új NSX-et.

Més que un club!

(#18508) Winner_hun válasza Napfénysüti (#18507) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ott

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18509) Integra válasza Winner_hun (#18508) üzenetére


Integra
titán

jelentkeztél már? te úgyis megint nyerni fogsz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18510) Winner_hun válasza Integra (#18509) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18511) zolynet válasza Winner_hun (#18508) üzenetére


zolynet
addikt

kb annyi öröm v érzés ül ki az arcára mint Kiminek :DDD

Life is too short to stay stock!

(#18512) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[KLIKK]
:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18513) neduddki válasza neduddki (#18436) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hmmmm, jonak tunik ez az enesei98as lukoil, majd 500km es kicsivel fel alatt a mutato:- )))

udv

neduddki

mod: pedig en m onthanam hogy tulzasba vittem a finomkodast a napokban

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18514) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!!

Személy szerint imádom a Honda márkát és gondoltam ide linkelem be amit autós témában találtam remélem tetszik majd mindenkinek :D
Egy kis biztonság..
Ime

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#18515) xcbiker válasza HartgeH3-2.8 (#18514) üzenetére


xcbiker
addikt

:)) :DD :DDD :O

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18516) Sipi16 válasza neduddki (#18513) üzenetére


Sipi16
senior tag

Van értelme 98-ast tankolni? Mitöl jobb? Miben más?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18517) xcbiker


xcbiker
addikt

10,3l lett a fogyim 50%-ban E85-öt tankolva.
szerintem megéri.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18518) neduddki válasza Sipi16 (#18516) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

eleri a 95oktant /leglabbsi itthon, osztrakoknal elvan 95 a totoya ami itthon gyak. az osszes 95vel becsrog, de a civic se nagyn rajong erte/:- )))
98rol itt volt rola szo, Tibi is okoskodik meg, de nem az igazi, amugy a carinas min-em kagylo 95vel volt, es az istenneks em akrt csorogni a dog:- )
meg kene keresni a tc-s cikekt ami a elogyujtas-oktanszm viszonyarol irodott mod: ehune

udv

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18519) neduddki válasza neduddki (#18513) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

23. tank 576.4 km 32.66l ami 5.67l/100km, na nemmegaszontam:- ))) probaltam a parndorfi jet kutnal tuszkoni amig csak lehetettt, de lecsapta fojjamtosan /nem tom me ott tankoltam, benn a faluban akrtam a kagylonal, de ma mindegy/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18520) xcbiker


xcbiker
addikt

Lukoil N95 + 21,38L AGIP E85 fogyasztási adatai: 343Km-en 9,52L-re jött ki. Ebben volt egy 210-es végsebesség teszt is :D, ill jópár el-el tolás. :DDD
De főként országút és autópálya, minimális városi közlekedés.
Asszem nem rossz ez az etanol, de azért várom az átalakítást, mert szeretem a normálisan kivitelezett dolgokat.
Köv héten megrendelem a benzinszűrőt és a csere után első dolgom lesz a régit szétvágni a tapasztalatszerzés végett. :D

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18521) SeQ válasza xcbiker (#18520) üzenetére


SeQ
csendes tag

Érdekes terv! Néha nekem is megfordul a fejemben. Lakótársam már fél éve tervezgeti hogy berakja az 1.4es astrába. Én még várom a piac fellendülését, meg előfordul hogy a turbó is kell, de eddig még mindenről lebeszéltem magamat. De a tapasztalatokat azért majd biztosan megosztod velünk és abból tanulunk.
Amúgy, mennyibe fog kerülni neked? szűrőkkel, beszereléssel, mindennel? (ha szabad kérdezni)

--> Nincs múltad. A jelenben élni a legjobb út ahhoz, hogy legyen jövőd is.

(#18522) orbano válasza SeQ (#18521) üzenetére


orbano
félisten

a piac a kereslettől fog fellendülni. el kell kezdeni venni az E85-öt.

A vér nem válik VAZZE!™

(#18523) Winner_hun válasza xcbiker (#18520) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha GPS szerint 210 az tán ok, óra szerint megy az többet is:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18524) Winner_hun válasza Winner_hun (#18523) üzenetére


Winner_hun
félisten

Illetve nem ok, mert még az is kevés. 222
Egyedül a kerekek mérete a kérdés.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18525) xcbiker válasza Winner_hun (#18524) üzenetére


xcbiker
addikt

nem az a vége, csak nem volt elég lehetőségem kihajtani, mert jött a kanyar, meg ott már mások is voltak az úton.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18526) GTheo


GTheo
csendes tag

Sziasztok!
Autóvásárlásban vagyok jelenleg, maximum 2 millió Ft-ig. Eddig 3-as BMW-t szerettem volna, hátsókerekeset, erőset, keresztbe csúszkálósat, de rájöttem, hogy abból egy jó darab drága, drágán fenntartható és nehezen található. Ezért jutottam a Civicre... 2002-2005 közötti darabot szeretnék, lehetőleg 100 ló felettit, ha lehet 3 ajtósat, Sportot :)
Ezekből van ugye az 1.6 Sport 110 ló, a 2.0 VSA 160 ló, meg van a Type-S és a Type-R... Első Hondának a Type-R erős lenne, Type-S-ből pedig nincs eladó használtautón, a VSA brit, nem tudom, hogy megbízható-e annyira, mint egy japán, ezért eddig az 1.6 Sport tetszik nagyon :)
Tudnátok segíteni döntésemben, mi miért jó, mire MUSZÁJ figyelni vásárláskor, stb?

(#18527) wierra válasza GTheo (#18526) üzenetére


wierra
senior tag

Szerintem 7gen Type-R-t amúgy sem kapnál 2M környékén, ill. abból a facelift utánit szokták ajánlani.
7gen-ben szerintem a crxforum tapasztalt sofőrjei többet tudnak Neked segíteni...magamból kiindulva legalább is. :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#18528) Integra válasza GTheo (#18526) üzenetére


Integra
titán

7gen ctr-t nem kapsz 3.5 alatt jó állapotút. amennyiért te keresel autót, talán facelift 7gen 1.6 sport-ot kapsz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18529) Winner_hun válasza neduddki (#18519) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18530) NoLF válasza GTheo (#18526) üzenetére


NoLF
addikt

hogy érted, hogy brit? az összes aurópai 7gent angliában vagy törökországban gyártották.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18531) GTheo válasza NoLF (#18530) üzenetére


GTheo
csendes tag

Igazad van, bocsi.
Amúgy ez a VSA 2.0 civic milyen?
Ma voltam kipróbálni egy 1.6 Sport és egy 1.4 Sportot is, árban ugyanúgy vannak, csak az 1.4 Sport az végig vezetett szervízkönyves itt Pécsett a Hondában, csak azzal az a bajom, hogy 1.4-es :( Az 1.6-os Németo.-i, első magyar tulajdonostól, a baj eleje volt picit törve elvileg, ami nem lett hibátlanul megcsinálva, amúgy most a tükre le van törve. Bementem a Hondába, ahol átnézette a srác egyszer, ott azt mondták, hogy 50-ből teljesen rendbe lehetne kb. hozni az autót. Bent a Hondában a csaj mondta, hogy nagyon nehéz fasza 1.6 Sport Civicet találni... :\

Ebből a 2.0 VSA változatból van fent 2,1-től 2,5 millióig 3-4 db, nem túl drágán. Van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Az 1.6 Sport lenne az igazi, de ha ebből a VSA-ból találok egy jót, az is megfelel :)

(#18532) zolynet


zolynet
addikt

Sztem kinézek az eseményre: A Hungaroring Sport Zrt. a nyílt Autós Napok megrendezésével is hozzá kíván járulni, a közúti autós közlekedés biztonságának növeléséhez. Hiszen a résztvevők biztonságos körülmények között próbálhatják ki gépkocsijuk és saját vezetői tudásuk lehetőségeit és határait. :K

Haver épp most volt a Nürburgring-en, tejesen felcsigázott, élménybeszámolója: katt

#18531 GTheo: ha azt mondod mennyire nehéz jó 1.6sportot találni, akkor mit mondanál a ctr-re,vti-re,...? :U 7genből minimum 1,6 legyen, 1.4es sokkal lomhább (nincs tapasztalatom, elmondások alapján)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#18533) Integra válasza zolynet (#18532) üzenetére


Integra
titán

hülyék ezek a motorosok, hogy az autók között is kimennek a pályára...
amúgy is életveszélyes pálya, az autósok meg nem valók a motorosok közé és fordítva..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18534) GTheo válasza zolynet (#18532) üzenetére


GTheo
csendes tag

Elhiszem, hogy azokból nehezebb találni, de nekem 1.6 Sport kéne :)
Amúgy tegnap vezettem mind a kettőt, 1,4-t és 1,6-t, hát, sajnos gyenge az 1.4. A jelenlegi 1.4-es automnál jobb, de nem sokkal.
Amúgy most van egy 1.6 Sport itt a közelben, fekete, 3 ajtós, amit szeretnék. Bementem a helyi Hondába, mert ott megnézték, azt mondta a szervízes srác, hogy 50 ezret kb rá kéne költeni, akkor lenne jó. Amúgy Németo.-i az autó, ott tört a bal eleje, aztán 2006-ban került a Mo.-i tulajához. Rizikós nagyon az ilyen autó?

(#18535) Snoop-y válasza xcbiker (#18517) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mennyi most az E85 ?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#18536) xcbiker válasza zolynet (#18532) üzenetére


xcbiker
addikt

Nem lenne rossz, bár én szívem szerint elsőnek óvatosabb lennék és csak egyedül tennék egy-két próbakört. Féltem a kocsim annyira attól hogy, aki már "nagyon tud vezetni" lezúzza. Persze ez nem kivitelezhető. :(
Persze jó lenne kipróbálni magam és a kocsim egy versenypályán is.

A motorosok autók közé engedése meg no comment!

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18537) xcbiker válasza Snoop-y (#18535) üzenetére


xcbiker
addikt

250

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18538) Snoop-y válasza xcbiker (#18537) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nekem utolsó fogyasztásom 7,4 L

Ha nekem is felmenne 10-re E85-től akkor kb 2000 Ft-ot takarítanék meg még mindig.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#18539) xcbiker válasza Snoop-y (#18538) üzenetére


xcbiker
addikt

szerintem neked nem menne annyira fel, mivel nekem benyával 9 körül eszik.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18540) Winner_hun válasza xcbiker (#18539) üzenetére


Winner_hun
félisten

Neked ott valami nem stimmel szvsz. Vagy csak nagyon nyomod:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18541) xcbiker válasza Winner_hun (#18540) üzenetére


xcbiker
addikt

persze hogy nyomom. :D - VTI vazze! :DDD
Amúgy sokszor rövideket megyek, meg városban.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18542) Snoop-y válasza Winner_hun (#18540) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sokat jár városban. Dugózástól nagyon felmegy. Ha meg kijut városból akkor meg megyeget vele. Az enyém azért eszik ilyen keveset mert reggel és este a rakparton végigsuhanok vele illetve országúton tötymörgök meg ugye kapásból könnyebb 200 kilóval a kocsi.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#18543) NoLF válasza Snoop-y (#18535) üzenetére


NoLF
addikt

243-245 körül nyomom én bele

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18544) zolynet válasza xcbiker (#18539) üzenetére


zolynet
addikt

9,4l volt a legutóbbi, de mint említettem anno asszonyka szereti a hüsit, így nyomni kell a klímát ha már megadatott. :DDD És ebben elenyésző raccsing van.
Én megpróbálok kimenni, ha gondolod kiviszlek, ledumáljuk. Én is féltem a vasat, megpróbálok a 7-8között kiérni h az elsők között mehessek óvatosan, okosan. Gummáim 1évesek, inkább tartok a féktől h bírja. Első fékek cserélve voltak 1-1,5éve, hátsó az gyári. :U Kimegyek, csak nem kerül annyiba mint Nürburgringre kimenni, 200k. :DDD
Egy közepes fék update mennyibe fájna, értem ezalatt h nem szeretnék 2-300ezret rákölteni, tudom h rá lehet. De ennyire maximalista nem vagyok, ill normál használatra vettem az autót.

E85ön erőteljesen agyalok én is, ez a madj 13eFt-os teletank nem igazán tetszik. :(

Subaru Impreza WRX STI WR1 Hungaroring Track Day :U

Btw asszem megvan h melyik pályán szimulátorozok 2hónapig. :D

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#18545) xcbiker válasza zolynet (#18544) üzenetére


xcbiker
addikt

az egri hondások nagyrésze már e85-el jár.
szerintem én is megcsinálom az átalakítást.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18546) zolynet válasza GTheo (#18534) üzenetére


zolynet
addikt

anno én is nézegettem a 3ajtósakat, abban tudok segíteni h anno (jan-feb) ezek fenn voltak hírdetésben: 1, ára akkor is ekörül volt
ellenben ketteskével melynek az ára 2,3körül mozgott és hát nem igen van most pénz, ami van azt elnyaralják az emberek, a km óra állása sem változott, egy megnézést megér sztem ... ugye ezek közel a 100km-es nagyszervízhez, ezzel is kalkulálj!

Life is too short to stay stock!

(#18547) CurrentValue válasza zolynet (#18544) üzenetére


CurrentValue
tag

Totya árult féktárcsát, vedd meg, meg hozzá a DS fékbetéteket, neki is elég az a fék ;)

(#18548) GTheo válasza zolynet (#18546) üzenetére


GTheo
csendes tag

A drágábbik szerintem a legjobb használtautón, de az szerintem drága, lekéne alkudni... A 2 milliósat vezettem tegnap, arra mondták a Hondában, hogy 50 ezret kb. rá kéne költeni, vmit ki kell rajta cserélni. Ez Németo.-i autó, 2006 óta van Mo.-on.

(#18549) xcbiker


xcbiker
addikt

Most hallottam a hírekbe, hogy jobb lesz vigyázni a gyorshajtóknak. 3 napig mindent bevetnek.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#18550) zolynet válasza xcbiker (#18549) üzenetére


zolynet
addikt

Megerősítem, reggel mondta a rádió, tv hogy mérés van a köbön. (üres a kassza?)
Akkor péntek este gyorsulás? :D

Life is too short to stay stock!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.