Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4494) axioma válasza KMT (#4492) üzenetére


axioma
veterán

Konkretan tegnap jott a panaszlevelemre valasz az Erstetol, hogy szerintuk jogos az, hogy
- kartya eves dijabol nem kaptam vissza az idoaranyos reszt (kotelezo lenne)
- nem azonnali, hanem 30 napos felmondast csinaltak, hiaba a kondivaltozas miatti, es raadasul az amugy ingyenesseget teljesito szamlan a teljes, kedvezmeny nelkuli csomagdijat a mar megszolgalt kedvezmenyu honap megmarado napjaira IS es a kov. honapba atlogo napokra is (de arra a honapra is teljesulne) felszamoltak.
PSZAF lesz belole, mert engem ugyan ne huzzanak le, de azert erre keszuljetek fel, hogy nem ilyen egyszeru, hogy ingyen szunteted meg. Engem most olyan 2500-zal huztak le.

Amugy cib online most olcsobb, mint a cibezz (marmint valtozasok utanra), mas kerdes, hogy az erste lehet me'g olcsobb nala. De lassan az a legolcsobb, ha kp-ban szerzed meg a jovedelmedet...

MIFtIli: otp-t konkretan nem tudom, ha van olyan, hogy atvezetes sajat szamlak kozt, akkor az _lehet_, de nem feltetlen gyorsabb, valami kifacsart ertelmezes szerint most mar az ilyen tranzakciok is csak Giro szerinti munkaidoben tortennek meg azonnal, egyebkent nyitasig sorbaallnak...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.