Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32856) Moleman


Moleman
addikt

Üdv újra, jó móka volt közel 600 bejegyzést elolvasni egyben. :D

@Earnie Ball tapasztalatok
Csak egy gitáromon van EB, 12-56 25.5"-on, H standard hangolásban, sose volt gond vele.

@kemotox
Nekem 2009-es Cort Action A van (aktív), kezdő mindenesnek jó volt, de most már másra vágynék. Bő fél éve majdnem vettem egy Cort T54-et olcsón GS-ről, aztán játszottam egy 2003-as amcsi Fender JB-n (meg japán PB-n is, az nem tetszett annyira). Azóta Sire-re vágyom, de nemigen veszek egyhamar, a Cort se volt a kezemben hónapok óta.

@bigrob
Volt Steinberg UR22 Mk1-em és Mk2-m is, az Mk1-et tartottam meg, nagyon szeretem. A loopback hiányzik belőle, de az Mk2-ben is bután van megoldva (elfoglalja a bemeneteket), úgyhogy ha ez szempont, akkor UR44-et kéne venni, az meg túl nagy és túl drága. A Focusrite-oknak is jó hírük van, csak mikor még én vettem, rossz volt az ár-érték arányuk a Steinberghez képest.

Múlt pénteken elvittem az asszonyt élete első Tátrai Band koncertjére, erre a művész urak életük formáját hozták, úgyhogy újabb rajongó van köztünk. :C
Ráadásul én is kezet foghattam a mesterrel, dedikálta a számlistát, amin előtte 2 órán át ugrált. :))

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.