Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#648) Mike válasza Sirandrish (#647) üzenetére


Mike
veterán

akkor ezt figyeld:
a múltkor volt az az event, amikor együtt kellett lecsapkodni az ellenfeleket, meg kis átlátszó kockákat gyűjteni. a végén volt akik smán bennmaradtak valahogy a világomban, csak azt tűnt fel, hogy nem tudtam a csapatom tagjain váltogatni. hogy ők a világomban mit műveltek, nem is láttam, mint ahogy a karakterüket sem, hogy éppen hol bóklásztak. arra sem emlékszem már, hogy hoztam be azt a listát amiben ott volt, kik vannak a világomban és kickelhettem őket ha akarom

ha gondolod, ki lehet próbálni, hogy UID segítségével bárkihez be tudsz e lépni, a hívása nélkül (ok, lehet kiirja valahol, hogy x belépett, de mi van ha nem veszed azonnal észre?

farmolás:
10 haverhez bemegyek, körbejárom az egyik tavat és megvan a heti 100 virág, vagy annyi kő amennyit csak akarok, gondolom ezt meg nem akarták

amúgy ezt úgy lehetett volna elkerüli, ha egy nagy közös világ van, és azt tartja számon, adott virágot, követ leszedted e már, mint ahogy az rdr2 online is működik, ezt most nem így csinálták meg, ergo nem fognak rajta változtatni, mert alapjaitól írhatnák újra az egész tárgy managememtet

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.