Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) Primary92


Primary92
senior tag

Hogyan érdemes reklamálni akkor, ha az egyik tétel helyett egészen más termék került a csomagba?
Eddig mindig pontosak voltak, hál'sten.

(#33352) sonique


sonique
őstag

GB Konkluzio :

a régebben is irt probléma ezen a héten véget ér pénz visszafizetéssel
a rendelésre külön biztositas volt kifizetve hogy el lopott/veszett csomagot küldjék ujra (oneplus6 8/128)
ezt kb 50 üzenet valtas utan sem voltak hajlandoak megtenni
ennek a fényében tök felesleges ezt kifizetni mert pocsék a hozzáállásuk sajnos, a support kritikán aluli és ha elveszik vagy ellopjak a csomagot vita nagyon nem lehet a termék árának visszatéritéséröl

ez a biztositas egyszerü lehuzas semmilyen modon nem segit az elveszett /lopott csomagok ujraküldését

sajnos cirka orosz rulett hogy megérkezik e a csomag a nem megfelelö szállitoi szerzödés miatt :(

ennek fényében rendeljen mindenki erröl az oldalrol
vagy ha mar igen aprószarokat amiért nem kár és nincs szükséged rá :)

(#33353) sonique válasza lac14548 (#33346) üzenetére


sonique
őstag

nyugodtan irj a supportnak németországbol max 1hét
/azt már lenyultak sokak szerint kint, de valoságban itthon;) /
tökfelesleges 60napot várni csodára ...
paypalt csak végsö esetben mert ott csak 1 lehetöséged van

[ Szerkesztve ]

(#33354) sonique válasza Feribox20 (#33315) üzenetére


sonique
őstag

ez nem hogy karácsonyig nem fog megérkezni hanem soha :(
sok reményt ne táplálj már bele hogy megjön

(#33355) Silent77 válasza sonique (#33353) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ne kezd már megint. :(
Feucht-nál tűnik el, nem itthon! Nem csak Magyarországot érinti, vagy máshol is magyar posta nyúlja le? :U

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33356) sonique válasza Silent77 (#33355) üzenetére


sonique
őstag

nem kezdem megint épphogy te nem tudod elfogani hogy lehet más véleménye valakinek és talan még igaz is

németországban egy lezart postazsákbol már elég nehéz lopni
viszont itthon kipakolasnal be scannelés elött igen és sokkal nagyobb is erre az esély

de a lényeg nem is ez hanem hogy elveszett/loptak és a support hozza hozzaallasa

[ Szerkesztve ]

(#33357) Silent77 válasza sonique (#33356) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A hülyeséget nem is fogom.
Melyik része nem világos amit írtam?
Nem csak Magyarországot érinti, vagy máshol is magyar posta nyúlja le?

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33358) walakyb válasza sonique (#33353) üzenetére


walakyb
aktív tag

Sajat magadnak mondasz ellent.
Egyreszrol irod, hogy nyugodtan irjon nekik, mert ugyse jon meg (egyebkent karacsonyi idoszakban bizony az is lehet, hogy meg megjojjon, bar kicsi az eselye), masreszrol meg lebeszeled rola, hogy PP-hez menjen egyelore.
60 nap elott nem fognak erdemi valaszt adni akar volt biztositas, akar nem (a szuksegessegerol, hasznossagarol ne nyissunk vitat, nincs min...), innentol kezdve teljesen felesleges, csak sajat magat (meg oket) idegesiti az ember. PP-hez menni 60 napnal hamarabb pedig egyenesen ongyilkossag, boven van ra esely, hogy elmeszelik az embert, mert hogy meg megjohet.
Egyebkent egy apro pelda, hogy nem is biztos, hogy a GB fele 60 napos "szivatas" olyan kiugroan extrem,
Nekem eddig osszesen 1 csomagom veszett el, egy Aliexpresses. Mar eleve mokas volt a dolog, mert 2 hettel azutan, hogy feladta elvileg a csomagomat, irt egy levelet, hogy oromhir, feladtuk a csomagodat, es kaptam egy teljesen masik kovetesi szamot. igy 22 napra lett tenylegesen feladva a cuccom. A kapott TN feleledt, es haladt is szepen, de az orszagba soha nem ert be. 1 nappal a 60 napos ido elott ratolt 10 napot, majd 2 nappal kesobb meg 10et, kozben mar folyamatosan ment a levelezes. mindig irta, hogy varjak egy kicsit, mindjart rakerdez a szallitora, de soha semmi eredmenyt nem kozolt (a TN pedig halott volt, ekkor mar 40+ napja). Dispute-ot nyitottam, kertem a full refundot, termeszetesen 0 refundot ajanlott, hogy varjunk meg, rakerdez. 1 het utan escalalodott, Alitol megkaptam a full refundot. Mindezek utan en kaptam tole 1*-ot ertekeleskent.

(#33359) sonique válasza Silent77 (#33357) üzenetére


sonique
őstag

:) sajnos tolvajok nem csak itthon vannak
mas véleményen vagyuk ez van

mindenki azt hiszi el ami neki szimpatukus
nagy esélyel elég sok helyen rááltak a Gb csomagokra hisz hasonlo csomagolas és felado miatt könnyü beazonositani.

(#33360) walakyb válasza sonique (#33356) üzenetére


walakyb
aktív tag

Figyi, ezeket a netto balfaszsagaidat honnan veszed?
Termeszetesen lehet masnak mas a velemenye, de a tenyeket elferditeni, hat hogy is mondjam...
"németországban egy lezart postazsákbol már elég nehéz lopni" ezt fejtsd mar ki jobban legyszives...

(#33361) walakyb válasza sonique (#33359) üzenetére


walakyb
aktív tag

"nagy esélyel elég sok helyen rááltak a Gb csomagokra hisz hasonlo csomagolas és felado miatt könnyü beazonositani."
LOL ember, te ezeket a baromsagokat tenyleg elhiszed? Miert lenne jobb egy GB-s csomag, mint mondjuk egy Aliexpresses, vagy Banggoodos? Raadasul Aliexpressrol PONTOSAN ugyanolyan csomagolasban kaptam meg eddig az osszes csomagomat, mint GB-rol szokott jonni...

(#33362) tupacamaru válasza walakyb (#33361) üzenetére


tupacamaru
veterán

Engedjétek már el, most megint ez lesz oldalakon keresztül? :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#33363) sonique válasza walakyb (#33358) üzenetére


sonique
őstag

nem mondok ellent magamnak de a paypal os reklamaciot akkor érdemes elinditani ha sajat igazadban 100% ig biztos vagy és tudod bizonyitani !! ha ez fenn áll akkor nincs esély rá hogy bukod a követelést

hogy 60napon belül vagy tul vagy szinte mind1 ha pl 3-4hete ne mozdult a tracking egy olyan esetben amikor
a német magyar posta 1-5nap max !!

én nekem a supporttal sikerült elintéznem paypal nélkül a dolgot 60napon belül a csomag 1hét alatt megérkezett németországba kb és 3-4 hete nem volt valtozas a trackingben
több hasonlo referencia belinkelése után és nem kevés beszélgetéssel visszafizették a pénzt de én nem ezt kértem hanem az ujraküldést ha már kifizettem az extra pénzt

mint emlitettem nagyon régota vasarolok online külföldröl
sokkal nagyobb és drágább dolgokat is
ezen az oldalon az elsö vasarlas lett volna mert odzkodtam tölle sajnos joggal

ilyen hozza állassal sajnos csak itt találkoztam a support részéröl :(

mind2 alirol is régota vasarolok
elveszett csomag még nem volt és reklamáciot is nagyon korrektül kezelték eddig

(#33364) Tubk válasza sonique (#33359) üzenetére


Tubk
csendes tag

(#33365) Silent77 válasza tupacamaru (#33362) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem lesz.

Téma lezárva, köszönöm! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33366) lac14548 válasza sonique (#33353) üzenetére


lac14548
aktív tag

Levelezek velük, de vagy azt mondják, hogy várjak még.
Vagy azt, hogy már itt van menjek érte a postára...

A német posta elküldte, a magyar nem kapta meg (ezt mondják).

Hogy érted, hogy csak egy esélyem van a paypal-nál?
Ha kifizettem és nem kaptam meg (biztosítás is volt rajta), határidőre nem ért ide, akkor mi lehet a probléma?
A csomag nyomkövetős volt, tehát láthatja akárki, hogy senki nem vette át (főleg a címzett nem).

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#33367) Golfplusz


Golfplusz
csendes tag

Sziasztok!

A "vita hevében" esetleg kérhetlek benneteket egy válaszra? :)

https://prohardver.hu/tema/gearbest/hsz_33323-33323.html

Jól értelmezem, hogy csomagom még Kínában van?
A Holland postával érkező csomagom időközben megérkezett országunkba. :C

Köszönöm.

(#33368) Rick4 válasza sonique (#33363) üzenetére


Rick4
félisten

Írtam itt nemrég két példát, miért nem szabad vakon hinni, hogy majd a paypal elintézi, ebay-es vásárlás az usából, sok értékeléses amerikai eladótól global shippinggel, nekem volt igazam, mindent tudtam bizonyítani, mégis és buktam.. Se a paypal, se az ebay nem kezdett a dologgal semmit, pedig 150 ezres tételekről beszélünk...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33369) lovi27 válasza Rick4 (#33368) üzenetére


lovi27
addikt

"mindent tudtam bizonyítani"
Akkor miért tűröd? Miért csak a fórumot izgatod vele?

(#33370) walakyb válasza Rick4 (#33368) üzenetére


walakyb
aktív tag

A bo honapja megallt TN epp eleg bizonyitek szokott lenni a PP-nek. Marpedig ezeknel a csomagoknal VAN rendesen mukodo TN, amin tokeletesen latszik. Akiket (nem sokrol tudunk akkor se) a PP elkaszalt ilyen csomagoknal, mind turelmetlen volt, es arra hivatkoztak, hogy meg megerkezhet, boven a 60 nap elott inditottak a vitat a PP-nel.
Annyit elarulnal, hogy mennyi idovel a shipping out utan nyitottal PP vitat?

lac14548

Van 2 lehetoseged.
1. Varsz turelmesen, ha letelt a 60 nap (ami hataridorol te beszelsz, az nagyon nem az, az csak egy VARHATO SZALLITASI IDO), eleve a GB is mashogy fog kezelni (persze, az elso 1-2 "kotelezo" kanyart akkor is meg kell futni jo esellyel), de ha megse akarnanak fizetni, a PP 99.99%, hogy neked fog donteni.
2. Ra hallgatsz, es rohansz azonnal ajtostul a GB-nek, par nap mulva (mivel 30-40 nap utan biztos, hogy nem fizetnek) a PP-hez, eleg jo esellyel fognak elkaszalni, es mivel 1 vasarlashoz 1x lehet ticketet nyitni, csak a GB joindulatan fog mulni, hogy mi lesz...

Ertsetek mar meg (nem soniquenek szol, ugyse fogja) nem 1 szereplos a dolog, es a GB-t senki se vedi azoktol a kocsogoktol, akik ha visszakaptak a penzuket, majd megis megkaptak a csomagot, nem szolnak, hanem orulnek a 2-3-4-600 dollaros cuccnak, hogy ingyen volt... Komolyan kivancsi lennek egy tesztre, hogy az itt teliszajjal hoborgok kozul ki fizetne vissza hamar a penzt, ha a sajat zsebere menne a jatek...
Es igen, nekem is van mokas csomagom, igaz, nem Feuchtban eltunt, hanem "csak" elcserelt csomagok. Kaptam a telefonom helyett egy jofele (nem arban jofele...) Playmobilt. En is hoborgok persze, de nem a GB-nel, ott csak jeleztem, hogy gond van, hanem ahol tenylegesen a problema keletkezett, a DPD-nel...

[ Szerkesztve ]

(#33371) pelenka35 válasza lac14548 (#33346) üzenetére


pelenka35
őstag

Hali .
Detto én is így jártam :
Rendelés dátuma: 19/10/2018 15:57:14
2018-11-01 05:31:00
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: <a href=https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal?searchvalue=CF511555512DE

A csomagról szintén nem tud a posta oda még nem érkezett meg.
Várjak még, vagy kinek Írjak GB annyit kért várjak december 19-ig .letelt .
Ötlet ?

Gamertag:Rob3rt75

(#33372) defy456 válasza pelenka35 (#33371) üzenetére


defy456
aktív tag

Az enyém is ugyan így áll...

(#33373) defy456


defy456
aktív tag

Az egyel előtte lévő történés, hogy bezsákolják.
Ha a csomagról nem látják, hogy hol van. Azt a "zsákot" amibe belerakták csak meg tudják nézni, hogy megjött e.
Vagy ugyan abba a zsákba került egyéb dolgok.

(#33374) Rick4 válasza lovi27 (#33369) üzenetére


Rick4
félisten

Ha visszaolvasol, és megtalálod az eredeti hozzászólást, amire ebben csak utaltam, és akkor magad is meggyőződhetsz, hogy a hozzászólásod felesleges, 4 hónapon keresztül napi szinten ment a levélváltás, ok okozati összefüggéstől kezdve minden le lett írva.

Amennyiben valójában nem érdekel a dolog, akkor meg csak ilyeneket írkálsz... Ja, ez izgatás? Érdekes életed lehet, ha te ettől izgulsz...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33375) pelenka35 válasza defy456 (#33373) üzenetére


pelenka35
őstag

Mit csináltál eddig ,amit én esetleg nem ? :)

Gamertag:Rob3rt75

(#33376) defy456 válasza pelenka35 (#33375) üzenetére


defy456
aktív tag

Ahogy olvasom a dolgokat, nem sok értelme van a postát zaklatni, ugyan azt látják csak amit mi.
Elkezdtem zaklatni GB-t. Még nem reagáltak.
Elég fura, hogy mindenkinek ott tűnik el a telefonja. Nem értem GB miért nem lép a tökükre.
Azért ekkora összegnél elég szarul érzem magam. Én ha lehet akkor újraküldést kérek. Bár akkor is bukok rajta, mert 4 hónap alatt jön meg egy telefon... Annyi idő alatt már kihoznak egy újabb szériát(na jó, talán nem), de az értéke mindenféleképpen csökken. Ha visszafizetést kérnék akkor pedig a pénzváltásokon buknék sokezret. Sehogy sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#33377) rolandrepasi


rolandrepasi
tag

Üdv!
Sajnos én is beleszaladtam a DENUEB háromszögbe. Dec 11 én telt le a 60 nap. Azóta ment a huzavona GB-el. A vége paypal lett mert 135 dollárból max 85 dollárt akart visszaadni mivel ő jófej... Na ez nekem nem jó. Így paypal majd eldönti hogy kinek van igaza. Ja paypal kéri a bizonylatot a szállítási biztosításról valamint a szállítási költségről. Nekem a GB amit anno emailben visszaigazolt csak a végösszeg szerepel. Így nincs mire hivatkoznom hogy biztosítás. Ennek fényében ultrakíváncsi vagyok mi lesz a vége...

(#33378) pelenka35 válasza rolandrepasi (#33377) üzenetére


pelenka35
őstag

Hova kell írni GB.-nek ?

Gamertag:Rob3rt75

(#33379) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Van egy csomagom amit rendeltem - letelt a 60 nap, DENUEB-ben persze eltűnt a csomag.
Most a GB azt akarja, nyilatkozzak a biztosításról - amit ők is látnak, hogy nincs - nem értem mi értelme ennek.

Másnál is kértek ilyet? Kitöltöttétek?

Köszönöm! :R

plusz: akartam csatolni a jó hosszú körkörös levelezést a paypalnak de nem tudtam. Mi a módja?

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#33380) rolandrepasi válasza pelenka35 (#33378) üzenetére


rolandrepasi
tag

A honlapjukon nyissal Ticketet a rendelés szammal. Vagy supportra írjal emailt.

(#33381) lovi27 válasza Rick4 (#33374) üzenetére


lovi27
addikt

Itt az embereknek abból van a problémájuk hogy nem bizonyítható megkapták vagy nem a csomagot. Vagy elhiszik nekik vagy nem. Kiszolgáltatott helyzet.
Te viszont azt állítottad minden tudsz bizonyítani. Erre írtam, hogy akkor miért hagysz veszni több százezres tételt. Vagy netán nem írtál igazat, csak hangulatot keltesz?

(#33382) Rick4 válasza lovi27 (#33381) üzenetére


Rick4
félisten

Hangulatot rajtad kívül senki se kelt.
Ismét és utoljára leírom, egy előző hozzászólásomra utaltam, abban minden benne van, amit erről tudni kell. Addig, amíg odáig nem jutsz el, hogy abban mi és hogy volt, feleslegesen írogatsz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33383) bul07 válasza defy456 (#33376) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért azt ne feledd hogy paypal védelem 6hónap

Így ha újraküldést kérsz akkor ki fogsz futni ebből az időből, és az vagy megjön vagy nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33384) PepeDon válasza lovi27 (#33381) üzenetére


PepeDon
tag

https://prohardver.hu/tema/gearbest/hsz_32836-32836.html

Itt a története...

[ Szerkesztve ]

(#33385) Rick4 válasza PepeDon (#33384) üzenetére


Rick4
félisten

Köszi, akkor innentől vissza is térhetünk a topic eredeti témájához.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33386) Golfplusz válasza Golfplusz (#33367) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Sziasztok!

Látom hiába is írtam nektek 2x is, egy kis segítséget kérve tőletek.
El vagytok itt egy páran azzal, hogy egymást húzzátok egy többszörösen lerágott csonttal.

Most már tudom miért is nem léptem be ide az elmúlt 1 évben.

Sok szerencsét kívánok nektek az online rendelés világában.

Üdv. :
Gyula

(#33387) defy456 válasza bul07 (#33383) üzenetére


defy456
aktív tag

Ha nem jön meg az sem akkor még mindig max 5 hónapnál járok.

(#33388) Pzoli2


Pzoli2
tag

Sziasztok.
Szerintettek megjön még karácsony elött? :R
Most ugy látcik hogy már Magyarországon van a csomag?

Hollandia Magyarország
2018-12-18 02:00:00 Átvitel a rendeltetési országba.

Utolsó hajó
Címzett: UnknowMagyarország Nincs megfelelő szám
Feladó: UnknowHollandia Lekérdezés: KISASSZONY
2018-12-18 01:31:00
A tétel előzetes tájékoztatása.
Az első hajóLekérdezés: 418 KISASSZONY
2018-12-17 03:00:00
A vámkezelés befejeződött.
2018-12-17 02:00:00 A
parcella üres.
2018-12-17 01:00:12 A
csomag érkezett a repülőtérre.
2018-12-16 07:00:44 Elindult
Hongkong rendezési központ.
2018-12-15 11:00:37
Megérkezett a Hongkong rendezési központba.

[ Szerkesztve ]

(#33389) PepeDon válasza Pzoli2 (#33388) üzenetére


PepeDon
tag

2019 karácsonya előtt :D . Meg el se hagyta Kínát a csomag. Először Hollandiába megy és onnan jön Magyarországra. Az én csomagom lépései :
Destination: Hungary (1027 MS)
Gbasma,Send item abroad (Export)2018-12-21 00:35:00
Gbasma,Consolidated for local delivery2018-12-18 20:07:00
Origin: Netherlands (928 MS)
The item is on transport to the country of destination.2018-12-19 16:29:00
The item is processed at the Postnl sorting center.2018-12-18 18:08:00
The item is at the PostNL sorting center.2018-12-18 18:07:00
The item is pre-advised.2018-12-17 01:23:00
First vessel (920 MS)
Shipment in transit-delivered to destination country.2018-12-17 00:00:00
Customs clearance processing complete.2018-12-16 22:00:00
Parcel is in clearance.2018-12-16 20:00:00
Parcel arrived at the airport.2018-12-14 17:00:34
Departed Hongkong Sorting Centre.2018-12-13 15:41:48
Arrived at Hongkong Sorting Centre.2018-12-13 11:00:25
Sent to HongKong Sorting Centre.2018-12-13 10:00:00
Departure in Location Warehouse Sorting Centre.2018-12-10 17:07:24
Shipping Label Printed.2018-12-10 11:40:46
Confirmed & Prepared For Packing.2018-12-10 11:39:42
Order Created.2018-12-08 10:38:09

(#33390) havri1 válasza Golfplusz (#33323) üzenetére


havri1
félisten

Szerk.: Na most már elkeveredtem, melyikre is vársz választ?
Parcell arrived at the airport, ez az, hogy kint a reptér, igen.
Azok az infók tök kamuk, ha priority line-al jön, erről is írtam már. AZ lesz a tuti, ha a dhl megkapja németben, és onnan lesz valós. Azok a kinti infók változnak, tök kamuk.

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#33391) Pocak89 válasza PepeDon (#33389) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Enyém is ezen a státuszon van, csak nekem 17.-én volt a send item abroad, azóta nincs újabb infó.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#33392) walakyb válasza havri1 (#33390) üzenetére


walakyb
aktív tag

hagyd szegenyt, most duzzog, mert kenytelen lett volna visszaolvasni...

(#33393) Golfplusz válasza havri1 (#33390) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Köszönöm neked hogy válaszoltál. :)
Csupán ennyit szerettem volna megtudni.

Akkor várom türelemmel, hogy a DE-DHL updateljen.

(#33394) Golfplusz válasza walakyb (#33392) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Szinte tudtam, hogy lesz egy vállalkozó aki nem bírja ki megjegyzés nélkül, hisz itt ez e trendi, nemde?

(#33395) Golfplusz válasza Pzoli2 (#33388) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Hátha ez is segít egy kicsit neked, milyen lépések vannak egymást követően:
Ahogy PepeDon is írta előbb NetherLands, utána mi. :)
Dec. 07-én vásároltam, 08.-án indult el a nyomkövetés (Shipping Methods: Netherlands Post Registered), sokkal gyorsabb mint a Priority Line, feltételezem a vámmentesség miatt (egész pontosan ÁFA mentes) lassúbb a második verzió.
Érdekes számomra,hogy esetemben a csomag már megérkezett országunkba de a posta oldalán még nem látszik ez ,nem frissült még. ( 2018-12-19 10:26:00 The item has arrived in the country of destination.)

Last vessel
To: Hungary Query takes : 709 MS
2018-12-18 15:00:00
Nlamsc,Send item abroad (Export)
2018-12-17 18:18:00
Nlamsc,Consolidated for local delivery
2018-12-17 12:06:00
Nlamsa,Accepted from sender
From: China Query takes : 688 MS
2018-12-19 10:26:00
The item has arrived in the country of destination.
2018-12-19 10:26:00
The consignment has arrived in the country of destination.
2018-12-18 11:49:00
The item is on transport to the country of destination.
2018-12-17 16:19:00
The item is processed at the Postnl sorting center.
2018-12-17 16:19:00
The item is at the PostNL sorting center.
2018-12-17 10:05:00
The item is handed over to the PostNL Acceptance center.
2018-12-10 10:57:00
The item is ready for shipment.
2018-12-10 02:06:00
The item is pre-advised.
First vesselQuery takes : 736 MS
2018-12-17 08:31:00
Customs clearance processing complete.
2018-12-17 06:31:00
Parcel is in clearance.
2018-12-16 20:33:00
Parcel arrived at the airport.
2018-12-11 21:46:00
Departed Hongkong Sorting Centre.
2018-12-10 14:00:00
Arrived at Hongkong Sorting Centre.
2018-12-09 15:00:51
Sent to HongKong Sorting Centre.
2018-12-08 07:21:39
Departure in Location Warehouse Sorting Centre.
2018-12-08 05:04:46
Shipping Label Printed.
2018-12-08 05:04:36
Confirmed & Prepared For Packing.
2018-12-08 03:04:09
Order Created.

[ Szerkesztve ]

(#33396) Golfplusz válasza havri1 (#33390) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Elnézést, hogy nem tekertem vissza közel 1 hónapi beírást. :)

Nekem is van "találd meg a hibát" rejtvényem: :DD

(#33397) Silent77 válasza Golfplusz (#33396) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nincs hiba, időeltolódás.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33398) Golfplusz válasza Silent77 (#33397) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

:K :) :C

(#33399) walakyb válasza Golfplusz (#33394) üzenetére


walakyb
aktív tag

Nem, nem azért, mert ez a trendi. Te besértődtél azon, hogy nem írta le neked valaki X. alkalommal, mikozben visszaolvasni mar smafu. Na, latod, ez a trendi...

[ Szerkesztve ]

(#33400) Golfplusz válasza walakyb (#33399) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Egész pontosan 2x. De látom te is felületesen olvasod el mások beírását. A másik: kinőttem már abból hogy megsértődjek, 1xrűen nem láttam értelmét az itteni jelenlétnek.Egyébként amit Havri1 linkelt az egy másik csoportba visz át, ergo itt nehéz lett volna elolvasnom. De tudod mit igazad van, csak nem akarok ebből egy újabb csontot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.