Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) Atomgeszi válasza Kleroo (#33900) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Bátor. :D

(#33902) oris


oris
aktív tag

A PayPal most írt, visszatérítette a Gearbest a 2018.november 3-i Xiaomi MI8 vásárlásom összegét. November 23 óta nem változik az állapota DENEUB - Feucht telephelyről. Jópár levélváltás volt nálam is.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#33903) Flashy válasza Taci (#33898) üzenetére


Flashy
veterán

vannak olyan kuponok, ami arra a termékre akkor is használható ha flash sale-es, a kuponhoz ilyenkor nem százalékos kedvezmény, hanem egy fix összeg van rendelve egy bizonyos termékre. a kettő független, azért használhatók látszólag "egyszerre" mert igazából nem egyszerre használom, hanem vagy egyik, vagy másik kedvezményt veszem igénybe.
egyébként azt vettem észre, hogy a VIP centerben kapott általános 7%-os kupont is fel lehet használni néha akciós termékekre, ilyenkor ha van kuponom, egyből fel is ajánlja és beírja a mezőbe. ha nem írja bele, akkor fölösleges is próbálni, nem fogja elfogadni.

(#33904) gyu84


gyu84
tag

Sziasztok!
Egy pozitív példa is legyen, EU priority line, december 12-én rendeltem ezt a projektort, közbe jöttek az ünnepek is, így az előző rendelésemhez képest lassabban, január 8-án ért Radefeldbe, majd másnap Feuchtba, ahogy frissült a DHL-es követőkód megjelent egyből a Magyar Posta rendszerében is, ma hozta a futár :C
Kötöttem azért 5$-ért biztosítást, a 160$-os ár mellett nem tétel.

(#33905) Taci válasza Flashy (#33903) üzenetére


Taci
addikt

Na akkor próbálgatni fogom őket. Gimbalt keresek, vagy a Zhiyun Smooth 4-t, vagy a DJI Osmo Mobile 2-t, de utóbbi konstans magas(abb) áron van, előbbi meg Flash Sale-ben van a Banggood-on 99 USD-ért (kuponokat pedig a Flash Sale-es mivolta miatt nem is próbálgattam hozzá), de egy fórumtárs írta nemrég, hogy volt 85-ért is Gearbesten, csak épp lecsúsztam róla.

Addig is:
Xiaomi Mijia SJYT01FM Gimbal a 712ca6 kuponnal 120 USD helyett 85 USD.

[ Szerkesztve ]

(#33906) vandor01 válasza gyu84 (#33904) üzenetére


vandor01
őstag

es (#33900) Kleroo batraké a szerencse.... :DDD

projector tul nagy hogy zsebre dugva kilophato lehessen az átcsomagolobol :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33907) Timyyy válasza Taci (#33905) üzenetére


Timyyy
őstag

Nemtudom hol laksz, de nekem van Osmo 2-esem, ha meg akarod nézni élőben, VP megyei vagyok. :))

(#33908) Taci válasza Timyyy (#33907) üzenetére


Taci
addikt

Kedves tőled, köszönöm, de Debrecenből most ezért nem indulnék el. :DDD

(#33909) Timyyy


Timyyy
őstag

Váratlan fordulat!
A rendeléstől számított 60 nap holnap tellik le, a feladástól számított pedig február 4 lenne.
Ma írt a GB a tickethez, hogy akkor válasszak, újraküldjék-e, vagy adják a teljes refundot. (Redmi note6pro)
Paypalt még be sem kellett vonnom, pedig már a legrosszabbra és leghosszabbra készültem. :U

Szerk:
Ez az a ticket, amit a GB nyitott, nem az enyém. A WINTER féle, amit Silent ügyintézése után kaptam a többiekkel együtt.

:R

[ Szerkesztve ]

(#33910) vittorio7 válasza Timyyy (#33909) üzenetére


vittorio7
őstag

Én inkább a pénzt választanám.
Hamarosan érkezik a Redmi note 7.

[ Szerkesztve ]

(#33911) Tubk válasza Timyyy (#33909) üzenetére


Tubk
csendes tag

Remélem akkor enyém is ilyen egyszerüen rendeződni fog, rám még vár 8 nap :))

(#33912) Tubk válasza Tubk (#33911) üzenetére


Tubk
csendes tag

Igaz hozzáteszem nekem nincs rajta biztositás csak PP-s fizetés :U

(#33913) Golfplusz


Golfplusz
csendes tag

Sziasztok!

Az elmúlt időszakban 3 rendelésem volt. Megérkezést követően mind a hármat visszaigazoltam, és fotóval illetve videóval is megspékeltem. Érdekes számomra, hogy az 5*-os visszajelzések szinte azonnal megjelentek ( 3-ból 2 darab ) , viszont amit nem értékeltem pozitívan ( csak 2*-ra ) az a mai napig nem jelent meg a termék oldalán Az a gyanúm, hogy már nem is fog, pedig mindent úgy csináltam ahogy előtte, ezt bizonyítva az is, hogy az értékelésre megkaptam a GB pontokat.

Csak egyéni vélemény, hogy így könnyű jó értékelést összehozni bármilyen termékről is legyen szó. :)

[ Szerkesztve ]

(#33914) Silent77 válasza Golfplusz (#33913) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez minden bolt oldalán így működik, az ottani értékeléseket sosem szabad figyelembe venni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33915) Golfplusz válasza Silent77 (#33914) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Nem haragszol meg, ha ebben nem értek veled egyet. :)

Az Aliról több mint 4 éve rendelek több száz termékről van szó, minden visszaigazolásom megjelent, teljesen függetlenül, hogy hány csillagos volt.

(#33916) huliganboy válasza Golfplusz (#33915) üzenetére


huliganboy
addikt

De az nem bolt! A kettő nem öaszehasonlítható.

[ Szerkesztve ]

(#33917) wierra válasza Golfplusz (#33915) üzenetére


wierra
senior tag

Almát a körtével. :K
Ali a kínai ebay {online piactér), GB meg egy webshop.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#33918) Silent77 válasza Golfplusz (#33915) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A többiek már leírták, nem véletlen írtam, hogy bolt. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33919) Golfplusz válasza huliganboy (#33916) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Oxi.

(#33917) wierra
(#33918) Silent77

Ti tudjátok.... :)

(#33920) pocak78


pocak78
csendes tag

Sziasztok!

Ott tartok a meg nem érkezett csomagommal kapcsolatban, hogy már a Paypal-on alkudozok a GB-el.
Természetesen a meg nem kötött biztosításra hivatkozva csak részleges visszatérítést ajánlottak fel.
Ilyenkor mit érdemes írni nekik azon kívül, hogy nem fogadom el?
Január 31.-ig ha nem jutunk dűlőre, a Paypal felülvizsgálja és saját maga dönt?

(#33921) szmyky válasza pocak78 (#33920) üzenetére


szmyky
aktív tag

Kérd a csomag utáni nyomoztatást... majd kérd a nyomozás eredményéről a hivatalos papírokat.
Ha nem adnak ilyet (nem fognak), akkor nehezményezd, hogy nem tesznek meg minden tőlük telhetőt, hogy előkerítsék a kifizetett csomagodat.

(#33922) pocak78 válasza szmyky (#33921) üzenetére


pocak78
csendes tag

Ezen már sajna túl vagyok. :((

Létezhet, hogy a PP a nem megfizetett biztosítás miatt nem az én javamra dönt?

Próbáltam kinyomozni, hogy a Németországban feladott nemzetközi küldeményekre van e valamilyen alap biztosítás, de eddig nem jártam sikerrel.

(#33923) szmyky válasza pocak78 (#33922) üzenetére


szmyky
aktív tag

De ezt látja a PP is, hogy kértél kerestetést és semmit nem tett a GB ez ügyben?
Mikor adták fel a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#33924) pocak78 válasza szmyky (#33923) üzenetére


pocak78
csendes tag

Rögtön ezzel kezdtem a vitát, hogy kértem a csomagom kerestetését, de eddig nem kaptam érdemi választ.

November 1.

[ Szerkesztve ]

(#33925) szmyky válasza pocak78 (#33924) üzenetére


szmyky
aktív tag

Akkor szerintem nem lesz gond... Mindenestre azt a vonalat erősítsd, hogy a GB még arra a minimum lépésre sem képes, hogy kerestesse a te általad előre kifizetett csomagot.
Hogy erről semmilyen bizonyítékot még csak bemutatni sem tudott.

[ Szerkesztve ]

(#33926) pocak78 válasza szmyky (#33925) üzenetére


pocak78
csendes tag

Ok, köszi a segítséget!

(#33927) Beni2360 válasza pocak78 (#33926) üzenetére


Beni2360
félisten

Ja és a kérelemben legyen benne, hogy a nyomozás a valós értéken történjék, XY $. Mivel sokkal kevesebb értéken adják fel és csak azután fizetnek biztosítást ezért kapnak csak kevesebb pénzt a postától ők is vissza. Ez gondolom csak a beszerzési ár és így a haszon náluk marad.
Ez az ő saruk. Ezért ajánlanak fel kevesebb pénzt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#33928) bul07 válasza huliganboy (#33916) üzenetére


bul07
nagyúr

Hmm

Mintha régebben olvastam volna itt hogy a GB is átváltott erre az üzleti modellre, hogy külön eladók is jelen vannak, tehát nem mindent a GB maga árul, külső eladók is használják a felületet

Lehet rosszul tudom

De Silent77 biztos jobban tudja hogy pontosan mennyire különülnek el a GB-től

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33929) pocak78 válasza Beni2360 (#33927) üzenetére


pocak78
csendes tag

Köszi a jó tanácsot de elegem lett a felesleges levelezésből, most már átvette a Paypal az ügyet!
Kíváncsi leszek, hogy Ők mikorra döntenek.

(#33930) szmyky válasza Beni2360 (#33927) üzenetére


szmyky
aktív tag

De ez minket, hol érdekel, hogy ő mennyiért adja fel?
Szüntesse be, ha neki nem éri meg valami.
Te kifizettél 300$ és nem kaptál érte semmit, miért lenne a vevő sara, hogy a GB által megbízott szállító elveszti a csomagot?
A Paypal üzletszabályzatát elfogadja a GB is, akkor fogadja el azt is, hogy akkor van pénz, ha a termék épségben megérkezik a vevőhöz.

[ Szerkesztve ]

(#33931) Beni2360 válasza szmyky (#33930) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha ezt mindenki így csinálná nem tudnánk semmit kintről vásárolni.
Mivel nekik is van egy kiviteli vám vizsgálatuk, az adóról nem is beszélve.
A GB beveszi a szabályzatba a biztosítást akkor az neki áll.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#33932) szmyky válasza szmyky (#33930) üzenetére


szmyky
aktív tag

Ő hiába veszi be a szabályzatába, ha a Paypal felületén fizetsz, mert ott Paypal szabályzata az irányadó.

(#33933) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok.

Please contact your local shipping office in charge of your area ,stating your name and address.
In some cases, Post office may require customers to collect parcels over there.

Ezzel mire utalnak a postára ?

Gamertag:Rob3rt75

(#33934) Beni2360 válasza pelenka35 (#33933) üzenetére


Beni2360
félisten

1: Hát, hogy menjél a postára add meg az adataidat és kérdezz rá a csomagra.
2: Van olyan postahivatal aki nem viszi ki a csomagot, hanem bent gyűjti.
Nekem volt a héten egy telefonom, hogy van 3 nagyméretű csomag ami nem fér be a ládába és menjek be érte. Na felhívtam a postásunkat és mondta, hogy betegállományba van és a másik járatos is megkapta a járatát. Na ebből adódóan már nem fértek bele a táskájába (az egyébként bőven befért volna a ládába) csomagok. Meg lehet érteni. A 4.-t ami aláírós volt az kihozta.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#33935) pelenka35 válasza Beni2360 (#33934) üzenetére


pelenka35
őstag

Ilyenkor a postás nálunk értesítőt dob be :) ,de nem kaptam .
Postát email-ben megkerestem de nem tudnak a csomagról.
Azért holnap bemegyek :)

Gamertag:Rob3rt75

(#33936) Lomas válasza Timyyy (#33909) üzenetére


Lomas
tag

Örülök neki, hogy neked rendeződött, remélem mindenkinek sikerül. Én egyenlőre "büntiben vagyok" nekem a feladástól számolják, tegnap előtt járt volna le a 60 nap, de szerencsére nem sok idővel később, nov 20-án feladták a nov 11. rendelésemet. A Winteres ticket nekem is nyitva van, bízom benne, hogy nálam is jelentkezni fognak. Biztosításom volt.
Remélem a kamerám nem kallódik el... Azt november 23-án rendeltem, de elvileg dec 27-én, izibe' "már" el is indult "osztott csomagként" ami csak jan 5-én váltott shipped-re. Na, ha az is elkallódik, és szintúgy a feladástól akarják számolni, akkor megőszülök, míg lerendezzük. Szintén biztosítottam, bár ez "csak" egy 65 dodós csomag volt.
Neked biztosítva jött a csomagod?

[ Szerkesztve ]

(#33937) Feribox20


Feribox20
csendes tag

Nekem ma járt le a 60 nap feladástól számítva. Szerencsére nem szívóztak egyből felajánlották a full refundot. Volt biztosításom, és PayPal-al fizettem.

(#33938) Beni2360 válasza pelenka35 (#33935) üzenetére


Beni2360
félisten

Na de azt az angol levelet nem a postától kaptad, hanem a feladódtól. Még nincs a postán a csomagod, kár fáradni. Majd jön az értesítő vagy a csomag.
Mint írtam létszámhiány van és egyszerűbb volt egy telefont megereszteni mint 3 értesítőt kitölteni. A saját postásunk még egy futball labda nagyságú csomagpakkot is kihoz mert tudja mi a csízió.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#33939) Golfplusz


Golfplusz
csendes tag

Pálinkás Jó reggelt kívánok!

Tegnap este erős felindulásból vettem egy okos órát.(Kingwear KW88) Ma reggelre csomagolva elindítva, de nem Holland postával, hanem a megszokott Német CY...DE postával.

Erre csak azt mondhatom: ...Apa kezdődik.. :)

(#33940) Lomas válasza Feribox20 (#33937) üzenetére


Lomas
tag

Köszi, hogy megosztottad! Megnyugtató. Ők írtak egyből, vagy rá kellett kérdezni? Winter volt a GB részéről?

(#33941) PepeDon


PepeDon
tag

De szerencsések vagytok.
Nekem a múlt hét kedden írt Winter, hogy várjak még 4 munkanapot. De még nem írt, pedig lassan az eltűnéstől is meglesz a 60 nap :D A rendeléstől lassan a 60 munkanap is összejön már Okt 20. Nov 2 feladás, nov 20. eltűnés. Türelmes vagyok nem írok rá ma, majd csak holnap.

(#33942) Tierce válasza Feribox20 (#33937) üzenetére


Tierce
csendes tag

Szia(sztok)!

Nekem is ma járt le rendeléstől számított 60 nap.

Előtte már megpuhítottam őket (18 db. levélváltás)....a szokásos...jó a kézbesítési cím...tracking követőkön DENUB/Feucht látszik csak....soha nem érkezett meg Mo-ra a csomag....Posta sem tud semmit róla ....stb.

Úgy látszik, hogy érdemes 1 hónappal a 60 nap lejárta előtt elkezdeni a GB-vel a levélváltást és akkor mire letelik az idő, jó eséllyel nem szívóznak.

Volt biztosításom és PayPal-lal fizettem. Ezt ("majdnem teljes" refund-ot) ajánlottak fel:

-------------------
Dear ............,

We apologize for the delay and regret that you did not receive your order.

Unfortunately, your order seems to have been lost on the way. The shipping company is responsible for this loss, which is unfortunately beyond our control. However, as you are a valuable customer to us, we are ready to help you as much as possible. Here are the best solutions we can offer you in this situation:

1) Quick refund on your wallet (Store Credit)
We can refund 163.99 USD as proof of good will on your wallet and exceptionally reward you with extra points (eg if your refund is 1USD = 1 points, 3USD = 3points etc.).

You can use both your wallet and points to buy your future products.
Learn more about Wallet benefits: http://www.gearbest.com.......................
Check to use point: http://www.gearbest.com/about/.........................

2) Refund on your original payment account.
In this case, we can refund you 163.99 USD.
-For PayPal account holders, please allow up to 48 hours for the transaction to appear in your PayPal account.
Can you please tell us your decision?

We apologize again for the inconvenience.
Best Regards,
Nare
--------------------

Viszont én a telefonra 168.99 $-t fizettem + a biztosítást (5.96$), összesen tehát 174.95 $-t.
De a Ticket szerint ők csak 163.99 $-t akarnak kifizetni.

Mit tegyek szerintetek? Ilyenkor a biztosítás összegét is vissza kéne fizetniük?

[ Szerkesztve ]

(#33943) wierra


wierra
senior tag

Tegnap letelt a deadline, innentől lesz igazán érdekes a pávatánc. Én is szépen, tisztelettel és együttműködve leveleztem velük eddig. Meglátjuk mire lesz elég.
Nem volt biztosításom, hiszen a PP üzletszabályzatában le vagyon írva, hogy fedezve vagyok.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#33944) Timyyy válasza Lomas (#33936) üzenetére


Timyyy
őstag

Biztosítva volt igen, azonnal teljes összeget ajánlottak fel, és már ott csücsül a paypal számlámon. Telefont meg megrendeltem tegnap este eustock-ról, holnap hozzák.

(#33945) TheMiller válasza Tierce (#33942) üzenetére


TheMiller
tag

Ezzel nálam is bepróbálkoztak (sztem kb mindenkinél), írd meg nekik, hogy nem fogadod el a részleges visszatérítést, teljes visszatérítést kérsz.
Kb addig kell ezt hajtogatni nekik, míg egyszer megunják és megkapod.. :)

The World is Yours

(#33946) Almos válasza Almos (#33889) üzenetére


Almos
aktív tag

Úgy néz ki van valamennyi előrelépés, 1 hét után kikerült a raktárból a csomag:

2019-01-13 07:06:24 - Departed Hongkong Sorting Centre.
2019-01-11 11:00:16 - Arrived at Hongkong Sorting Centre.
2019-01-11 09:00:00 - Sent to HongKong Sorting Centre.
2019-01-05 12:31:09 - Departure in Location Warehouse Sorting Centre.
2019-01-05 11:43:18 - Shipping Label Printed.
2019-01-05 11:42:40 - Confirmed & Prepared For Packing.
2019-01-04 15:07:12 - Order Created.

(#33947) Tierce válasza TheMiller (#33945) üzenetére


Tierce
csendes tag

A Biztosítás díját is kötelesek visszafizetni a Full refund keretén belül?

(#33948) TheMiller válasza Tierce (#33947) üzenetére


TheMiller
tag

Mindenképp a vásárlási érték számít, - amit kifizettél a végén - ha nem volt több csomagban feladott rendelésed jelen esetben.

The World is Yours

(#33949) Kija


Kija
aktív tag

Egy pozitív példa. Múlt hétfőn rendeltem egy akció kamerát EU raktárról. Ma át is vettem.
Tracking GLS oldalán végig működött és pontos volt.

(#33950) bul07 válasza Timyyy (#33944) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem gondoltál a OnePlus 6T-re, mintha most ez lenne a felkapott

[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.