Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) scourge válasza Lomas (#33249) üzenetére


scourge
csendes tag

Nekem már 10 napja jön Feuchtból a csomagom (mobil). Ennyi idő alatt gyalog is elhoztam volna. Nem tudom elhinni, hogy 10 nap alatt nem ér oda a posta csomagkezelőjéhez amikor egy tablet amit egy héttel korábban rendeltem egy héttel korábban ért Feuchtba és két napra rá megkaptam..

[ Szerkesztve ]

(#33252) anadroid válasza Lomas (#33249) üzenetére


anadroid
senior tag

Főleg azért nem találtál, mert a szerencsétlen falut Feuchtnak és nem Freuchtnak hívják. Ott van 20 km-re a nürnbergi reptértől, Nürnberg DK-i végében. DENUEB = a német posta nürnbergi levélosztályozója, Nürnberg-Feucht címmel.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#33253) Silent77 válasza Lomas (#33249) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Több éve tűnnek el ott csomagok. Nem sok, de épp elég.
Az EU-ból érkező konténereket nem úgy kezelik mint a kínait.
Nem akartalak lelombozni, ezek tények, bármit is mondtak neked a postán.
Persze reménykedni szabad, én is így tettem.
Nagyjából 80-100 rendelésem volt feucht-on keresztül, ebből 1 tűnt el.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33254) Lomas válasza Silent77 (#33253) üzenetére


Lomas
tag

Igazad van. most már látom... Az az átok "r" betű... Van egy másik, még nem kiszállított rendelésem is, annak a törlését kértem gyorsan. Szintén EPL, vélhetően szintén Feucht lenne. Az MI 8 rendelésem biztosítva volt, ticket-ben teljes visszafizetést kértem. Sajna nem pay-palos, sima bankkártyás fizetés volt. Gondolom huzzák majd az időt - 2018.11.11-én rendeltem, 2018.11.20-án kiszállított. A paypall sajna nem véd, de biztosítás mellett remélem bankos fizetésnél is visszakapom a pénzem, ugye? Mert arról, hogy másikat küldjenek szintén Feuchton át, szó sem lehet... Baromi agyas vagyok... Basszus, Aliról közel 100 rendelésem volt, semmi nem tűnt el...

(#33255) walakyb válasza Lomas (#33254) üzenetére


walakyb
aktív tag

Egyreszt tessek megtanulni, CSAK PAYPAL! Masreszt a banknal is lehet inditani hasonlot, csak kisse macerasabb.

(#33256) Lomas válasza walakyb (#33255) üzenetére


Lomas
tag

Köszönöm a tanácsot, már rögzült nekem is... Ennek ellenére biztosítás mellett vélhetően kiharcolhatom a vételár kifizetését, ugye? Ha újra akarják küldeni, szerintetek kérhetek más szállítási módot? Az EU express is áfamentes, és talán nem jön keresztül Feuchton, jól gondolom?

(#33257) havri1 válasza Lomas (#33256) üzenetére


havri1
félisten

Vissza fogják küldeni a pénzt oda is, nem lesz gond.

havri

(#33258) Lomas válasza havri1 (#33257) üzenetére


Lomas
tag

Nagyon köszönöm Havrik (PH félisten!) kolléga... Most leginkább erre volt szükségem.

(#33259) Aky


Aky
tag

Eddig nem nagyon rendeltem még Gearbestről ezért kérdezem, hogy ez a laptop ([link]) estén mire lehet számítani áfa és vám tekintetében. Köszi előre is a válaszokat.

(Ha jól látom nincs mód EUs szállítást kérni.)

(#33260) havri1 válasza Lomas (#33258) üzenetére


havri1
félisten

Arra figyelj, hogy ne fenyegetőzz, inkább kérj, de céltudatosan.
Fizetéstől számítva 60. napon lehet érdemben kérni, előtte megy az időhúzás. Várnak, mert még mindenki bízik abban, megérkezhet, tényleg csak csúszás van stb. Ha megmozdul a csomag a 60 nap alatt, mák, örülés van :)
Viszont ha nem, az már nagy valószínűséggel nem is fog, ezt ők is tudják.

havri

(#33261) havri1 válasza Aky (#33259) üzenetére


havri1
félisten

De van, Priority Line. Feucht-os. Viszont azt már most látom, hogy feladási idő január 14-15, onnan számolj 2-3 hetet.

[ Szerkesztve ]

havri

(#33262) Savageboy válasza Aky (#33259) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Én úgy látom van rá Priority Line shipping 5.11$-ért.

(#33263) Aky válasza havri1 (#33261) üzenetére


Aky
tag

Ok tehat a priority line azt jelenti, hogy elvileg nem lesz afa es vam koteles attol fuggetlenul sem, hogy a stock az hk warehousera van irva? Rendben, ha igy van az szuper, koszi.

(#33264) havri1 válasza Aky (#33263) üzenetére


havri1
félisten

Részedre nem lesz. Ők vámolják valahogy. Nem veszélytelen, de ha Pp-vel fizetsz, esetleg biztosítást is kötsz (én ellene vagyok, de megkönnyíti a későbbi ügyintézést), akkor ha valami baj van, lehet intézkedni.
Azért azzal legyél tisztában, hogy kínai nyelvű w10 van a gépen, angol kiosztású bill.

havri

(#33265) Aky válasza havri1 (#33264) üzenetére


Aky
tag

Igen azzal tisztában vagyok. Köszi.

(#33266) Rick4


Rick4
félisten

Na ma a 3. telefon is megérkezett, itt van már a postakicserélőben, tehát a 11.16.-ai rendelésből két telefon 3 hét alatt, egy picivel 1 hónap fölött, egy lvs-es csomag 3.5 hét alatt itt volt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33267) Nikaré válasza Rick4 (#33266) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez így számomra is bíztató.
Reménykedem, hogy az én pakkom is befut!!

(#33268) Lomas válasza havri1 (#33260) üzenetére


Lomas
tag

Egy kérdésem van ami nem tiszta? a 60 nap honnét ketyeg (11.11. a rendelés, 11.20 a kiszállított állapot első napja.) Amúgy miért 60 nap? Mármint hol van ez leírva? Vagy ennek elteltével érdemes, mert úgy "szokták"? A becsült szállítási idő emlékeim szerint talán 14-28 nap (Workday?) volt, de nem tudom hol kell visszanézni... Köszönöm az eddigi segítséged is!

(#33269) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
A GB ecigis dologgal van esetleg vmi valtozás vagy már soha nem szállitanak hozzank ilyen dolgokat?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#33270) havri1 válasza Lomas (#33268) üzenetére


havri1
félisten

A fizetéstől számítva. GB protokollja szerint 60 nap, előtte gyakorlatilag csak a sablon időhúzás megy csak. Nincs jogkörük az ügyintézőknek. 60 nap amúgy a sok CN-HUN szállítás statisztikai adatai alapján született meg, függetlenül a szállítási módtól. PP-n se érdemes előbb nyitni, mert simán zárhatják "oda" az ügyet, hogy még úton, várj.

havri

(#33271) Dluinet válasza 206 cc (#33269) üzenetére


Dluinet
nagyúr

amíg nálunk csak dohányboltból szabad megvenni, addig nem fognak küldeni

a dohánybolt kitalálóit épp elakarják zavarni, most ha kimész, ezt segítheted

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#33272) scourge válasza Rick4 (#33266) üzenetére


scourge
csendes tag

A harmadik telód mennyi időt töltött Feucht és Posta között?

Nekem ez látszik postán:
SzállításKimenő küldemény továbbküldése
2018.12.05. 8:00DENUEB

17tracken meg ez:
2018-12-05 06:32
Feucht, Germany, The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal?searchvalue=CY...DE )

(#33273) Lomas válasza Dluinet (#33271) üzenetére


Lomas
tag

Köszönöm!

(#33274) Lomas válasza Lomas (#33273) üzenetére


Lomas
tag

Írta korábban, 12.14-én, hogy megjelet a DHL-es rendszerben... Vagyis 2 nap alatt ideért neki... Asszem' mi nem ebben a cipőben járunk... Sajnos.

(#33275) Dluinet válasza Lomas (#33273) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Rendelhetsz fasttech-ről vagy cigabuy-ról.
Ha vám határ feletti lenne, akkor Cigabuy EU raktáras termékek itt vannak.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#33276) Lomas válasza Dluinet (#33275) üzenetére


Lomas
tag

Szerintem ez nem nekem szólt... Bár ha így meg tovább lassan rá fogok kapni az e-cigire, ha nem valami erősebbre...

[ Szerkesztve ]

(#33277) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
Belga postát hogy tudnék utánkövetni?
gearbest-en ennyi látszik:
Trcking message
2018-11-22 17:16:30
Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

2018-11-22 07:51:03
Departure to country of destination
2018-11-22 01:11:33
Parcel is handled
2018-11-13 13:00:47
Arrival at export hub
2018-11-12 13:43:47
Item is ready for transport
2018-11-12 12:43:47
Item is announced bpost received the information

Voltam bent a postán is, de megerősítették, hogy ezeket Ők nem látják, tehát bárhol lehet.
Reális, hogy fentiek szerint majdnem egy hónapja itthon dekkol a csomag?
23,5 USd-s mi3 van benne.

(#33278) sambenez válasza gonger (#33277) üzenetére


sambenez
addikt

Ha ez LVS-el kezdődő számú csomag akkor amit kiemeltél az a bejegyzés azt jelenti, belgiumba érkezett akkor. Bárhol lehet, de akár el is veszhetett. Nekem idén 2 ilyen nem jött meg.

(#33279) kerekes.pter válasza sambenez (#33278) üzenetére


kerekes.pter
csendes tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy rendeltem egy telefont és 60 napja nem mozdult feuchtból elkezdtem levelezni a gearbest tél és csak az összeg felét akarják téríteni tudok ilyenkor még valamit tenni paypallal lett fizetve illetve biztosítás nem volt rá. Válaszokat előre is köszönöm.

(#33280) havri1 válasza kerekes.pter (#33279) üzenetére


havri1
félisten

Igen. Ragaszkodj a teljes vételár + pstktsg visszatérítéséhez. Pár levelet még válts velük. Kérd a csomag kerestetését, annak végeredményét, írd meg, fog kelleni a paypal claim-hez. Csúnya dolog fenyegetőzni, tilos is, tehát ne fenyegesd, csak említsd meg.

havri

(#33281) Rick4 válasza scourge (#33272) üzenetére


Rick4
félisten

1 napot. Pénteken Radefeld, szombaton Feuchtban volt, ma, vasárnap már az itthoni postakicserélőben, ahogy nézem, ugyanígy volt a másik kettővel is, azok másnapra a kicserélőből is kijöttek, és délelőtt házhoz is hozták őket, remélem ezzel is így fog történni.

Ezt a trackinget nézheted a dhl.de oldalon is, szerintem jobban átlátható. Aztán a 17track-en ott lesz a magyar postás link, azt kimásolva ott figyelheted.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33282) M@rdel


M@rdel
őstag

Sziasztok,

Hogy működik ez az email only ár?
Az email linkén keresztül rakom kosárba, de nem változik az ár még a fizetésnél sem!
Mit rontok el?

(#33283) Silent77 válasza M@rdel (#33282) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Valószínű már lejárt, vagy eleve hibás volt az ár.
Rögtön azt kéne látnod ahogy a linkre kattintasz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33284) M@rdel válasza Silent77 (#33283) üzenetére


M@rdel
őstag

5 órája jött a levél, nem hiszem, hogy lejárt.
Már az előző email only sem működött, ezért gondoltam, hogy inkább rákérdezek itt.

Kösz a gyors segítséget!

(#33285) Flashy válasza M@rdel (#33282) üzenetére


Flashy
veterán

legutóbb mikor néztem úgy működött, hogy ha rákattintasz az e-mailben a linkre, megnyílik a termék oldala az e-mail only árral. a kosárba már így került bele, nem a kosárban változott át. volt hogy először a normál ára jelent meg és utána váltott az alacsonyabbra, volt hogy többször meg kellett nyitni a levélből mert nem váltott át. ha eddig telefonról nézted, nézd meg PC-n is. ha úgy se jó, akkor elfogyott vagy lejárt az akció.

(#33286) gonger válasza sambenez (#33278) üzenetére


gonger
senior tag

igen, LVS-el kezdődik a száma, de Belgiumból nov 22-től már ideérhetett volna, nem? Vagy nekem nagyok az elvárásaim?
Paypal refundot kaptál?

[ Szerkesztve ]

(#33287) M@rdel válasza Flashy (#33285) üzenetére


M@rdel
őstag

Hát nekem sehogy sem működik!
Már az adblock -ot is kikapcsoltam az oldalon, de semmi! :(
Elméletileg ezek 48 órás akciók, a kedvencek alapján, nem értem hogy fogyhatna el!?

Mindegy, ezekből a termékekből úgysem akartam most vásárolni.

Kösz a segítséget!

(#33288) sambenez válasza gonger (#33286) üzenetére


sambenez
addikt

Az egyiket visszaadta GB, nem kellett PP-hoz fordulnom. Igaz kicsit noszogatni kellett őket.
A másikat újraküldték.

[ Szerkesztve ]

(#33289) PepeDon válasza gonger (#33286) üzenetére


PepeDon
tag

Nekem lvs csomag Nov 20-án hagyta el Belgiumot és most pénteken kaptam meg.

(#33290) Rick4 válasza Rick4 (#33281) üzenetére


Rick4
félisten

Ez így pár nappal karácsony előtt totál rendben van:

2018-12-17 04:40

Szegedi Logisztikai Üzem, Processing (internal transaction)

Pénteken érkezett Radefeldbe, szombaton érkezett Feuchtba, 1 nap után, vasárnap már Pesten volt, úgy néz ki, hétfőn kézben lesz..

Aki nem követi, 11.16.-ai rendelés, 3 db oneplus 6 készülék volt, ebből kettő 3 nappal később, november 19.én lett postára téve, azok december 7.-én kézben voltak, egy pedig november 29.-én került postára, az ma, december 17.-én jön meg.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33291) Tierce


Tierce
csendes tag

Sziasztok!

Még mindig semmi 2018.12.01. óta, amióta elküldték a csomagomat Feucht-ból...
Írtam a Gearbest supportnak, hogy a kiszállítási cím az helyes, illetve, hogy tudomásom szerint nem kellene ilyen sokáig tartania, hogy Németországból eljusson a csomag Magyarországra...

Visszaírtak, hogy már beküldték a kivizsgálási kérelmemet és 15 nap türelmet kérnek és, ha meglesznek az eredmények, akkor tudnak segíteni a problémán.

Ez így pont január 1. lesz.
A fizetéstől számított 60 nap pedig január 13-án jár le.

(#33292) lac14548 válasza Tierce (#33291) üzenetére


lac14548
aktív tag

Nekem is ugyanígy ott áll elseje óta.
Mi ennek a kivizsgálási kérelemnek a neve?
Szereném kérni de nem tudom hogy van pontosan angolul.

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#33293) Robi975 válasza Tierce (#33291) üzenetére


Robi975
újonc

Szia!

Én is ugyanígy jártam, 12.01-én elküldték a csomagom Feucht-ból, azóta semmi, nyoma veszett. Beszéltem a postával, szerintük nem érkezett meg az országba, próbálkoztam a DHL-nél, ők semmit nem tettek az ügy érdekében, írtam a Gearbest supportnak. Onnan a szokásos halogatás, jó-e a cím, érdeklődjek a helyi postán volt a válasz. Legutóbb csütörtökön írták, hogy kérnek 5-7 munkanapot a kivizsgálásra, és ha dec. 26-ig nem jön meg a csomagom akkor megoldásokat kínálnak.Paypallal fizettem, de szállítási biztosítást nem kötöttem. Igazából nem hinném, hogy megérkezik ennyi idő után, remélem a meg nem kötött biztosítás ellenére visszautalják a teljes összeget.

(#33294) lac14548 válasza Robi975 (#33293) üzenetére


lac14548
aktív tag

Legutóbb nekem egy ilyen levelet (ticket-et) küldtek:

Dear László, Your package for 1xxxxxxxxxxxxxxx has arrived and is awaiting collection, please contact your local post office or shipping company to pick up your package. Kindly collect your parcel as soon as possible, as they may not keep the package for long. Please confirm the receipt of your delivery via your GearBest account. If you have any further questions please contact our Support Center. Best regards, GearBest Customer Service http://www.gearbest.com/

De a postán nincsen!
Akkor tudna róla posta nyomkövetője. (vagy nem?)

Nekem nem ajánlottak fel még kivizsgálást, de jó lenne még az idén visszakapni a pénzt.
Január 13.-án jár le a 60 nap... Egyébként ez hol van írva, hogy ennyit kell várni?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#33295) Robi975 válasza lac14548 (#33294) üzenetére


Robi975
újonc

Nekem ez jött legutóbb:

Dear Robert,
Thanks for your reply.
Please, give us few more days (5-7) while we try to contact the shipping company and get some informations about your parcel.
If you still haven't received your ordine at the deadline of 26/12, please let us know and we will offer you solutions.

Ez egy EU raktáras csomag Csehországból. Gondoltam is, milyen jó, hamar ideér. Voltam amúgy a postán is, de semmiféle csomag nincs ott. Tudom ilyenkor sok a csomag, de ha 1.-én elküldik Németországból azért illett volna már ideérnie.

(#33296) Rick4 válasza Rick4 (#33290) üzenetére


Rick4
félisten

És mi történik? 3 db 6/64-es oneplus 6-ot vettünk, ebből ami ma jött, az 8/128GB-os. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33297) havri1 válasza Rick4 (#33296) üzenetére


havri1
félisten

Nyiss ticketet.

havri

(#33298) pelenka35


pelenka35
őstag

2018-10-19 16:06:00
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically
2018-11-01 05:31:00
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage online shipment tracking: a href=https: www.posta.hu nyomkovetes nyitooldal?searchvalue=CF511555512DE

Én is rendeltem telefon és még semmi , hír róla .Írtam Gbestnek majd postának aki nem tudd a csomagról .

Ez az utolso info :
Szállítás Kimenő küldemény továbbküldése
2018.11.01. 8:00 DENUEB

Mi ez a 60 nap amiről irtok páran ?

Gamertag:Rob3rt75

(#33299) Tierce válasza lac14548 (#33292) üzenetére


Tierce
csendes tag

Szia!

A kivizsgálási kérelem neve: investigation request.

(#33300) scourge válasza Robi975 (#33293) üzenetére


scourge
csendes tag

Ha paypallal fizettél és nincs biztosításod akkor a pénz felét fogják felajánlani. Nem azabad elfogadni. Keménynek kell lenni és meg kell mondani, hogy paypalra viszed az ügyet. Akkor visszaadják a 100%ot. Nekem 11.21-én adták föl Honkongban majd12.05 - én jött el Feuchtból és azóta semmi. Ma nyitottam egy ticketet, hogy szerintem valami gáz van. Próbálták húzni az időt, hogy még nem járt le a 25 munkanapos szállítási idő. Visszaírtam nekik, hogy kezdek morcos lenni és szerintem ők tudják, hogy a dhl lenyúlta a csomit. Csak az időt próbálják így húzni. Legalább próbálja meg kerestetni a csomagot. Azt a választ kaptam, hogy 7-14 munkanapot tudnék e várni mert szóltak a dhlnek hogy keressék a csomit (mi8).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.