Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) szacsee válasza szacsee (#18751) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sziasztok!
Meddig érdemes várni, ha elakadt egy express csomag?
8-án írtak, hogy 3-4 munkanap a válasz.
Cr-10 tickettemre is szarnak válaszolni.
Úgy érzem részemről ennyi volt a Gearbest-be fektetett bizalom tűréshatára.
Nem azért fizetek drágább szállításért, hogy aztán annyit várjak, mintha hajóval jönne.
1-2$-os aprólékokkal érdekes nincs baj, felette meg elakad a csomag, sérült a termék stb... :F

(#19002) nimfas válasza wierra (#19000) üzenetére


nimfas
addikt

Hát ha így rendelted meg ahogy a képen van akkor nagy baj nem lehet.... 10USD a difi ha Vám biztosítással rendeled. Annál gondolom több lenne amit fizetni kell :) Majd értesíts hogy mi lett a vége :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19003) benfolds válasza szpeti40 (#18993) üzenetére


benfolds
őstag

lehet, hogy a xiaomi cuccok késnek mostanában, mert az én 6-án rendelt power bankom is még mindig processing státuszban van.

(#19004) gulac12 válasza nimfas (#18984) üzenetére


gulac12
tag

A Xiaomi Mi A1 változást hoz a korábbiakhoz képest, legfontosabb az Android One projectben való részvétel, ami azzal jár, hogy a Mi A1 vegytiszta zöld robotos rendszert futtat néhány Mi szoftverrel megspékelve, egyelőre nougatos alapokon, de még az idei évben befut az Oreo frissítés.

(#19005) Drenadar válasza nimfas (#19002) üzenetére


Drenadar
veterán

Valamelyik xiaomi egy az egyben ugyanez a telo, úgyhogy várható hogy rá lehet tenni a miuit. Asszem az 5x az. Passz. De ha a miui a fontos érdemes ennek utána nézned és a másikat venni.

(#19006) cidalain


cidalain
veterán

Mi band 2 befordított patentos, kívül textúrás szíj 0,1 USD. Pontozható is ráadásul!
Csak a fekete-fehér csíkos akciós
Forrás Mi band topic

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19007) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Arra én is kíváncsi lennék, hogy EU expressz szállítással mennyi szokott lenni reálisan a megérkezési idő. 16 napja várom,hogy a tracking frissüljön, de még mindig semmi. :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19008) Sanki válasza cidalain (#19006) üzenetére


Sanki
addikt

Pff, visszament az ára, amikor már meg tudtam volna venni...

(#19009) UHHH válasza V.Stryker (#19007) üzenetére


UHHH
senior tag

Olvasd el a posztjaimat, amiben írom, hogy tuti ellopták a csomagomat, mert aug 26-án volt Angliában és azóta semmi. És a DPD azt mondta hogy furcsa és hogy majd kivizsgálják, ha a feladó kéri... Eh! :(

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19010) bul07 válasza V.Stryker (#19007) üzenetére


bul07
nagyúr

Remélem nem az lesz mint pár éve hogy sorra tűntek el a DPD-s csomagok, telefonok meg miegymások

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19011) dugesz77 válasza V.Stryker (#19007) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam három csomag eddig hozta a 14-18 naptári napot. Sajnos a valós mozgás az csak akkor látszódik amikor Angliába ér. Onnan még 2-3 nap. Most is várok három csomagot de akkor ezek szerint ez tovább fog tartani most.

(#19012) cidalain válasza Sanki (#19008) üzenetére


cidalain
veterán

még most is annyi pedig!
böngészőből nézem, nem appból.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19013) AtiSnatch válasza cidalain (#19012) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ha kosárba rakod már 1.73.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#19014) WestBam


WestBam
senior tag

Ebből a feketéből még van egy 0,59$-ért.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#19015) cidalain válasza AtiSnatch (#19013) üzenetére


cidalain
veterán

valóban. akkor szerencsém volt, én még tudtam venni 2 darabot pontozva 0.16-ért

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19016) donbig válasza bul07 (#19010) üzenetére


donbig
tag

Egy kicsit már én is kezdtem aggódni, aztán végre ma megmozdult valami.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#19017) CactuS válasza V.Stryker (#19007) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valami akadás van most a rendszerben. Amiket eddig rendeltem, kb 2 hét alatt megjöttek, most viszont az utolsó rendelésem (Aug 29) még mindig frissítésre vár. Nem csak az enyém, másé is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19018) wierra


wierra
senior tag

Yeelight Ceiling Light CN rakát, EU Express szállítás

Szept. 11: rendelve, fizetve
Szept. 14: DPD SMS megkapva
Szept. 15: GB üzenet megkapva, hogy útnak indult a csomag

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19019) CactuS válasza wierra (#19018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az oké, hogy megkapod az SMS-t, mert a TN-t lefoglalták, de valós követés csak az angoloktól lesz, odáig meg úgy tűnik, hogy egyre hosszabb az út. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19020) wierra válasza CactuS (#19019) üzenetére


wierra
senior tag

Azért írtam, mert az nem oké, hogy rendeléstől számítva 4 napot kotlanak azon, hogy irányba állítsák a csomagot. Ha most ez van, mi lesz november közepétől?!

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#19021) UHHH válasza CactuS (#19017) üzenetére


UHHH
senior tag

Augusztus vége óta van elakadva UK-ban ( nem, nem Kínában! ) a csomim, most írt a dpd, mert már huszadjára reklamálok: "We will start the searches. Please kindly note that an investigation takes seven days after which we will advise you of the outcome." Csak az a baj, hogy már egy hete is itt tartottunk. Szerintem meglógtak egy pár kamionnal. De ez tuti egyedi eset, korábban minden megjött flottul.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19022) V.Stryker válasza bul07 (#19010) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

PayPal-al lett fizetve, így gondolom majd lesz pénz vissza ilyen esetben. :((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19023) bul07 válasza V.Stryker (#19022) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen de mikor meg hogy, hónapok
2015-be volt a sok DPD csomag eltűnés és akkor is szeptemberbe(vissza lehet keresni DPD-re kidobja)
És olyan 25-30 eset csak erről a fórumról, telefonok tabletek miegymás

Ha jól emlékszek 2015-be volt ám olyan eset hogy a paypal se térítette vissza, elutasította a kérelmet
És talán egy fórumtárs közbenjárására oldódott meg valahogy a dolog

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19024) yoshi77


yoshi77
csendes tag

Ugye tudjuk hogy ma reggeltől HK raktárból is elérhető az EU express szállítás. :))))

(#19025) adamfriday


adamfriday
senior tag

Ahogy elnézem az előzményeket, ne nagyon foglalkozzak azzal, hogy szerdán jött a DPD-s üzenet 2-5 napos kézbesítésről (EU Express). :U

(#19026) UHHH válasza adamfriday (#19025) üzenetére


UHHH
senior tag

Az csak arról szól, hogy a GB megrendelte a DPD-nél a szállítást. De a cuccod még Kínában figyel. :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19027) adamfriday válasza UHHH (#19026) üzenetére


adamfriday
senior tag

Sejtettem, bár nem teljesen értem, hogy miért írtak 2-5 napot. :)

(#19028) sambenez válasza adamfriday (#19027) üzenetére


sambenez
addikt

Mert a DPD nem tudja, hogy kínában van, és ez egy automata üzenet neked.

(#19029) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ez most mit jelent?

Amúgy nekem csak azért szaros a helyzet, mert 10 nap múlva elköltözünk. :Y

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19030) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom megy a huhogás posta ügyben.
Szeptember 02. rendelés két db ma megérkezett. Semmi különös a futási időben. Remek. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#19031) cidalain válasza RBJ (#19030) üzenetére


cidalain
veterán

de nem EU Expressel rendelted ;)
nekem is van ami hamar befut, a toll nekem is 13 nap volt. de általában inkább 20-25 napot utaznak a cuccok. ezen felül most már többször előfordul hogy eleve 3-4 napot tökölnek, mielőtt shipped out lesz a termék. ezek alapján egy sima cucc most már inkább 1 hónap a rendeléstől nézve sajnos.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19032) Beni2360


Beni2360
félisten

Éppen most állt meg egy dpd furgon a szomszéd előtt, hozott egy nagy csomagot neki.
Dolgoznak még péntek Du. is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19033) RBJ válasza Beni2360 (#19032) üzenetére


RBJ
addikt

Még szombaton is hoznak csomagot.
Nemrég volt a babám rendelt valamit pénteken szombaton meg már hozták.
Csak lestünk. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#19034) espista válasza nimfas (#18984) üzenetére


espista
senior tag

Az A1-ben pont az a lényeg. Aki MIUI-t akar az majd az 5X-et választja.

Romani ite domum!

(#19035) UHHH válasza V.Stryker (#19029) üzenetére


UHHH
senior tag

Azt, amit nekem. Már indították a kivizsgálást, hogy hova tűnhetett el. Nekem más angol városból tűnt el amúgy. Lásd hozzászólásaim.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19036) V.Stryker válasza UHHH (#19035) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem azt írták vissza, hogy nem telt még le a 15-20 munkanap, addig meg maradjak nyugton.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#19037) UHHH válasza V.Stryker (#19036) üzenetére


UHHH
senior tag

Környezetemben sok dpd-s csomi volt már. Amikor Angliába ér akkor max 5 nap és meghozza a DPD. Augusztus vége már nagyon messze van. Én dpd-nél anyázok. :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19038) kicsi007


kicsi007
tag

Sziasztok!

Ha rendelek apróságokat (káddugó, szilikontok joyhoz,stb.) kb. 30$ értekben, milyen szállítási módot érdemes választani?
Valamint itt olvastam, hogy ha kérek biztosítást, s az untracked opcióval együtt veszem meg ezeket, akkor is kapok TN-t a biztosítás miatt. Ha ez megy, akkor így csinálnám. Valaki szokott így rendelni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#19039) nimfas válasza espista (#19034) üzenetére


nimfas
addikt

Aham, és az 5x-ben van B20? Ja nincs és 50 USD-vel drágább mint az A1. :D
Amúgy külsőre ugyanúgy néz ki....

(#19040) Beni2360 válasza kicsi007 (#19038) üzenetére


Beni2360
félisten

Én az ÁFA végett két csomagba rendelném, mivel 22 € felett már ÁFA köteles a csomag. És a szállítás is beleszámít a 22 € határba.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19041) faresz5 válasza Beni2360 (#19040) üzenetére


faresz5
senior tag

káddugóval nem fognak foglalkozni.

(#19042) cidalain válasza kicsi007 (#19038) üzenetére


cidalain
veterán

Mivel a legtobb esetben ingyen van a posta, nyugodtan vehete kulon is.
Ennek a legnagyobb elonye egyben az is, hogyha elveszik a csomag, akkor csak egy resze ugrik, ha egybe veszed meg, es elveszik akkor minden.

En nagy ertekunel szoktam ugy hogy ingyen posta biztositassal, es akkor nekem legutobb holland regisztralttal jott. Ala is kellett irnom a postasnal. Raadasul a magyar posta kovetoje is jelezte, amint az orszagba ert (mas kerdes, hogy rosszul, mert mar nalam volt a csomag, es a track szerint meg valami kozponti elosztoban dekkolt)

Mondjuk ha akarsz ilyet, akkor meg nem jo szetbontani a rendelest, mert akkor a postakoltseg novekszik.

Mas:
Hogy rohadnanak meg az akciok. 2 napja vettem a mikroszalas kendot 0.99-ert, erre most meg latom a facen hogy koponozhato 0.09-re. Nem lehetne valami akcioelorejelzo?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#19043) ssid3956 válasza lacko6 (#18942) üzenetére


ssid3956
tag

Sajnos nem ért Angliába mára... :( :(

(#19044) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nem bírtam már ellenállni, Xiaomi Mijia éjszakai lámpa berendelve :)
GBledmi kuponkóddal $7.99.

#?*@&!

(#19045) ANOka válasza zeon.hu (#19044) üzenetére


ANOka
őstag

[Re:] eBay-es kütyük kis pénzért -->
(#92893); (#92954) - ez utóbbit írtad te is.

[ Szerkesztve ]

(#19046) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok!
Rendeltem egy KDZ ED9-es fülest de nem igazából vagyok elégetett. Vagy kiesik a fülemből vagy kényelmetlen hangminőség se nagy cucc magasak jók ennyi. Ilyen esetben lehet valamit tenni vagy így jártam ? :Y (jah és egy kis helyen le van kopva a festék bár ez nem érdekelne)

(#19047) zeon.hu válasza ANOka (#19045) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Nem óhajtottam elbitorolni a Te megosztásodat :)
Csak néha már nem tudom, mit és hol találok, csak mentem a linket és kódot Clipper+-ban.

#?*@&!

(#19048) FingR86 válasza mate1396 (#19046) üzenetére


FingR86
őstag

én megmondtam...ezek a fülesek nem tudom kinek a fülében képesek egyáltalán megállni...#18544

(#19049) mate1396 válasza FingR86 (#19048) üzenetére


mate1396
tag

Igen tudom :(( Csak akkor már úton volt idefelé a csomag sajnos :(

(#19050) wierra válasza zeon.hu (#19044) üzenetére


wierra
senior tag

:R :C

ANOka: :R

Köszönöm mindkettőtöknek a kuponokat. Nem szoktam minden egyes topikot végigbújni, szóval nekem jól jöttek az infók. :K

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.