Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Kelecar válasza malomszék (#22000) üzenetére


Kelecar
aktív tag

EU Express.

(#22002) -secret- válasza malomszék (#22000) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Átvételkor nem kell fizetned. Előre kell kifizetned a terméket a postaköltséggel együtt.

(#22003) cidalain válasza malomszék (#22000) üzenetére


cidalain
veterán

Van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#22004) mexel


mexel
veterán

Azért a gearbest kicsit el van szállva ezekkel az eu szállítás árakkal pár terméknél. Pl kb 30$-os tv boxot ha eu raktárból venném akkor az ár kb +5-10 $ és 40+45$ a szállítás. Vanb aki ezt választja vajon? Inkább arra gondolok hogy a megtévesztésa cél, hátha valaki nem veszi észre és csak fizet. :(

(#22005) PNP válasza mexel (#22004) üzenetére


PNP
őstag

Nyilván minél kisebb értékű a termék, annál kevésbé lehet beépíteni az árba a szállítást. Nincs itt semmi megtévesztés, aki meg nem figyeli a végösszeget, csak vásárol összevissza, az meg is érdemli (de mit is?).

(#22006) ÁrPi2


ÁrPi2
senior tag

Sziasztok!

11.11 van tehát Márton-napi mulatságok ésvagy Singles-day-in-China... :)

Rendelnék GearBestről europe registered-del egy ilyen telót. RedmiNote4 3/32 , 136dodó plusz az eu-exp-ship.

Tudtok esetleg ehhez még jobbárasító kupont?

Mondjátok meg még Mi lehet hiba amit innen véve esetleg elkövetek? :U Garancia nehézkes,
vagy mik egyebek?

(#22007) UberMutant válasza ÁrPi2 (#22006) üzenetére


UberMutant
őstag

A hiba az, ha kevered az EU registered és EU express szállítást

(#22008) spiky03


spiky03
veterán

Olyan lehet, hogy az EU Express az imgyenes?
Mert kineztem egy Chuwi Hi10 Prot és ott freenek irja.

Mód. $152 pontozva.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#22009) #04441088 válasza spiky03 (#22008) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lehet.
Termékenként változó.
Valamikor meg elég nagy ára van, de ha hozzádobsz pár 1-2 dolcsis vackot máris olcsóbb vagy ingyenes.

(#22010) vandor01 válasza spiky03 (#22008) üzenetére


vandor01
őstag

az a hiba hogy ilyen Z83xx proci egy fostaliga!
ha szeretc a tablet elott malmozni hogy tortenjen vmi touch utan!
foleg a win oldalon! a te piized.... :DDD
Hi12-onk volt tobb darab is.... egyik befosott 6honap utan a masikat elpasszoltam
es orultem hogy megszabadultam tole!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22011) Beni2360 válasza mexel (#21999) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem az EU azt jelenti, hogy amikor EU-ba érkezett az áru akkor adják át a DHL expresz csomagszállító cégnek és nem a sima posta útján megy tovább. Valamivel gyorsabb a szállítás.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22012) Beni2360 válasza ÁrPi2 (#22006) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott nincsen feltüntetve "europe registered" hanem Priority Line ami a fizetési oldalon látható az EU express lehetőség 6.59 $-t. Ami elvileg sarc mentes.
Kuponok meg voltak olvasgattam, keress rá a teló neve alapján itt és az Ebay topikban is.
Garancia az már más téma.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#22013) ÁrPi2 válasza Beni2360 (#22012) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Köszönöm ez is hasznos

[ Szerkesztve ]

(#22014) Silent77 válasza mexel (#22004) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Semmi megtévesztés nincs benne, lengyel raktár, ennyiért szállítanak ide egyelőre.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22015) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Egy ideje levelezgeteg a Gearbest-el egy garanciális ügyben és ma kaptam egy ilyen üzenetet. Ezt ti, hogy értelmeznétek? Ez egy kis alkudozás eredménye.

Dear Gaál,

Thanks for your message.
After contacted with our manager about your issue, we would like to offer a further compensation for you.
We can refund 30USD to your GB wallet.
This is an exception.just for your this order, not for all.
We hope to keep future cooperation with you and we would like to offer you the exception.

Look forward to hearing from you and we'll do our best to help you.
Best Regards
Gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com

[ Szerkesztve ]

(#22016) ANOka válasza 2thletme2day (#22015) üzenetére


ANOka
őstag

"Ez egy egyszeri kivétel számodra csak erre az egy rendelésre."

Egyébként milyen termék és mennyi volt?

(#22017) spileraaa válasza spileraaa (#21818) üzenetére


spileraaa
senior tag

erre tud valaki kupont?
vagy várható hogy meg olcsóbb legyen?

Vkworld New Stone V3
[link]

vagy tudtok más telefont idősek részére és strapabíró is legyen?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#22018) Dominó85 válasza spileraaa (#22017) üzenetére


Dominó85
veterán

Ne kínozzátok már magatokat ilyen fos Vkworld és Leagoo márkákkal. Ennél ezerszer jobb készülékek vannak hasonló árban.

Továbbá a 2G-nek hamarosan lőttek/meszeltek. Semmire sem lesz jó ez a strapa butafon.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#22019) 2thletme2day válasza ANOka (#22016) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ezt most úgy kell értelmeznem, hogy kapok 30$ walletra amit bármire felhasználhatok vagy csak a kérdéses termék újrarendeléséhez?

(#22020) UHHH válasza 2thletme2day (#22019) üzenetére


UHHH
senior tag

walletra kapod, arra költöd, amire akarod

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#22021) bertokl válasza Dominó85 (#22018) üzenetére


bertokl
tag

Szerintem idős ember részére keres strapabíró, könnyen kezelhető, nyomógombos készüléket telefonálás céljából 8.000Ft körül. Ránézésre ez a célnak kiválóan megfelelhet, ráadásul egy 3.000-es akksival kibírhat 2 hetet töltés nélkül.
3 SIM-et is fogad, de lehet ez nem szempont. :)

[ Szerkesztve ]

(#22022) spileraaa válasza Dominó85 (#22018) üzenetére


spileraaa
senior tag

ez meg igen is sokat tud pl a kamerát nem fogja soha használni
csak telefonalasra kell meg ezen nézi hány óra
talán a lámpának meg hasznát veszi de ennyi
vagyis a mostani nokiahoz képest ami összetört túl sokat is tud

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#22023) bertokl válasza spileraaa (#22022) üzenetére


bertokl
tag

Küldtem egy privátot.

(#22025) Ciccuka válasza Dominó85 (#22018) üzenetére


Ciccuka
veterán

Milyen készülékek azok?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#22026) niklebi


niklebi
senior tag

Tegnap próbáltam egy kis segítséget kérni az oldalon, de nem igazán kaptam Ezért igaz vagy 5 órámba került, de megtaláltam amit kerestem. [Itt a link] azoknak akik hasonló kezdők mint én. A regisztrációtól--->a vásárlásig minden le van írva.
Rögtön meg is rendeltem a telefont amit szerettem volna. Nagy meglepetésemre ma kaptam egy üzenetet a DPD-től, hogy 2-5 munkanapon belül szállítják. A követést dpd.hu oldalon követhetem is. Ahhoz képest amit itt az oldalon írnak sokan, ez szerintem egy nagyon gyors szállítás lesz.

(#22027) UHHH válasza niklebi (#22026) üzenetére


UHHH
senior tag

Mi ez a sok face meg web reklám az oldalon már megint? Ezek szerintem a reflinkekkel vetekszenek. :)

Ha ezt a fórumot is olvastad volna, tudnád, hogy az sms az fake, mert csak a megrendelés tényét igazolja.
De majd írd meg, amikor megkaptad a cuccot. Ha nagyon szerencséd van, akkor 7 nap mondjuk, de átlag inkább 20 lesz.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#22028) mexel


mexel
veterán

Kuponokat hol lehet szerezni, vagy hogyan működik ez a kupon dolog? Egy nagyon olcsó boxot rendelnék próbára, vanjon van hozzá kupon? Vagy ezt.

(#22029) ZsoltG60 válasza mexel (#22028) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Mennyi az az olcsó ? Mik az elvárások ?
W95 TV Box - 2GB RAM + 16GB ROM EU PLUG

Kupon : 20:00-tól 11.11GB217 (100db)
$ 23.11 free shipping

Lumia 950XL

(#22030) mexel válasza ZsoltG60 (#22029) üzenetére


mexel
veterán

Kifejezetten az a 2 modell kellene amit linkeltem, azokat szeretném tesztelni, a kérdés hogy azokhoz van-e kupon, és hol lehet olyan kuponokat szerezni?
Az mit jelent hogy 20:00 tól? Akkortól él itteni idő szerint? ( soha nem használtam még ilyen kupont)

[ Szerkesztve ]

(#22031) trebrona válasza spileraaa (#22024) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kínai webshob nem fog Nagy-Magyarországra kupont adni. Neked sajnos vagy a románt kell figyelni, vagy az általánost.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#22032) Silent77 válasza trebrona (#22031) üzenetére


Silent77
Topikgazda

khm, ami kikerült azt én kértem. :B :DDD
Viszont a kérdezőnek, sajnos nem tudjuk megoldani, hogy ott is menjen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#22033) ktamas76


ktamas76
csendes tag

Rendeltem egy csomagot október 15-én. Október 19-án megjött az SMS a DPD-től, hogy 2-5 nap múlva pakkot kapok. GB szerint shipped out, DPD DPD szerint

19.10.2017 07:18 DPD adatközpont A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.
Akkor jól sejtem, hogy ezt még fel se adták?

(#22034) UHHH válasza ktamas76 (#22033) üzenetére


UHHH
senior tag

Már sokszor megbeszéltük, Kínából feladták, de nem dpd-vel. DPD majd akkor lesz, amikor EU-ba bejön és onnantól fogod látni a trackingon. Lehet 2-3 hét múlva is ez.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#22035) mexel


mexel
veterán

HA az Unregistered Air Mail -t választom és nem ér ide az áru a paypalnál tudok refundot kérni, vagy a gearbetnél? Vagy azt mondják hogy az én bajom mert így rendeltem? ( ez most elméleti kérdés, nem hiszem hogy ez lesz)

(#22036) spiky03 válasza vandor01 (#22010) üzenetére


spiky03
veterán

Hát nagyon köszi. :DDD
Már amikor rászánom magam, hogy megrendelem, akkor valaki mindig ír róla valami rosszat. :DDD
De volt aki jókat is írt róla.
Nem tudom már tényleg, hogy melyiket vegyem. :D Mert szeretnék ilyen dual tabletet, de eddig a Chuwi volt ajánlott, mert annak van jó támogatása, meg fóruma is.
Van még a Telcast vagy mi arról is nem rosszakat írtak a teszten.

Win oldalon a Total Comandert használnám, meg a Putty-ot, Yadist, meg a Chrome-ot, Transmission-t.
Androidon meg szintén Chrome vagy Opera, meg pár távirányítós appot, TV sorozatos appot, Transmissiont, meg képregény olvasót.

Kb ennyire lenne használva.

Ezekre is fos?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#22037) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Múltkor feljött a kérdés, hogy a vásárlás végén levő gifts-el nyert-e már valaki.
Van egy kis nyíl az alján, arar kattintva előjönnek a részletek és ott írják, hogy legalább 100$-t kell költeni.
3. Spend over $100

(#22038) UberMutant válasza spiky03 (#22036) üzenetére


UberMutant
őstag

amit te tesznek hiszel, az valójában reklám, nyilván jókat írnak róla. inkább egy szakfórumban nézz körül/érdeklődj

(#22039) spileraaa válasza trebrona (#22031) üzenetére


spileraaa
senior tag

az altalanost hol tudom figyelni?

romant pedig nem nagyon latok lehet nem anyira nepszeru a gearbest a romanoknal mert ahol van is kupon utolso frisites lassan 1 eves ...

pedig jo lenne ha lehetne opcionalisan 4-5 orszagra kerni

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#22040) numera007 válasza spileraaa (#22017) üzenetére


numera007
tag

Én most vettem a nagypapinak itthon 1 év garival ingyen futárral "öregtelefont". SD card+fénykép+ SOS gomb+rádió, mindez 6.100 HUF.

[ Szerkesztve ]

(#22041) niklebi válasza UHHH (#22027) üzenetére


niklebi
senior tag

Ezt "Mi ez a sok face meg web reklám az oldalon már megint? Ezek szerintem a reflinkekkel vetekszenek." smájlival együtt sem értem. Miért lenne ez reklám vagy reflink? Ez egyszerű leírás azoknak akik kezdők a GB oldalán és a rendelésekben. Itt a topikban eggyetlen használható választ sem kaptam a feltett kérdéseimre.
A linken pedig ott van minden amire egy kezdőnek szüksége van.
A DPD értesítéséről pedig, honnan a t***mből tudtam volna hogy ez csak előzetes értesítés. Nem gondolod, hogy az egész topikot végig olvasom. Eddig ha egy futárszolgálattól kaptam egy ilyen üzenetet akkor az adott időponton belül meg is jött a csomag. Nem tudhattam, hogy ez csak egy előzetes üzenet ami majd valamikor lesz csak aktuális.

(#22042) vandor01 válasza spiky03 (#22036) üzenetére


vandor01
őstag

a sok olcso markanélkuli kinyai kozul lehet talan a chuvi a legjobb .... tenyleg nagyon szép képe van főleg a Hi12-nek de lehet ez a sebesseg rovasara megy.... semmi extrat nem csinaltunk vele siman csak internet FB mail ilyenek.... de neha idegesito volt hogy most akkor megnyomtam vagy nem nyomtam törtenik valami vagy nem fog.... a hibasat visszapostaztam kb 2 honap lett volna mig nem lett volna gép ezert vettem masikat igy csak 2 hétig nem volt mit hasznalni..... a masik gép is hasonloan lassu volt..... foleg egy i3/i5 -os laptophoz képest... nem kivanom soha tobbet!
ennyi piiizbol van 6honap garis 2-3th genes uzleti hasznalt laptop.... verhetetlen....
de ha tablet kell? akkor szerintem nezz vmi magyarorszagi garist ujat akciooban lehet kari utan.... mert csak bosszanto ha nem jön össze a kinyai....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#22043) UHHH válasza niklebi (#22041) üzenetére


UHHH
senior tag

Utánad 40 perccel is ugyanezt megkérdezték, szóval végülis nem kell elvárni, hogy olvassa is valaki a topicot, elég ha ír bele. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#22044) lenand válasza niklebi (#22041) üzenetére


lenand
csendes tag

Gyorskeresőt használd legközelebb.

[ Szerkesztve ]

(#22045) Ciccuka válasza spileraaa (#22017) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#22046) niklebi válasza UHHH (#22043) üzenetére


niklebi
senior tag

Arról én nem tehetek, ha valaki nem olvassa a topikot. Én csak segíteni próbáltam. Szerintem az összefoglalóba is simán be lehetne tenni, azt remélhetőleg többen olvassák.

lenand
Kösz az értelmes hozzászólást. Nem most kezdtem használni a topikokat. Próbáld ki írd be Pl: Vásárlás menete; Regisztráció menete; Rendelés; és nézd meg mit kaptál. Utána irogass ilyeneket.

(#22047) trebrona válasza spileraaa (#22039) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az általánost nem linkelhetem, mert kitiltanának reflinkért. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#22048) spiky03 válasza vandor01 (#22042) üzenetére


spiky03
veterán

Értem.
Most egy i3-as Asus laptopom van, azt szeretném kiváltani ezzel a tablettel.
Mert ha elköltözünk majd az új házba, akkor ott vsz egy külön szobában lesz a gép és nem akarok előtte görnyedni :D hanem ezzel tudnék a kanapén nyugodtan fekve is szörfözni a neten, mert a teló az meg kicsi, meg sajnos kell az a pár win-es alkalmazás, mert androidra nem találtam olyat, ami kiváltaná.
Amúgy csak kb 1 hónapja akadtam ezekre a dula gépekre, előtte nem is hallottam róla. :D

Akkor azt mondod, hogy még azokra is lassú amiket írtam?
Mondjuk vsz az andriod része többet lenne használva, meg minden este ki lenne kapcsolva.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#22049) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Az miért van, hogy egy akármire kiír 3,64 dollárt, azt mondja, hogy spóroljak a mobill appal 1,24-et... QR beolvas, látom is a 2 dolláros árat, de amikor rámegyek,hogy buy now, akkor visszaáll a teljes árra. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22050) ginola


ginola
addikt

Xiaomi router 3G-re lenne kuponkód vkinek?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.