Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) scourge válasza Tierce (#33448) üzenetére


scourge
csendes tag

Szia.

Elméletileg a helyi DHL nem egyenlő a Németországban működő Deutche Post -tal (ami Németországban a DHL, azaz a helyi posta) és szerintem el is hajtanak majd, ha itt megkeresed őket....
De ha esetleg eredményel jársz akkor kérlek oszd meg velünk is. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#33453) Silent77


Silent77
Topikgazda

A személyeskedést kérem befejezni.
Privátban beszéljétek meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33454) Lomas válasza Tierce (#33448) üzenetére


Lomas
tag

Nos, én úgy döntöttem, nem bosszantom tovább magam, a szembe szomszédom egyben a számlavezető bankom helyi igazgatója, reggel ő is égőket szerelt, meg én is, beszélgettünk kicsit, említettem neki a mérgelődésem, mire mondta, hogy januárban menjek be valamikor, és elindítunk egy chargebackot. tiszta hülye vagyok, mert még anno, mikor a a pénzügy Msc. volt a Corvinuson, még tanultam is róla, a kereskedelmi cégek félnek tőle, mint sátán a tömjénfüsttől, mer még valami, talán a Basel II. szerinti ráta is elő van írva, hogyaszongya' ha egy banknál eléri a pénzforglami egyenleg asszem' 1,5%-át akkor akár a bankkártyás fizetési módot is megvonhatják az adott webárúháztól, ráadásképp a paypal nem büntehet, azonban az adott ország területileg bankfelügyelete igen. Mivel a kis sárgák itt vámoltatnak, stb. és a német bankszektor kissé beleüti az orrát a Feucht-i történésekbe, hát, az ugye senkinek sem jó.
Szóval jön a karácsony, nem kellene ezen pörögni, csak világ életemben az idegesített a legjobban, ha át akarnak b...ni. Persze tudom, előfordul olyan, hogy elkallódik ez-az, csak a hülyítés ne menne, lehetne azt írni a Gearbest-es Faq-ban, hogy rendelést követő 60. nap, megilyesmi, ehelyütt megy tili-toli, én meg képes vagyok ennek alapján megítélni egy céget, hogy érződik az inkorrektség, illetve a következetlenség, ami nem jó. Alin baromi sok szirszart rendeltem, egyszer volt vitás ügyem, eladóval nem boldogultam, ali bírósághoz fordultam, oszt' seperc alatt rendeződött, még a hibás terméket sem kellett visszaküldeni. Itt meg a 2. rendelésemnél belefutok ilyenbe, és ezen kívül még 2 db futó rendelésem van, összesen kb. 900 $ értékben, és az azért nálam is eléri az ingerküszöböt.
Szóval ne bosszankodj, ráérsz később is, Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok neked, és mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#33455) Lomas válasza scourge (#33451) üzenetére


Lomas
tag

Persze, hogy nem. Szerintem ezek annyira nincsenek képben - pontosabban direkt adják a hülyét, azzal is lehet időt húzni - hogy úgy tesznek, mintha a szállítási mód ne lenne tiszta elöttük. EU express-nél van DHL, EU priority Line nál csak annak német DHL részlege - a Deutsche Post - lép fel a színpadon.

(#33456) Toma000 válasza Golfplusz (#33432) üzenetére


Toma000
újonc

Szia! Nekem is az a szállítmány,ugyan az a telefon :)

(#33457) Golfplusz válasza Toma000 (#33456) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

A legjobbakat kívánom. :C

(#33458) Tierce válasza Lomas (#33454) üzenetére


Tierce
csendes tag

Én is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok Neked - és valamennyi itteni forumozónak is!

(#33459) Golfplusz


Golfplusz
csendes tag

(#33464) Silent77


Silent77
Topikgazda

2019. január: 42,18 USD-ig, 58,6 AUD-ig, 56,81 CAD-ig, 41,89 CHF-ig, 33,33 £-ig és 290,89 CNY-ig.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33465) vandor01 válasza Silent77 (#33464) üzenetére


vandor01
őstag

ez mit jelent??
eddig az összegik sarc mentes a rendelés???
ez EU-s rendelet vagy csak orbaniai?

vagy mi?
minden forumozo kap ennyi casht??
én CNY be kérem! :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33466) Silent77 válasza vandor01 (#33465) üzenetére


Silent77
Topikgazda

eddig az összegik sarc mentes a rendelés???

Nyertél egy piros hangszórót.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33467) vandor01 válasza Silent77 (#33466) üzenetére


vandor01
őstag

na ez kiraly....
de eddig is a "kerekites" miatt azaz a NAV a beszedestol el kell tekintennie.. miatt
eddig is kb enny ivolt az osszeg!

akkor most ez EU hivatalos rendelkezes azaz a 22euro helyett 36euro lesz a limit!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33468) sambenez válasza vandor01 (#33467) üzenetére


sambenez
addikt

Nem 22 helyett 36. Hanem, ha nem éri el a kiszabandó áfa a 10 euro-t akkor azt nem szedik be. Ezt pedig a fenti összegig nem éri el.

(#33469) vandor01 válasza sambenez (#33468) üzenetére


vandor01
őstag

na ezt kerdeztem... :C
akkor semmi uj nem tortent :DDD
viszont lehet ejropa mas helyein beszedik a 10 ejro alatti osszeget is :F
az más kerdes, hogy a kis tenyernyi boritekokat nem ellenoroznek!
amibe akar lehet parszazeuros gigamega memoriakartya is :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33470) sambenez


sambenez
addikt

Nagyon elszomorított most a GB. Nem küldik el a Wiha csavarhúzót, visszautalták a árát. Nem ilyen karácsonyi ajándékra számítottam. :O

(#33471) vandor01 válasza sambenez (#33470) üzenetére


vandor01
őstag

meg kell venni ujra flashbem nyomjak féláron! [link]
ez is vmi hamisitvany már ez sem kinai!... a video szerint feher ember csinálja :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33472) sambenez válasza vandor01 (#33471) üzenetére


sambenez
addikt

Aha, csak amit visszautaltak az 13$ lett volna pontozva. Gondolom elárazták, és majdnem 2 hónap alatt rájöttek mégsem akarják ideadni annyiért.

(#33473) vandor01 válasza sambenez (#33472) üzenetére


vandor01
őstag

ahh szokásos "business as usual" from china/asia monkey business :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33474) Golfplusz válasza vandor01 (#33471) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

"..ez is vmi hamisitvany már ez sem kinai!... a video szerint feher ember csinálja.."

... és valóban :DD :D :DD

(#33475) ga_-bor


ga_-bor
tag

Szerintetek erre a két csomagra keresztet vethetek?

LVS1376360004264009
LVS1376360003897982

Xiaomi spot lámpa, és socket. Az első 2 hete "jött be magyarországra" és a posta rendszerébe már nem került bele, a második kb 5 hete.

(#33476) sambenez válasza ga_-bor (#33475) üzenetére


sambenez
addikt

Az LVS csomagról soha nem tudhatod mikor ér mo-ra. Amit látsz akkor belgiumba érkezett.

(#33477) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

GB-n a 35-5 kupon nem automatikus? Hiaba teszem kosarba nem vonja le checkoutnal.

(#33478) Silent77 válasza PainKiller13 (#33477) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Kosárban termék neve alatt állítsd át az akciót.
Ez másik akció, de a lényeg látható.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33479) PainKiller13 válasza Silent77 (#33478) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi szépen!

(#33480) havri1


havri1
félisten

Most írta valaki FB-n, priority line csomagot megfogta a NAV.

havri

(#33481) Silent77 válasza havri1 (#33480) üzenetére


Silent77
Topikgazda

EU priority line?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33482) havri1 válasza Silent77 (#33481) üzenetére


havri1
félisten

Én nem tudok másról.
De kiderítem, kíváncsi vagyok. Még nem válaszolt.

havri

(#33483) Silent77 válasza havri1 (#33482) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Látom már, kamu habbal.
Nem tudják megfogni, vagy nem úgy adták fel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33484) Vertigo18 válasza havri1 (#33480) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha Eu-n belülről fogták meg (márpedig éppen az a lényege, hogy Eu-n belül adják fel), akkor hogyan fogják már meg???

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33485) tahepa válasza ga_-bor (#33475) üzenetére


tahepa
senior tag

(#33486) Ciccuka válasza Silent77 (#33481) üzenetére


Ciccuka
veterán

Altshopoknál (store) láttam sima Priority Line-t, az teljesen más lehet.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#33487) havri1 válasza Vertigo18 (#33484) üzenetére


havri1
félisten

Kínából meg az angyalka hozza ezüst szánkón mi?:D

havri

(#33488) punky10


punky10
addikt

Sziasztok.Nemrég írtam,hogy rendeltem 3 db mágneses adatkábelt a GB-től,viszont helyette(azonos rendelési számon volt,onnan gondoltam,hogy a csomagom helyett van...) küldtek egy sima C-type adatkábelt.Lefotoztam,jeleztem a hibát,elküldtem a GB-nek.Most kaptam e-mailt,hogy teljes visszatérítést kaptam.Illetve volt 2 dollár kedvezményem,azt nem adták vissza,de azt az összeget,amit levontak,azt teljesen visszautalták.Nem fenyegetőztem,nem is írtam még a PP-nek,egyszerűen (illetve angoltudás hiányában nem egyszerűen... :D )leírtam a problémát,csatoltam a "bizonyítékokat",és megoldódott.
Csak azért írom le,hogy legyen már egy pozitív kimenetelű eset is a hozzászólások között... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#33489) Golfplusz


Golfplusz
csendes tag

Sziasztok!

Van akinek megérkezett ( Priority Line-al) DHL-es csomagja ami még Karácsony előtt elindult Németországból (dec.22) és mára a nyomkövetésben is látszik?
Illetve akiknek célba ért a rendelése eddig mennyi idő kellett ahhoz, hogy a hírhedt DENUEB (Feucht) városból megérkezzen hozzánk a csomag?

(#33490) wierra válasza Golfplusz (#33489) üzenetére


wierra
senior tag

Dec 5-e óta érkezik Feucht-ból a nov 12-i rendelésem...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#33491) Golfplusz válasza wierra (#33490) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Huuuu ez elkeserítő. :((
Akkor én is lemondhatok a telefonról mint a többiek. :(((

(#33492) Golfplusz válasza Golfplusz (#33491) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Most néztem meg a nyomkövetést és megérkezett a csomag országunkba. :C
Remélem akik várják, mindenkinek meg fog érkezni hamarosan.

2018-12-27 10:00
Nemzetközi Posta Kicserélő Központ, Receiving EPG parcel from abroad

[ Szerkesztve ]

(#33493) Vertigo18 válasza havri1 (#33487) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ennek a szállítási módnak pont az a lényege, hogy ők hozzák be az Eu-n belülre, ők intézik (ilyen-olyan módon) az áfáztatást...

Utána (immáron Eu-n belülről) jön majd hozzád.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#33494) havri1 válasza Vertigo18 (#33493) üzenetére


havri1
félisten

Köszi az infót. Csupa újdonság:) hidd el, tisztában vagyok a dolgokkal:)

havri

(#33495) atos30


atos30
aktív tag

Fogkefe pótfejek megérkeztek. Rendelés után "Partly shipped"-ként majd 1 hónappal tudták feladni december 13.-án. És ma kezembe nyomta a postás. Holland posta volt és december 21.-e óta már az országban volt. Ha a karácsonyt nem számítom bele, azért elég hamar ideért. Már csak azon az 1 hónapos feladási időn kellene faragni :)

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#33496) Golfplusz válasza atos30 (#33495) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Nekem is a fülhallgatókat ma meghozta postás amit Holland postával kértem.
dec.08-án rendeltem 10-én beregizték a PostNL-hez 17-én megérkezett Hollandiába.
Dec. 19-én hozzánk, majd 21-én a Posta fel is dolgozta. Ma lett kézbesítve.

A Karácsonyt leszámítva 15 nap alatt megkaptam. :)

(#33497) Kecsotam válasza Golfplusz (#33489) üzenetére


Kecsotam
tag

Holnap lesz egy hónapja, hogy elnyelte Freucht...

28.11.2018 10:00 Magyar Posta
Célországba elküldve (Export) DENUEB

Én már csak a 60 nap leteltét várom, hogy visszakérhessem, ami az enyém.

(#33498) Golfplusz válasza Kecsotam (#33497) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

:o

(#33499) havri1 válasza Silent77 (#33483) üzenetére


havri1
félisten

Most küldte a képet a rendelésről, tényleg EU priority line. És vámolják.

havri

(#33500) scourge válasza Kecsotam (#33497) üzenetére


scourge
csendes tag

A DHL hívatalos oldalán:
Mi, 05.12.2018 06:32 Feucht, Deutschland
Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation übergeben.

Már én is csak a 60. napot várom, de azt nagyon. Egy MI 8 lett volna, de nem lett. Nekem ennyit nem ér az a 35e FT spórolás inkább megveszem Store-ból, mint hogy még egyszer ezt eljátsszam.
Garancia szempontjából is egyszerűbb, ha esetleg élni kell vele...

A kínai rendeléseimnek azért jó oldala is van. A kisebb összegű rendeléseim eddig mind hibátlanul megjöttek, olcsóbban hozzájutottam a kívánt dolgokhoz mint, ha itthon vásároltam volna és időben megjöttek. (mondjuk egyiket sem EU priority line szállítással kértem, csak a telefont :W )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.