Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33101) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! A gearbest vissza adja a pénzt ha nem kapom meg a terméket ? Oda kell írni nekik vagy milyen eljárási mód létezik ?

(#33102) Flashy válasza memoril (#33101) üzenetére


Flashy
veterán

ott a weboldalon kell indítani. megkeresed a rendelést, Detail, After-Sales application, kitöltöd értelemszerűen. várj eleget, különben alapból lepattintanak. ha eleget vársz, akkor is megpróbálnak. ha a Gearbest igazgatója által aláírt pecsétes lapod lenne hogy neked visszajár a pénz, akkor is megpróbálnának lepattintani :D

(#33103) memoril válasza Flashy (#33102) üzenetére


memoril
aktív tag

köszi a választ ! Azt írja hogy 10-25 munkanapon belül kéne hogy megérkezzen, utánna érdemes írni ?

[ Szerkesztve ]

(#33104) havri1 válasza memoril (#33103) üzenetére


havri1
félisten

60 nap előtt felesleges.

havri

(#33105) Flashy válasza memoril (#33103) üzenetére


Flashy
veterán

azt még ők se veszik komolyan. azt fogják írni hogy az ideális eset, ha a GB raktár szomszédjában laksz Kínában, de rengeteg körülmény van (időjárás, posta, ünnep, sztrájk, akció, raktárkészlet, beszállítói baki, valamire hivatkoznak), és egyébként is kérdezd meg a postán, hívd fel a posta elosztót, csinálj valamit amivel telik az idő, hátha addig megjön a csomag. aztán ha még mindig nem jött meg, akkor elkezdi elölről, mintha másvalaki kapta volna meg az ügyedet aki most lát először :) szóval nem érdemes túl korán. hát Kínából rendelni ilyen, a 60 nap a szokásos türelmi időtartam akkor is ha nem írják, vagy nem ennyit írnak...

(#33106) sunnysys


sunnysys
tag

Sziasztok!

Ez elő szokott fordulni a GLS-sel, hogy spanyol raktárból ilyen lassan jön meg egy termék? 2018-11-30 óta semmi hír róla, sem a GLS tracking oldalán, se más oldalakon.

2018-11-30 12:25:15
Santa Perpètua de Mogoda,Spain, The parcel has left the parcel center.
2018-11-29 23:08:06
San Fernando de Henares (Madrid),Spain, The parcel has left the parcel center.
2018-11-29 23:08:06
San Fernando de Henares (Madrid),Spain, The parcel was handed over to GLS.
2018-11-29 23:07:59
San Fernando de Henares (Madrid),Spain, The parcel has reached the parcel center.
2018-11-29 10:24:20
San Fernando de Henares (Madrid),Spain, The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS.

Köszi!

(#33107) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

Sziasztok! 11.13-án rendeltem egy Xiaomi Mi A2 Lite-ot, eu priority linenal és most pénteken váltott át az állapot shipped outra. Mennyi idő szerintetek míg megérkezik? Karácsonyig ide fog érni? :( Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#33108) New Bluestar válasza pbalazs09 (#33107) üzenetére


New Bluestar
tag

Szerintem semmi esély, nekem a nov. 11-én rendelt és nov. 24-én feladott sincs még Németországban sem, és másoknál is az olyan két hét minimum, míg a feladástól odaér.
Csoda még történhet, de szerintem ne számíts rá, abból már valószínűleg csak jövöre lesz valami.

[ Szerkesztve ]

(#33109) Tubk válasza pbalazs09 (#33107) üzenetére


Tubk
csendes tag

Magyar posta is megfog még roskadni kovetkezo két hétben a belföldi csomagoktol nemhogy még külföldről beerkezoktol :)) vannak csodák de inkább jovoev mire hozzad kerül

(#33110) zzzz24


zzzz24
csendes tag

Sziasztok! Gearbestről rendeltem egy Xiaomi Mi Gaming Notebook Intel Core i7-8750H Nvidia GeForce GTX1060 notebookot nov 29-én (EU express szállítással). 1 hét telt el, de még fel sem adták a csomagot. Angliába rendeltem egy ismerősömhöz, és majd ő UPS-el postázza nekem haza, gondoltam így kikerüljük a hazai posta lassúságát. Mennyire lehet hinni a gearbesten a temék alatti írásnak Ship between: Dec 8 - Dec 11. Ha 11-ig nem adják fel érdemes írnom nekik, vagy legyek sokkal türelmesebb? Idén szükségem lenne erre a gépre, de nem úgy néz ki hogy ebből lesz valami... :-/

[ Szerkesztve ]

(#33111) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Sziasztok! Xiaomi telefont kijelzőjét kellene garanciálisan javíttattnom. Mire számítsak? Hány nap lesz és mennyi lehet a postaköltség? Más? Előre is kösz

[ Szerkesztve ]

(#33112) szmyky válasza Tarokk79 (#33111) üzenetére


szmyky
aktív tag

Visszaküldés 6-8.000Ft.
Mire visszakapod 1-2hónap.
(Paypalnál vissza tudod igényelni a postaköltséget, ha még benne vagy a 180 napban)
Visszajövetelnél készülj fel, hogy megfoghatják a vámon és behatják az áfát, ha ezt megúsztad az importnál.

(#33113) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Jelenleg (2018. December):
Registered Air Mail - Europe Registered (LK000xxxxxxSK - Szlovák) tracking
Registered Air Mail - Europe Railway Priority Mail (UPS vonat - Lengyel)
Priority Line - Netherlands Registerd(PDM) (LXxxxxxxxxxNL - Holland) tracking
Priority Line - EU Priority Line (CYxxxxxxxxxDE DHL Packet - Német) tracking - t2
Priority Line - EU Express (xxxx xxx xxx DPD - Brit) tracking

Registered Air Mail - EU Registered (kakukktojás, nem EU-s! - Holland)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#33114) Ciccuka válasza Ciccuka (#33113) üzenetére


Ciccuka
veterán

Jelenleg (2018. December):
Registered Air Mail - Europe Registered (LK000xxxxxxSK - Szlovák) tracking
Registered Air Mail - Europe Railway Priority Mail (UPS vonat - Lengyel)
Priority Line - Netherlands Registerd(PDM) (RUxxxxxxxxxNL - Holland) tracking
Priority Line - EU Priority Line (CYxxxxxxxxxDE DHL Packet - Német) tracking - t2
Priority Line - EU Express (xxxx xxx xxx DPD - Brit) tracking

Registered Air Mail - EU Registered (kakukktojás, nem EU-s! - Holland)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#33115) Beni2360 válasza szmyky (#33112) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha a megfelelő papírokkal küldi vissza semmi áfa nem fogja sújtani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#33116) Flashy válasza Tarokk79 (#33111) üzenetére


Flashy
veterán

a visszaposta árát Paypal visszaadja 9ezerig évi 12 alkalommal, a weboldalon kell megkeresni a fizetés tranzakciót és ott indítható. kell hozzá a lejjebb javasolt fotó a csomagról, meg a ticketről képernyőkép amiben leegyeztetted hogy hova küldöd és miért.

egyeztess le előre mindent, hova kell küldeni, aztán fotózd körbe a csomagot csomagolás közben, után, postán feladás előtt, és a feladás után miután MINDEN matrica meg felirat meg bélyeg rákerült. látsszon hogy te küldöd és arra a címre amit a ticketben kaptál. látsszon a küldés ára (nem baj hogy Ft) és látsszon a tömege is. ha egy képen sikerül mindet, az a legjobb de nem baj ha több csak olvasható legyen.

tölts kifelé CN23-ast, postán segítenek ha nem megy. elvileg ez tudod visszafelé bemutatni ha áfát akarnak fizettetni hogy ez kifelé ment csomag párja. elvileg bizonyítani kéne hogy befelé áfát megfizetted, de pl ha EU expressel jött akkor erről nincs papírod, nem tudom mi van. nekem a cseretelefon is EU expressel jött, próbáld ezt is egyeztetni előre ticketben, kisebb macera, bár lehet hogy több idő. elvileg a javítás nem feltétlenül lesz sok idő (nagyon sok mindent inkább kicserélnek újra), inkább a két posta ami összesen lehet akár 2-3 hónap is...

(#33117) szmyky válasza Beni2360 (#33115) üzenetére


szmyky
aktív tag

Én arra értettem, mint ahogy írtam is, hogyha a behozatal okosba volt, akkor visszafele előfordulhat, hogy bekérik a papírokat és akkor mivel bizonyítja, hogy fizetett áfát?
Erre lelkileg fel kell készülni vagy egyeztesse le, hogy okosba küldjék visszafele is.

(#33118) Beni2360 válasza szmyky (#33117) üzenetére


Beni2360
félisten

Sehogy kéz alatt vetted és ennyi. Kiküldők egy telefont javítani és a CN23 papírral igazolom, hogy nem kint vásároltam.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#33119) bul07 válasza Flashy (#33116) üzenetére


bul07
nagyúr

Postán nem engedélyezett a fényképezés ha már rákerültek a dolgok

A mi falusi postánkon is csak úgy engedte fényképezni hogy az ő kezében volt, nagyobb helyen ahol kamera is lehet szerintem nem fogja megengedni a fényképezést

(#33118) Beni2360

Csakhogy bekérheti a adásvételit

Mert elméletileg az első tulajnak kell megfizetni a díjakat, mert hogy a telefonra is van artisjus díj ha jól tudom

Használt telefonos boltos írta valahol hogy nagy a rizikó az ilyen Kínai telefonokkal ha ellenőrzést kapnak

Így szerintem ha akarnak bele tudnak kötni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33120) walakyb válasza Flashy (#33116) üzenetére


walakyb
aktív tag

Nekem spanyolorszagba kellett kuldeni, sima ajanlott levelkent cirka 1 het alatt kint volt (redmi 5a, szoval itt az ertek nem annyira volt mervado).
A szerviz valoban lassu, nekem 3 het utan sikerult elarulniuk, hogy alaplaphibas, nincs alkatresz, nem tudjak javitani.
Fajdalomdijkent felajanlottak a telefon aranak a felet...
Most ott tartunk, hogy egy refurbished redmi note 5a-t ajanottak cserenek. tegnap elfogadtam, erre most reggel megint felajanlotta ugyanaz az ember ugyanazt a telefont... mokaska...

(#33121) Flashy válasza bul07 (#33119) üzenetére


Flashy
veterán

még múlt januárban küldtem vissza, megkérdeztem a hölgyet hogy lefotózhatom-e és megengedte, pedig nagy posta volt. de akkor ezentúl majd ezt is hozzátesszük ha valaki kérdez hasonlót, hogy lehet hogy csak otthon fotózhat, mindenképp csináljon képeket előre, meg legfeljebb majd a szelvényt amit kap róla. pedig az lenne a legjobb, amikor már minden látszik egyben a csomagon...

(#33122) Rick4 válasza szmyky (#33117) üzenetére


Rick4
félisten

Írsz a haveroddal imei szám alapján egy adásvételit, amire ráírjátok, hogy kinti garis. Kifelé csak javíttatni küldted, ami valóban úgy is van, mivel előtte is a tied volt már, elég bajos bármit is fizettetni veled.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33123) vandor01


vandor01
őstag

mikor kipostazunk valamit EU-ra kivulre akkor kell a postan par papirt kitolteni CN22 vmi zold szinu deklaraciot mi van benne stb.... na most ezt szépen kitoltotod mi van benne pl ChuwiH12 tablet javitásra kikuldés.... lebelyegezteted a postas kisasszonnyal..... esetleg a kis kinyai megkered mikor kuldi vissza javitasbol vagy cserebol! hogy szinten irja ra esetleg a kikuldott TN számmal egyutt! TNxxxxx javitas utan visszakuldve....

Na most mikor jon vissza es esetleg megfogják...és bekerik a papirokat akkor a posta áltál pecsetlt papirt kuldod a vamugyintézésre hogy ez egy visszakuldes javitas utan!

1xrűűű... vagy valami ilyesmi....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33124) azbest válasza vandor01 (#33123) üzenetére


azbest
félisten

nekem szerencsére még nem kellett ilyet, de mások beszámolója alapján sokszor a postai ügyintéző sem tudja, hogy mit kell kezdeni a cn papírral. S többen azt írták, hogy nem kaptak róla semmit (max az ajánlottságról), innen a lefotózós javaslat. Más pedig úgy mondja, hogy két példányban tölti ki a cn papírt és lepecsételteti a másodikat is, hogy legyen róla valami. Neked harmadik verzió van? :)

[ Szerkesztve ]

(#33125) Ciccuka


Ciccuka
veterán

App-ban van valami sárga Money Bag játék
Get Up To 8 Daily

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#33126) Ciccuka


Ciccuka
veterán

12.12 itt is egész jó akciók vannak van ami már ma indul

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#33127) vandor01 válasza azbest (#33124) üzenetére


vandor01
őstag

ez a belga verzio.... de CN22 az EU-s szabvany mindenhol ugyanaz!
es igen abbol a zoldbol 3 példány van 1-et biztos megkap a felado lebéllyegezve!
kitoltve! mi van benne mekkora ertek miert megy ezeket a felado irja rá!...
ha nem irja ra és visszajon és a postai vamugyintéző bekéri a doksikat...
ugye alapvetoen a vásárlási bizonylatokat azaz a szamla bankkivonato etc
de ilyen esetben az már nincs! nos ha feladaskor nincs kitoltve rendesen....
akkor semmire nem jo ez a CN22-es papir! lehet a cucc utan ujra fizetni....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33128) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

Elsején rendeltem egy ilyen [Chuwi Hi Pad Tablet PC - BLACK ] Tabletet de 1 hete semmi infó. EU piority Line-al kértem. Fel sem adta. Ez normális? Ali-n mindig feladták időben. Sajnos irni sem tudok neki vagy én vagyok a balfasz és nem találom ahol lehet irni a Store-nak. Ha meg új rendelés adnék le azt irja No more shipping method to Hungary. Ilyenkor mi van? Átvertek? Van itt Refound vagy valami? :W

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#33129) New Bluestar válasza Exelsior (#33128) üzenetére


New Bluestar
tag

Azért nincs szállítás ide, mert ez az amerikai boltban van nekik.
Amúgy mikor rendeli az ember, ott van, hogy mikorra várható a feladás, nem minden esetben pár nap, van amikor több hét is lehet.Most például az amerikai rendelésnél az van, hogy 18-20 között adják fel, de az sem szentírás náluk.

Írni fent jobboldalt a support centernél tudsz nekik.

[ Szerkesztve ]

(#33130) Rick4 válasza Exelsior (#33128) üzenetére


Rick4
félisten

A megrendeléskor oda volt írva, hogy mettől meddig fogják shippelni, az milyen dátum volt? November 16.-án vettem 3 telefont egyszerre, kettőt a rendelés után 3 nappal, egyet pedig 13 nappal később postáztak. Ez így normális, tájékoztattak téged is, hogy mikor fogják indítani.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33131) wierra


wierra
senior tag

Priority Line-os rendelés eljutott idáig (MPL tracking szerint):

SzállításKüldemény zsákba helyezése
2018.12.05. 6:33DENUEB
SzállításKimenő küldemény továbbküldése
2018.12.05. 8:00DENUEB

Innetől kb. mennyi idő szokott lenni (a tendenciákat figyelmbe véve), mire ideér?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#33132) HXY válasza wierra (#33131) üzenetére


HXY
addikt

2-3 napnak kellene legyen. Szerintem ha csütörtökön se kapod meg, akkor pénteken menj be vagy telefonálj.

(#33133) wierra válasza HXY (#33132) üzenetére


wierra
senior tag

Akkor úgy lehet, hogy a Feucht-i bermuda háromszög újabb áldozatot szedett... :(((
A feladott csomagokat viszont csak a feladóval (GB) tudom kerestetni, nemde? :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#33134) havri1 válasza wierra (#33133) üzenetére


havri1
félisten

:( pp-vel fizettél? Várni kell még sajnos, az a 60 nap ide is érvényes. Történhet még csoda (én bízom benne!), de ha fizetéstől számítva 60 napon belül semmi változás, élj a kártérítési jogoddal. Aminek a menete: ticket, kerestetés kérése, majd a teljes összeg visszaigénylése. Ha GB nem mutat hajlandóságot, akkor PP-hez kell fordulni.

[ Szerkesztve ]

havri

(#33135) wierra válasza havri1 (#33134) üzenetére


wierra
senior tag

Nov 12-én rendeltem, természtesen PP-vel fizettem :) .
Azt el tudom képzelni, hogy decemberben feltorlódtak a csomagok, emiatt valamelyest még bizakodok. A tracking egyébként is masszív fáziskéséssel frissült eddig.
Érdemes a GB-vel idejekorán - tehát a 60 napos deadline előtt - felvenni a kapcsolatot? Vagy mindegy, mert úgyis csak terelnek...?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#33136) Ferike81 válasza wierra (#33135) üzenetére


Ferike81
senior tag

Ha azt szeretnéd, hogy tereljenek meg írják a sok semmitmondó levelet, akkor lehet 60 nap előtt is. Sok értelme nincs, max elcsacsogsz az ügyfélszolgálatosokkal. 60 nap után korrektek voltak velem eddig, ha bajom volt.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#33137) Kecsotam válasza HXY (#33132) üzenetére


Kecsotam
tag

A posta azt fogja mondani, hogy még nem jutott be az országba, vedd fel a kapcsolatot a feladóval és kerestesd. A Gearbest pedig 60 napig ki fog várni, abban a reményben, hogy hátha befut.
Nekem is ugyanezen a ponton akadt meg még november végén és azóta se híre se hamva. :(

(#33138) Imy


Imy
veterán

Van aki rendelt a Gerabstről ilyen 24 méter hosszú LED "füzért"? 11.13-án kifizettem, azóta is csak "paid" státuszban van.

(#33139) Silent77 válasza Imy (#33138) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem ez volt elárazva?
Ha igen, akkor nem is fogják kiküldeni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33140) Robi975


Robi975
újonc

Sziasztok!

Én is hasonlóan jártam, mint itt többen, ugyanis rendeltem még nov.24.-én cseh EU raktárból egy Alfawise A12-es projektort. Azt írták a várható szállítási idő 3-5 munkanap, DHL Expedited shipping. 26.-án át is adták a DHL-nek., az Németországba vitte, utolsó infó szerint dec. 1.-én elküldte. Azóta semmi...
Magyar posta nem tud róla, DHL ezt sajnálattal hallja, Gearbest annyit lát, hogy 1.-én el lett küldve, érdeklődjek a postánál, meg amúgy is ünnepek előtt feltorlódik az áru. Érdekes módon tegnap este megjelent a posta nyomkövetésében is, de csak az elsejei dátum. Most akkor ki lehet a hunyó, elküldték vajon vagy pihentetik Németországban? Mert ha elküldték 10 nap alatt lovas kocsival is ideértek volna. Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni? Várjak hátha egyszer csengetnek hogy posta érkezett?
Amúgy ez a rövid élettörténete:

(#33141) UberMutant válasza Robi975 (#33140) üzenetére


UberMutant
őstag

majd ha a magyar posta hajlandó lesz kivenni a zsákból látni fogod.

(#33142) tomika69


tomika69
csendes tag

Tisztelt Fórumtársak ! Nekem is jönne Gearbestes csomagom , de már egy ideje ezt látom :

2018-11-20 09:00
DENUEB, Send item abroad

2018-11-20 07:33
DENUEB, Insert item into bag

2018-11-20 01:38
DENUEB, Receive export item at office of exchange

2018-11-19 16:09
DE-04158, Receive item from customer

Származás : Németország - Gyorsítótár Idő: 2018-12-11 13:12:57(GMT+01:00)
2018-11-20 06:33
Feucht, Germany, The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal?searchvalue=************** )

2018-11-20 00:38
Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center

2018-11-19 15:09
Radefeld, Germany, The international shipment has been processed in the parcel center of origin

2018-11-01 18:20
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

Mi a meglátásotok , van esély még rá , hogy megérkezzen ? Biztosítás van rajta , már a Gearbest is nyomoz utána 15 napig legkésőbb (még nem telt le) , de érdekelne a nálam tapasztaltabbak véleménye ezzel a szállítással kapcsolatban ami(ke)t előre is megköszönök !

(#33143) havri1 válasza tomika69 (#33142) üzenetére


havri1
félisten

Ugyan azt tudom mondani, mint amit az elmúlt 10 hsz-ben beszéltünk.

havri

(#33144) UberMutant válasza havri1 (#33143) üzenetére


UberMutant
őstag

ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor inkább ne írj
;]

(#33145) Robi975 válasza UberMutant (#33141) üzenetére


Robi975
újonc

Köszönöm a válaszod, remélem még karácsony előtt megteszi ezt a lépést a posta.

(#33146) Imy válasza Silent77 (#33139) üzenetére


Imy
veterán

Elárazva, vagy leárazva nem tudom. De megvettem, akkor küldeniük kellene ennyiért, nem? Eddig nem szóltak, hogy nem küldik.

(#33147) tomika69 válasza havri1 (#33143) üzenetére


tomika69
csendes tag

Nem egészen értem a válaszod , hiszen a kérdésem arra vonatkozott ennyi idő után van-e még remény arra , hogy aktiválódjon a csomag mozgása , illetve megérkezhet-e még hozzám , esetleg laikusként arra gondoltam , hogy valaki megírja mondjuk , hogy a Magyar Posta pihenteti , vagy a vámosok nézik át , hátha rá tudnak tenni egy kis magyarországi sarcot , vagy valami hasonló , az előző hozzászólásoknál nem pontosan ez volt a kérdés ezért is merészeltem feltenni , de ha téged irritál a kérdésem akkor nyugodtan hagyd figyelmen kívül , nem kell rögtön igazi magyarként alázni a témával kapcsolatban tudatlant , vagyis engem . Ha nem tudsz (akarsz) segíteni , akkor szerintem a csendben maradás is remek opció , majd más segít , hiszen ezeknek a fórumoknak ez lenne a lényege véleményem szerint.

(#33148) Silent77 válasza Imy (#33146) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem kell, nem is fogják. Rengeteg ilyen elárazott termék van. Ez a boltok hülyesége.
Majd jelzik. Sokan vettek belőle, nem is kellett volna megosztani, de.... inkább nem mondok semmit.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33149) havri1 válasza tomika69 (#33147) üzenetére


havri1
félisten

Ó anyám.
2 hete ez a téma itt. Nem leoltani akartalak, most sem azt fogom.
Egész egyszerűen ha nem egyből írtál volna a problémáddal - ami jogos -, csak 10 hsz-t olvastál volna vissza, számodra is kiderült volna, hogy nem vagy egyedül ezzel a Feucht DENEUB elküldve státusszal.
De akkor leírom, nehogy a szívedre vedd - kb 20-adjára -.

Nagy valószínűséggel ellopták, elkeveredett a csomagod - neked is - .
Várni, 60 napot, ugyanis a GB protokollja szerint ennyi idő van nekik meghatározva - az ügyintézőknek - , hogy érdemben tehessenek valamit.
Húzzák az időt, bízva abban, hogy valami hatalmas csoda folyamán a csomag folytatja útját. Jelenleg az van, hogy Feuchtban fogadták a nagy konténert, dobozt, zsákot ami CN/HK- ból jön, senkisetudja milyen vámolással. Németben ezt a szállítmányt felbontják, és tovább szortírozzák, immár egyedi útján, mind külön külön. Ezeket a célországnak megfelelően csomagolják újabb dobozba/zsákba, majd elküldik repülővel a célországba. Na itt 2 lehetőség van. Vagy áll a csomag érintetlenül, és várja, hogy valaki felnyissa, majd egyesével regisztrálja/lehúzza a rajta lévő ragszámot/tn-t, és menjen a szortírozóba, vagy az út során ez a csomag elveszett.

Tehát GB vár, hátha megmozdul. Nyitsz egy ticketet, majd leírod. Ők írják a sablont, hogy türelem, ők feladták - ők sem látnak mást, mint te-, várj.
Te válaszolsz, hogy á-á , Németből 1-2 munkanap alatt ide kéne érnie, naponta 2-3 járat indul onnan BP-re.
Mire ők: pontosítsunk címet.
Mire te megírod, hogy a cím helyes.
Ők mondják, menj be érdeklőd a helyi postán a csomagod után.

Húzzák az időt. 60 nap elteltével, ha valóban nem mozdul a csomagod, kártéríteni fognak.

Elképzelhető, hogy van torlódás a reptéren Bp-n, de nem jellemző. Várj, majd írj.

Itt van 2 elmúlt rendelésem, ami ezen az útvonalon jött, így kéne kinéznie, ha minden ideális: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#33150) vegyszer válasza Silent77 (#33148) üzenetére


vegyszer
addikt

És a link vége is követhető...
Ha jól tudom a reflink meg tilos is...

Szerk: Ja akkor bocsi

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.