Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Ez egyébként engem is érdekelne, hogy mikorra várható a postázás, BF utáni hétfőn rendeltem rokonoknak egy Mi Pad 4-et, akkor azt hiszem dec. 21-24 körüli feladási dátum szerepelt a termék adatlapján, de kis túlzással élve ahányszor megnézem, annyi féle dátum szerepel ott... A rendelésnél pedig nem találtam ilyet, hogy ez bárhol rögzítve lenne, akkor rám most melyik dátum vonatkozik? Lehet, hogy aki 1 nappal később 4$-ral többért rendelte, annak tényleg már feladják a napokban (mintha dec. 3-6 vagy ilyesmi is lett volna egyszer a dátum), az én rendelésemet pedig csak 20.-a környékén adják fel..? Érdekes egy rendszer, ha ez így működik.

(#32952) sonique válasza havri1 (#32931) üzenetére


sonique
őstag

nagyon durvan véditek ezt a céget fizetnek nektek ezért ?
mert nagyon ugy tünik

holnap lessz 1 hete hogy németeknél fel lett adva kb 99.99% hogy lenyultak akarmit is mondassz

a GB trehánysága miatt hogy nem képesek rendes postával küldeni ilyen terméket !!!!

senki ne vásároljon itt ha jot akar magának

(#32953) havri1 válasza sonique (#32952) üzenetére


havri1
félisten

Nekem igen. Konkrétan 37e ftot, annyival olcsóbban vettem meg a telefonom náluk akcióban ;]
Ha nem értesz hozzá, rendelj emagról. Vannak opciók minden szinten.
(Egyáltalán nem védem a céget, ha utánaolvasol, rájöhetnél, miként vélekedek egy két dologról. Viszont azt ellenzem, hogy inkorrekt, és megfelelő tudás nélkül rendelő emberek folyamatosan lehúzzák a webshopot, mert ha letiltják Mo-t mint célország, elesek sok esetleges akciótól, ezáltal az ilyen esetek miatt kell drágábban vásárolnom termékeket. Na erre ugrok. Mindennek van korrekt módja, az adott probléma megvizsgálása után. Természetesen, ha nem érkezik meg, kártérítést kell kérni. Én is ugrottam már össze velük, és jelenleg is várok egy nem kis összegű tételt Feuchtból.)

[ Szerkesztve ]

havri

(#32954) Tubk válasza Almos (#32948) üzenetére


Tubk
csendes tag

Én nov12. rendeltem ugyan azt a telefont HK raktárból,nekem 3 héttel későbbi shipping napot adott meg, de végül azt követő héten(1 héten belül a paid után) feladták és jelenleg Német-és Magyarposta között lebeg valahol.

(#32955) Tubk válasza sonique (#32952) üzenetére


Tubk
csendes tag

De ez még mindig nem GB hibája, már sokadik hozzászólásodat olvasva se tudom pontosan miért is a GB-t savazod, mintha a szállitása a terméknek teljesen az ő felelősségük lenne és nem szállitmányozó cégeké/állami vállalatoké :U

(#32956) Lazika válasza sonique (#32952) üzenetére


Lazika
senior tag

+1 én Nov. 13 óta várom, hogy beérjen az országba :D

(#32957) havri1 válasza Lazika (#32956) üzenetére


havri1
félisten

Sajnálatos, tényleg. De én még mindig azt mondom, ez nem a webshop hibája. DHL és Magyar Posta között tűnnek el. Ez olyan, mintha Te feladnál egy telefont egy kínai vevőnek, és valahol HK környékén eltűnne, Te vagy a hibás? Erre amúgy vélhetően a webshop is rájött, ugyanis bevezetett egy más szállítást, Szlovákián keresztül, ugyanígy. Ja mert persze azt sokan kifelejtik, hogy így megvan spórolva nem kis JMF..DHL Expressel még nem tudok eltűnt csomagról.

Elkezdtem nézni a Lucky Packos videókat, hátha.. :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#32958) gs20 válasza sonique (#32952) üzenetére


gs20
tag

Röviden:
A GB feladta a csomagod? Igen.
Olyan postázással ahogy Te kérted? Igen.
Azért kérted így, mert nem akarod a vámot és az áfát megfizetni? Igen.
Ellopták a csomagot a postán? Lehet.
Ha 60 nap után sem lesz csomag, kártalanítva leszel? Igen.
Ebben a történetben akkor miért is a GB a köcsög, a hülye, stb?

[ Szerkesztve ]

E=MZ²

(#32959) Lazika válasza havri1 (#32957) üzenetére


Lazika
senior tag

Okés persze nem a GB hibája 100 százalékban, csak már jó lenne, ha megjönne fater telója, mert már az őrületbe kerget vele. :D

(#32960) Silent77 válasza sonique (#32952) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Te vagy a helikopter, és sajnálatos, hogy ezt nem vagy képes belátni. :U

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32961) viktorhu válasza sonique (#32952) üzenetére


viktorhu
veterán

Neked is ajánlom a mediamarkt.hu oldalt, ott sokkal hamarabb megkapod a csomagot.

Akinek meg rendben vannak az idegei, igen jól tud járni - nagyobb értékű IT jellegű dolgokat én már csak a Gearbestről rendelek.

(#32962) sonique válasza gs20 (#32958) üzenetére


sonique
őstag

nem nem én kértem hogy olyan postaval küldjék ami nem biztonságos
a postazasi mod ugyanis nincs feltüntetve a GB oldalon !!!!!

egy gyüjtönév van valoszinüleg direkt /elhalgatas/

ha tudom hogy ez nem rendes dhl vagy hasonlo és a magyar postanak kell meghoznia egy ilyen csomagot meg sem rendelem

ismétlem a többi szallitasimoddal semilyen modon nem éri meg itt vasarolni ha van vám +27% áfa terheli a terméket

hogy a GB szar nem biztosnásgos szallitast vallaszt ne az én bajom legyen már mert fillért is a fogukoz verik
és megprobaljak behuzni az ügyfelet ha elveszik és csak végsö esetben kertalanitanak teljes mértékben

nem én kötöttem szerzödést a szar olcso kb magyar posta DHL el ..
nekem a Gb vel van szerzödésem és ez bizony az Ö saruk hogy elveszik !!!!

ha nem értitek sajnos a gond a ti készüléketekben van vagy nagyon hülye életfelfogassal éltek :D

[ Szerkesztve ]

(#32963) viktorhu válasza sonique (#32962) üzenetére


viktorhu
veterán

Igazán senkitől nem akarom elvitatni a síráshoz való jogát, ha attól valaki boldogabb lesz, miért ne. Hogy ezzel előbbre lesz-e, azt nem tudom, azzal meg nyilván Te is számoltál, hogy egy kínai rendelés karácsonyi szezonban hónapokig is húzódhat, így nem a karácsonyfa alá szántad a terméket.

(#32964) sambenez válasza sonique (#32962) üzenetére


sambenez
addikt

Mondjuk a kínából vásárlás is fillérbaszás. Nem is értem miért hányod ezt a GB szemére. Ugyanezt csinálod te is. Ráadásul még a nemzetgazdaságot sem támogatod, de jó hangosan reklamálni már tudsz.

Menj el egy random hazai boltba és vedd meg amit akarsz.
Lásd be nem való mindenkinek a kínából vásárlás.

(#32965) Is-tee


Is-tee
aktív tag

November 30.-án be ért a megrendelt csomagom Magyarországra. Viszont a posta honlapján azóta csak annyit látok, hogy: Bejövő küldemény átvétele a kicserélőben. Ez mit jelent pontosan? Azóta megint nem frissült a TN.

[ Szerkesztve ]

(#32966) Ferike81


Ferike81
senior tag

Az utóbbi 200 hsz-ban 2 értelmes vásárlással kapcsolatos volt. Volt még pár olyan ami valamennyire kapcsolódik a vásárláshoz, a többi rinya. Legalább tenné offba, ha nem jött meg a kacatja, és akinek postázással kapcsolatban van gondja átfáradna a postázós topikba. Teljesen másról szól a vita mint amire hivatott lenne a topik. Csinálni kellene egy off topikot, ha ez valakit érdekel, de szerintem ha valaki ide benéz nem arra kíváncsi, hogy kinek mi nem jött meg, és arra pláne nem, hogy a német postával mi az aktuális helyzet. Akinek nem inge ne vegye magára. Vagy nevezzük át GB Rinya névre, és mehet tovább a fikázás. :( Agyrém ami itt megy hetek óta. :W

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#32967) lovi27


lovi27
addikt

Szűk hónapja kérdeztem tőletek hol kezdjem a reklamálást meg nem kapott áru miatt. Azt javasoltátok a GB-nél. Így tettem, hagytam a csodába a PayPalt. Azt válaszolták várjunk még, megjöhet. Jó. végül is nem a sebesség miatt rendelek Kínából. ;]
Most, vasárnap este megint írtam nekik, hogy már több mint 90 nap telt el, valószínűleg elveszett vagy ellopták a csomagot és kérem vagy küldjék el újra vagy utalják vissza a vételárat. Hétfőn jött a válasz, hogy nincs raktáron az áru, ezért ha akarom a teljes vételárat, a biztosítással együtt visszautalják a PP számlámra. Tegnap este megírtam ezt kérem. és ma, egy félórája jött az email a PP-tól, hogy megjött a visszautalás. És csak a GB-el leveleztem. :C

Valaki kérdezte, én is rendeltem egy mobilt 11.11-én és azóta is csak Paid állapotú. Sajnos egy kicsit odébb tolták, mert amikor rendeltem a Ship between dec. 9-10. volt, ami most már dec 14-17. Sebaj! Farsangra csak megérkezik... :D

(#32968) Silent77 válasza sonique (#32962) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Itt be is fejezheted a hülyeséged, elég volt belőle.
A sírógörcs kerülget tőled, nem rendes DHL.... :D
Semmivel nem vagy tisztában. Neked nem szabad kintről rendelni!

Ferike81: Néha sajnos felbukkan egy ilyen ember. Az ember megpróbálja neki szépen megmagyarázni, de hajtja a hülyeségét, és nem képes a normális kommunikációra.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32969) viktorhu válasza Ferike81 (#32966) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez a kötelező karácsonyi program. Tavaly is ugyanez volt. Aztán februárig szépen megérkeztek a küldemények (nekem egy olyan novemberi rendelésem volt, ami csak tavasszal érkezett meg), és lenyugodott a fórum.

(#32970) Beni2360 válasza Is-tee (#32965) üzenetére


Beni2360
félisten

Tehát Pénteken beérkezett a konténer amiben a te csomagod is van több század magával.
Hétfőn ha már végeztek az elelőző konténerrel, kezdik kipakolni és osztályozni ezt a konténert.
Azóta megint nem frissült a TN. - Mi a gond Kedden?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32971) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ez a Feucht kezd olyan lenni, mint a bermuda háromszög.

Amúgy szerintem megérthető a kolléga kirohanása. Főleg, hogyha nincs az embernek biztosítása(ez is mi a franc? Nem kapom meg a terméket, nem mozdul a csomag 1 hónapja, egyértelmű, hogy lopták) akkor meg visszafizetik a 70%-át walletre, jobb esetben PP-re?

És ez még csak a mi fórumunk, ahol hangot adnak ilyennek. Kb becsukják a szemüket. Mondom az Én telóm már 1 évvel ezelőtt is eltűnt Feucht-ba. Azóta ez megy ott. Igazából biztos kicsi az arány, nekik így is megéri.. de a negatív reklám mindig nagyobb visszhang.

Az itt olvasott dolgok miatt töröltettem a rendelésem én is(illetve már egyszer ugye eltűnt ott a telóm). Inkább 5 ezerrel többért megveszem itthon majd..

A kollégát meg reméljük, hogy kár térítik és mindenki boldog lesz. :K

(#32972) Atomgeszi válasza lovi27 (#32967) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Úgy látszik normális ügyintézőt fogtál ki.. Na meg biztos a biztosítás is dobott a latban. Csak szerintem ez így kicsit gáz, hogy amúgy külön sarc nélkül tényleg csak a jóindulatukon múlik, hogy mennyit kapsz a pénzedből. :N

(#32973) Ciccuka válasza havri1 (#32957) üzenetére


Ciccuka
veterán

itt valakinek a teloja :)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#32974) Silent77 válasza Atomgeszi (#32971) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Azzal nincs is baj, érthető lenne ha tudná mit beszél! ....de amennyi hülyeséget összehordott, azzal már van!
Ráadásul neki nem is ott tűnt el ha jól rémlik. Az se biztos, hogy eltűnt. Nem nagyon értem amit ír sajnos.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32975) tobias40


tobias40
veterán

Nekem is azt írták egy 70$-os rendelésre hogy csak a felét adják mert nem volt biztosítás.
Kértem hogy küldjék el a rendőrségi jegyzőkönyvet a lopott csomagról de azt még nem tették meg.
Írtam hogy csak a full refundot fogadom el,ha nem akkor megyek a PP-hez!
Gyakorlatilag elismerték hogy eltűnt a csomag de nem kerestetik és csak 50%-ban akarják a refundot.
Nekem van időm,kíváncsi leszek mit ír majd a PP ha odakerül a dolog hozzájuk! ;]

Itt állunk most,várom a válaszukat.

(#32976) Lacko87


Lacko87
tag

Most nézem a bankszámla kivonatomon, hogy a PayPal-os fizetéskor kapott SMS -ben a középárfolyamon számolt összeg szerepelt, de a kivonaton már az eladási árfolyammal számolt jóval magasabb összeg van.

Természetesen a PayPal konverziót átállítottam, de így már lehet nem is éri meg átállítani mert kb. a PayPal is ennyiért váltja.

Szerintem ez eddig nem így volt, de nálatok is így van?

(#32977) havri1 válasza Lacko87 (#32976) üzenetére


havri1
félisten

PP konverzió sokkal több, mint a banki. Amikor fizetsz, akkor csak zárolja, viszont amikor lekönyvelik, akkor az aznapi árral számolnak, ez eltérhet a zárolt összegtől.
Mondjuk nem sokkal, annyit mostanában nem mozog az árfolyam.

havri

(#32978) Lacko87 válasza havri1 (#32977) üzenetére


Lacko87
tag

Az utolsó vásárlásnál az SMS szerint 283,16Ft -os árfolyammal fizettem a bankszámla kivonat szerint viszont 290,19 Ft -os árfolyam lett könyvelve.

Tehát az SMS alapján középárfolyammal van számolva, de a könyvelésben már eladásival van. Sajnos nem tudok visszanézni előző időszakra ilyet, mert nincsenek meg az sms-ek, de szerintem ez mindig középárfolyamon volt könyvelve is.

(#32979) havri1 válasza Lacko87 (#32978) üzenetére


havri1
félisten

Nézd vissza az árfolyamokat a vásárlás, és a lekönyvelt napján a banknál. Van naptár. De a bankban biztosan többet tudnak mondani.

havri

(#32980) punky10


punky10
addikt

Sziasztok! Kellene egy kis segítség,mert így még sosem jártam.
Rendeltem 3 db 3in1 mágneses töltő- és adatkábelt a GB-ről,majd 30 dodóért.Ma kaptam egy csomagot,benne egy sima type-c adatkábel„és a vonalkód alatt a 3 kábel rendelési száma.29 dollárért nem kicsit drága... :((
Ilyenkor mi a teendő?Hova írjak,hogy én nem ezért fizettem,ennyiért még a Kütyübazáron is minimum 4 ilyet kapok...
Évek óta rendelek a GearBestről,már több táblagépet,telefont,tokot,fóliát rendeltem,de ezen kívül sosem volt probléma.Az angolom viszont nem az igazi... :B
Úgyhogy egy kis segítség elkelne olyantól,aki reklamált(lehetőleg sikres reklamáló írjon... :D )márt náluk...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#32981) aradebil2


aradebil2
senior tag

GB első bálozó voltam, közepes csomagérték (45 dodó), EU Priority line. November 6-án rendeltem, ma vettem fel a postáról.
Kisebb gondjaimat az okozta (feltételezhetően többször is),hogy kis német kínai barátunk a csomagra már csak várost és irányító számot írt, így először rossz címre ment (6 napot buktam), majd elért a rettegett Feuchtba, ahol nov 27-én adták fel, december 2-án érkezett az országba. Hétfőn a futár hívott, hogy nincs cím a csomagon, ezért beadja a postára, ott tudom átvenni. Ott tegnap tracking number alapján nem találták (pedig ott volt kb 3 órája a csomag), sajnos nem voltam túl erőszakos, ezért rájuk hagytam. Ma egy ügyesebb postás rögtön át is adta, mininális sarok horpadással megérkezett az Amazfit Bip. :) Happy end, kicsi izgulásokkal.

(#32982) sonique válasza Silent77 (#32974) üzenetére


sonique
őstag

ha nem akarod érteni és GB-t véded szived joga
értelmesen leirtam mindent

nem németek lopjak a csomagot hanem a magyarok mielött leolvasnak a vonalkodot

védjétek csak ezeket nekem az elsö vasarlasom gb-töl rábaszas volt

és elég sokat vasarolok külföldröl 2003ota nem 2forintos dolgokat

ilyen még szinte soha nem fordult elö

(#32983) sambenez válasza sonique (#32982) üzenetére


sambenez
addikt

Tehát ha lop a magyar az a GB sara. :C

(#32984) lovi27 válasza Atomgeszi (#32972) üzenetére


lovi27
addikt

Szinte biztos, hogy a biztosítás miatt lett sima a visszatérítés. Nem szabad rajta spórolni. Nekünk még így is bőven megéri.

(#32985) KamuMazsola válasza sonique (#32982) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Te tényleg ilyen együgyű vagy? csak fújod a magadét, mert a szaros csomagod még nem jött meg, azzal a szolgáltatással amit TE választottál! És azért választottad, mert adót akarsz elkerülni, olcsón kellene a cucc, de azonnal. Vedd már észre magad! Fordítva ülsz a lovon. Aki 2003-óta vásárol külföldről az nem ilyen tájékozatlan, mint te.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#32986) kantiszepi


kantiszepi
csendes tag

Sziasztok!
Kb. másfél hete követem a fórumot, és az olvasottak, valamint mások nyomkövetőit alapul véve próbáltam megbecsülni, mennyi idő alatt kaphatom kézhez a nov. 11-én rendelt Redmi Note 6 Pro fonom. Egy kicsit sokáig tartott korábbi rendeléseimhez képest, bár azok elvileg Belgiumon keresztül jöttek és nem a jelenlegihez hasonló dömpingben. Azt reméltem, hogy Priority Line-nal gyorsan fog mozogni az EU-n belül, a 3 nap kicsit soknak tűnik. Ha a német Bermuda 3szögről olvasok korábban, nem biztos, hogy mertem volna rendelni, viszont nekem szerencsére csak 1 napot rostokolt a csomagom Feuchtban.
Így ismeretlenül is köszönöm, hogy páran megosztottátok tapasztalataitokat és csomagjaitok követését, így lett némi referenciám, hogy kb. mikre számíthatok. Cserébe én is megosztom az enyém, talán van más is, aki a korábbikat szemezgeti és számolgatja az érkezés napját: [link]
Így a begyűjtött infókkal és tapasztalattal nem biztos, hogy nagyobb értékkel megjátszanám még egyszer a szerencsém, kisebbet viszont bátran rendelek GB-től, mert jó árban vannak és azokkal meg ált. úgy is ráérek.

Az élet elsődleges célja az entrópia elleni harc, szemben a világmindenséggel. Legalábbis így lenne ideális......

(#32987) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Már írtam, hogy nekem is eltűnt a telefonom a németeknél még november 1-én. A 60 nap december 17-én telik le, addig azt mondták várjak türelemmel. Viszont azért lassan jó lenne már az a telefon. Most néztem, hogy ugyan annyiért elérhető, mint amikor vettem, és gondolkozom, hogy újra megvegyem.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1698637.html

Viszont félek attól, hogy mi lesz, ha mégis megjön az eredeti telefon :).
Másrészt mi ez a Fast-29 warehouse?

(#32988) dugesz77 válasza Tarokk79 (#32987) üzenetére


dugesz77
őstag

A Fast 29 az Spanyol raktár.

(#32989) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Lehet valahogy keresni csak EU warehouse termékekre?

(#32990) Silent77 válasza sonique (#32982) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Bele se merek gondolni, milyen a nem értelmes.

Tényleg ennyire nehéz felfogni?
Ha nálunk tűnne el, nem csak a feucht cuccokkal lenne probléma! :W
Több mint 100 csomagom jött ott át, 1db tűnt el.

Az lehet, hogy 2003 óta vásárolsz, de valószínű ez volt azóta a 2.ik vásárlásod.
Ne akarj már hülyének nézni mindenkit, halvány lila gőzöd sincs az egészről. :O
Egy rutinos vásárló nem ilyen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32991) Lorden válasza kantiszepi (#32986) üzenetére


Lorden
senior tag

Ez a nov 28-i német szállítmány valahogy eléggé rendben volt, beszéltem pár emberrel, mindenki kivétel nélkül megkapta a telefonokat.
Nekem végül 18 nap lett a teljes út.

[ Szerkesztve ]

(#32992) Lacko87 válasza Silent77 (#32990) üzenetére


Lacko87
tag

Annyira kár, hogy itt nincs valami "like szerű" gomb :D

(#32993) dugesz77 válasza sonique (#32952) üzenetére


dugesz77
őstag

De röhögnék ha megkapnád a végén a csomagot. :DD (bár jobban belegondolva meg sem érdemelnéd, ilyen megnyilvánulások után..verjen csak a víz) Ismerek 2003-as születésű embereket, akik normálisabban átlátják a dolgok menetét mint te aki állítólag akkortól vásárolsz külföldről.

[ Szerkesztve ]

(#32994) Silent77


Silent77
Topikgazda

Ha még nem láttátok. Linket itt ne osszátok meg.
Nekem az elsőnél 30 ember kellett, de van, hogy elég 5 ember is. Nem jöttem rá mitől függ, igaz nem is olvastam el. ;]
Pénzszerző játék

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32995) doni11


doni11
tag

Sziasztok!

Általában vásárlás-fizetés után mennyi idő mire feladják a csomagot?
11 napja fizettem és még csak ezt látom az oldalon.

Érdemes még várnom, vagy kérjem vissza a vételárat?

[ Szerkesztve ]

doni11

(#32996) UberMutant válasza doni11 (#32995) üzenetére


UberMutant
őstag

én tegnap este vettem egy dolgot, és ma reggel már fel is adták.
értsd, ha van készleten azonnal feladják, ha nincs, akkor bizonytalan mennyit kell várnod amíg beszerzik.
nem volt ott várható feladás ideje?

(#32997) doni11 válasza UberMutant (#32996) üzenetére


doni11
tag

Sajnos nem, csak annyi, hogy szállítás 15-25 nap.
Ha eddig nem adták fel, már esélytelen, hogy karácsonyi ajándéknak megérkezzen?

doni11

(#32998) Silent77 válasza doni11 (#32997) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A terméklapon az ár alatt szokott lenni. Nézd meg, ott kéne lennie.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32999) doni11 válasza Silent77 (#32998) üzenetére


doni11
tag

A Account oldalamon, az ár alatt nincs semmi infó, de ha a termékre kattintok és most vásárolnám meg újra, akkor a Dec. 17-20 közötti feladás látható.
Sajnos nem emlékszem, hogy a 11 nappal ezelőtti vásárlásnál mi lehetett a dátum, de gondolom hamarabbi időpont lehetett.

doni11

(#33000) havri1 válasza doni11 (#32999) üzenetére


havri1
félisten

Vélhetően hasonló sajnos. Nyiss egy ticketet, és kérdezd meg. Nekem is így volt, és ticket után pár órával shipped lett. Holott volt még 3-4 nap a feladásig. Gyanítom, ha van raktáron, és kéred, és minden klaffol, feladják.

havri

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.