Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) hevizms válasza Charlie Gordon (#22988) üzenetére


hevizms
addikt

1 hónapja

(#23002) Tommmysun válasza Charlie Gordon (#22988) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert nekem 10.31 óta semmi nem történik vele.... eddig nem aggódtam, de most, hogy egyre több sokkal későbbi EU Express szállítmány már beért, most meg már látom, hogy a robotporszívók is jönnek, már kezd kicsit aggasztani :U

Szerk.:

hevizms Jah ok, akkor ezek szerint még semmi nincs későn nálam sem!

[ Szerkesztve ]

(#23003) gingerbalm válasza anadroid (#23000) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

:N

(#23004) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hogy tudom kikapcsolni, hogy messengeren kuldozgesse a GB a visszaigazolasokat?

(#23005) JDMKid


JDMKid
tag

Erre van működő kupon szerintetek?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#23006) Beni2360 válasza Breki (#22997) üzenetére


Beni2360
félisten

rushty - mint írtam rajta van a kimeneti A erősség a hozzá csomagol saját töltőjén.
Még én nem vettem elő. De mindjárt megnézem.- aut: 5.2V 2000 mA
A kábel az elég masszívnak tűnik csak 70 cm lehetne több a tábla géphez. Majd lemérem mit enged át.
----------------
Hát nem az átalakító miatt púposodott fel az biztos, szvsz.
-------------------
Ui:
Mérések a töltőre : 5.12 V 1.8 A / 2 A terhelésnél.
A kábelt közbe dugva is ezek az értékek jöttek, nem rossz szvsz. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#23007) -secret- válasza JDMKid (#23005) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Flash sale-t nem tudsz kuponozni, csak pontozni.

(#23008) bertokl válasza JDMKid (#23005) üzenetére


bertokl
tag

(#23009) JDMKid válasza bertokl (#23008) üzenetére


JDMKid
tag

tökéletes, köszi! :)

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#23010) alex89


alex89
senior tag

üdv

Túl vagyok már néhány GB rendelésen, de csak most szembesültem azzal a ténnyel, hogy kis kínai barátaink eladnak olyan dolgokat is ami nincs nekik raktáron, sőt még azt sem tudják mikor lesz, csak találgatnak. 10-én rendeltem egy terméket, már most december elejét ír feladásnak, de folyamatosan tologatják. Mennyire jellemző ez a cirka 1 hónapos feladási idő , illetve lehet ebből még akár több is?
Persze én voltam a figyelmetlen a dologban, nem is néztem rendeléskor a dátumot, hogy mikor tervezik feladni, úgy voltam vele, hogy ami nincs még raktáron és el akarják adni az a "presale" nem pedig a "flash sale".

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#23011) numera007 válasza alex89 (#23010) üzenetére


numera007
tag

Szokásuk. Sőt ha kell a termék leírást is meghamisítják. Itt néha, FONTOS hogy nem mindig, de bármi előfordulhat.

(#23012) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok! ezzel BFMJ150-30 szerettem volna vásárolni de nem engedi! Ez korlátos? Még nem használtam fel!

(#23013) HXY válasza maroni (#23012) üzenetére


HXY
addikt

Nekem se ment fél órája.

(#23014) regos


regos
tag

üdv
Ha vennék egy telefont (kb.60usd)GB-ről választhatnék EU-5 raktárból.
-unregistered
-registered
-expedited DHL.

Ezek mind plusz költség mentesek ?

(#23015) Silent77 válasza regos (#23014) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen mivel EU raktár.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23016) regos válasza Silent77 (#23015) üzenetére


regos
tag

Köszönöm válaszod.
Még egy kérdés:
melyik lehetőség a jobb?
-Registered Germany Post
-Expedited DHL

Nem rendeltem még ilyen drága cuccot és nem szeretném ha megdobódna az ár (érkezési idő nem nagyon számit).
üdv

(#23017) M@Db0Y válasza regos (#23016) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Oda van írva a szállítás mellé az ára.

(#23018) Breki


Breki
veterán

És rohadt gyors.

A pár napja rendelt
ILIFE V5S Pro Intelligent Robotic Vacuum már meg is érkezett. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#23019) szmyky


szmyky
aktív tag

Nekem is van 2db EU Express rendelésem.
2db telefon, de már kezdek ideges lenni... Már rendeltem többször eddig nem volt gond.
De ezek lassan 20 napja semmit nem mozdulnak.
🙄

Nov. 2-án adták fel DPD-vel.

(#23020) maroni


maroni
aktív tag

Még egy kérdés ? Nem találom hol vannak ezek a BFMJ150-30 kuponok? Más összeggel hátha menne? Üdv Laci

[ Szerkesztve ]

(#23021) UberMutant válasza szmyky (#23019) üzenetére


UberMutant
őstag

biztos, hogy feladták ? :)

(#23022) amadeus11


amadeus11
senior tag

November 11 körül megrendelt 85 dolláros Le S3 -t megkapta már valaki? Nálam még mindig itt tart: Adatok továbbítása a DPD felé. Spemallnál minden rendelésem megérkezett 10 nap alatt, itt meg azt se tudom mi van!

There is a star

(#23023) cidalain válasza szmyky (#23019) üzenetére


cidalain
veterán

+(#23022) amadeus11

nem jól értelmezed.
november 2-án nem adták fel DPD-vel, csak megrendelték a DPD szállítást Angliából Magyarországra. Ekkor a telefon még Kínában volt a Gearbestnél. Ezután kapsz egy emailt, arról hogy shipped out, akkor indult el a Gearbesttől Angliába. Ezután a telókád utazik kersztül a nagyvilágon, beérkezik Angliába, ott átmegy a vámon, majd megérkezik az Angol DPD-hez (logisztika is vihet el időt, meg az angol vámosok tökölése is. ez sok idő is lehet, akár 3-4 hét is). Na, majd csak ekkor fog frissülni a DPD tracking bejegyzés, és onnan jó esetben 1 hét alatt kerül hozzád, már folyamatosan frissült tracking mellett.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#23024) Real_Necro


Real_Necro
veterán

19 napra NL postaval megerkezett a Xiaomi Dafang kameram. Szerintem qrvajo 5k HUF alatti araval. Gateway nem kell hozza, de lehet a Mi Home appon belul "osszefuzni". Termeszetesen csak appon keresztul mukodik regisztralt fiokkal, de mukodesben es minosegben popec. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23026) szmyky válasza UberMutant (#23021) üzenetére


szmyky
aktív tag

Az egyik már angliáig elért 11.10-én, de azóta semmi!
A másik 24 napja úton Southall (GB) felé...
🙄

(#23027) dugesz77 válasza dugesz77 (#21680) üzenetére


dugesz77
őstag

A múltkor egyszerre rendelt napozóágyból ( előzmény) a Luxemburgi postával feladott ma futott be tehát nekem majd két héttel gyorsabb volt a holland postával feladott..

(#23028) maroni válasza Breki (#23025) üzenetére


maroni
aktív tag

Igen, Köszönöm!

(#23030) ZsoltG60 válasza toyasoslecho (#22974) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Blackfridayhalf36 leviszi $95.11-re

Lumia 950XL

(#23031) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Csináltam pár review videót, az értékelést is leadtam, csak utána jöttem rá, hogy youtube-ra rossz videókat töltöttem fel.
Lehet valahogy korrigálni?

(#23032) Silent77 válasza Krogoth (#23031) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem, de úgy sem nézik meg. fogsz rá pontot kapni. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23033) viktorhu válasza Beni2360 (#22992) üzenetére


viktorhu
veterán

Lehet több amperes, nem fog többet felvenni úgysem, ezt úgy képzeld el, mint egy max kapacitást vagy sávszélességet :) Ami baj lenne, az a több volt, de elvileg nem árulnak olyat (autós töltőnél előfordulhat, egyiknél ki is írta a telefonom, hogy túl nagy a töltési feszültség, húzzam ki a töltőt). Az amper inkább kevesebb ne legyen, mert előfordulhat, hogy lassabban tölti, mint az eszköz fogyasztása, pont tabletnél gyakori probléma.

(#23034) Beni2360 válasza viktorhu (#23033) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ma leteszteltem a csomagolt töltőt, 5.2V és 1.8 A mutatott a teszter 2A terhelésnél.És a csomagolt kábel is ezt tudja, elég minőséginek tűnik csak az a baj, hogy 70 cm és emiatt töltés közben nehézkes használni.
ja már én is jártam úgy egy 9" tabnál ahol 7000 aksi volt, hogy többet fogyasztott mint kapott. Éppen rom csere volt azt hittem gubanc van mire rá jöttem, hogy a vezeték volt vacak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#23035) South Velen


South Velen
addikt

Info: Kerek 3 hét után Angliába ért EU Express rendelésem.

(#23036) tomazin


tomazin
veterán

Rendeltem egy kontrollert, amit nem jött meg több mint 2hónap után sem. Érdekességképpen megemlítem, hogy nem volt biztosításom. Írtam nekik, hogy akkor legyenek kedvesek refundolni. Első megoldásként azt ajánlották, hogy újraküldik. Jól gondolom, hogy ezt a megoldást itt sem fogadom el?

(#23037) powerwade válasza -secret- (#23004) üzenetére


powerwade
senior tag

Na ez engem is rohadtul idegesített, nem tudtam hol kikapcsolni, emiatt FB-n blokkoltam őket :)

(#23038) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mellékesen megjegyezném, hogy megjött a UK DPD-vel rendelt tabletem Gearbestről...

Bőőőven a határ felett volt az ára, semmiféle tréfe nem volt. Simán működik a Priority line - Eu Express...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#23039) Silent77 válasza tomazin (#23036) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem jól gondolod, nyugodtan fogadd el, ez nem ebay. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23040) petipetya válasza cidalain (#23023) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kár, hogy ez alatt a 3-4 hét alatt nem lehet követni az EU expressz szállítást, amíg Kínából Angliába utazik. Megnyugtató lenne valamilyen szinten.

"nincs rá lezsóidő"

(#23041) cidalain válasza petipetya (#23040) üzenetére


cidalain
veterán

Mondjuk nem lenne benne koszonet, mert onnan hogy shipped out lesz, lenne benne 2-3 bejegyzes hogy elosztokozpont, tranzit, on way, hasonlo. Agliai oldal megerkezes meg a vam elott senki nek tudna jelezni, es az ott tokolodesnek nem lenne nyoma.
Szerintem egyebkent az van, hogy par nap alatt ater angliaba, es ott ulnek rajta a vamosok sokaig.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#23042) Krogoth válasza Silent77 (#23032) üzenetére


Krogoth
senior tag

Azt tudom, már megkaptam. Inkább a videók minősége (vagy annak a hiánya) zavar :)
Így jártam, legközelebb majd odafigyelek :B

(#23043) MD25


MD25
csendes tag

Sziasztok,

irtam mostanaban (1-2 hete) par review-t, amit rogzitett a rendszer. Nem kaptam semmi visszajelzest es reward pontokat sem... A heten viszont mar termek review-kat egyaltalan nem tudok rogziteni. A form adott, kitoltom, atiranyit a weboldal a rogzites utan, kapok egy zold pipat, latszolag minden ok. A gyakorlatban visszalepek ugyanarra az orderre es termek review-ra, nincs ott semmi, fel tudom vinni ujra, de megint nem rogziti. Regen ugyanarra a termekre nyilvan nem lehetett 2x reviewzni... Mi lehet a gond?

Koszi elore is, bocs az ekezetek hianya miatt.

(#23044) kicsi007 válasza MD25 (#23043) üzenetére


kicsi007
tag

Ugyan ez van nálam is...

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#23045) petipetya válasza cidalain (#23041) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezért nem rendelek tojást Kínából. Annyi ülnek rajta a vámosok, hogy a végén egy csibét kapnék helyette.

"nincs rá lezsóidő"

(#23046) 13rainiaC


13rainiaC
csendes tag

Csak, hogy egy kis pozitívum is legyen:
A november 14-én leadott és 15-én postázott belga postás rendelésem tegnap hozta a postás (persze nem voltam itthon, így csak ma vettem át, de ez mindegy). Tehát 9 nap alatt házhoz jött. Azt hiszem erre találták ki a "csoda" szót. :DD

(#23047) dvtkfan válasza MD25 (#23043) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hello!

Nos én az elmúlt időszakban leadtam vagy 20 értékelést, de nem akart jönni érte semmi...nem hagytam annyiban, így írtam tickettet a legrégebbire...fél nap után jött a válasz, hogy köszönjük a vásárlást és az értékelést, melyért 50 pontot jóváírunk...láss csodát jött szépen kb 20 másodperc alatt az összes értékelésre az email, meg a pont jóváírás...hírtelen lett is több mint 1500 pontom...

Egy próbát mindenkinek megér egy tickett... :R

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#23048) -secret- válasza dvtkfan (#23047) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az a pont megjárt volna vagy csak amolyan vigaszdíj?

Én a héten kezdtem el írni a revieweket, de jöttek a pontok rá 1-2 napra.

(#23049) 13rainiaC válasza -secret- (#23048) üzenetére


13rainiaC
csendes tag

Én is ticketet írok, ha már 1 hete nem jön meg a pont. Volt olyanra is példa, hogy egy olyan értékelésre is kaptam így pontot, amire már előtte is. Szóval nagyon érdekes a rendszerük...

(#23050) dvtkfan válasza -secret- (#23048) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Járt volna alapból, de valamiért az elmúlt időszakban nem igazán akarják jóváírni a pontokat...ma is fogok vagy 15 értékelést csinálni este, amikor már alszik a család, de remélem nem kell majd megint írogatni miatta nekik!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.