Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) vasi89 válasza Okosandroid (#12999) üzenetére


vasi89
addikt

Egy print screen arról amit vettél ott a gearbest oldalán. amin látszik h fizettél és h mennyit. Illetve van egy Magánszemély Vámkezelési nyilatkozat amit ki tudsz tölteni az adataiddal meg a csomag adataival. Emailben is küldheted nekik, az gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#13002) Turbobacsi válasza Okosandroid (#12999) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

Vámkezelési nyilatkozat magánszemélyek részére
letölt, kinyomtat, kitölt, visszaszkennel, visszaküld
(+ a többi cullangot hozzácsatolva: screenshotok a fizetésről, vásárlásról)

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#13003) beg válasza Okosandroid (#12999) üzenetére


beg
veterán

posta.hu/vam

Itt megtalálsz mindent amit a magánszemély vámkezeléséhez ki kell tölteni. Ezt aláírod, visszaküldöd a bizonylatokkal együtt bescannelve.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#13004) Okosandroid válasza beg (#13003) üzenetére


Okosandroid
tag

Meg is vagyok vele srácok,köszönöm szépen :) Mennyit kell szerintetek összesen fizetnem? A teló 115 dolcsi volt.

(#13005) Silent77 válasza Okosandroid (#13004) üzenetére


Silent77
Topikgazda

27% áfa és 2500ft kezelési költség ha a posta intézi.
11-12000ft kb.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13006) Okosandroid válasza Silent77 (#13005) üzenetére


Okosandroid
tag

Aztaa.. már rájöttem hogy ezt a telót egy magyar webshopban 38 ezerért meg tudtam volna venni.. egy kicsit buktam rajta + a várakozás. Na mindegy ez már igy alakult. Mégegyszer köszönöm nektek a segítséget és hogy foglalkoztatok a kérdésemmel :)

(#13007) orionpro válasza Okosandroid (#13006) üzenetére


orionpro
tag

Remélem nem azolcsosag-on nézted. Mert azok frankón megrendelik neked everbuyingról és akkor is a tiéd a vám.

(#13008) tboy93


tboy93
nagyúr

Egész jó áron van most a mi band2, be is húztam egyet öcsémnek karácsonyra :K [link]

geek-en még volt olcsóbban tegnap, de ma out of stockot ír :(

(#13009) azbest válasza tboy93 (#13000) üzenetére


azbest
félisten

paypal-ról a paypal oldalán lévő felületen mentettem ki pdf-be számlát, de az emailben kapott receipt is jó lehet. Az invoice id és tranzaction id bennük van.

gearbesttől a rendelés visszaigazoló mailből csináltam pdf-et. Abban is szerepel minden lényeges dolog és elég kompakt elrendezésű.

A posta vámos papírt elég értelemszerű kitölteni, de ahogy a végén írják, kell rá kézi aláírás. Szóval nyomtat, aláír scannel vagy fotóz :K

[ Szerkesztve ]

(#13010) Okosandroid válasza orionpro (#13007) üzenetére


Okosandroid
tag

Nem :) Az Eustock oldalán nézegettem.

(#13011) Gaabe válasza Okosandroid (#12999) üzenetére


Gaabe
tag

már mindegy :C

[ Szerkesztve ]

(#13012) Okosandroid válasza Gaabe (#13011) üzenetére


Okosandroid
tag

De én értékelem a jószándékod és a segítőkészséged,szóval köszönöm szépen! :DD

(#13013) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.
Ez a fajta tracking követhető valahol,valameddig?Tudom hogy nem rendes holland posta!
NL14763952275980

[ Szerkesztve ]

(#13014) Silent77 válasza hevizms (#13013) üzenetére


Silent77
Topikgazda

http://www.trackitonline.ru

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13015) trebrona válasza hevizms (#13013) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ilyenem is van, kíváncsian várom a végét. :K [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13016) Silent77 válasza trebrona (#13015) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Jövőhét elején megkapod ha nem ülnek rajta sokáig.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13017) hpsafl


hpsafl
tag

XIAOMI Redmi Note 3 Pro 4G phablet kupon: RedmiGBE ár: 164.99$
XiaoMi Mi Pad 2 64GB kupon: MI64IT ár: 223.99$
XiaoMi Mi Pad 2 16GB ROM kupon: MI16IT ár: 164.99$
Umi Plus 4G phablet kupon: UMIPlusGB ár: 195.99$
XiaoMi Mi Pad 2 Windows 10-es verzió kupon: MIW64IT ár: 222.99$

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#13018) trebrona válasza Silent77 (#13016) üzenetére


trebrona
nagyúr

Köszi, én is így gondoltam, csak ugye a folyamatos mantrázás, hogy ezek kamu trackingek. Ettől függetlenül nálam az LVS és hasonló belga számok is kb a valóságot fedték. :)

Szerk: mielőtt valaki le akarna oltani, tisztában vagyok vele, hogy az NL az holland nem belga.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13019) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok, lenne egy garancias paypallal visszakuldos gearbestes telefonom. Ha valaki vegigment mar ezen a proceduran es van 5 perce az eletebol szamomra megkerem keressen meg privatban. Koszonom, szep napot.

(#13020) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Bluetooth hangszóróknál mit jelent a stadby time: 24h. 24 óránként töltenem kell az akksiját ahhoz, hogy használni tudjam akkor amikor szeretném még akkor is ha minden alkalommal használat után kikapcsolom? Ha esetleg használni szeretném de 2-3 napot nem volt bekapcsolva/töltve akkor egyből indíthatom a használatát azzal, hogy elkezdem tölteni és csak ezek után vihetem ki mondjuk az udvarra vagy valahova a szabadba (főként kint használom)? :W

[ Szerkesztve ]

(#13021) DJGABI válasza 2thletme2day (#13020) üzenetére


DJGABI
addikt

készenléti módban (tehát ha csatlakoztatva van mobilhoz, géphez, akármihez), de nem megy rajta adat (zene) akkor ennyit bír.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13022) RBJ


RBJ
addikt

Érdekes, hogy ha használok kupon kódot utána már a saját pontjaimat nem engedi még levonni. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13023) 2thletme2day válasza DJGABI (#13021) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nyitottam egy ticketet Gearbesten egy bluetoothos hangszóró ügyében. A problémám az vele, hogy ha feltöltöm, használom de nem merítem le csak kikapcsolom a készüléket akkor 2-3 nap elteltével amikor újra használni szeretném akkor már nem tudom mert az akksi csutkára lemerül. Ekkor a használatot egyből töltéssel kell kezdeni ami egy hordozható ketyere esetén nem a legjobb működés szerintem. Gearbest-ék válasza a levelemre az volt, hogy figyelmesebben olvassam el a specifikációt. Ott le van írva világosan, hogy 24 óra a standby idő. Na de most én mindig kikapcsolom. Nem csak úgy otthagyom, hogy magától kikapcsoljon. Tuti, hogy valami nem kerek a cuccal. Meg is írtam nekik, hogy ez nem lehet normális működés, ha pedig mégis akkor nagyon elégedetlen vagyok a termékkel mert ez így egy elég nagy bullshit szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13024) 206 cc válasza 2thletme2day (#13023) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! Ez melyik hangszóro?....mellesleg ha a készenléti ideje 24 óra akkor igazuk van...tölteni kell! Vagy rossz vagy nagyon kicsi az akku benne......

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#13025) Beni2360 válasza 2thletme2day (#13023) üzenetére


Beni2360
félisten

használom de nem merítem le csak kikapcsolom a készüléket - ez egy olyan tág fogalom. Mivel függ, hogy meddig és mekkora aksit? Minden aksinak van merülése állásban, főleg ilyen akármilyen cuccokban.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#13026) 2thletme2day válasza Beni2360 (#13025) üzenetére


2thletme2day
őstag

Pl használom egy órát (vagy teljesen lemerítem egy használattal vagy csak rövidebb ideig hallgatom kb 1 óra általában). Kikapcsolom majd amikor 2-3 nap elteltével amikor használni szeretném akkor már teljesen le van merülve. Tudom, hogy az akksik merítik magukat állásukban de, hogy ilyen gyorsan az szerintem nem normális dolog. Elvileg 1500mAh-s akksi van benne ami a specifikáió szerint 3-4 óra zenelejátszási időt jelent.

(#13024) 206 cc

Rock Mubox-ról van szó.

Esetleg van ilyenje valakinek itt a topicban? Tapasztalt már valaki ilyet ezzel a hangszóróval kapcsolatban?

(#13027) Silent77

Akkor ez valószínűleg nem hiba hanem feature? :W :C

[ Szerkesztve ]

(#13027) Silent77 válasza 2thletme2day (#13023) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Véletlen nem rock mubox?
Nálam is ilyen, igaz nem egy nap alatt, de pár nap alatt használat nélkül is lemerül.

Szerk: Épp leírtad. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13028) DJGABI válasza Beni2360 (#13025) üzenetére


DJGABI
addikt

azért ez semmiképp nem normális működés, hogy állásában _ennyire_ merül.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13029) 206 cc válasza 2thletme2day (#13026) üzenetére


206 cc
senior tag

Hmmmm...igazából azt írják hozzávetőleg bír 24órát....szóval valószínű annyit sem. Az 1500mAh akku is lehet hibás ,meg az sem valami acélos talán....lehet cserélni kellene benne...,mennyi ideje használod?.( némi apróértvátveszem,ha nem vagy elégednett vele...)

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#13030) luck66 válasza trebrona (#13015) üzenetére


luck66
tag

Nekem is van 3, egy zsáknyi lassan összejön itt a fórumon is :K

(#13033) fenky


fenky
tag

Szevasztok!
Gyakorlott e-bay-es vagyok, a Gearbest-ről viszont először rendeltem, meg is kaptam a nyomkövetési számot, és egy fotót is a csomagolásról, de akármelyik tracking oldalon nézem mindegyik azt írja, hogy nem található.
Ilyenkor mi a tosz van?

(#13034) Black Phone válasza fenky (#13033) üzenetére


Black Phone
senior tag

szia
a legjobb a trackitonline.ru, feladástól számítva legalább 2 napnak el kell telnie hogy láss valamit.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#13035) Black Phone válasza fenky (#13033) üzenetére


Black Phone
senior tag

szia
a legjobb a trackitonline.ru, feladástól számítva legalább 2 napnak el kell telnie hogy láss valamit.
email és jelszóval ha belépsz és beregisztrálod a tracking számot minden csomagmozgásról kapsz mailben értesítést.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#13036) fenky válasza Black Phone (#13035) üzenetére


fenky
tag

Köszi az infot, valószinüleg akkor a 2 napos történet lesz a bibi, mert tegnap kaptam az e-mailt.
Az e-bay tranzakcióknál azonnal láttam.

(#13037) Logan1212


Logan1212
tag

Sziasztok!
Gearbest rendelés: eddig minden postnles csomagom ami tőlük jött rendelés után egy két nappal késöbb váltott shipped-re , általában aznap vagy max másnap jött a pre-advised ,utána max két nap és láttam a mozgást vagy trackiten vagy sky56on. most kerek egy hete van pre-adviseden. Ennyi idő alatt az elmúlt évben már legalább hollandiánál jártak a csomagjaim, ha nem a kezemben. Szoktak kiadni anélkül számot hogy tényleg feladnák a csomagot?

(#13038) falikep válasza Logan1212 (#13037) üzenetére


falikep
csendes tag

Holland postás rendelésem így néz ki (illetve annak az eleje, mert már az országba is elért):

2016-10-22 11:39 The item is at the PostNL sorting center
2016-10-11 08:52 The item is pre-advised

Utánaolvastam külföldi fórumokon, ameddig meg nem érkezik Hollandiába, addig nem változik, pre-advised lesz a státusza. Nálam ez 11 nap volt. Mozog az közben. :)

(#13039) hevizms


hevizms
addikt

Mobilos GB alkalmazásban ezt látom a tracking infonál.

De én csak a boxot rendeltem az átalakitót nem!

Lehet bedobtak egyet az UK adapter miatt?Ha igen nagyon rendik :C
Mondjuk a PC weboldalon már nem látom,szóval nem tudom mi van.

A "Download Invoice" alatt is 2 tétel van:

[ Szerkesztve ]

(#13040) Silent77 válasza hevizms (#13039) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nekem gb, bg mindig adott átalakítót ha nem szabvány volt. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13041) Logan1212 válasza falikep (#13038) üzenetére


Logan1212
tag

Köszi! azt a részt tudtam hogy csak postnl sorting utántól látszik a legtöbb helyen, de a sky56 eddig mutatta a belső mozgást is:

A felső rész, a lentit már szokták a többiek is mutatni

(#13042) falikep válasza Logan1212 (#13041) üzenetére


falikep
csendes tag

Tudom, mire gondolsz, de nekem sem mutatja most. Sőt, a sky56 nem is találja ezt a csomagomat.

(#13043) Logan1212 válasza falikep (#13042) üzenetére


Logan1212
tag

Tudnak arrafele is érdekes dolgokat csinálni :)

(#13044) hevizms válasza Silent77 (#13040) üzenetére


hevizms
addikt

Na akkor lehet nekem is bedobtak egyet,örülök neki.Tegnap jartam a családdal Bp-en az Alleeban és a Bestbyte üzletben akartam venni átalakitót.
3000 ft lett volna . :W
Mondjuk ez amit a GB küld(ha tényleg küld),ezt meg hogyan dugom be nem tudom,a képet nézve,de a lényeg a jó szándék :)

[ Szerkesztve ]

(#13045) luck66


luck66
tag

az NL post is mindig változik:

most éppen ilyen:

(#13046) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!

Egy gyors kerdes az "oregeknek", ha 18.-a óta vamoljak mikor kapok rola barmillyen ertesitest? lehet h vamon sok a melo es hosszabb folyamat...nem tudom...

szerintetek?

(#13047) Zoty4 válasza bazsimano (#13046) üzenetére


Zoty4
őstag

ha rajta van a neved meg a cimed rendesen a csomagon, akkor ma, holnap, legkésőbb szerdán meg kéne kapnod

(#13048) bazsimano válasza Zoty4 (#13047) üzenetére


bazsimano
őstag

hat gondolom hogy rajta van :D:DD: :)
meg szerintem a mobilszamom is rajta szokott lenni :D:D:d
na mindegy turelem, csak egy kolleganak a cucca van benne azrt nezegetem gyakrabban :)

(#13049) Zoty4 válasza bazsimano (#13048) üzenetére


Zoty4
őstag

én telefonon azonnal kaptam smst és küldtem is el másnap az adatokat, ez egy pénteki nap volt, hétfőn jött alevél

[ Szerkesztve ]

(#13050) Black Phone válasza Zoty4 (#13049) üzenetére


Black Phone
senior tag

én szombaton értesültem vámról, szúrópróbaszerűen kérik be ellenőrzésképpen a bizonylatokat, emailben elisküldtem nekik... 9,10 dolláros tételről van szó

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.