Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32251) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!
4000 ft-ig melyik fejlámpát érdemes megvenni? Annyi megkötésem van, hogy lehessen 18650-es LiIon akkuval üzemeltetni.

(#32252) DarkByte


DarkByte
addikt

Köszi a válaszokat mindenkinek! :R

(#32253) szabi__memo válasza atos30 (#32248) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igazán ügyfélbarát cég. Ezzel aztán ösztönöznek a náluk-vásárlásra

(#32254) _q válasza bzolika10 (#32251) üzenetére


_q
addikt

Elemlámpa blog tesztek alapján az általad írt kategóriába a Boruit RJ-02 IR szenzoros fejlámpa fér bele. Egyel feljebb Silkhunt H03. Utóbbi akciós GB-en.

(#32255) mdav88 válasza wokcy (#32250) üzenetére


mdav88
senior tag

:DDD

Na nem mintha számítana. Én a múltkor egy 15 dolláros eredeti árú termékből rendeltem, facebook kampányt csináltak rá, hogy 8 vagy 9 dollárra van leértékelve. Rendeltem kettőt, majd sztornózták, és felajánlották, hogy 13ért vehetek belőle....

Hagyjuk már... Egyre kisstílűbb, pitiáner húzásaik vannak.

(#32256) Silent77 válasza wokcy (#32250) üzenetére


Silent77
Topikgazda

dehogy olvassák. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32257) _q válasza Silent77 (#32256) üzenetére


_q
addikt

Biztos ami biztos alapon, nekem már a 2. email jön a 111-es kupon törléséről és a nagyon nagy elnézéskérésről.

Lehet valaki besúgó innen? :D

(#32258) Silent77 válasza _q (#32257) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Kapcsolatban vagyok velük, de eszem ágában nem lenne ilyesmi. :N
A problémákat elmondom ami itt felmerül, és ennyi.
Eszükbe sincs ezt a topikot nézni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32259) atos30 válasza wokcy (#32250) üzenetére


atos30
aktív tag

Sajnos világméretű a jelenség. Külföldi fórumokon rendesen fel vannak háborodva. Ezzel az a baj, hogy nem csak egy ember bizalmát vesztik el, hanem annak ismeretségi körét is. Ezért van teli a youtube is fizetett kamu értékelésekkel. Inkább az influencereknek fizetnek.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#32260) David_DD


David_DD
tag

Sziasztok! Soha eddig nem rendeltem pár ezer forint értékű memóriakártyáknál értékesebbet kínából, viszont msot renderendelnék egy nagyobb értékűt, történetesen akciókamerát. Mivel bármikor gearbestről / tomtopról / ebayről rendeltem, kicsit mindig féltem h nem érkezik meg a csomag (ezért is általában csak ilyen 1 dolláros vackokat rendeltem) és egyszer egy ebayes telefontok vhol el is kallódott. A kérdésem az, hogy anagyobb értékű rendelések ugyanilyen "rizikós hanyag elegancia" módjára kerülnek postázásra, vagy esetleg ez más kategória? Tudom h telefont is sokan rendeltek így, az meg aztán végképp más árkategória, szóval a kérdésem az hogy van e valami plusz garancia, hogy az értékesebb csomag nagyobb eséllyel érkezik meg, mint pl az ominózus telefontok amit említettem? Köszi előre is (és bocsi h nem kerestem vissza, fogalmam sincs ehhez milyen kulcsszavakat kéne használnom)

(#32261) _q válasza David_DD (#32260) üzenetére


_q
addikt

Ebay-ről tudok jobban nyilatkozni. Sose volt gond, paypal, dispute és jön vissza a pénz, ha gond lenne.

(#32262) cidalain válasza cidalain (#32246) üzenetére


cidalain
veterán

Na megirtam a velemenyem (normalisan), egybol ertik mi a fenet akarok.
Csak azt irja, hogy a walletre adja vissza a zsetont. De valaszoltam neki, hogy 3 uzenettel korabban a paypalra kertem, legyen mar az.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#32263) havri1 válasza David_DD (#32260) üzenetére


havri1
félisten

Régebben a kis szarokat tn nélkül adták fel, vagy kamu yw tn-el. Azokat tudták az enyveskezűek, hogy követhetetlen, sok ezekből eltűnt. Jött a vízválasztó, a valós nyomkövetés. Ezek nem tűntek el, mert követhető volt. Viszont mostanában már előfordul, hogy nagyobb értékű csomagok is németben meg itt ott elakad. Ezek nagyrészénél mindig ment a visszatérítés PP_n, de olvastam olyat is, hogy mindezek ellenére, nem a vevpnek ítélte a PP, azzal az indokkal, hogy úton van..
Véleményem szerint ezekben az esetekben a vevő kapkodta el, nem írta le megfelelően, korán nyitott stb.
Most nekem is úton van egy 115e csomag, parázok is, de remélem rendben lesz.
Eddig nekem minden nagyobb érték megérkezett gond nélkül.

havri

(#32264) havri1 válasza cidalain (#32262) üzenetére


havri1
félisten

3-4 üzenetváltás kell, és egyértelműnek kell lenni, pp-re kéred. Nekem egyszer volt GB-vel ilyen vitám, végül PP lett, 3 órán belül visszakaptam a pénzt.
Próbálkoznak..

havri

(#32265) Quasi_modo válasza cidalain (#32262) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ebay témában teljesen egyetértek. Ha valami nem jött meg, visszakaptam az árát. Éppen ezért nem rendelek semmit közvetlenül, kizárólag az eBayen keresztül.

[ Szerkesztve ]

valami

(#32266) cidalain válasza havri1 (#32264) üzenetére


cidalain
veterán

Eleg egyertelmuen szoktam fogalmazni. A konkret ugybenn a harmadik levelem konkretan ez volt, elotte utana koszones persze.
I would like to choose option 2: Refund to your original payment method.
I paid $15.19
- $10.65 with PayPal
- $4.54 with 227 GearBest points
Please refund both.

Asszem egyertelmubben es egyszerubben nem lehet. Ezutan ment el a tema arra, hogy a 227 pontot nem tudja visszaadni, beszelni kell a managerevel, meg anyamkinjaval. Majd arra jutottak, hogy csak zseton. Ere bepipultam, hogy ember ez cancel order, jogosan lerek vissza mindent, ne szopasson mar a hulyesegeivel. Erre meg jott ma este hogy oke, visszaadjuk walletra, meg a pontokat is, 24 ora mulva megjon. koszicsa.
Pingvinek ulnek a supportban ez tuti

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#32267) havri1 válasza cidalain (#32266) üzenetére


havri1
félisten

Kupont és pontot nem köteles visszaadni, mivel ha PP-zel, ott sem jár, csak a konkrét összeg.
Nem konkrét esetre értettem az egyértelmű fogalmazást, hanem általánosságban, mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#32268) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Csak én érzem úgy, hogy idén elég gyengén muzsikál a GB? Tavaly ilyenkor minden nap volt valami BB ajánlat, kupon, stb. Az Ebay-es topikban is pörgött a GB rendesen. Idén most meg nem vettem tőlük semmit.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#32269) Silent77 válasza Digitalpimp (#32268) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Jól érzed.
Semmi eget verő kihagyhatatlan, talán bf.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32270) cidalain válasza havri1 (#32267) üzenetére


cidalain
veterán

Igen ertem. Viszont en egy rendeles torlest kertem, mert 1 honapja nem adjak fel, es ok irtak, hogy fogalmuk sincs mikor fogjak tudni feladni. En meg nem vagyok koteles a kifizetett termekre bizonytalan ideig varni. Es ezek utan nem tartom jogosnak a pontokat lenyelni reszukrol, mert nem csinaltam semmit. Rendeltem, fizettem, vartam. Plusz 1 honapot vartam, es ok semmit nem tudnak. Ez az o hibajuk, nem az enyem.

Ha jogos lenne ilyen esetben, hogy lenyuljak a pontokat, akkor a helyukben nem letezo termekeket hirdetnek, melyeket csesznek szallitani, majd ha reklamalnak, csak penzt visszaadni. Kesz nyereseg. Bar, ahogy megkurtottak a pontbevaltast, akar ilyen iranyu fejlesztest is kinezek beloluk.

Ez van, ez uzlet. Ott nem ismerek viccet, elvarom a korrektseget. Azert nem jar semmilyen penz (pont se), amiert nem dolgoznak meg, nem tesznek semmit.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#32271) frenk1


frenk1
aktív tag

hir black friday akcióval akpcsolatban
mi8 199 dollar, one plus 6T 300 dollar. Hír erről, hány darab lesz elérhető és mikor pontosan?

(#32272) szabi__memo válasza frenk1 (#32271) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kb 5öt hazudnak valahol elrejtve de egyet sem küldenek ki ;]

(#32273) hunaqua


hunaqua
addikt

Ez a Gearbest igazi spórolós cég lett.Nem azon spórolok,hogy jót veszek olcsón,hanem eddig semmit nem vettem! :D

...ugye abban meg senki nem gondolkodik,hogy 200-ért fog venni Mi8-at.Nagy lenne a pofára esés.Azt tudom elképzelni,hogy az MI8 Lite lesz esetleg 200usd. Az most is 209 volt,és nagy készlet volt még akkor is amikor megszüntették az akciót. (kb. vagy 800 db)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#32274) David_DD válasza Quasi_modo (#32265) üzenetére


David_DD
tag

+32261
+32263

Köszönöm a válaszokat! Az említett telefontokos ebay történettel nekemse volt gondom, amint jeleztem h nem jött meg (még +5 munkanapot is vártam) másnap már jött is vissza a pénz. Gearbesten minden nagy értékű rendeléshez jár tracking number? Registered Air Mail, Priority Line és Expedited Shipping van kiszállításhoz írva (az utolsónál ha jól tudom 100% a vámolás, nyilván a futárszolgálat miatt azzal tuti h nincs gond) a másik kettőhöz alapból jár nyomkövetés? (Tomtopon látom h melyik szállítási módhoz jár tracking number, gearbesten nem, de biztos én vagyok a vak)

+Quasi_modo: mit értesz az alatt h ebayeb keresztül? Inkább ebay-en megkeresed a terméket és ott rendeled meg? nem teljesen értem

(#32275) Silent77 válasza hunaqua (#32273) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Meg kell érteni, hogy 200-ért lesz pár darab és ennyi. Lehet 1db.

Úgy írnak páran mintha az első ilyen lenne.
A fórumozók is vittek már ilyet el. Mindenki megkapta.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32276) walakyb válasza hunaqua (#32273) üzenetére


walakyb
aktív tag

Azért ezzel a "mennyi még a készlet" kérdéssel óvatosan.
Vettem akcióban egy babakocsit, valami 100 körül volt rá kiírva még akcióba. Ha jól emlékszem kb 3 héttel későbbi időpont volt megadva feladásra, de úgy voltam belefér, jónak néz ki, jó az ára is. Amikor eljött a megadott időintervallum utolsó napja, rákérdeztem, hogy mi van. Azt a választ kaptam, hogy nincs, és gőzük sincs, hogy mikor lesz. Ránéztem az adatlapra, ismét akciós volt, valami 12x darabbal (mindenképpen több volt, mint amikor vettem), és következő heti feladással. Amikor erre rákérdeztem azt mondták akkor sincs, majd átírták kb 1 hónapra a feladást. Ekkor kértem refundot...

(#32277) walakyb válasza Silent77 (#32275) üzenetére


walakyb
aktív tag

Én nem...
Ja, várj, nem is nyertem :D

(#32278) Silent77 válasza walakyb (#32276) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Cipő nincs feladva 1 hónapja, most is akciós.
Én ráérek. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32279) cidalain válasza Silent77 (#32278) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem is cipo volt, amin nyuglodok egy ideje veluk.
Viszont nalam mar szeptemberi rendeles utan mar discontinued, volt a cipo abban a meretben, amiben rendeltem...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#32280) walakyb válasza Silent77 (#32278) üzenetére


walakyb
aktív tag

Persze, de azért lássuk be, babakocsinak egy idő után már nem lesz értelme :)
Cseréltük volna a régit, 14 hónapos volt a gyerkőc, mikor megrendeltem. Most meg már lassan többet tolja Ő a kocsit, mint mi Őt benne :)

(#32281) Silent77 válasza cidalain (#32279) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Holnap jön a júliusban előrendelt, szept 20- ra ígért termék.
Van csúszás néha rendesen.

walakyb: Nem is azért írtam. :) Érthető.
Xiaomi papucsra 6 hónapot vártam. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32282) cidalain válasza Silent77 (#32281) üzenetére


cidalain
veterán

Jesszum pepi.
Neked aztan van turelmed ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#32283) Poplacsek válasza Poplacsek (#31946) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Ma meg is kaptam az oct.31-én feladott 2db Teclast T20-as tabletet, atom biztos csomagolásban voltak. Kipróbáltam őket, hibátlan és nagyon gyors kis gépek. Mennek a karifa alá a gyerekeknek. :)

(#32284) Silent77 válasza cidalain (#32282) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ami jó áron volt azt kivárom mindig.
Az évek alatt tényleg türelmesebb lettem. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32285) bul07 válasza Silent77 (#32284) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy csak belefásultál

Én nagyon hiányolom a régi időket
Mikkor már a 30napon ment az üzenet a eladónak hogy nem jött még meg és nézzen rá, és a 40napon már nyitni is kellet az ügyet(ugye akkor még 45nap volt a paypal védelem)

Mostanra jó ha csomagjaim fele megjön 40nap alatt és nem ritka a 60+ nap se

Visszafelé fejlődött ez is (Mint Magyarországon a vasúti menetidő ma több idő felmenni Pestre mint a XX század elején)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32286) Silent77 válasza bul07 (#32285) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez mondjuk igaz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32287) frenk1


frenk1
aktív tag

A kérdésem a következő : Mi történik akkor ha a megrendelt csomagot nem veszem át a postán, vagy a futártól , akkor visszaszállításra kerül a Gearbesthez, és a vételárat visszatérítia gearbest ha paypal-on keresztül kérem ?

(#32288) walakyb válasza bul07 (#32285) üzenetére


walakyb
aktív tag

Azert ellenpelda is akad boven a lassu szallitasra, raadasul nagyon sokszor a magyar posta (meg a nav...) tehet az atomlassu kezbesitesert.
Nyomkovetos cuccoknal nem ritka, hogy az orszagba erkezes utan 1-2 hetig nem tortenik semmi, meg akkor se, ha nem is vamoljak a cuccot. Vamosban meg mar olyat is lattam, hogy 1.5 honap volt orszagba beerkezestol kezbesitesig, es ebbol max 2-3 nap volt, amig a papirokat vartak.
A nyomkovetes nelkuli cuccokra meg aztan semmi ralatas nincs, de gyanitom azok se kint szarakodnak...

(#32289) Silent77 válasza frenk1 (#32287) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem jobb ha átveszed, és max eladod itthon?
Mindenkinek egyszerűbb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32290) atos30


atos30
aktív tag

Működik még valakinek a prize history vagy a monkeyecho plugin? Mintha blokkolva lenne. Bangoodon működik rendesen.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#32291) hunaqua válasza Silent77 (#32278) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerencse,hogy nem a gyereknek rendelted.Amire ideér kinövi. :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#32292) vittorio7 válasza atos30 (#32248) üzenetére


vittorio7
őstag

Velem is hasonló történt, csak korábban. [link]

(#32293) -kdM-


-kdM-
senior tag

Erre valaki?

(#32294) walakyb válasza frenk1 (#32287) üzenetére


walakyb
aktív tag

Kérdés, miért nem akarod átvenni a csomagot?
Egyébként elég sok esetben ilyenkor nem visszaküldik, hanem megsemmisítik a csomagot, és (teljes joggal) buktad mind a cuccot, mind a pénzt. Ilyen esetben a PP is cirka 100%, hogy a GB-nek ad igazat.

(#32295) havri1


havri1
félisten

Kezdődik..
14-én rendeltem egy terméket, akkor nov 15-17 volt a feladási idő.
Ma nézem, már nov 21-24, ha valami most adja le.
Írtam nekik, ezt kaptam:

Ebbű' se lesz idén semmi.. :U
Na meg a másik termék miért került bele? Én nem rendeltem olyat..ez egy kínai-hk-eu szabvány átalakító.

[ Szerkesztve ]

havri

(#32296) Dr. Gonzο válasza havri1 (#32295) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ezt az átalakítót akkor is küldik ha kell, ha nem. De tényleg. Minden szarhoz odadobják. Mindent eu csatival rendelek, mégis odateszik hozzá. Valamelyik nap egy eu csatis ip kamerához adták. Megrendelésnél nem látszott, meg sehol máshol sem, csak a csomagban vigyorgott.

(#32297) walakyb válasza Dr. Gonzο (#32296) üzenetére


walakyb
aktív tag

Hja, ez tényleg így van :D
Nekem már 2x volt olyan, hogy az adott rendeléshez (1 tétel) kaptam második értesítést, másik trackinggal, és nagyon nem értettem, hogy mi ez. Na ez az átalakító volt, valahogy rájöttek, hogy nem küldtek, hát feladtak gyorsan 1et külön :D
Van itthon mar bő 1 tucat :D

(#32298) havri1 válasza walakyb (#32297) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem ez az átalakító életveszélyes. Én 2-t próbáltam. A kínai csatlakozó 2 lapja kicsit kicsúszik, simán ujjal hozzá lehet érni. Nem is értem hogy lehet ilyen módon ezt forgalomba hozni. Én inkább úgy tudnám ezt elképzelni, hogy maga az egész átalakító süllyesztve lenne, tehát lenne egy váll, ami megakadályozza az érintkezőkhöz véletlen érintést. Láttam egy videót ezzel, valami fószer pont ezt tesztelte, kajak megvágta a 230 :D

havri

(#32299) amadeus11


amadeus11
senior tag

Ilyet rendelt már valaki? Elemek meddig bírják? [link]

There is a star

(#32300) Tubk válasza havri1 (#32295) üzenetére


Tubk
csendes tag

Nekem nov12 ota PAID állapotban áll a telefon és azota se jött semmi status update, irni nem is akarok nekik mert valszeg érdemi választ ugyse kapnék, még tartok attol is képesek lennének nekem si visszadobni a rendelésem ahogy feljebb egyik forumtársunknak :C

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.