Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) bul07 válasza havri1 (#32549) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen
Nekem elveztek a képek videók egy HDD halállal
Legnagyobb csapatom 80+ e Kardos meg 50-60e Theutat Villám volt hozzá pár ezer katapult, de nem ebben az új rendszerben hanem a régiben 2008-tól játszottam

S7 szervert meg is nyerte a szövetségünk (videó)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32552) havri1 válasza bul07 (#32551) üzenetére


havri1
félisten

Mi Red-ben játszottunk, nekem nincsenek meg csak ezek, de a legnagyobb ütésem megtaláltam logban: [link]
Mi mindent nyertünk itthon :) Nemzetköziben elvéreztünk, oroszok nagyon durván tolták..
Germánt nem szeretem, pedig jó támadó :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#32553) bul07 válasza havri1 (#32552) üzenetére


bul07
nagyúr

Én egy Mexikói szervere mentem még fel egyszer
És képzeld ugye magyarul írtam a profilomba, én nem egy magyar írt rám, volt aki Spanyolból játszott de volt aki Mexikóból
Csak pár falu után meg hogy nem tudtam a klánnal levelezni abbahagytam

Nekem elég volt komolyra véve az a egy szerver
Napi 15/20órába felügyelni elég volt egyszer, meg ugye akkoriba még 9-10 hónapig ment egy szerver
Én nyáron kezdtem bele és akkor már ment és márciusig tartott script nélkül biztos nem csináltam volna

Miénk mostoha klán volt, elején a szövetségesek elárultak, volt hogy egyik vezér kém volt, de kivívtuk, volt hogy sikerül 1 népességre lerombolt falut megmenteni, nem kevés védő árán
Videóba 3:28-nál támadás (Toxic)na ő a mi klánunkba volt, etettük a seregét

Na de ez itt

Amúgy mi a fenne van a GB-vel, semmi bazárok, semmi jó kupon
Vagy lehet hogy a tulajok ugyan azok és a másik két oldalt futtatják fel most

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32554) FerNandor


FerNandor
őstag

Egyébként úgy látom, hogy a 100$-os kupon felhasználható a jelenlegi 370$-os Mi 8-ra, ami úgy 270$ lesz. Az meg még mindig nem rossz egy ilyen telefonért szerintem.
kb 76.000Ft

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#32555) FerNandor válasza FerNandor (#32554) üzenetére


FerNandor
őstag

...csak, hogy ezek a 100-as kuponok is gondolom 2 másodperc alatt elfogynak.. mert, miért is ne :D Na, majd talán holnap. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#32556) YJke válasza FerNandor (#32555) üzenetére


YJke
tag

Akkor úgy látom nem csak nekem nem jutott :DDD

(#32557) somé


somé
őstag

Üdv, az lenne a kérdésem, mi van akkor, ha egy kifizetett tétel (PayPal) nem szerepel a rendeléseim (My orders) között? Nov. 8-án vásároltam 2db 32GB-os kártyát telefonon keresztül, amit ugye egyszerre ki is fizettem.
Fizetésről jött mail, minden a szokásos, Ft-ban le is vonódott, ezen kívül nem tudok semmit a rendelésről. Van trancakció azonosító és számlaazonosító is, viszont az összesítőn ez mit jelent? (Promóciós visszaküldés)

2 napja írtam a support-nak, eddig semmi válasz.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#32558) Flashy válasza HXY (#32548) üzenetére


Flashy
veterán

a zsákbamacskákban minden vásárlónak ugyanaz van, eddigi tapasztalatok szerint az a termék, amelyiknek az akciós (kuponos vagy flash sale-es) ára is kb annyi szokott lenni. csak ilyenkor nem kupon kód van rá, hanem zsákbamacskába teszik. ha 1 dollár és "led night light" van benne (csak példa), akkor rákeresel hogy led night light és amelyik mondjuk normál áron másfél dollár, az lesz benne. a múlt héten odaadták sima flash sale-ben is 1 dollárért, meg a jövő héten is oda fogják valószínűleg :) a zsák ára általában egyébként nem rossz ár, ha tudod mi van benne és tényleg kell is a termék, de nincs benne véletlen és nem különlegesen akciós legtöbbször...

(#32559) havri1 válasza somé (#32557) üzenetére


havri1
félisten

Ezt hol látod? PP-n mit ír?

havri

(#32560) FerNandor


FerNandor
őstag

Áh, be se frissült a Mi 8 ára... A 6T legalább befrissült és kiírta, hogy sold out..

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#32561) =Mentor= válasza frenk1 (#32539) üzenetére


=Mentor=
őstag

Nem kamu, de gondoljatok bele ha emagon egy 100 darabos készlet black fridaykor fél perc alatt kifogy, akkor egy világ össze országában elérhető Webshop 10 db-ja mennyi idő alatt fogy el. Kb azonnal és az esély, hogy megszerezzed kb 0.

(#32562) havri1 válasza =Mentor= (#32561) üzenetére


havri1
félisten

Itt még a ping sem mindegy.. Annyira szerencse kell hozzá.

havri

(#32563) manu75


manu75
aktív tag

Sziasztok!

Kis felvilágosítást kérnék, olvasom az összefoglalóban, hogy 45usd alatt lehet kérni a adómentesítést nekem még a 22 eurós verzió volt meg. Gearbestnél nem tudom hogyan szállítanak eddig csak két apróbb dolgot rendeltem onnan. Ha most lenne egy kabát 35usd egy rajztábla ami 10usd meg egy rajzfüzetszerűség ami 5usd ezeket egyszerre fizetem ki egy csomagban érkeznek? Ezek össz értéke 50 usd ezt fogják figyelembe venni ha vámolják vagy külön számítanak? Érdemes esetleg külön külön megrendelni ezeket?

(#32564) anadroid válasza manu75 (#32563) üzenetére


anadroid
senior tag

Az egy csomagban levő cuccok értékét összeadva állapítják meg az ÁFA-t. Tehát csakis külön.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#32565) Beni2360 válasza manu75 (#32563) üzenetére


Beni2360
félisten

Arról nem is beszélve, ha több raktárban van akkor várnak egymásra. A szállítási támogatás is csomagonként van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32566) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Ha eu raktáros terméket szeretnék rendelni azt hol tudom megnézni? Hol és hogy van jelölve, hogy lehet e EU raktárból rendelni? Összefoglalóban nem találtam erről infót. Mobil (android) alkalmazást használok ha ez számít. Kösz előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#32567) manu75


manu75
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, akkor megrendelem egyesével ez lesz a legegyszerűbb. Akkor elméletileg ha a kabátot vizsgálnák az összefoglaló szerinti eljárással nem kell áfát fizetnem, mivel az csak 35 usd lenne. Ezt jól értelmezem?

(#32568) Beni2360 válasza manu75 (#32567) üzenetére


Beni2360
félisten

Jól :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32569) drosan


drosan
tag

Sziasztok,

Ránéztem merre járhat a csomagom, HK raktárból rendeltem EU piority line-nal, eddig csak a 1tracking írt státuszokat, most már a többi is, még pedig a következőt: Radefeld, Germany, The international shipment has been processed in the parcel center of origin

Ezzel a városnévvel még nem találkoztam a fórumon, ez most új lehet?

(#32570) wocsok válasza drosan (#32569) üzenetére


wocsok
tag

Nekem is oda került 2 hete valamilyen okból a telefonom, aztán Feucht, de végül ideért szerencsére!

(#32571) drosan válasza wocsok (#32570) üzenetére


drosan
tag

Köszi a választ, pedig bíztam benne, hogy azt kikerülheti, de így még izgulhatok kicsit :Y

(#32572) somé válasza havri1 (#32559) üzenetére


somé
őstag

Ez PP, összefoglaló, aktivitás, egykutya.

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#32573) breakbot


breakbot
csendes tag

Sziasztok!
A 11.11es akcióban rendeltem egy Xiaomi Mi 8 Lite készüléket. Sajnos még mindig nem adták fel, beszéltem velük de semmi érdemi változás. A próblémám az lenne hogy most jelenleg Németországban tartoztkodom egészen karácsonyig. Azt gondoltam hogy kb.1,5 hónap alatt csak ideér de most már nem bizok benne. A kérdésem az lenne hogy szerintetek ide fog érni egy hónap alatt? Ha nincs rá esély akkor meg lehet változtatni a címet úgy hogy még nem adták fel a csomagot?

(#32574) vegyszer válasza breakbot (#32573) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha megindul, akkor nem tudsz címet cserélni... Én elgondolkodnák rajta, hogy mi is legyen így.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#32575) ribarszki válasza breakbot (#32573) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha nem adták fel, tehát nincs shipped állapotban, akkor gyorsan nyiss egy beszélgetést és ott ki tudod választani, hogy szállítási cím csere.

(#32576) Lazika


Lazika
senior tag

Ezt írták arra az üzenetre, hogy miért nem érkezett meg a teló 13.-a óta németből.

We are sorry to hear that you haven't received your items yet.

We are sorry that we cannot refund you now.

In order to resolve this issue, please kindly confirm the following information:

1) Please reconfirm your delivery address as following:
Consignee name:
Detailed address:
City:
State(Province):
Postal code:
Country:
Phone:

2) Please contact your local post office, stating your name and address.
In some cases, you may be required to collect your parcel from the post office in person.

If you collect your parcel in this way, kindly let us know.

3) We shipped your parcel on October 31, 2018. Therefore your delivery deadline will expire on Dec. 29, 2018.
We will offer you a solution for your case once we reach this date.

Kicsit se néznek hülyének. Meg mi az, hogy december 29? Amikor a shipping time 10-20 business day. Vicc. Megyek a bankba...

(#32577) havri1 válasza Lazika (#32576) üzenetére


havri1
félisten

Várj még vele. Kínából 30-60 nap simán lehet. Korai még.

havri

(#32578) Beni2360 válasza Lazika (#32576) üzenetére


Beni2360
félisten

Amikor a shipping time 10-20 business day. Vicc. Megyek a bankba... - Az egy átlagos szállítási idő. Olvasd el a szerződést amit elfogadtál s abban megtalálod a választ. Igen 60 nap után foglalkoznak érdemben a dolgokkal.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32579) Lazika


Lazika
senior tag

Okés csak ha megvárom a hatvan napot, és mondjuk ők sem adják vissza a pénzem, szerintem már a bank sem fogja tudni. Németországból feladták a csomagot. Szerintem simán ellopták.

(#32580) havri1 válasza Lazika (#32579) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos a szerintem ide még kevés.
Én először jelezném a banknak, érdeklődnék, náluk mik a határidők egy panaszra, ahogy nehogy kifuss. Hogy fel tudj készülni rá. De még nem aktiválnám, idő alapján nekik kedvez a dolog.

[ Szerkesztve ]

havri

(#32581) Beni2360 válasza Lazika (#32579) üzenetére


Beni2360
félisten

Remélem biztosítást fizettél egy telefonra? Ilyen összegnél már kell azt a pár $ megfizetni.
Én még olyat nem hallottam az elmúlt évek alatt, hogy a bank visszafizette volna valakinek a pénzt mert nem jött meg az áruja. Van egy bizonyos pár órás volumen amiben lehet kérni vissza bizonyos esetekben az átutalt összeget.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32582) havri1 válasza Beni2360 (#32581) üzenetére


havri1
félisten

Van ilyen, és volt már rá példa, itt a fórumon is. Chargeback. Keress rá neten. Rendőrségi feljelentést kérhetnek, mivel visszaélés történt. (Én amúgy is tennék ilyen esetben.)
Biztosítás meg lehúzás, és erkölcstelen. Azt a feladónak kellen fizetnie, nem a megrendelőnek.

[ Szerkesztve ]

havri

(#32583) PNP


PNP
őstag

Nem lenne érdemes kiírni összefoglalóba, hogy a biztosítás kamu, semmit nem ér, placebó, lehúzás, stb? Még mindig tök sokan propagálják ezt a rossz gyakorlatot babonából.

(#32584) ribarszki


ribarszki
őstag

Mivel nem olvastátok Lazika bejegyzésének előzményét, ezért összefoglalom, hogy nem PayPallal fizetett, nem kötött biztosítást és Feuchtból indult a csomagja Magyarországra, ami bár elindult, hetek óta nem jött meg.
Teljesen felesleges reménykednie, ezt lenyúlták. A Gearbest nyilván a 60napra tolja az időt, ő meg próbál a bankkal egyezkedni.
Értem, hogy segíteni akartok de ezeket a köröket már lefutottuk.

(#32585) Druss válasza PNP (#32583) üzenetére


Druss
aktív tag

Ha jól emlékszem volt egy topiktárs, aki megnyerte ugyan biztosítás nélkül a Paypal-an, de utána a GB meg törölte a regisztrációját. Érdekes!

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#32586) PNP válasza Druss (#32585) üzenetére


PNP
őstag

Én is szereztem vissza teljes összeget, biztosítás nélkül (több alkalommal is, indokolt esetben nyilván), nem tiltottak le.

(#32587) Dluinet válasza Druss (#32585) üzenetére


Dluinet
nagyúr

"Csak" a paypal-es fizetés lehetőségét távolította el nála.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#32588) tobias40 válasza PNP (#32586) üzenetére


tobias40
veterán

És te mennyi idő után kezdted kerestetni,illetve mi volt a stratégia ami bevált?
Nekem is van egy "eltűnt" csomagom ami eu raktárból jött volna 3-5 nap szállítási időt írtak.
Ma már 20 napnál tartunk és írtam nekik hogy kerestessék rendőrséggel de ők azt írták várjak még 15-20 napot,de a csomag nem mozdul sajnos!

PP-al fizettem biztosítás nélkül.. 55 dolláros cucc.

[ Szerkesztve ]

(#32589) Druss válasza PNP (#32586) üzenetére


Druss
aktív tag

De milyen már, hogy ha jogosan megnyered, erre ők meg tiltanak. Én sem érzem jogosnak ezt a biztosítás dolgot, de nagyobb értéknél rááldozom inkább.

Dluinet - Az is bőven elég, hiszen elvesznek egy + védelmet.

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#32590) PNP válasza tobias40 (#32588) üzenetére


PNP
őstag

Én kivártam a javasolt 60 napot, de az én csomagom nem EU raktárból jött, így alapból sokat kellett várnom.
Sokszor hangsúlyoztam, hogy feleslegesen próbálják áttolni rám a felelősséget, az átvétel pillanatáig az övék a csomag, ők felelnek a logisztikáért. Még PP bevonása előtt eljutottunk 50% visszatérítésig, utána nyitottam panaszt PP felületén, itt folyamatosan ment feljebb az összeg, amikor kértem a nyomozásról a papírt (amit nyilvánvalóan nem intéztek), felajánlották a teljes visszatérítést, tehát nem is kellett eszkalálni az ügyet.

(#32591) Beni2360 válasza PNP (#32583) üzenetére


Beni2360
félisten

Kamu nem kamu és drágább rendelésnél bepipálom. Azon már nem múlik. DE amikor 25% a bizti akkor már nem. Nekem is volt ilyen bizti nélküli elveszett árum és megírtam nekik, hogy 25% az sok és azért nem fizettem és ha nem kapom vissza a pénzt , nem nagy összeg volt, akkor a 3 éves együtt működésünket befejezem. Azonnal bocsit kértek és utalták a pénzt vissza.
---------------------
Ui: ribarszki Vissza olvastam az egész esetet de a biztosítási részt nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32592) Dluinet


Dluinet
nagyúr

nem jön be a 11-órás akció

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#32593) Sátán44 válasza Dluinet (#32592) üzenetére


Sátán44
addikt

Mi band 3-at szerettem volna, de nekem nem változott át az ár 10 dollárra, még paypal-nál sem.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#32594) Dluinet válasza Sátán44 (#32593) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az első 200 ember, akik kifizette, az megkapja olcsóbban, a többi megkapja $53-ért.
Jó buli.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#32595) tobias40 válasza PNP (#32590) üzenetére


tobias40
veterán

Értem,nekem hogy eu-s raktárból kellene hogy jöjjön mennyi napot várjak még?
Az ígért 3-5 nap helyett már 25-nél tartunk..

(#32596) walakyb válasza Beni2360 (#32591) üzenetére


walakyb
aktív tag

Bocsi, de tobb olyan esetrol olvashatsz itt visszaporgetve, amikor biztositas ellenere is csak 50%-ot akart fizetni a GB, mint olyat, hogy bizonyithatoan meg nem erkezett csomag ellenere a GB-nek itelt volna a PP.
Ilyen esetet kb olyat hallottam csak, hogy az ember tul hamar szaladt PP-hez, es azt a valaszt kapta, hogy meg bizony lehet, hogy uton van a csomag...
Amit meg kell erteni, Kinabol rendelni turelemjatek. Nekem holnap lesz 3 honapja, hogy rendeltem alin egy cuccot, sose erkezett meg, 2 honapja all a tracking (hollandiabol elindult, a szallitmany megerkezett, de a csomag (allitolag) nem...), megse kaptam meg vissza a penzem. Ali mar elkaszalta az eladot, csak a visszafizetesre varok.
Ugy kell minden rendelest kezelni, hogy 30-60 nap, mire ideer. Ha hamarabb jon, az csak jo, de nincs ra semmifele garancia. Ha viszont sokat kell varni, igy nem leszel ideges, hogy hol van mar, reg itt kene lennie.
A masik amit meg kene erteni, a szallitas nem a GB sara (marmint, hogy mikorra er ide a cucc). Ok feladjak, szallito viszi, postahoz kerul, azok is ulhetnek rajta, stb. Nekem most pl van nem 1 olyan kinai postas cuccom, ami meg nem hagyta el kinat, de mar 20+ bejegyzes van. Ha a csomag lassu, nem a GB a kocsog, legtobbszor a mi kedves kis postank a ludas...
A 60 naprol meg jo nagy aranyban a mi draga honfitarsaink is tehetnek... Korabban 45 nap volt a PP-n a gari, emiatt sokkal hamarabb elinditottak. Sajnos nagyon sokan csinaltak azt, hogy a PP visszaadta nekik a penzt, majd a csomag siman megerkezett, es orultek, hogy ingyen jutottak a cuccokhoz. Telefonok, porszivok, rollerek, stb.
(termeszetesen a fele arat akarom visszaadni, meg fizess biztositast, es tarsai dolgot en is elitelem, sot, undoritonak tartom. Biztositast eddig se fizettem, es ezutan se fogok...)

(#32597) Beni2360 válasza walakyb (#32596) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönöm a részletes felvilágosítást, de majd 10 éve rendelek Kínából és tudom mi a dörgés.
Az az 500 Ft nem vág földhöz egy értékesebb terméknél és nem kell kikínlódnom az angol gépi fordításokkal.
De mindenki úgy intézi a vásárlásait ahogyan akarja. :C
Ui: Na eddig amit vissza igényeltem azok közül egy sem jött meg. Én kivárom a 60 napot és még tovább ha kérik.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32598) walakyb válasza Beni2360 (#32597) üzenetére


walakyb
aktív tag

ertekesebb dolgoknal azert messze nem 500 ft a biztositas :)
Most direkt megneztem MI8 telefon 410$-ert, es 12.11 a bizti, ami azert mar cirka 3500 Ft. Persze, ez se vag a foldhoz, de ha azt nezem, hogy a semmiert fizetem ki, maris nagyon sok lett :)
Azt meg egy szoval se mondtam, hogy te lehuztad volna oket, de sajnos nagyon sokan igen. Itt a forumon is talalsz nehany zsenialis HSZ-t, amikor azt taglalta az arc, hogy milyen jol jart...

(#32599) Tortug@ válasza havri1 (#32489) üzenetére


Tortug@
csendes tag

Megkérdeztem a PP-t, hogy ha elfogadom az ajánlatát a GB-nek és miután bezárom a dispute-ot, akkor vajon közbe fog-e lépni a PP, ha a GB nem teljesíti az ígéretét. Azt a választ kaptam, hogy a saját érdekemben ne fogadjam el a 20USD visszatérítést, mert akkor a vita záródik és a jövőben nem is lehet új vitát indítani a tranzakcióra. Ez azt jelenti, hogy vagy a pénzemnél maradnék vagy sem és az egész nem rajtam, hanem a GB-en múlna.

Fejlemény: Még ugyan aznap udvariasan megírtam a GB ticket-ekben (1-et én; 1-et pedig ők nyitottak maguktól), hogy a csomagom több mint valószínű elveszett. Az általam referenciaként megadott tracking szám mutatta, hogy Feucht-ból 1-2 nap alatt itthon szoktak lenni a csomagok. Megemlítettem továbbá, hogy több ilyen eltűnésről is olvastam nemzetközi és hazai fórumokon is. Az üzenet végére pedig leírtam, hogy maradok az eredeti szándékomnál és 100% PP visszatérítésre számítok.
Következő reggelre mind a két ticket-et frissítették. Riley és Hella azt írták, hogy intézik a 100% PP visszatérítést, aminek 48 órán belül meg kell jelennie. Érdekes módon a harmadik személy Zoniya, aki a PP vitán keresztül képviseli a GB-et, egy betűt sem írt a 100% visszatérítésről. Ha megoldódott a dolog/új fejlemény van, akkor jelentkezem.

(#32600) walakyb válasza Tortug@ (#32599) üzenetére


walakyb
aktív tag

Koszi az infot, bar sajnos pont arra nem valaszoltak, amire kivancsi lettem volna :)
Bar ezzel nagy esellyel azt jelzik, hogy nem nyulnak bele mar akkor se, ha nem teljesitik :(
Viszont az eseted legalabb ha nem is happy end, de legalabb nem bux

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.