Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33551) McMander válasza tomika69 (#33142) üzenetére


McMander
újonc

Szia, az enyém is ott áll. MEgkaptad végül?
Köszi, mcm

McM

(#33552) Lomas válasza Gtaati (#33547) üzenetére


Lomas
tag

Én november 23-án rendeltem egy kamerát. Tegnap váltott át "fizetett"-ről "kiszállított"-ra. A GB-hez mostanság türelem kell... :)

(#33553) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, milyen időt futnak mostanában az "EU Priority Line" áfa mentes csomagok ?
Rendeltem egy Xiaomi Mijia porszívót, érdekelne kb. mire lehet számítani időben...

DPD fogja hozni? Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#33554) Flexy90 válasza bl4ze (#33553) üzenetére


Flexy90
senior tag

2 héttől több hónapig, nagyon lutri.
A kérdés inkább, hogy ellopják-e németeknél.. Olvass vissza kicsit, hetek óta erről megy a diskurzus.

Xiaomi Fan

(#33555) vandor01 válasza bl4ze (#33553) üzenetére


vandor01
őstag

ne aggodj! a porszivoval dolgozni kell!
az uj kollegak telcsire buknak! gyorsan eladhato 50euros egysegáron :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#33556) bl4ze válasza vandor01 (#33555) üzenetére


bl4ze
veterán

Remek, akkor lehet izgulni.
Köszi. :-D

.:. bl4ze .:.

(#33557) Entladen


Entladen
csendes tag

Sziasztok!

Rendeltem egy tv boxot fast-23as raktárból, 26-án jött az e-mail,hogy:
"Your order 1812......... was shipped out today. Thanks again for gearing up with GearBest.com. Please review your order and tracking details below:"

A tr számra rákeresve nem dob ki találatot, pedig vagy 10 keresőben is próbáltam, a gearbesten meg ennyit ír a trackingnél, hogy:
"Sorry, the logistics company hast not updated your shipping information yet"

Akkor most tulajdonképpen mi is van a csomaggal? Elveszett, vagy még el sem indult? Na meg a másik problémám az, hogy most nem vagyok otthon. Ha netán valami véletlen folytán mondjuk holnap beesne a futár és nem veszem át, akkor megpróbálják mégegyszer január 2.-án, vagy megy vissza a csomag?

Üdv

(#33558) bl4ze válasza Entladen (#33557) üzenetére


bl4ze
veterán

Szerintem simán türelem :dec 29 van, szombat.
Ha jövő hét közepén sem mozogna: kérdezz rá.

.:. bl4ze .:.

(#33559) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Át lehet valahol állítani milyen devizában vegyem meg a terméket? Mert alapból forintból akarja és nem figyeltem aztán forintban is vonta le a Paypalról. Megnéztem, hogy 5459Ft lett volna a bankomnál, a Gearbest meg 5617Ft-ért adta el.

(#33560) Flexy90 válasza zserrbo (#33559) üzenetére


Flexy90
senior tag

1. Gearbestnél a felső sorban lehet állítani a pénzemet.
2. PayPal-nél is lehet állítani, hogy a bankod váltson vagy a PP. (Én erre tippelnék, hogy ez volt rosszul beállítva)

Xiaomi Fan

(#33561) zserrbo válasza Flexy90 (#33560) üzenetére


zserrbo
aktív tag

1. Hol? [kép] us.gearbestnél láttam, hogy ott van fent.
2. Nem, az jól van beállítva.

up:
Megpróbáltam az us.gearbest-ről vásárolni, de mondta hogy a-a This item cannot be shipped to your country

[ Szerkesztve ]

(#33562) KamuMazsola válasza zserrbo (#33561) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az a magyar oldala a gearbestnek, lehet azért van csak forint. https://www.gearbest.com/ itt lehet állítgatni a valutát, de nem tudom, hogy a régiós oldalra van-e hatása.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#33563) Silent77 válasza zserrbo (#33561) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Menj a kosárba, ott tudod átállítani a magyar oldalon.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33564) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Priority Linenal rendeltem egy gimbalt és egy ilyen csomagszállító kaptam: WELEUxxxxxxxxxxYQ
Ez melyik szolgáltató szeretne lenni?
Válaszaitokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#33565) kissit


kissit
csendes tag

Sziasztok! 2018.12.15.-én rendeltem egy drónt a kisfiamnak gearbest-en paypal-os fizetéssel, biztosítással, de azóta is csak payment received státuszban van, fel sem adták. Hogyan lehet visszakérni a vételárat? Fórumon olvastam, hogy valakinek sikerült. Köszönöm előre is a segítséget! BUÉK minden kedves fórumozónak!

(#33566) ACE- válasza kissit (#33565) üzenetére


ACE-
addikt

Keress olyat a rendelésnél hogy "After sales application", majd ott "Cancel an Order" "Processing time is too long"

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#33567) Nikaré


Nikaré
őstag

M történt Gearbest -nél???
16,6 $ a rendelés öt apróságból áll össze, de 13$ -ért szállítja vagy többért.
Lehet kérni egy módon 0,90$ ha jól emlékszem, de nincs TN
Ez most az ünnepek miatt van vagy új rendszer lépett életbe?
Mert akkor máshonnan rendelem a csomagot. :W

[ Szerkesztve ]

(#33568) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Van esetleg olyan ember aki lassan kozelit a 60 naphoz vagy tul is lepte es megosztana velem a tracking nr-t?(deneubban elakadt csomagok) Paypalban szeretnem bizonyitaskent felhasznalni.

Elore is köszönöm!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#33569) tobias40 válasza zedok (#33568) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem volt de korrekt módon 2 hét levelezés után full refund lett.
Neked miért nem ajánlották fel,megírták?

(#33570) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Xiaomi Stratos okos órára van valakinek kuponja?

(#33571) Almos


Almos
aktív tag

Október végén rendeltem GB-ről, china post unregistered-del küldik a csomagot, de van egy TN a rendeléshez. A TN alapján pedig ezt találtam, elvileg november 9-én érkezett be Magyarországra:

A helyi postán már kerestem, nem tudnak semmit a csomagról. Tapasztalatok alapján van arra bármi esély, hogy előkerül még ez a csomag?

[ Szerkesztve ]

(#33572) Silent77 válasza Almos (#33571) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem követhető TN, megérkezhet még éppenséggel.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33573) Almos válasza Silent77 (#33572) üzenetére


Almos
aktív tag

Ok, köszi az infót. Akkor lehet, hogy a húsvéti nyuszi még meg is hozza :D

(#33574) Golfplusz válasza Nikaré (#33567) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Ezt írtam én is korábban, hogy sok terméknél nincsen kiválasztható olcsóbb posta csak priority line meg ettől csak drágább így legtöbb termék esetén többe kerül a posta költség mint maga a termék. Ugyanakkor 1-2 dolláros terméknél engedi a regisztrált postát is de 8-10 dollárosnál meg csak drága(15 dolláros) postát. Nem értem mi a logika ebben. :N

(#33575) Silent77 válasza Golfplusz (#33574) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Én is írtam, fut egy akció, 50$ felett ingyen EU express. :) Nem minden termékre érvényes, csak ahol szerepel az akció.
Meg kell várni az akció végét, és valószínű visszaáll minden.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33576) Flexy90 válasza zedok (#33568) üzenetére


Flexy90
senior tag

[link]

Xiaomi Fan

(#33577) Golfplusz válasza Silent77 (#33575) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Köszi nem voltam elég figyelmes. :)

(#33578) Tierce válasza Timyyy (#33542) üzenetére


Tierce
csendes tag

Én is fizettem biztosítást rá. Így lehet, hogy csak a biztosítás díját bukjuk :D
Vagy ilyenkor azt is visszafizeti a GearBest a 60 nap elteltével?

(#33579) ACE- válasza Tierce (#33578) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem biztosítás nélkül is mindig visszafizette, vagy újraküldte... szóval a biztosítás csak pénzlehúzás...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#33580) zedok válasza tobias40 (#33569) üzenetére


zedok
senior tag

Szia!

Nekem azert nem ajanljak fel mert nem vettem biztositast. Viszont az alap biztositas az elvileg fedezi ezt az osszeget? Gondolom en a feladott csomagok is elveznek valami alap biztositast. De javítsatok ki ha nem.

Most ott tartunk, hogy 150 - t visszaadnak a 420bol. A kerdesem az, hogy tovabbitsam a paypalnak vagy egyszeruen a bankomnal inditsak chargebacket?

Megjegyzem 4x is irtak, hogy begyujtenek minden információt a csomagomrol, semmit nem kaptam. Csak hazudoznak, ahogy szoktak.:)

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#33581) kissit válasza ACE- (#33566) üzenetére


kissit
csendes tag

Sziasztok! A következő választ kaptam a gearbest-nek küldött ticket-emre (2018.12.15.-i rendelés, paypal-os fizetés, ami azóta sem lett feladva, rendeléskor pedig készleten volt...):

Ticket:
My order processing time is too long, please cancel my order and refund the purchase price to my paypal account. Thank you!

Gearbest válasz:
We are sorry to let you know that we cannot ship the below item at this time because it is not in stock right now.

In order to resolve this issue we would like to offer you the following options:
Option 1. Wait for the item to become available.
The estimated shipping time is after 7 to 15 days and it is subject to change according to stock situation.
Once it is available we will ship it to you as soon as possible.

Option 2. Exchange for other product(s) .
In this case, please kindly give us the product link (URL) you would like to order instead. Please indicate the size/color too if applicable.

Kindly let us know at your earliest convenience.
Thank you for your understanding and cooperation.

Best regards,

Viclcy
GearBest Customer Service

Nem szeretnék ennyit várni a termékre. Hogyan kaphatom vissza a pénzem, írjak a Paypal-nak? Köszönöm. BUÉK mindenkinek!

(#33582) zedok válasza zedok (#33580) üzenetére


zedok
senior tag

Sziasztok!

Arra hivatkoznak, hogy azert nem tudnak tracking infot szerezni az elveszett csomagomrol mert nincs biztositas rajta. Na ez jol sejtem akkura hazugsag mint egy haz?

Mi koze a kettonek egymashoz?

Mar 200$t ajanlottak fel, csak ne menjen paypalhoz tema.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#33583) walakyb válasza kissit (#33581) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ez csak egy automata levél, írj nekik, hogy az eredeti számlára szeretnéd visszakapni

(#33584) 50nor50


50nor50
újonc

Sziasztok. Nekem visszafizette a GB az ellopott csomagot (telefon). 50 napot vártam, utána üzentem nekik, biztosítás nem volt és credit card-dal fizettem. A kezdeti sablon szöveg után teljesen rendben volt a kommunikáció, egyből 100% refundot ajánlottak fel. Lehet, hogy csak szerencsém volt, ezt nem tudom...

(#33585) Nikaré válasza Golfplusz (#33574) üzenetére


Nikaré
őstag

Most, hogy mondod emlékszem az írásodra. :K Csak saját bőrön tapasztalni, több mint meglepő volt.

(#33575) Silent77
Remélem, hogy visszaáll az előző módszerre mert ez így túl drága mulatság. :B

(#33586) walakyb válasza zedok (#33582) üzenetére


walakyb
aktív tag

Írd meg nekik, hogy ha nincs tracking info, akkor hogyhogy feuchtig latni a csomag utjat, a csomag kerestetese pedig minden szolgaltatasban alap...
Ha pedig szeretnek elkerulni a PP discus-t (vagy a Card Chargeback-et), akkor szepen fizessek vissza a teljes osszeget.
Nem kell bunkon, de legyen targyilagos

(#33587) tobias40 válasza zedok (#33580) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem sem volt biztosításom mégsem volt gond...
Én inkább a PP választanám ha minden kötél szakad..

Levélben kérd hogy küldjék el a rendőrségi jegyzőkönyvet hogy kerestették a csomagot,ezt tedd meg többször is ha nem írtad még meg!
Részlegest ne fogadd el!

[ Szerkesztve ]

(#33588) lac14548 válasza walakyb (#33586) üzenetére


lac14548
aktív tag

Ezt a Card Chargeback-et hogyan és meddig lehet igényelni?
Online intézhető pl. az OTP-nél?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#33589) walakyb válasza lac14548 (#33588) üzenetére


walakyb
aktív tag

Nem tudom, én még PP dispute-ot se inditottam soha :)
Viszont létezik, működik, részletek a bankfiókban.

(#33590) davenport válasza lac14548 (#33588) üzenetére


davenport
aktív tag

Személyesen intéztem az egyik OTP fiókban, én nem kaptam vissza pénzt, igaz engem egy magyar magánszemély károsított meg, egy jófogásos vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#33591) Flexy90


Flexy90
senior tag

Újraküldésben senki sem gondolkodik? Nekem elég jó áron sikerült megcsípnem a telefont.. ($237 - Mi 8 Lite 6/128)
Kérdés, hogy változtattak-e a szállítási módon, mert mégegyszer biztos nem kérném Feucht-on keresztül!
Szóval rendelt vki mostanában EU Priority line szállítással, hogy küldik?

Xiaomi Fan

(#33592) 50nor50 válasza Flexy90 (#33591) üzenetére


50nor50
újonc

Én azt írtam nekik, hogy elfogadom, ha küldenek egy új telefont, vagy teljes refund. Csak a teljes refundot ajánlották fel, úgyhogy azt választottam.

(#33593) lac14548 válasza 50nor50 (#33592) üzenetére


lac14548
aktív tag

Mennyi idő múlva?
Velem a 60 nap lejártáig nem is akarnak egyezkedni...
Legyek türelemmel...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#33594) Pocak89 válasza Flexy90 (#33591) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Én még nov 24-én rendeltem Mi 8-at eu priority lineval. Most perpill a csomagom már a központi postában van. Nekem holland postás volt és miután elindult az elosztóból a következő állomás már a magyar posta volt, tehát nekem nem jelentek meg németek közben.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#33595) 50nor50 válasza lac14548 (#33593) üzenetére


50nor50
újonc

Én Nov. 06.-án rendeltem, Nov. 23.-án elakadt (Feucht). Dec. 21.-én nyitottam az első ticketet és pár napos tárgyalás után (kb 5-6 üzenet) ajánlották fel, pedig elfogadtam volna az újraküldést is.

(#33596) bl4ze


bl4ze
veterán

Az azért elég érdekes GB-től, hogy vettem egy Xiaomi robot porszívót FLASH SALE-ben "in stock".
Nem került még feladásra, erre chat-en azt mondják "out of stock" majd MA 31-12-2018 érkezik.
Ha megnézem a terméket akkor még 400+ darab van "in stock" a FLASH SALE áron.
Jaja persze.
Ez nagyon nem szép GB-től, hogy beveszi a pénzt (280+ USD) de b+%/nak feladni mert "out of stock" egy FLASH SALE cucc miközben a weboldalon meg 400+ darab elérhető a FLASH SALE áron és nem "out of stock"....... :W :Y :F

.:. bl4ze .:.

(#33597) Flexy90 válasza Pocak89 (#33594) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez érdekes, én nov.18-án rendeltem, de csak dec.8án adták fel mégis németek felé ment..
Próbáltam érdeklődni live chaten (GB app), hogy mit tesznek a Feucht-ban eltűnt csomagok ellen, de a sablon semmit nem mondó szöveget nyomták csak.
Azt hiszem ez volt az utolsó nagyöszegű rendelésem tőlük.

Nem az a gond, hogy eltűnik a csomag, mert van ilyen, de ez a fajta hozzáállás, hogy várjál csak türelemmel majd megjön, utána pedig csak felét akarják majd visszafizetni - hülyének néznek. Érdemben viszont nem látom, hogy tesznek az ellen, hogy megoldják a probléma gyökérokát.

Xiaomi Fan

(#33598) havri1 válasza bl4ze (#33596) üzenetére


havri1
félisten

Szállítás miatt van akadas, nem raktárkészlet probléma.
Egy adott szállítási módnál megvárják, ameddig x mennyiség osszejon, aztán adják fel. Nyakamat rá, ha sima Registered módot kéred chaten, azonnal postázzák.

havri

(#33599) 50nor50


50nor50
újonc

Cáfoljatok meg, de nem lehet, hogy Feucht-ből elindul a csomag, megérkezik a Ferihegyre (ha egyáltalán repülővel szállítanak), és ott a regisztració előtt valaki kiveszi a legjavát? Vagy biztos, hogy Németo.-ban kél lába a zsákoknak? :F

(#33600) havri1 válasza 50nor50 (#33599) üzenetére


havri1
félisten

Repülővel igen. Látszólag teljesen egyszerű lenne ezeket felderíteni, de úgy látszik valamiért a tulajdonos (feladó) nem tesz ellene semmit.
Ha ott, az elosztóban célnak indítják, akkor annak a zsáknak, doboznak van egy azonosítója, a repülnek szintén. Onnan elindult? Gépre felrakták? Itt leszállt a gép? Csomag nincs meg?
Szűkíthető lenne..
Masodrészt itt is már elhangzott. Telefonok. Imei számok, mind lekövethető lenne, és szépen vissza lehetne göngyölíteni az egészet.

havri

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.