Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54007) Hi!King válasza inf3rno (#54005) üzenetére


Hi!King
őstag

Nem vettem észre romlást a csillapításban, habár nem tudom összevetni az eredeti állapotával. Kiprun Long-ot viszont össze tudom vetni a Kiprun KD Plus-al, mert előbbibe beletettem 2 ezret, de nem dobtam ki, hanem bringázásra használom, utóbbiban meg van kb. 500, és majdnem ugyanaz gyárilag a kettő csillapítása. Ez alapján biztosan állíthatom, hogy 2000 km után nem szűnt meg előbbi csillapítása, abban az értelemben nem az igazi, hogy puhult valamennyit az amúgy is talán kicsit túl puha csillapítás.
Egyébként volt egy cipőm, ami szétment anélkül hogy terepen tettem volna tönkre egy egyszeri akcióval (ilyenek voltak régebben, pl. faág szúrta át), egy 7 ezer Ft-os Decathlonos, de nem tudom pontosan a km-t, olyan 2800 lehetett kb., és a felső része tiszta lyuk volt mindenütt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.