Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36201) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Konzolon a helyzet sokkal-sokkal jobb, vajsima az élmény performance módban, és még csak nem is csúnya. A PC-s port tehát az, amin volna mit reszelni. Series S-en nyomom FHD-ban, nagyon derék látvány. Kontrollerrel elég jól lehet terelgetni a járgányt.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#36202) Qkackca válasza .LnB (#36147) üzenetére


Qkackca
őstag

Pár verseny a Honda Type R-rel nekem azt sugallja, hogy direkt viselkedik bénán a stock verzió, hogy mikor megkapod a fejlesztéseket és beállítod őket, akkor legyen normális/jobb/jó.

Bár mintha nem lenne következetes az se. Mert pl az első stab rúd javított az alulkormányzottságon, a verseny fékkel meg mintha nőtt volna a féktáv (biztos nem volt meg a hőmérséklet :) )
Ai: ja, az elég agresszív... pici pöckölést igen nagy pöckölössél honorálta a kövi féktávon

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#36203) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintetek melyikben szebb az eső effekt? [link] Szerintem a 7-ben.
És érdekesség képp, várjátok meg a Mulsanne egyenest. A 7-ben tényleg jobbnak tűnik a sebességérzet egy picit.

Arra leszek majd kíváncsi, hogy valóban felszárad e az ideális ív, egy hosszabb verseny közben. Mert a GT7 ezt ha jól tudom, tudja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36204) lmno válasza .LnB (#36203) üzenetére


lmno
őstag

Egyáltalán lehet érezni az esőt?

(#36205) kicsako válasza .LnB (#36203) üzenetére


kicsako
őstag

Szerintem az FM7 szebb, de az FM8 reálisabban néz ki :K

(#36206) Win-T válasza lmno (#36204) üzenetére


Win-T
senior tag

Volt egy futamom ahol ami vizesen indult és a végére elkezdett szakadni az eső, érezhetően jobban csúszkáltam, de tócsákat nem érezni mint egy Project Cars vagy Automobilista 2-ben.

Hát a vizes aszfalt szerintem sokkal szebb a hetedik részben, legalábbis jobban emlékeztet arra amit ősszel látok az úton vezetés közben. Nekem nincs panaszom a sebességérzetre az új részben - általában belső nézetben játszom, ott jobban érezni, de így egymás mellett látva durva a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#36207) IntelKiller7 válasza .LnB (#36203) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azért mert a 7-ben olyan az eső effekt mint a Star Wars-ban amikor hiperugranak. :DDD
Egyébként az új részben brutál az eső így a videó alapján. Milyen kurva jól néz ki ahogy a másik autó is szórja a vizet hátul. Ez a 7-ben kb nincs is.
Plusz nincs már rajta ez a sötétebb réteg ami miatt morcosabbnak néz ki az egész.
Az ablaktörléssel kezdhetnének tényleg valamit, mert elég vicces. Szerintem a mai napig a legjobban, a Driveclubban volt ez megcsinálva.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#36208) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előre is elnézést, de..

Erre a kurva mentés bugra van valamk megoldás? Mert másodjára nyomhatok újra miatta egy teljes versenyt. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36209) kicsako


kicsako
őstag

Egyébként a stutterre megoldás elvileg ha Vsynces felbontást állítotok be, Digitalfoundrys videóban elég sokat beszélnek az optimális beállításokról, érdemes belelesni.
https://www.youtube.com/watch?v=Qy72tf-l48g

(#36210) Viper26


Viper26
nagyúr

Anno MS store-ban vettem meg a FM7-et, de most még ott a könyvtárban sincs...erre van valami megoldás?

iPhone 14 | FR955

(#36211) hamizoli válasza Viper26 (#36210) üzenetére


hamizoli
tag

Ha a könytárban jobb oldalt a rendezés és szürésnél kiviszed a pipát csak a telepitett termékek elől, ugy sem látszik?

régi név:hammer1

(#36212) csabi0805 válasza parandroid (#36151) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Tegnap mentem egy esős versenyt Spaban csak mondom kipróbálom.
Ha jól megfigyeli az ember rendesen lehet látni ahogy a pályán kívülről fújja a szél az esőt a pálya felé.
Brutálisan néz ki nekem jobban tetszik a mostani mint a régi.
Én Xbox Series X-en játszom.Meg most olvastam a másik topicban hogy aki konzolon játszik az ha a beállitásokban állít valamit akkor utánna lépjen ki a játékból és indítása újra mert azért olyan fakó a kép utánna valamit elcsesz a játék valami bug hiába van benne.

(#36213) Qkackca válasza Viper26 (#36210) üzenetére


Qkackca
őstag

Xbox app?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#36214) Bib válasza Viper26 (#36210) üzenetére


Bib
őstag

xbox appban fogod megtalálni

(#36215) GalaHU


GalaHU
őstag

Nos, nekem minden verseny “szellemautó” verseny lett, az összes ellenfél átlátszó lesz ha a közelükbe érek. De még a díjkiosztón is! :)

Egymáson is keresztülmennek, a minap láttam egy csuklós, 6 kerekű Ferrarit… :) (töltöttem föl videót, Porsche Ghost néven keressétek)

Ugyanezt csinálja PC-n (ott kezdődött) és XSX-en.

ez mi?

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#36216) Win-T válasza GalaHU (#36215) üzenetére


Win-T
senior tag

Accessibility/Blind Driving Assists menüben a Car-To-Car Collisions nem állítódott offra véletlenül?

(#36217) Steve1207 válasza .LnB (#36208) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem nincs, majd patchelik. QR-tól, indításoktól kezdve mindenhogy végigpróbáltam és a teljesítettet is visszadobja, hogy még van versenyem: [link]

.

(#36218) kicsako


kicsako
őstag

Nem tudom melyik elvetemült készítette a Maple Valley nevű pályát, de eddig a kedvencem. Végre egy pálya ahol nem kell 0-ra fékezni minden 2. kanyarban :C

(#36219) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A kiemelt versenyeknek mi a különlegessége? Külön jutalom? Vagy valami?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36220) Qkackca válasza .LnB (#36219) üzenetére


Qkackca
őstag

Ingame üziben a válasz, az Újdonságok fülnél.
Ha teljesíted mind a 4 sorozatot akkor feloldod '20 Acura ARX-05 #6-ot, szóval gondolom megkapod, rosszabb esetben megveheted.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#36221) Win-T


Win-T
senior tag

Ez a Quick Upgrade a shopban képes egy előzőleg tök kezes autót úgy elrontani, hogy se fékezni, se kanyarodni ne lehessen vele értelmesen. Nem érdemes rábízni a bütykölést.

Az sem értem, ha egy versenysorozat leírásában ott van, hogy "Limit: C500", akkor miért enged a rajthoz B-re tuningolt autóval?

(#36222) GalaHU válasza Win-T (#36216) üzenetére


GalaHU
őstag

Bakker, igazad van, köszi a tippet! :R

Mondjuk, hogy mikor állítódott el azt nem tudom, mert ebben a menüben eddig még csak nem is jártam… :D

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#36223) Viper26


Viper26
nagyúr

Köszi mindenkinek, valóban az Xbox app volt a megoldás. :R

iPhone 14 | FR955

(#36224) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, részemről ennyi volt. Elegem lett ebből a szarból. Ma négy vagy öt alkalommal vesztettem progress-t, mert képtelen elmenteni a tuningot. És ebből elég. Majd ha javítják, akkor esetleg játszok vele, addig végeztem vele. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36225) homerhamm válasza .LnB (#36224) üzenetére


homerhamm
addikt

Inkább nézd az Ázsia Expresszt, épp Mexikóban vannak, ha jól hallottam Teotihuacánból indulnak. ;] Biztos látni majd pár FH5-ös helyszínt. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36226) kicsako válasza .LnB (#36224) üzenetére


kicsako
őstag

Virágbolti verzió vagy eredeti? mindenféle hibáról hallottam már, de olyat nem hogy ne mentette volna el a progresst

(#36227) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] Pár random képecske, 2K + 150% res scale, minden max, a res scale nélkül kéne így kinéznie és IMO így sem elég éles a kép, motion blur off azt hiszem :( :( :( Natívba nagyon fes a grafika, elmosott fos. :O

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#36228) Steve1207 válasza .LnB (#36224) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezért sokkal tartalmasabb és hosszabb most a karrier :DDD Amúgy rövidnek találom, 101 verseny van a karrierben, FM7-ben meg 362 volt cakpak (ha nem számoltam el őket). Persze nem tudom itt unlockol-e pluszba és majd megjelennek pl, de pont az új struktúra miatt hülyeség lenne, hogy átláthatatlanul csak úgy megjelengessenek random kategóriák az aktuálisan teljesített csoportok végén.

.

(#36229) csaabz válasza Qkackca (#36220) üzenetére


csaabz
őstag

Van olyan multiplayer verseny is amit időkorláttal teljesíteni kell, hogy kapjunk valamit? Vagy csak az a 4 offline verseny?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#36230) jencsikdani


jencsikdani
tag

Sziasztok! ezt a terméket nyugodtan megvehetem ? ha az ms storba beaktiválom ugyan az lesz mint ha ott vásároltam volna meg ?
https://www.eneba.com/hu/xbox-forza-horizon-5-pc-xbox-live-key-global-1

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#36232) kicsako válasza jencsikdani (#36230) üzenetére


kicsako
őstag

Inkább vedd meg izlandi storeból 1euróval drágábban, és biztos hogy nem lopott bankkártyás kódot kapsz.. :U

(#36233) Qkackca válasza csaabz (#36229) üzenetére


Qkackca
őstag

Multit még nem mentem.

De első ránézésre vannak időlimitált versenyek. Nyereményeket nem látok hozzájuk, szóval passz.
Én még nem is játszottam vele ahhoz képest, a (rang)listán vannak itt 3-4-szer nagyobb szintűek is :)

Egyelőer csak a 4 offline (Kiemelt verseny) van amit látok. Az egyik van most, a következők 4, 11, 18 nap múlva nyílnak.

.LnB : nekem eddig az irányítás beállításokat felejtette el 3-ból 2szer.
Nemrég a gyakorló kört befejeztem, a verseny előtt kiléptem.
Indítva a játékot, folytatni akarnám, erre újra a gyakorlás jött be plusz az irányítás is visszaállt defaultra... szóval van itt baj, pont mint az H5-nél...

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#36234) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Kipróbáltam kormánnyal, T300RS GT, hát sokat kell még állítgatni, hogy igazi legyen de nem rossz azt kell mondjam. Mentem Le Mans pályán és elmebeteg ez a Jesko :DD 5-ösbe megpadlózva is ki akar nyírni az autó. Akiket nézek autóvesrenyzős játékokat játszani, kipróbáltam azokat az autókat amikkel ők mentek és alíg birtak velük menni, nálam azért jobban szerepeltek, igaz én nálam van ideális ív így lehet annyi csak, hogy túl gyosan akartak menni mert 150-ig olyan érzés mintha 50-60al menne az ember.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#36235) parandroid válasza Steve1207 (#36228) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos, hogy lesznek új versenyek, sorozatok, az új pályákat is be kell vezetni valahogy. Amúgy is folyamatosan bővülő kontentet ígértek. Persze hiszem, ha látom, és remélem nem valami forzathon-szerű heti/havi bohóckodással próbálják betömni majd a pofánkat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36236) Qkackca válasza csaabz (#36229) üzenetére


Qkackca
őstag

ŐŐő, multiba kvali után, a rajt előtt közvetlen, kivágott az asztalra

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#36237) Win-T


Win-T
senior tag

Multiplayer lobbyk egész kulturáltak, két óra alatt egy kezemen meg tudom számolni hányszor löktek ki szándékosan és még marad is szabad ujjam.
Kíváncsi vagyok ez így marad-e ha a tömegek is megjönnek.

(#36238) kill_switch válasza Win-T (#36237) üzenetére


kill_switch
senior tag

Kíváncsi vagyok ez így marad-e ha a tömegek is megjönnek.

Természetesen nem. :DDD Főleg, hogy még csak fizetni sem kell a játékért.

[ Szerkesztve ]

(#36239) GalaHU válasza Win-T (#36237) üzenetére


GalaHU
őstag

Ezek az arcok az S-Safety acsira hajtanak még, de ha megjön jövőhéten a kamaszhorda, lesz nemulass! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#36240) kicsako válasza Win-T (#36237) üzenetére


kicsako
őstag

Jövőhéten rászabadul az összes 7éves, és roncsderbizni fognak. Szerintem lesz vagy 2 hét mire az összes kölyök megkapja az F ratingjét és nyugodtan lehet menni multizni.

Egyébként tegnap én is letoltam az első multis versenyemet:
1. kör 1. kanyarban az egyik tag kicsúszott a pályáról, majd keresztbeállva visszajött a pályára és telibe találtam , jött is rá az 5 v 6 sec bünti :W
Valahogy így:

Ettől függetlenül tök jól mentem, 4. hely, az 5. az kb. 6-7 másodpercre volt tőlem. Jön az utolsó kör, teljesen elfogy a lágy gumi, és visszaestem a 7. helyre :))
Azóta találtam több cikket/reddit postot is ahol írják hogy nem szabad lágy gumival multizni :DDD

(#36241) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
ez alkalmas pc-re is ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#36242) parandroid válasza Cry0 (#36241) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, de ha az MS Storeban veszed az izlandi régióból, akkor még olcsóbb ( [link] / [link] ).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36243) Cry0 válasza parandroid (#36242) üzenetére


Cry0
őstag

Közben ahogy nézem már 5599 Isk lett az ára.
hogy működik ez a része ? vpn-el ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#36244) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ha valaki még játszik FH5-el: jön a kívánságlista első helyezettje, a Nissan Tsuru!
A többit hagyjuk (FH4 import 356 Porsche, 5 ajtós Bronco, villanyos Meyers Manx).

(#36245) rdt89 válasza stillmatic (#36244) üzenetére


rdt89
addikt

Mekkora, hogy a trollkodásból első helyre került kocsit be is dobják a játékba, hatalmas :C

(#36246) parandroid válasza Cry0 (#36243) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam még mindig 4479, gondolom akkor aktív GPU előfizetőknek van a kedvezmény. VPN nem kell, ez egy nyitott kiskapu, egyszerűen rákattintasz, hogy megveszed, és a magyar bankkártyáddal fizetsz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36247) homerhamm válasza rdt89 (#36245) üzenetére


homerhamm
addikt

Az is meg lett budázva... :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36248) rdt89 válasza homerhamm (#36247) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem is, arra sikerült Liszenszet szerezni :C

(#36249) Win-T válasza kicsako (#36240) üzenetére


Win-T
senior tag

A legelső multis versenyen én is rögtön lágy gumira váltottam, hét kör Hakone Circuit... a végén már nem volt kanyar amit kettesnél nagyobb sebességben be tudtam venni. :D

(#36250) Pistu_


Pistu_
tag

Szevasztok! Xbosoknak üzenném hogy a progress vesztést nagy valószínűséggel a quick resume okozza. Egyszerűen nem talál fel a szerverre QR után, így érdemes mindig kilépni belőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.