Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35251) stillmatic válasza homerhamm (#35249) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Donut Mediás Upgrade Heroes szezon lesz. A borítókép alapján Nissan 350 Lo-Car/Hi-Car biztos lesz benne.
Az előző donutos szezon rém gyenge lett, ezt kb. annyira várja mindenki mint az Extreme E autós szezont.
Ez van.

(#35252) homerhamm válasza stillmatic (#35251) üzenetére


homerhamm
addikt

Kár. De jó is volt régen mikor két évente volt új Forza Horizon.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35253) plejik válasza IntelKiller7 (#35248) üzenetére


plejik
addikt

Várós már. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#35254) Win-T válasza IntelKiller7 (#35248) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha Bathurst-öt és Watkins Glent kiveszik, dzsihádot hirdetek! :DD

(#35255) homerhamm válasza Win-T (#35254) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha Hungaroring nem lesz benne, le se töltöm. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35256) parandroid válasza homerhamm (#35255) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ezt a részt megúsztad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35257) kill_switch válasza homerhamm (#35255) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ha a Kakucs nem lesz benne, még a Horizon 5-öt is letörlöm. :))

(#35258) parandroid válasza kill_switch (#35257) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha meg még Lada 1200 Rally Car sem lesz benne, akkor az accountomat is törlöm!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35259) kill_switch válasza parandroid (#35258) üzenetére


kill_switch
senior tag

Hát, ahhoz azért több kéne, de hogy az Xbox megy apróra az tuti. :DDD

(#35260) NoMagix


NoMagix
addikt

Ha nem lesz benne a rombolós pályám, akkor beperelem őket és persze darabokra zúzom a boxot és megy az apróra... ;] :))

(#35261) homerhamm válasza NoMagix (#35260) üzenetére


homerhamm
addikt

És bosszúból veszel egy PS5-öt. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35262) csaabz válasza homerhamm (#35261) üzenetére


csaabz
őstag

Amit aztán darabokra zúz és vesz egy switchet :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#35263) homerhamm válasza csaabz (#35262) üzenetére


homerhamm
addikt

Előbb-elfogynak a konzolok. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35264) Qkackca válasza homerhamm (#35249) üzenetére


Qkackca
őstag

2023 Formula Drift #64 Forsberg Racing Nissan Z (a sorozat teljesítéséért, 160 pontért)
De tuti lesz elektromos is.

CJ4567: csak az appban néztem, nem a webes felületet :B

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#35265) Win-T


Win-T
senior tag

[Gameplay Demo]

Némi gameplay végre, bár még túl sokat nem mutat, valami kilincs a kilincsen csatát szeretnék látni nehezebb fokozaton.
Két dolog ami nem tetszik: Car XP... ugyanmár. Remélem minél nagyobb szintű a verda annál gyorsabb, meg jobban tapad, mert az olyan szimulátoros. A másik meg, hogy most komolyan még mindig csak 90 fokot tud fordulni a kormány belső nézetben? Remélem ha a Fana DD-vel tolom és nem a kontrollerrel akkor azért majd tud többet is mert nagyon illúzióromboló a 7. részben is.
Amúgy várós a cucc! :))

[ Szerkesztve ]

(#35266) Qkackca válasza Win-T (#35265) üzenetére


Qkackca
őstag

Car xp: minél nagyobb szintű vagy annál több kategóriát tudsz unlockolni. Vagy ilyesminek értettem a videóból.
Pl: lvl5-nél megkapod a kipufogó fejlesztést, lvl7-nel meg mondjuk a vezérműtengelyt.
Ilyennek képzelem az eddigi infók alapján.
Talán 50-es lesz a max szint, bár eléggé elharapta nekem a 'fifty' végét szóval akár 'fifthteen' is lehet.
Engem kicsit a NFS Shift-re emlékeztet ez a tökéletes kanyarvételért kapott 'több' xp.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#35267) Win-T válasza Qkackca (#35266) üzenetére


Win-T
senior tag

Akkor meg egy öröm lesz minden verdánál kigrindelni az alkatrészeket. De még mindig inkább ez legyen.
A good, perfect cornert, passt, satöbbit már az előző rész is regisztrálta, csak értelme nem volt sok ha nem tettél be kártyát ami jutalmazta.

[ Szerkesztve ]

(#35268) Qkackca válasza Win-T (#35267) üzenetére


Qkackca
őstag

Talán kocsinként kb 3 óra kell a maxhoz, bár ebben se vagyok biztos hogy jól értettem.
De igazából ha mész vele, akkor fejlődik folyamatosan, szóval talán nem lesz farmolós, úgy igazából.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#35269) Sirpi


Sirpi
senior tag

Nekem eddig a Motorsport szériához nem volt szerencsém (FH4+5 van meg). Az lenne a kérdésem, ha az online nem annyira az én világom, viszont versenyezni szeretek, akkor ez mennyire lenne az én játékom? A GRID 2019 pl. anno bejött, bár nemrég kipróbáltam újra, és a Forza után nem igazán tetszett az autók irányítása.
Szóval tudom, hogy az FM tök más élményt ad, mint az FH, csak tényleg nem tudom, mire is számítsak.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#35270) parandroid válasza Sirpi (#35269) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez olyan, mint a Grid, csak sokkal jobb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35271) csaba951 válasza Sirpi (#35269) üzenetére


csaba951
veterán

Csak pályaversenyek vannak. Free roam nincs. FM7-ben nagyon drasztikusan eltért az autók irányítása a FH3/4/5-től. Vásárlás előtt érdemes kipróbálnod Game Pass-ban.

(#35272) parandroid válasza csaba951 (#35271) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hacsak nincs meg neki korábbról, akkor már nem elérhető. Sem Game Passban, sem a Storeban. Aki megvette addig, amíg lehetett, az természetesen játszhat vele.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35273) csaba951 válasza parandroid (#35272) üzenetére


csaba951
veterán

Értelemszerűen a FM8-ra gondoltam. Első nap GP-s lesz.

(#35274) Sirpi


Sirpi
senior tag

Köszi a válaszokat, rápróbálok majd.
Egyébként az FM7-ben is vannak/voltak feladatok, amiket csak az adott héten lehet teljesíteni, vagy ez teljesen Horizon sajátosság?

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#35275) parandroid válasza Sirpi (#35274) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, FM7-ben volt már ilyesmi, szintén Forzathon néven, ajándék autóért, vagy creditért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35276) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ma egy futam erejéig meccselhettem Grandma Drivinggel, próbálgatta a Hummer EV-t A800 raliban, kíváncsi vagyok hogy bekerülök-e a videójába?

Montana hegyi verseny, volt egy csúnya hibám az élről úgyhogy bés időt autózva kocogtam be a negyedik helyen, Grandma második lett. :)

(#35277) Qkackca válasza stillmatic (#35276) üzenetére


Qkackca
őstag

;)

Azon van mit próbálgatni...
utolsó verzió amit néztem 4400kg & 378 kmh az autópályán, aztán még bőven volt hová húzni a csúszkát a sebesség oldalon :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#35278) stillmatic válasza Qkackca (#35277) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ja, rohadt lomha jószágnak tűnt. Talán gyorsabb vonalvezetésű offroadra elmegy.

Más: jön a Huayra R és az utolsó belsőégésű motorral szerelt Lotus, az Emira.

(#35279) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Amikor olyan gond áll fenn, hogy hiába maxolom ki pl. acc irányba a váltót, a gyorsulása számszerűen akkor is gyengébb lesz, mint itt a képen látható állapotban, akkor melyik alkatrészt/eket rontottam el?

Malaka!

(#35280) NoMagix


NoMagix
addikt

Kicsit muszáj itt is puffognom, de persze majd írok a FH supportnak is.
Tegnap kisgépkezelő vette észre és hívta fel rá a figyelmem, hogy elkezdték kigyomlálni a riválisban elért időket, többek között az enyéimet is.
Konkrétan a Tapalpai útnál volt ez, D, B és A osztályban, de kitudja még hol töröltek eredményeket.
Komolyan azt gondolják, hogy XSX-en fogok csalni, nem látják ki mivel játszik? Amikor minden köhintésemet is monitorozzák, akkor pont ezt nem tudják megnézni? Nem a pc-sek között kellene szétcsapni? Most is van hihetetlen 10 sec-es idő amit bezzeg nem töröltek! :W
Kisgépkezelő, most csak azért is futottam egy A800 Extreme E futamot és jobb eredményem van mint tegnap, 5 azaz öt ezredre vagyok mögötted! ;]

Köszi fiúk és bocs a kifakadásért.

(#35281) Qkackca válasza NoMagix (#35280) üzenetére


Qkackca
őstag

De nem az van, hogy nem csak a csalós időket törlik, hanem egy bizonyos dátum előtt elért eredményeket is?

spleenszuru Az egy jó kérdés, a pontos válasz érdekelne engem is.
Saját tapasztalat szerint: semmit ez ilyen, nézd meg másik váltóval és/vagy motorral is.
Szoktam ilyet látni én is, ilyenkor húzd el inkább a speed felé, sokszor jobb lesz a gyorsulás is tőle :)

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#35282) NoMagix válasza Qkackca (#35281) üzenetére


NoMagix
addikt

Írtam Forza supporton, ott olvastam másoknak is törölték az Extreme időket.
Magyarázzák meg miért van ez!

Más: mi történt a fóliatervezőben, hogy nem lehet keresni? Konkrétan mindenre hibát dob és nem talál semmit.

(#35283) NoMagix válasza NoMagix (#35282) üzenetére


NoMagix
addikt

mi történt a fóliatervezőben,

erről is olvastam, lehet tisztogatás van ott is, talán nem odaillő tartalmak miatt

(#35284) HummeRC


HummeRC
senior tag

Sőt, a tuningok között is törölnek. Amiket korábban letöltöttem, mert használhatónak tartottam, azok jó része eltűnt a kocsijaimról és már nem találom újra. Ezt is onnan vettem észre, hogy ami ilyen tuningot kapott, annak töltöttem le egyéni dizájnt is. Na most egyéni dizájnos autót biztos nem csináltam ilyen 453, meg 637, meg ilyesmi szinteken, hanem mind kerek szám volt, a kategória maximuma.

(#35285) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Van arról információ, hogy a horizon arcadek mikor indulnak?
Pl. minden nap 17:00-kor, ilyesmire gondolok.

Malaka!

(#35286) rdt89 válasza spleenszuru (#35285) üzenetére


rdt89
addikt

15 percenként, de állandóan van 2 esemény aktívan a térképen ami mutatja mikor indul el, ha elkezdesz egyet, akkor szinte folyamatosan tudsz menni a következőre.

(#35287) rdt89


rdt89
addikt

Vajon az új szezon milyen autókat tartogat? :)

(#35288) IntelKiller7 válasza rdt89 (#35287) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Inkabb az erdekelne, milyen autok lesznek az uj Motorsportban. :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#35289) rdt89 válasza IntelKiller7 (#35288) üzenetére


rdt89
addikt

Store-n azt írja, hogy 100, a sorozatban soha nem látott autó lesz benne. Én erre a listára lennék kíváncsi.

(#35290) homerhamm válasza rdt89 (#35289) üzenetére


homerhamm
addikt

100 soha nem látott autó = 1 autó száz sohasem látott skinnel, lásd Extreme E autók. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35291) rdt89 válasza homerhamm (#35290) üzenetére


rdt89
addikt

Ugyanerre gondoltam egyébként én is :C

(#35292) Qkackca válasza rdt89 (#35289) üzenetére


Qkackca
őstag

[link]
Keresd meg a különbséget a korábbi kiadásokhoz képest ;) (Már ha ez tényleg valós)
De a kulcsszó a 'sorozatban' mármint a motorsportban. Szóval ami új kocsik jöttek a H5-be azokra jó eséllyel számíthatsz ott is szerintem.
A 2 címlap kocsi, Brabham BT62, McLaren Senna GTR, Nio EP9, Porsche Mission R például.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#35293) parandroid válasza rdt89 (#35289) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Annyira nem nagy kunszt az elmúlt 6 évből 100 autót összeszedni. Pláne beleértve, hogy mennyi pályaverseny-sorozatot ölel fel a dolog, plusz utcai autókból is jelent meg azóta pár…

FH4-ben 750+ autó volt, FH5 éppen csak 700 fölött jár, újdonság talán 50 ebből, amiből kb 10 érdektelen kínai szemét, másik 10 meg a 10 tökegyforma extreme e. 2020 utáni autókból talán ha 15 darab van a játékban. Szóval eddig nagyon megúszósan dolgoztak a srácok, ezt a Motorsportnál nem engedhetik meg maguknak (hehe, dehogynem).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35294) united28


united28
csendes tag

Sziasztok! FH4-el és FH5-tel játszok Series X-en, live előfizetés nélkül (nem is tervezem a beszerzését). Így a heti feladatok közül az online feladatokat nem tudom megcsinálni, így nyilván lemaradok pl. nehezen megszerezhető autókról (tudom, sok autó van a játékban, de jó lenne előbb-utóbb mindet megszerezni :D, pláne, ha épp olyan, ami még érdekelne is). Mennyire érdemes a Forza Motorsportot live előfizetése nélkül megvenni? Nem ismerem a korábbi Motorsportokat, így nem tudom, hogy ott is vannak hasonlóan heti feladatok (melyek egy része online feladat)? Mekkora lehet ezek aránya kb.?

(#35295) parandroid válasza united28 (#35294) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyugodtan vedd meg, ahogy az FH-ban, ott is millió offlnie verseny van. Másrészt ha esetleg PC-n játszod, akkor nem kell hozzá Live Gold, meg amúgy is, bármikor előfizethetsz, ha megjön a kedved, vagy beleugorhatsz valami promócióba (néha van ilyen 1, vagy 3 hónap 300 FT-ért, meg hasonlók).

Harmadrészt meg ha okosan veszed a Game Pass Ultimate-et, akkor egy egyéves előfizetés olcsóbb, mint a játék ára, és abban benne van az összes Game Pass játék, meg a Live Gold szolgáltatás is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35296) CJ4567 válasza parandroid (#35295) üzenetére


CJ4567
veterán

Az 1 és 3 hónapos promóciókat már megszüntette a MS.

No Sana No Life

(#35297) parandroid válasza CJ4567 (#35296) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Majd lesz megint, ha csökkennek a számok. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#35298) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A Hummer EV modellezését is sikeresen elkúrták, ugyanúgy használhatatlan ralira mint a Sierra vagy a Hoonigan Scumbug és társai. Egy erősebb ugratást is ütközésnek észlel és másodpercekre lelassít, a falat sem szabad finoman érinteni mert akkor annyi a versenyednek. Ami érdekes, hogy eddig a sárvédő nélküli, csupasz kerekű modellekkel volt probléma, úgy látszik sikerült ezt most már bármilyen modellen abszolválniuk. Minden ralipályán pontosan tudom hogy melyik palánkot a kocsi melyik részével, mekkora sebességgel lehet súrolni a tökéletes kigyorsítás érdekében (vagy egy elkúrt kanyar miatt) anélkül, hogy szankcionálna a játék. Ezekkel az újabb modellekkel egyszerűen hátrányba kerülsz.
Ezért is megy mindenki az alapjáték gépeivel, azoknál még nincs ez a probléma. Az újak meg jól mutatnak a garázsban.

(#35299) CJ4567 válasza stillmatic (#35298) üzenetére


CJ4567
veterán

A Sierra az riválisokban van nagyon ott, B osztály felett átvette az uralmat, de A-ban is van, ahol nagyon erős.

No Sana No Life

(#35300) NoMagix válasza parandroid (#35295) üzenetére


NoMagix
addikt

Most vettem GPU-t 16 hónapra, így egy hónap játék ára 1250 forintra jött ki. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.