Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) kpal


kpal
veterán

Kasza Tibi letiltott a like és HSZ írásról ,azért mert nyereményjáték posztja alatt megkérdeztem :"ki nyerte az előzőt játékot ". :DDD De bezzeg semmi válasz csak így elintézi az embert és törli a HSZ-t . Szóltam havernak ő is kérdezze már meg ugyan azt és vele is ezt tette . :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#14502) buci30


buci30
addikt

Ha én feltöltők valami úgy, hogy ismerőseim láthatják, és ezt egy ismerősöm megosztja de ő nyilvánosba.

Azt írja az fb, hogy nem változik akivel megosztottam én eredetileg.

Tehát akkor most az ő megosztását ki láthatja?

Ha jó sejtem akkor csak az én és ő közös ismerőseink!?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14503) Silverr válasza buci30 (#14502) üzenetére


Silverr
aktív tag

Igen, jól sejted.

(#14504) Shingen válasza kpal (#14501) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

風林火山

(#14505) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek az miért lehet, hogy ha küldök egy üzenetet, akkor a webes, illetve mobilos felületen (messenger) más a "látta" időpont?

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14506) csako válasza Nkboy (#14505) üzenetére


csako
veterán

A webes rossz, általában a küldés időpontját teszi oda, mobilon viszont pontos. Oka ismeretlen, facebookék nem alkalmaznak elég rovarirtót (bugos)... :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14507) MadGame válasza Nkboy (#14505) üzenetére


MadGame
senior tag

Én már hónapok óta szívok ezzel, gyűlölöm egyszerűen. Sőt, van, hogy leveszi a látta jelzést is és azt teszi ki, hogy nem is olvasták el, közben meg igen. Meg visszamenőleg jelöl olvasatlannak üzeneteket… WTF? :F

(#14508) takessz


takessz
senior tag

Erre valami probáltam írni a supportnak is de semmi válasz eddig Névjegy füll van de az kis ablak nincs ami régen volt valamiért :(

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#14509) krizmo_ válasza takessz (#14508) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Vagy egy újítás lesz vagy csak valami bug. Türelem, hamarosan biztos kiderül melyik. ;)
Egyébként nálam is ilyen.

(#14510) takessz válasza krizmo_ (#14509) üzenetére


takessz
senior tag

Mindenkinél :) de akkor megnyugodtam :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#14511) Robokutya


Robokutya
senior tag

Mért nem tudom a saját egyéni listáimat amikben csak személyek találhatóak szűrni hogy milyen stílusú bejegyzések jelenjenek meg a listában szereplő személyektől ?Pl ha én csak a játékokkal kapcsolatos kéréseket akarom látni.
Ha jól emlékszem az oldalak esetében van lehetőség szűrni hogy milyen jellegű infó jöjjön pl kép meg hasonló De szerintem a személyes csoportban sokkal jobb haszna lenne.
:F

(#14512) STC Speed


STC Speed
őstag

Firefoxba belehet állítani,hogy csak a face előzményeket ne mentse? Hiába lépek ki,ha nyilvános cuccokat megjeleniti.....

(#14513) Patesz1337


Patesz1337
tag

Estét.

Olyan progira lenne szükségem, amivel az albumokat egyben le tudom tölteni.

Köszi

(#14515) kpal


kpal
veterán

Nálatok sem látszik a kedvencek ..stb ? Csak akkor mikor a névjegyre kattintotok és lefele görgetitek ?

(#14516) enginev3.0 válasza kpal (#14515) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14517) buci30


buci30
addikt

Akinek iPhone 6s van sikerült már feltennie live photo-t?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14518) Robokutya válasza Patesz1337 (#14513) üzenetére


Robokutya
senior tag

http://www.picknzip.com/en/ De csak a barátok oldalait tudja letölteni más oldalt nagyon nem enged.

(#14519) Patesz1337 válasza Robokutya (#14518) üzenetére


Patesz1337
tag

Ezt próbáltam már, de nem jó. Akihez belépek megosztotta egy másik user albumát, ezeket kellene, mert 1-2 albumban 500+ kép is van.

Azért köszi :)

(#14520) Robokutya válasza Patesz1337 (#14519) üzenetére


Robokutya
senior tag

Azért is írtam mert csak barátok albumait tudja lelesni oldalakét csoportokét meg nem vagy csak ha támogatod nem tudom Mást meg nem tudok hogy volna.
Pedig nem volna rossz kísérlet nekem is jól jött volna a oldalak fényképeit le tudnám rántani vele.Azt hittem fejlesztik majd de nem.
Szerintem ha az az felhasználót felveszed barátba akkor már elvben látni fogja annak a cuccait is.

[ Szerkesztve ]

(#14521) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok Magyar supportja vagy mi a szarja nincs a facebooknak?? Ahová konkrét felhasználói kérdésekkel lehet fordulni?
Van pár dolog amit nem vágom mit hogyan kéne.

(#14522) Edi77


Edi77
őstag

Most már akkor is kiírja a chat részen, mikor voltam aktív, ha offline vagyok fent messenger nélkül gépről... ezt miért kell? :((( Eddig örültem, hogy nem látják, mikor voltam fent.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#14523) kispx


kispx
addikt

Egy kis eszmefuttatás:
Eltűnnek a FB üzeneteid? Ez lehet az oka

(#14521) Robokutya
Magyar nincs, csak olcsó harmadik világbeli, akik törik az angolt :)

[ Szerkesztve ]

(#14524) zozoka79


zozoka79
tag

Sziasztok.tud valaki alkamazást,plugint stb,ami figyeli ha ismerős kitöröl a fb ismerősei közül? régen volt,de nem emlékszem a nevére.

(#14525) Nkboy válasza zozoka79 (#14524) üzenetére


Nkboy
senior tag

Az F.B. Purity tudja.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14526) zozoka79 válasza Nkboy (#14525) üzenetére


zozoka79
tag

köszi.hozzáadtam.de ez hogy működik,jön mail értesítés bejelentkezés után?

(#14527) Nkboy válasza zozoka79 (#14526) üzenetére


Nkboy
senior tag

Ha belépsz webes felületen, feljön egy ablak, amiben jelzi. Ez legyen bepipálva: Deleted Friend Alerts

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14528) zozoka79 válasza Nkboy (#14527) üzenetére


zozoka79
tag

lehet én vagyok balfék,de nincs semmilyen ablak,csak ez.

(#14529) zozoka79 válasza zozoka79 (#14528) üzenetére


zozoka79
tag

megtaláltam.... ;)

(#14530) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok: A face csoportomból páran kiléptek ezt honnét tudnám meg,hogy kik azok?

(#14531) MadGame


MadGame
senior tag

Csak engem idegesít az üzenetek láthatóságának problémája? Nem lehetne szólni valakinek ezügyben?
Hol látja, hol nem, hol azt jelzi "látta"-ra, amikor küldtem, hol azt, amikor olvasta, van, hogy eltűnik ez az egész és a "látta" nincs már ott… Engem személy szerint nagyon felb@sz. Más is van így vele??!! :D :W :W

(#14532) Nkboy válasza MadGame (#14531) üzenetére


Nkboy
senior tag

Mi is szívunk vele.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14533) MadGame válasza Nkboy (#14532) üzenetére


MadGame
senior tag

Mobilon is hol jelzi, hol nem. Ott sem pontos. :W Messenger.com-on sem, mondjuk ott időpontot sem jelez.
Rájuk borítom az asztalt, ezt mi a rákért nem képesek kijavítani? Bezzeg azt, hogy ki mikor megy el sz@rni, aaazt látom. Még azt is, aki nem is ismerősöm. Eehh, na, bocs a kiakadásért, de engem tényleg rohadt mód idegesít. :((

(#14534) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Hol lehet beállítani az ismerőseim ne látszódjanak? Régebben volt egy facebookom ott találtam ilyen lehetőséget ,de most már nem.

(#14535) Nkboy válasza Gedeon31 (#14534) üzenetére


Nkboy
senior tag

Feltéve ha erre gondolsz:

Adatlapod - Ismerősök - Adatvédelmi beállítások.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14536) Gedeon31 válasza Nkboy (#14535) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi ,de nálam ez mintha nem lenne

(#14537) csako válasza Gedeon31 (#14536) üzenetére


csako
veterán

Mert nem ott vagy, ahol ő.
Az adatlapodon az ismerősök szekció melletti kis nyilacskára kattanj rá.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#14538) Gedeon31 válasza csako (#14537) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm meglett :)

(#14539) krizmo_ válasza MadGame (#14531) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Mindenkit idegesít... Korábban nem volt ilyen funkciója, mégsem volt baj, most van, de nem működik, tekintsetek rá úgy, mintha nem is lenne, ahogy ezelőtt... probléma megoldva... Nehogy ennyit idegeskedjetek már ezen... :U

Amúgy, nem mindegy, hogy mikor látta valaki az üzentet, majd ír, ha tud?! Miért számít ez?

(#14540) #22237440


#22237440
törölt tag

Most látom, hogy mekkora bénázás az asztali értesítő. Mikor megjelenik, hogy valaki írt üzenetet, rákatt és behozza az old school üzenetfalat. Jó lenne már egy egységes csevegő ami nem vezet meg. Amolyan csúszkás valami fajanszos külsővel. Anno volt imitt-amott új lookout. Az meg odalett. Persze a'se mindenkinek volt. A csőbe bele. :F

(#14541) MadGame válasza krizmo_ (#14539) üzenetére


MadGame
senior tag

Például akkor jelent ez problémát, ha várod a választ vagy épp volt egy kisebb konfliktusod valakivel és látod, hogy fenn van - igaz offline, de ugye mostanában azt is kijelzi, hogy hány perce volt fenn -, de b@szik rád. És nem tudni miért. Közben meg már lehet elolvasta, akceptálta. Ilyenkor nem tudod eldönteni, hogy mi is van: direkt nem olvas vagy olvas és bunkózik-e az illető. Aztán látod, hogy jéé, elolvasta, tök jó, aztán másnapra ez a sz@r leveszi, hogy mégsem látta. De ha nem kapod el azt a pillanatot, mikor kijelzi, hogy látta, akkor még mindig azt hiszed, hogy nem olvasta el… :) Vagy lehet csak nekem van sok időm ezen agyalni… :)

(#14542) sutszi válasza MadGame (#14541) üzenetére


sutszi
veterán

Sok időd van. Keress valami hobbit. Ha valaki akar neked írni, akkor fog is... Sok mindent rá lehet fogni a facebookra, de a türelmetlenséged az nem bug...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14543) MadGame válasza sutszi (#14542) üzenetére


MadGame
senior tag

Jól van na :P Attól még bugos :P :D

(#14544) Nkboy válasza MadGame (#14543) üzenetére


Nkboy
senior tag

:K

Ha látta az üzenetet, miért nem válaszol?!

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#14545) rokendrol


rokendrol
senior tag

sziasztok: A face csoportomból páran kiléptek ezt honnét tudnám meg,hogy kik azok?

(#14546) krizmo_ válasza rokendrol (#14545) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szia!

Amennyire én tudom sehonnan, hacsak nem nézed meg a tagok listáját, és abból ki nem találod, hogy kik voltak azok.

(#14547) kispx válasza rokendrol (#14545) üzenetére


kispx
addikt

Folyamatosan manuálisan mented a tagokat. De ez már neked nem segít.

(#14548) MadGame válasza Nkboy (#14544) üzenetére


MadGame
senior tag

Köszi :D

(#14549) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Privat uzenetben hogyan tudok gifet elkuldeni, hogy rendesen mozogjon is es csak a gif latszodjon a link nem? Ha csak siman bemasolom a linket a valaszba, akkor latszik a link es a gif is.

Koszonom!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.