Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-13 08:31:56

LOGOUT.hu

A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) Exportlaptop válasza Delila_1 (#31350) üzenetére


Exportlaptop
csendes tag

Külön dokumentum, de mindegy végülis, mert be lehet rakni egy excel lapra ha kell.

(#31352) Delila_1 válasza Exportlaptop (#31351) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Az egyszerűség kedvéért vegyük, hogy azonos füzetben van a két lap. Nevük Egyik és Másik.

Az Egyik lapon az M oszlopig vannak adataid. Itt felveszünk egy segédoszlopot, legyen ez az N.
Címsort feltételezve az N2-be írjuk be az első képletet:

=HAHIBA(HOL.VAN(I2;Másik!A:A;0);0)

Ezt végig lemásolod az adataid mellé. Autoszűrőt teszel az első sorba, és szűröd az N oszlopot nullára. A látható sorokat törölheted.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31353) tzimash válasza Delila_1 (#31349) üzenetére


tzimash
őstag

Igen, köszi :)
fantasztikus! :R
de, ha jól belegondolok, nem is kell nekem a teljes nyíl, elég az adott helyen megjelenő pont, csillag vagy bármi.
látom így is működik.
Azt meg lehet oldani, hogy egyszerre is látható legyen az összes nyíl/vagy bármi?

[ Szerkesztve ]

(#31354) Delila_1 válasza tzimash (#31353) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Szívesen. :)

Nézd meg a nyilak, és a lakás rajzok megnevezéseit! Azokat kell a saját fájlodban jól megadni.

Tedd modulba a lenti két makrót.

Sub Osszes()
Sheets("Munka1").DrawingObjects.Visible = True
End Sub

Sub EgySem()
Sheets("Munka1").DrawingObjects.Visible = False
Sheets("Munka1").DrawingObjects("Lakás").Visible = True
End Sub

[ Szerkesztve ]

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31355) Delila_1 válasza tzimash (#31353) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Újra kiteszem.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31356) Exportlaptop válasza Delila_1 (#31352) üzenetére


Exportlaptop
csendes tag

:C Köszönöm nagyon sokat segítettél! :DD

(#31357) Delila_1 válasza Exportlaptop (#31356) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Örülök, hogy sikerült. :)

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31358) tzimash válasza Delila_1 (#31355) üzenetére


tzimash
őstag

Hatalmas! :C
Köszönöm! :K

(#31359) Delila_1 válasza tzimash (#31358) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Nem is olyan hatalmas, mindössze 32 KB. :DD

Szívesen. :)

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31360) tzimash válasza Delila_1 (#31359) üzenetére


tzimash
őstag

Az a baj, hogy nem jövök rá, hogyan kötötted össze a jeleket a szöveggel... :(

(#31361) tgumis


tgumis
tag

Sziasztok!
Lehet olyat csinálni, hogy A oszlopba felsorolok egy mappában lévő fájlneveket (mindegyik kép) és automatikusan a mellette lévő cellába beilleszti vagy valami hasonlót csinál. És persze ha átrendezem a táblázatot vagy szűröm akkor is mellette marad. a lényeg hogy automatizált legyen a folyamat. . A hivatkozás megadása egyenként az nagyon lassú több száz képről lenne szó.
Előre is köszi

(#31362) tgumis válasza Fferi50 (#31339) üzenetére


tgumis
tag

a dim as integer részt töröltem és fainul működik
:C :C :C :R :R :R
thx
thx

(#31363) Delila_1 válasza tzimash (#31360) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

A 31354-es válaszomban írtam, hogy az alakzatok elnevezését nézd meg. Azoknak kell megegyezniük a felsorolásban szereplő szövegekkel.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31364) Delila_1 válasza tzimash (#31360) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Megszüntetheted az Egyik sem gombot, ha a laphoz rendelt makróban az End If sor fölé beírod

Else
EgySem

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31365) the radish


the radish
senior tag

Erre valaki?

Vagy egyszerűbb talán képlettel megoldani és utána az értékeket átmásolni?
Ebben az esetben a törlést ugyan nem tudom végrehajtani, de az is elég, ha ugyanakkora és nem kisebb az időérték. A sorszámot is egyszerű véghezvinni.
Nahát, hogy erre nem is gondoltam eddig.
De azért ha lenne makrós ötlet, az lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#31366) róland


róland
veterán

Hol a hiba?

Adatsor:

[link]

Itt még jó a függvény:

[link]

Itt meg nem jeleníti meg a kívánt értéket:

[link]

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#31367) a.gabriel


a.gabriel
tag

Az alábbiakban kérem a segítségeteket:

- azt elérni, hogy egy cellába csak 1 és 0 lehessen írni, más értéket nem
- ha nincs érték vagy szám adna egy cellának, illetve celláknak, akkor jelölje meg piros színnel
- egy adott számérték alatt, legyen piros az a mező, felette legyen zöld

Sehogy nem tudok erre rájönni, hogyan kell ezt csinálni?
:F

A minőség az nem véletlen!

(#31368) föccer válasza a.gabriel (#31367) üzenetére


föccer
nagyúr

Elsőre adatok->érvényesítés, a többire feltételes formázás.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#31369) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok

Meg lehet azt excelben oldani, hogy egy vezérlő gomb megnyomásakor a munkalap egy adott részén jelenjen meg egy kép 3-4 másodpercre majd tünjön el?

Köszönöm

(#31370) a.gabriel válasza föccer (#31368) üzenetére


a.gabriel
tag

Köszi a segítséget!

:R :R :R

A minőség az nem véletlen!

(#31371) huliganboy válasza huliganboy (#31369) üzenetére


huliganboy
addikt

Az előző kérdésem kiegészítéseként:

TimeValue hogy adható úgy meg, hogy csak perc és másodperc kijelzés legyen? PL: 36:46 (perc:másodperc), de 60 perc után ne órára ugorjon hanem folytassa a perc számlálását pl: 74:35(perc:másodperc).

Illetve a ha makróban TimeValue értéket gombbal indítom és állítom, hogy lehet resetelni? Tehát nulla állásba rakni? Valamint hogy lehet belenyúlni esetleg adott időt megadni, hogy onnan induljon a számlálás?

Jelenleg itt tartok:

Private Sub CommandButton1_Click()
StartTimer
End Sub

Private Sub CommandButton2_Click()
stopTimer
End Sub

Sub StartTimer()
Application.OnTime Now + TimeValue("00:00:01"), "Increment_count"

End Sub

Sub Increment_count()
Range("B10").Value = Range("B10") + 1
StartTimer
End Sub

Sub stopTimer()
Application.OnTime Now + TimeValue("00:00:01"), "Increment_count", Schedule:=False
End Sub

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31372) Fferi50 válasza huliganboy (#31371) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Először is egy javaslat:
Az időzítőben levő időt érdemes változóba tenni, így egyértelműen meg lehet határozni a leállításnál a paraméterét (a NOW + time... folyamatosan változik, ezért nem biztos, hogy pont annyi lesz leállításkor, mint induláskor volt :(( )
pl
Public ido as date
Sub StartTimer()
ido = Now + TimeValue("00:00:01")
Application.OnTime ido, "Increment_count"
Sub stopTimer()
Application.OnTime ido, "Increment_count", Schedule:=False
End Sub

Számláló érték resetelés vagy új érték adása:
Private Sub CommandButton1_Click()
Range("B10").value=0 ' ez reseteli a számlálót, Range("B10").value= 40 ez így 40 másodpercről folytatja a számolást (persze ez utóbbi nem azt jelenti, hogy 40 másodperc telt el az indítástól...)
StartTimer
End Sub

Miután a számláló a B10 cellában van, ezért a B10 cellaformátumát egyedi számformátumban [pp]:mm ként kell megadni, akkor nem fordul át a perc órára - viszont ekkor a számlálót másként kell állítanod, mert dátumformátum esetén 1 az egy egész napot jelent, a dátumformátumú B10 cella értéket így kell növelni:
Range("B10").value=Range("B10").value + TimeValue('00:00:01")

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#31373) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok! Egy idős ismerősöm kérdezte tőlem, hogy miért van kissé girbe-görbe fehér szaggatott vonal egyes cella soroknál függőlegesen, s én eleve nem is értek annyira az Excel-hez, de mikor megnéztem, én nem is láttam még ilyet. Így ezért jövök ide, hogy aki tud, kérem segítsen. Csináltam print screen-t, hogy minden világos legyen ( a sárga és szürke mezőknél lehet a legjobban látni ezt a szaggatott vonalat a második cellasornál s a 4 buborékot is ami mintha valamilyen kijelölést jelezne). Fogalmam nincs mi ez, s ha ilyen cellába kattintunk akkor nem lehet írni bele hanem ilyen téglalap alakú valami jön be, fent az excel menüsornál pedig "Képeszközök - Formátum" is bejön. Ezt az egészet hogy lehet kikapcsolni, megszüntetni? Mert rettentő zavaró így neki. Office 2010 -ről van szó. Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#31374) Nowitzki válasza Ferenc. (#31373) üzenetére


Nowitzki
csendes tag

Valószínűleg csak be lett illesztve egy vagy több négyszög és el lett tüntetve róla a kitöltés és a szegély. A szaggatott vonal meg csak fehérre lett állítva. Ezeket csak ki kell jelölni és delete. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#31375) Nowitzki válasza Nowitzki (#31374) üzenetére


Nowitzki
csendes tag

Vagy ha sok van és nem akarsz egyesével vacakolni velük akkor jelöld ki a munkafüzetet amiről szó van és futtasd ezt:

Sub DeleteAllShapes()
Dim Shp As Shape
For Each Shp In ActiveSheet.Shapes
Shp.Delete
Next Shp
End Sub

[ Szerkesztve ]

(#31376) Delila_1 válasza Ferenc. (#31373) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Az a fehér egy beszúrt vonal lehet, a bekeretezettek beszúrt négyszögek, egyéb objektumok

Ctrl+g-re bejön az Ugrás ablak, ahol rákattintasz az Irányított gombra. A feljövő ablakban bejelölöd az Objektumokat, OK, majd a Delete billentyűvel egyszerre kitörlöd mindet.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31377) róland válasza róland (#31366) üzenetére


róland
veterán

Valakinek van ötlete?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#31378) Fferi50 válasza róland (#31377) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Szerintem csak annyi történt, hogy az INDEX függvényben felcserélted a sor és oszlop paramétereket.
=HAHIBA(INDEX($FA5:$HR5;HOL.VAN(0;DARABTELI($BZ5:BZ5;$FA5:$HR5);0);1);"")
helyett:
=HAHIBA(INDEX($FA5:$HR5;1;HOL.VAN(0;DARABTELI($BZ5:BZ5;$FA5:$HR5);0));"")
képletet kell végighúzni.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#31379) róland válasza Fferi50 (#31378) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm! :R

Majdnem tökéletes, már csak 1 db üres cellát hagyott a sorban. Amit fogalmam sincs miért tett.

[link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#31380) Ferenc. válasza Delila_1 (#31376) üzenetére


Ferenc.
tag

Nagyon szépen köszönöm! Ez volt a megoldás! Eltűnt a szaggatott vonal, ezzel azok az objektumok is, miután megcsináltam ezt:

"Ctrl+g-re bejön az Ugrás ablak, ahol rákattintasz az Irányított gombra. A feljövő ablakban bejelölöd az Objektumokat, OK, majd a Delete billentyűvel egyszerre kitörlöd mindet."

Most már minden rendben van! Lényegesen fel is gyorsult az excel, mert annyi objektum volt ebben a táblában, hogy belassult már az office is.

(#31381) Delila_1 válasza Ferenc. (#31380) üzenetére


Delila_1
Topikgazda

Szívesen. Mivel sok objektumod volt, valószínű, hogy a fájl mérete is drasztikusan csökkent.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#31382) Fferi50 válasza róland (#31379) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Az "üres" cella amiatt keletkezett, mert a beágyazott függvényeid közül valamelyik hibát eredményez, a HAHIBA függvényben pedig hiba esetére "" (üres sztring) van megadva. Ha ide pl. azt írod, hogy "HIBA", akkor nem üres lesz a cella, hanem az jelenik meg, hogy HIBA.
Meg kellene nézned a beágyazott függvényeidet (belülről kifelé haladva), melyiknek az eredménye hiba.
Ezt F2 után a szerkesztőlécen az adott függvényre állva és az fx gombot megnyomva érheted el.

Üdv.

(#31383) szőröscica


szőröscica
addikt

Sziasztok!

Autofilter makrót írok, és azt szeretném megoldani, hogy 37 dologra szűrjön rá. Na most ez xlOr operátorral nem kivitelezhető, ha jól sejtem. Mit írjak be Criteria1-nek, hogy azt a range-et kezelje or-ként, amiben a paramétereim vannak? Tegyük fel, hogy name managerrel elneveztem BÉLA-nak a range-t.

Köszönöm! :)

(#31384) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Ezt szeretném kivitelezni.
Munka1 A1-be beírok egy évszámot (2016) akkor adja össze a Munka2 G oszlopát azzal a feltétellel, hogy a Munka2 D oszlopában lévő dátumok évei megegyeznek a Munka1 A1-ben lévővel.
Angol Excel 2007 a dátum formátuma dd.mm.yyyy

köszi

(#31385) superecneB


superecneB
őstag

Sziasztok,
Exportált adatok beillesztésekor a dátum formátumom minidig össze-vissza érkezik függetlenül attól, hogy értékként vagy "simán" illesztem be.
Folyamat:
Az adattáblám kiexportálom egy .txt-be, így kapok egy tabulátorokkal elválasztott adattáblát.
Ezt beillesztem excelbe:
Az excelben a dátum forma hol általános, hol egyéni cella kategóriába vált, ez által nem egységes:

Adattábla (nyers - txt)
Completion Date
30-MAR-2012 10:47:00
11-SEP-2012 09:16:00
30-OCT-2012 07:43:00
19-NOV-2012 08:11:00
20-DEC-2012 07:43:00

Eredmény excelben:
Completion Date
30-MAR-2012 10:47:00
11-SEP-2012 09:16:00
30-OCT-2012 07:43:00
2012.11.19 8:11
2012.12.20 7:43

Verzió: Microsoft Office 365 csomag

(#31386) #36268800


#36268800
törölt tag

[MS Office 2007] Sziasztok!

Hogyan lehet két kritériumot összefűzni?

=DARABHATÖBB(A2:A20;"szia";B2:B20;">2 ÉS <=12")

tehát az ÉS helyén szeretnék egy működő "és műveletet", vagyis azokat a cellákat szeretném összeszámolni, ahol az adott sorban a "szia" szó szerepel és a mellette levő B oszlop megfelelő sorában a számérték nagyobb mint 2, valamint kisebb vagy egyenlő mint 12. Esetleg valahogyan össze kellene fűznöm a függvényeket ehhez? Köszi előre is a választ!

[ Szerkesztve ]

(#31387) Fferi50 válasza #36268800 (#31386) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

A második kritérium tartományod a B2:B20, kritériuma ">2", harmadik kritérium tartományod szintén a B2:B20, kritériuma pedig "<=12".
A függvény ugyanis ÉS logika szerint működik, vagyis csak akkor számolja be a cellát, ha minden feltétel igaz rá.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#31388) #36268800 válasza Fferi50 (#31387) üzenetére


#36268800
törölt tag

Köszönöm!

(#31389) pomk


pomk
őstag

Sziaszttok!

Segítséget szeretnék kérni. Office 2013, Gantt chart template. Lehetséges valahogy, hogy olyan dátumokat is megadjak, ill. olyan diagrammokat is kirajzoltassak vele ami egy naptári éven átível? Pl. 2015.11.02.-től 2016.05.18.-ig tart. Jelenleg úgy látom csak egy adott év 01.01.-től lehet 12.31.-ig használni.
Addig már sikerült eljutnom, hogy a napok helyett hetekben kalkulál és figyeli a kezdeti dátumot és a teljes időtartamot naptári hetekben, azonban ha egyik évről átcsúszik a következő évre az adott folyamat, akkor ezt nem tudom kirajzoltatni vele.

Köszi!

(#31390) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Van egy kiexportált vevőforgalmi listám. Sajnos csak számlánkénti bontás van, dátum + érték oszlop van. Frankó is, az a baj, h oszlopdiagramnak kevésbé látványos, mert ugye van kis-nagy számla, össze-vissza.
Azt szeretném, h a számlákat havonta összesítse, és abból csapassak diagramot. Heti is megfelelne. Naptári napból tudok weeknum-ot mondjuk. Az adott hónapok összesítését nehezíti,h egyikben van mondjuk 5 szla, másikban 8, utána 2, majd 10, etc... Tehát a dátumot kellene figyelje szum-nál. Van erre vmi, vagy manuálisan kell összedobnom? ...az eltartana pár órát. :(((
Szánalmas amúgy, h termékre tudja ezt, ügyfélre meg nem a számlázó progink.

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31391) föccer válasza ViZion (#31390) üzenetére


föccer
nagyúr

Adatok menü, részösszeg funkciót nézd meg, ezzel összesíthetsz hónapokra amiből már gyorsan megvan a diagramm.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#31392) ViZion válasza föccer (#31391) üzenetére


ViZion
félisten

thx, holnap próbálom. "kicsit" gyorsítana... van tucatnyi cég és 3-4 év... :B
:R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31393) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Sziasztok!

Tegnap rendszergazdai segítséget kértem a gépemre, amin épp egy excel fájlon dolgoztam.
A rendszergazda átvette a gépet, majd munka végeztével visszakaptam a gépet, amin újra megnyitottam a fájlt, de azt vettem észre, hogy ami eddig "Ft" pénznem végződést tartalmazott már "$" lett, de a gondom, hogy sok munkalap van rengeteg cellával, amin ezek mindenhol megváltoztak. Próbálgattam már a cellaformázást, mint lehetőség, de csak az adott cellára vonatkozóan módosította a formátumot. Olyan megoldást meg nem találtam, mely a teljes munkafüzetre végezné el a Ft-ra váltást. Az egyéni cellaformátumban az adott cellák
_-*# ##0\"$"_-;-* # ##0\"$"_-;_-* "-"??\"$"_-;_-@_-
tartalmazzák.

Tud valaki abban segíteni, hogy újra Ft legyen a $ -jel helyett?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#31394) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Adott egy excel táblázat, ahol az egyes tanárokhoz lehet tantárgyakat hozzárendelni. Azt szeretném megoldani, hogy ne egyesével kelljen alapállapotba állítani a listát, hanem automatikusan egy makróval is lehessen.
Ha kijelölök egy oszlopot, és duplán kattintok akkor is alapállapotba teszi, csak a szegélyezést is elrontja ezzel együtt.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#31395) Fferi50 válasza szőröscica (#31383) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

"Autofilter makrót írok, és azt szeretném megoldani, hogy 37 dologra szűrjön rá"

Én a helyedben inkább az AdvancedFilter metódust használnám. Itt összeállíthatsz egy szűrőtartományt - ahová akár kézzel, akár makróval beírhatod a feltételeket, eldöntheted, hogy helyben szűrjön, vagy átmásolja egy másik helyre.
Szerintem nézd meg ezt a lehetőséget - makró rögzítéssel megkaphatod az alapot hozzá.

Üdv.

(#31396) Fferi50 válasza AMDaZERG_1 (#31393) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Területi beállításokat nézted már?

Üdv.

(#31397) Fferi50 válasza Victoryus (#31394) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Mit jelent az, hogy alapállapotba kell állítani a listát? Részleteznéd egy kicsit jobban? Mely cellákba mi kerüljön?
Ha csak a tartalmát kívánod törölni, akkor a kijelölés után a makróban Selection.ClearContents utasítás a formázások érintetlenül hagyásával megteszi.

Üdv.

(#31398) AMDaZERG_1 válasza Fferi50 (#31396) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Az a gond, hogy egy archivált változat betöltése rendesen jeleníti meg a táblázatot. Ami a rendszergazda belépése után lett megnyitva az nem jó. Betöltöttem a fájlt egy nem védett számítógépbe, de ott is dollár jeleink meg a forint helyett.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#31399) Fferi50 válasza pomk (#31389) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Szerintem nézd meg az időtengely beállításait - számformáját, minimum, maximum értékét.

Üdv.

(#31400) Fferi50 válasza AMDaZERG_1 (#31398) üzenetére


Fferi50
őstag

Szia!

Néhány kísérlet:
Ha az adott táblában új munkalapon hasonló jellegű tételt viszel be, ott milyen lesz a formátum? $-os vagy forintos?
Ha új Excelt indítasz és ott csinálsz ilyen jellegű tételeket, ott is $ szerepel?

Ha igen, akkor rendszergizdát tetemre kell hívni, tegye rendbe amit elrontott.

Ha nem, akkor egy jól irányzott makróval át lehet írni a $ formátumú cellák formátumát Ft-os formátumúra... segítek benne, ha kell.

Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Excel topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.