Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) eami válasza djculture (#72744) üzenetére


eami
addikt

khm...
2013 - Purchase - 10,19€
Dishonored RHCP (RU)

2013 - Purchase - 6,43€
Dishonored - The Knife Of Dunwall DLC (RHCP), Dishonored - Dunwall City Trials DLC (RHCP), Dishonored - Void Walkers Arsenal DLC (RHCP)

amúgy arra céloztam, hogy persze, előbb utóbb minden olcsóbb lesz - kivéve a COD ;] - a kérdés inkább az, hogy most megér e neked annyit hogy jól érezd magad. Amúgy "poén", de azóta se játszottam vele (talán egy órát) és hiányzik még az uccsó DLC is. Bezzeg most fele annyiért meglenne GOTYba :P

(#72746) xsanyi77: teljesen más mint az alan wake, de még a dead spacehez képest is másabb. mondjuk úgy hogy ha az AW és a DS két különböző fajtájú para, akkor ez egy harmadik :))

alapjátékot előrendeltem és elég hamar ki is toltam. Szerintem simán 2013 év horror-survivor játéka. Nem tökéletes, de - szerintem - sikerült újat mutatni, és ha bele tudod magad élni, és hajlandó vagy éjszaka, fülessel tolni, akkor be fog jönni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72752) wjbhbdux válasza SkyS1gn (#72747) üzenetére


wjbhbdux
veterán

BF4 engine, nyilván nem megy majd az emberek felénél ahogy az se.

/s

(#72753) SAABPEPE válasza SkyS1gn (#72747) üzenetére


SAABPEPE
tag

Nálam ilyen szaggatás akkor volt játékba mikor már nem bírta a gép. De eddig nem jót elő nálam ez és barátom se panaszkodót még ilyen miatt.

(#72754) albert8 válasza wjbhbdux (#72752) üzenetére


albert8
addikt

Valszeg nem olvastad, hogy milyen gépe van crisnek, szóval nézz rá az adatlapjára. :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#72755) SkyS1gn válasza SAABPEPE (#72753) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tudom... dobjamki! :D

redditen ajánlották nyomjam ki origin ingame panelt! MEGOLDOTTA! :Y Még jó hogy kell a futtatáshoz...pont ez szarik be!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#72756) genndy válasza gszp (#72748) üzenetére


genndy
addikt

Ha az illető ROW verziót árul akkor igen. De ezt nehéz kideríteni -> megbízható trader.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72757) Amantius válasza Blaise (#72745) üzenetére


Amantius
senior tag

Szépen fejlődik. Szuper versenyeket lehet már most futni, szerkesztőt is adtak már, egyre több lesz a tartalom is.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#72758) gszp válasza genndy (#72756) üzenetére


gszp
csendes tag

Közben nem bírtam magammal (idén sem lesz Skyrim Legendary :D ), bottal csencseltem, gyönyörűen beaktiválódott. Klasszikus EFIGS verzió. De jó, hogy amíg nem jött az akció, eszem ágában sem volt megvenni a játékot.

(#72759) Asbee válasza SkyS1gn (#72755) üzenetére


Asbee
veterán

Pont ezt akartam ajánlani. MSI AB-vel össze veszik. BF4, Titanfall, úgy tűnik ezzel is... Azt a szart kell kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#72760) szami777 válasza eami (#72751) üzenetére


szami777
addikt

köszi az infót :R
Szerintem akkor behúzom. Eddig úgyse vettem túl sok mindent a sale-n.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72761) maross válasza szami777 (#72746) üzenetére


maross
veterán

Egyszer mar vissza kellett tuszkolni a szivem a helyere miatta, pedig daylighton nem sokszor rezzentem meg :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72762) arty válasza maddionmax (#72735) üzenetére


arty
veterán

bármiből akkor érdemes dlct venni, ha az alapjáték nagyon tetszett - szerintem

(nekem pl a kerek sztori után zéró kedvem lett volna a déelcékhez, így örültem h csak olcsó alapjátékom van - kiegek mindig aránytalanul drágák, még akkor is, ha épp nagyon jók)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#72763) djculture válasza eszement24 (#72718) üzenetére


djculture
félisten

[link]

Áll a bál szépen, még röhögnék is rajta ha engem nem érintene. Van akinek még a zsír új dobozos kódját is letiltották. Én is irtam a rebellionnak hogy nem e lehetne e visszakapni a cuccot. Nem lehet vegyek másikat. Mondom nekik ha én nekem másikat kell venni akkor azt a virágboltból lesz mert még a gmg-s kódokat meg a dobozost is tiltottak. Azért nem fogok venni egy játékot hogy azt is letiltsák. Minden játékuk megvan mert becsülöm a készitőket régi motorosok de ezt hogy több ezer kódot tiltanak olyan benyögésre hogy szólt nekik egy kisker hogy kilopták a kódokat.

[ Szerkesztve ]

(#72764) warcat válasza djculture (#72763) üzenetére


warcat
veterán

Ha jól sejtem,az járt jól végül aki vett olcsóér' amd kupont aztán csókolom.Sokan fogják előrendelni a következőt biztos.Persze nem ők a hibásak,ha tényleg elloptak egy adagot,de mivel nem mondanak semmi konkrétumot...

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#72765) djculture válasza warcat (#72764) üzenetére


djculture
félisten

Volt akinek az amd kódosat is letiltották ugyhogy én nem vennék rá mérget hogy jóljárt. Levelezhet az amd-vel.
Ja semmi konkrétum csak ez van fogadja el mindenki hogy így járt, igaz több ezret deaktiváltak de adnak egy ingyen dlc-t cserébe mindenkineki aki küldi a vásárlási számlát..
Ha ennyire fosnak akkor miért nem jelenik meg csak steamre és ne lehessen ajándékozni se meg semmi, de ráadásul nem is valami nagy játék. n+1 rész azok szerint akik tudnak még vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#72766) djculture válasza djculture (#72765) üzenetére


djculture
félisten

Azt irta valaki hogy 50 viszont eladórol van szó meg 2500+ dobozos kódról.. Kamionostól lopták el vagy mi a frackarika, ez egy halál kamu... Úgyhogy szerintem ha nem oldják meg ennyi nem érdemes egy fillért se adni érte.

[ Szerkesztve ]

(#72767) wjbhbdux válasza djculture (#72765) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem kell elhinni mindent amit szegény ártatlanok írnak, ők is simán az illegál boltban vették, csak így próbálnak kirinyálni egy rendes példányt. csodálkoznak, mert eddig azt hitték hogy az ilyen g2a féle boltokkal nem lesz gond (90% simán úgy vásárol onnan hogy teljesen legálisnak hiszi, annyira be van reklámozva youtubeos gamer hírességek referral linkjeivel pl), hát most van.

[ Szerkesztve ]

/s

(#72768) maddionmax válasza arty (#72762) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Rátapintottál kérdésem lényegére, azaz aki játszott vele (végig tolta) annak utána hiányzottak a DLC-k vagy nem dobott akkorát a történeten?

(#72769) Heavyrain válasza maddionmax (#72768) üzenetére


Heavyrain
őstag

A fő történetszál lezáródik az alapjátékkal.
A DLC története egy,a fő történettel párhuzamosan játszódó mellékszál. Lesznek átfedések,de ha jól emlékszem,a fő történeten már nem módosít.

Attól függően fog hiányozni a DLC,vagy sem,hogy mennyire tetszett az alapjáték. Ha élvezted,akkor el fogod kezdeni DLC-t is,mert,habár annak a karakternek kicsit más képességei vannak,a hangulat ugyanaz. Ha nem tetszett az alapjáték,akkor értelemszerűen a DLC-t sem fogod elindítani. De a történet itt nem fontos tényező,mivel csak egy (viszonylag hosszú és nagyon tartalmas) mellékszál.

[ Szerkesztve ]

(#72770) Csapoati válasza Blaise (#72745) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem abszolút érdemes, egyrészt fejlődik is, másrészt már most is vígan játszható, online is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72771) cskamacska válasza djculture (#72766) üzenetére


cskamacska
addikt

Szóval azt mondod, a csúnya gonosz fejlesztők lelőtték az afgán cédékulcsbótos változatok egy részét, és ezért ciános halat, meg virágboltot érdemelnek a képükbe? :U

Mint ahogy egy nagy bölcs épp nemrég mondotta volt:

cry mich ein river

^.^

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#72772) djculture válasza cskamacska (#72771) üzenetére


djculture
félisten

Ha neked pl gmg afgán cédékulcs, mert onnan vásárolt jópár ember akinek szintén kilőtték a játékot, tegnap már mondjuk lett másik kód a kilőtt helyett de akkor is játszik az ember erre nyom egy errort és bejön a probléma a fizetéssel szöveg...
Ezek azt csinálták mint ahogy más is felvettette hogy letiltottak hasraütésre egy kódsorozatot, azután hogy ez honnan származik azt nem vizsgálták.
ARMA3-ból nem nagyon tanultak, ott is hasonló hülyeségek mentek.
Ma már azt irták hogy régiókódot is raknak a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#72773) wwenigma válasza cskamacska (#72771) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért bennem felmerül a kérdés, honnan tudták hogy milyen kulcsok voltak abban a szallitmanyban. ;) Sehonnan. Valamit elqrtak, nem kicsit.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#72774) Frod válasza maddionmax (#72768) üzenetére


Frod
addikt

A Dishonored-nek brutálisan jók a dlc-i, az átlag dlc felhozatalhoz képest.
Igen, megéri a pénzét!
Nem csak +1 skill, meg +3 kosztum, hanem kapsz egy teljesen új kampányt, új helyszínekkel, ráadásul hozzáad a sztorihoz is, és izgalmas.
Ha valaminél akkor ennél a játéknál igazán megéri, és mivel pár € csak a különbség pláne!

Do you see the white shadow?

(#72775) wjbhbdux válasza djculture (#72772) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A legendák, a legendák.. GMG support fórumán semmi rinya nincs ilyen témában, se máshol az interneten. Szerinted nem lenne pl. a reddit hangos attól ha randomra tiltanák le az embereket? A kis ideges simplykeys vásárlók terjesztik a kamukat, most akkor te is közéjük tartozol hogy így tényként állítod itt ezeket a dolgokat? :F

/s

(#72776) bullseye válasza cskamacska (#72771) üzenetére


bullseye
addikt

De az a nagy bölcs most mintha piti kárörvendő lenne. Mármint elméletben, csak úgy, bárki megnevezése nélkül offkorz.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#72777) djculture válasza wjbhbdux (#72775) üzenetére


djculture
félisten

Én csak azt irom amit a steam fórumon is irtak, amúgy nekem két kód volt mindkettő simplycdkey egyik mai napig működik a haverom fiókján a másik meg letíltódott már ez egy kicsit érdekes momentum. Úgyanattól véve egyik lopott a másik meg nem? Egy rohadt nagy bullshit az egész ..

[ Szerkesztve ]

(#72778) wwenigma válasza wjbhbdux (#72775) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha elolvasod a sztorit akkor kiderül ( a legujabb hirek szerint) hogy egy aruhaz ertesitette a kiadot miszerint egy batch key valoszinuleg kiszivargott/ellopták. Ezeket vonták vissza kivétel nélkul, tehat nem szamit hol bukkan fel. A dobozos kulcsok nem érintettek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#72779) wjbhbdux válasza djculture (#72777) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Honnan tudod hogy honnan szerzik be a cd key shopok? Egy ilyen népszerűbb megjelenésnél simán szükségük lehet több forrásra is, akár több országból, bolti példányokból nem lehet korlátlant beújítani, még a G2A féle nagy oldalaknál is rendszeres a sajnálkozás nagyobb megjelenésekkor hogy majd másnap küldik csak mert "elfogyott", itt egy free DLC. Nyilván a simplykeys és társaik lehetnek ártatlanok az ügyben, lehet hogy akitől veszik pult alól a játékot eddig teljesen jó kulcsokat adott nekik, most meg ezt kapták. Itt már annyi kézen mennek át a játékok mire a paypalon fizető vásárlóhoz jutnak, hogy elég nehéz lenne lekövetni. Most hiba csúszott valahol a folyamatba.

[ Szerkesztve ]

/s

(#72780) djculture válasza wjbhbdux (#72779) üzenetére


djculture
félisten

Elolvasod és megvilágosodsz: [link]
Ez egy harc a viszont eladók ellen kb úgy foglalnám össze, semmiféle lopás nincs itt.. Viszont ha ez elterjed a steamröl lehet csak venni mindent vagy dobozosan gondolom az csak megmarad.

wjbhbdux: biztos hogy nem a cd oldalak a hibásak akkor futnának el a lével nem ajánlanak fel visszatéritést meg még 4-5 font krediteket. De ahogy olvastam több ezer vásárló érintett

[ Szerkesztve ]

(#72781) wjbhbdux válasza djculture (#72780) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Igen nagyon szeretem amikor a cdkey shopok magyarázzák a bizonyítványukat. Mai kedvencem ezeknek a facebook bejegyzése a témában.

"We are still in the process of investigating with our supplier and Steam as to how this has happened."

Igen biztos kapcsolatban vannak a Steammel bármivel kapcsolatban is :DD

/s

(#72782) #79621120 válasza djculture (#72780) üzenetére


#79621120
törölt tag

Hagyd rá .

(#72783) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Még egy göngyszem, a Steam fórumon veri az asztalt az egyik shop profiljával valaki.

- 2 VAC ban(s) on record
-In non-Steam game GRIDAutosport

Tehát csaló és épp egy tört játékkal játszik, de emelett teljesen legális forrásból szerzett kulcsokat árulnak a boltjában. szép :C

/s

(#72784) FollowTheORI válasza djculture (#72780) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Biztos hogy nem harc... :)

Itt valami hiba csúszott a rendszerbe, ennyi.

Meglepne ha dobozos példányokat nyomon lehetne követni sorozatszám alapján.
Biztos vagyok benne hogy nem létezik ilyen lista... hogy ez az x darab kulcs ehhez a disztrihez került, vagy max az első lépésnél... de még ott sem szvsz. Neked is van jópár játékod, nincs a tokon kívül semmi egyedi azonosító szám, tehát követhetetlen.
Inkább egy nyomdánál vagy valahol kiszivárgó lista/adatbázis okozhat csak ilyet (ahol a tokba kerülő kódot/papírt nyomják) vagy valahol ekörül a fázis körül. Abból meg elég mered következtetés kivenni hogy biztos a kulcsboltok ellen van...

De szerintem mindenki leírta már amit akart, ne folytassuk/folytassátok itt már. Partalan vitatenger. :D

#72785) Anonymus X

Beaktiváltak párat maguknak és nem vették el pl?? :F

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72785) Anonymus X válasza djculture (#72780) üzenetére


Anonymus X
tag

Remélem magasabb szintre is eljut az ügy és kiderül, hogy ki sántít.

A bejegyzésből ez a mondat megragadta a figyelmemet:
"If you purchase Sniper Elite 3 from CJS CD Keys you will not be affected as we have tested our keys and they are in fully working order."

Én erre a tesztelési mechanizmusra lennék kíváncsi. Ki tudja megmondani egy kulcsról, hogy tuti jó (azaz aktiválható és jogtiszta)? A Valve? A kiadó? A fejlesztő? Vagy fogják és szimplán kipróbálják egy Steam fiókon, amin az adott játék már aktiválva van, hogy duplikált cd kulcsot ír, vagy pedig azt, hogy már rendelkezel a termékkel?

Érdekes mindenesetre.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#72786) Mumee válasza Anonymus X (#72785) üzenetére


Mumee
őstag

Legutolsó.
Egyszerű, Tiszta, Gyors ellenőrzés és majd minden játékkal és platformon működik.

(#72787) djculture válasza Anonymus X (#72785) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy továbbfog gyűrűzni a dolog mert már amd-s kuponos kódokra is nyomott regelés után banánt a steam.. Én hülye is pont ezt vettem meg grid-et akartam pedig:) Fene se gondoltam hogy ez a rebellion ilyen kókány cég. Irtam nekik hogy ha lopott elfogadom de akkor legyenek szivesek erröl bizonyitékot mutatni.
Én eladok egy autót másnap a vevőnél jelentkezik a gyártó hogy jött a kocsiért mert lopott de bizonyitéka nincs rá nemtudom ki mit lépne. Mert most ez van.
Persze a kellemetlenségekért azt irják vegye meg mindenki ujra a game-t a steam-en és adnak ingyen egy dlc-t hozzá.
Cigánykodnak alkudoznak hogy nehogymár bármilyen bizonyitékkal ami nem létezik elő kelljen hozakodni.

(#72788) wjbhbdux válasza djculture (#72787) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én nem mennék bele ebbe a bizonyíték kérésbe a helyedben, mert a végén a Steam support fog tőled bizonyítékot kérni a vásárlásaidra, és a webshopok paypal számlája bizony nem fognak megfelelni, mert ott sose árulták hivatalosan.
Hogy a topic címéhez igazítsuk a tényeket: a cd key shopokban vett játékok nem eredetiek, csak általában működőek.

[ Szerkesztve ]

/s

(#72789) cskamacska válasza bullseye (#72776) üzenetére


cskamacska
addikt

De legalább a szóban forgó nagy bölcs következetesen szapulja a cédékúcsbótokat 2009 óta, mivel megbízhatatlannak ítéli őket. Anno a MW2 visszahívások idején olyan információhoz jutott, miszerint az éppen aktuális nagyobb kúcsbót bevállalt egy teljesen ellenőrizetlen forrásból eredő szállítmányt, és jól rá is basztak. Kártalanítás meg meseszerűen alakult, hol volt, hol nem volt. Na azóta a nagy bölcs óvatosságra int mindenkit, de általában hülyének nézik, mert olcsó is, működik is, százezer légy nem tévedhet. Kivéve, ha mégis.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#72790) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#72779) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A legtöbb így:

"Does Autokey generate keys?

No. Autokey is simply an online distribution system which allocates stock to customers as they purchase keys. CJS staff upload the keys in bulk to the Autokey system, where they get sent to customers as they are needed. We photograph the codes from inside original, brand new sealed PC Games, and upload the photographs to Autokey. We then recycle the game boxes and destroy the CD Key. This ensures that you are the only owner of the CD Key."

Tehát ha az adott dvdtok legális, akkor a kulcs is az. :)

Sőt ilyet is tudnak ritka esetben:

"Do CJS CD Keys sell physical boxed games?

Yes. We offer a large collection of used pc games, with the CD Keys removed. These are ideal as backup copies for customers who may have damaged or misplaced their original game disc. They can be bought for a low price at our used pc game section HERE.

We also offer the option of buying a brand new sealed boxed copy on certain products. This means you can get the CD Key instantly after your payment so you can begin downloading and playing instantly, while in the meantime CJS will ship the game box, disc, and manual to you via priority mail."

;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72791) Roth válasza ZsZso (#72683) üzenetére


Roth
tag

Köszönöm! :K

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#72792) warcat válasza wjbhbdux (#72788) üzenetére


warcat
veterán

Én meg erre azt a véleményt tudom hozni,amivel egyet is értek: ugyan mutassa már fel Steam vagy akár Rebellion a hivatalos viszonteladóinak a listáját,ahol "szabad" vásárolni,mert érdekes módon nincs ilyen soha,sehol.
Egyébként is abszurd az egész,mert jogod van venni 1000 darab dobozos játékot Lengyelországban,majd eladni pl Belgiumban.
Ami probléma ezzel lehet:

-adót kell fizetni(ez viszont nem a vevő dolga,mert a vételárban kötelezően benne van EUban!),a kristálycukros csalásnál sem a Mari nénit vágják pofán,mert vett 2 kilót a sarki közértben

-a játékon lehet régiós korlátozás(de nem az eladásra,ez csak nagyon speciális esetben van,németeknél a náci dolgok) azonban ekkor sem törvényt sértesz,hanem felhasználói szerződést Steammel,és ilyenkor a TOSban fenntartott jogaik alapján felmondhatják a szolgáltatást feléd.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#72793) wjbhbdux válasza warcat (#72792) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jaja szerintem is nagyon időszerű lenne egy hivatalos lista a legál shopokról valahol a steam oldalán, csak sajnos 5000 játékot 5000 helyen árulnak a kiadók saját kedvük szerint, nehéz lenne naprakészen tartani, de elvárhatnák a partnereiktől.

/s

(#72794) Roth


Roth
tag

Megint van "Get Loaded", picit drága a dolog... régen jobbak voltak az akciók ebben is...

...és amit érdemes megvenni: Call of Juarez - Gunslinger /3,74 €/ szerintem kiváló játék lett!

[ Szerkesztve ]

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#72795) tomsolo


tomsolo
őstag

Az megvan az itteni "szakértőknek" hogy a Rebellion a saját boltjában vásárlóknak a megjelenés előtt 3 nappal felhívta a figyelmét hogy "upgradeljék" a kulcsaikat? :)

Ennyit erről akkor. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72796) warcat válasza Roth (#72794) üzenetére


warcat
veterán

Ja, volt már tegnap is,de akárhogy forgattam,nézegettem(még dollárban is) nem jó semmire,csak nagyon újoncoknak.
Gunslinger jó,de +1/1,2€-ért behúzható a Gunslinger + FC3: Blood Dragon bundle Steamen keresztül.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#72797) Csapoati válasza Roth (#72794) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na igen, picit... 19 euróért kb az összeset meg lehetett venni mostanság. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72798) FollowTheORI válasza Roth (#72794) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akinek nincs meg egyik se, azoknak jó deal... 5-6 EUR per játék nem rossz végülis.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72799) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#72793) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez egy baromság lenne... nem ez a baj. :)

Gyakorlatilag azt kéred hogy legyen lista arról mely boltok árul(hat)nak lopott/orgazda árut és melyek nem.
Ilyen meg sosem lesz... üzletrontás stb stb, ráadásul indokolatlan általánosítás is. :)

Minden kulcs legális mikor kiadja a Steam... max az út ahogy hozzád kerül lehet nem legális.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72800) arty válasza Frod (#72774) üzenetére


arty
veterán

pár eur? nézheted ugy is, h majdnem triplaár a plusz páróra lényegtelen küldi :)

------------

Broforce 4 pack

7 eur/db

valaki beszállna?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.