Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72851) eszement24 válasza SenorGrande (#72849) üzenetére


eszement24
aktív tag

Akkor bocsánat, ennyire nem vagyok képben a repülős játékokkal. Ahogy azt sem tudtam, hogy itt is ingyenes, meg hogy csak modulonként lehet megvásárolni..

(#72852) eszement24 válasza djculture (#72850) üzenetére


eszement24
aktív tag

Hiszek neked, behúztam ennyiért :)

(#72853) Mate válasza djculture (#72850) üzenetére


Mate
nagyúr

Kipróbáltam nem annyira régen. Talán, 5-6 év fejlesztéssel majdnem olyan jó lesz, mint az Age of :D

(#72854) wjbhbdux válasza djculture (#72850) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem a HD felbontás miatt szeretik hanem mert jó RTS, és újra könnyen lehet multival játszani ilyen hamachi féle szutykok nélkül. a Brood War is jól elvan 640*480 felbontásával :)

/s

(#72855) djculture


djculture
félisten

Ja ez már tényleg az évezred vicce:

Cdgalaxisnál is biztos lopott kódokat árultak .. Gondolom aki ezt a hülyeséget kitalálta még a kiadónál dolgozik megköszönik neki hogy jól megszívatta a vásárlóikat.

[ Szerkesztve ]

(#72856) Agyzuzo válasza djculture (#72855) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Megerősíthetem, haverom is így járt... Tegnap vásárolt CDGalaxisos Sniper Elite 3, ma folytatta volna a játékot és kapta a kis aranyos üzenetet hogy a játékot eltávolították a fiókjáról. Azért ez egy dobozos origi cuccnál már több mint ciki.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#72857) djculture válasza Agyzuzo (#72856) üzenetére


djculture
félisten

Kukába kéne ezt a rebellion céget dobni. Össsze vissza tiltogatták a kulcsokat mert megtehetik amd-s kulcsok dobozos példányok mindegy volt. Steam-en megalakult az anti rebellion közösség de még elég gyenge a létszám:). [link]

[ Szerkesztve ]

(#72858) ollie válasza djculture (#72855) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a Steam azt írta ki a haverodnak, hogy a kódot már felhasználták, akkor az tényleg azt bizonyítja, hogy egy rakás kód kikerült valahogy. Ilyenkor a legjobb megoldás, hogy az érintett összes kódot letiltják, majd azoknak adnak egy újat, akik igazolják a megvásárlást.

***

(#72859) djculture válasza ollie (#72858) üzenetére


djculture
félisten

Dehogy is játszott vele mindenki nem használták fel, egyszerűen deaktiválták és ha megnézed továbbra is az adott fiókhoz van rendelve a kulcs nem másikhoz. Innentől ezt a játékot csak a steam-en szabad megvenni mert már gmg is érintett pl. Még lehet x-év múva is ha leemeli az ember a tesco polcról 990-ért akkor majd lehet levelezni a playon-al.

[ Szerkesztve ]

(#72860) bigrob


bigrob
őstag

Chivalry most mennyire bestbuy?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#72861) oriic válasza djculture (#72859) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azert ez full gaz, azt hittem csak netrol szedett kulcsokkal fordulhat ez elo.

Live-Die-Respawn

(#72862) Edorn válasza bigrob (#72860) üzenetére


Edorn
aktív tag

A Chivalry engem is érdekelne... De nem merem megvenni... A War of the Roses-al játszottam egy darabig, gondolom ez is ilyen lehet. De az nekem túl gyors volt. A játékosok ide-oda rohangásztak, egy összecsapás kb. annyi volt, hogy nekem rohant, lecsapott és rohant tovább... (kicsit olyan érzés volt mint AA, SWAT4 vagy Arma után a CS, vagy L4D2)
Itt is ilyesmire lehet számítani?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72863) Crytek válasza djculture (#72850) üzenetére


Crytek
veterán

A 2** acsit meg kell fizetni úgy legalább van kihivás,meg jobb is az Age of....

Next PC Upgrade: 2022

(#72864) eszement24


eszement24
aktív tag

Ez azért kemény akció!

Cod Warfare Trilogy 40$ !

(#72865) bul07 válasza eszement24 (#72864) üzenetére


bul07
nagyúr

Amazonon szokott olcsóbb is lenni , én ha jól emlékszek hatezer pár száz forintért vettem meg régebben , van már majd egy éve [link], évi egyszer kétszer akciós

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72866) csaba951 válasza Edorn (#72862) üzenetére


csaba951
veterán

>Itt is ilyesmire lehet számítani?

Teljes mértékben! Sőt, még oda se kell jönniük, simán le is nyilazhatnak! :D

De egyébként -kevés kivétellel- majdnem minden multi fps játék nagyon gyors akcióra épül. Ha nem tudsz reagálni a helyzetre 0,1 mp-en belül akkor véged!

[ Szerkesztve ]

(#72867) reelc válasza Edorn (#72862) üzenetére


reelc
veterán

Régen jól lehetett fejleszteni a reflexeket botokkal, a Quake 3-ban, az UT szériában. Nem tudom, a mostani játékokban vannak-e ilyen dolgok?

(#72868) i2k válasza csaba951 (#72866) üzenetére


i2k
senior tag

S a korral nő a reakció idő is [30 felett már nem úgy lősz, mint 20 éves korod körül stb.]...
Én már kerülöm a kompetitív [és repetitív] onlájn efpéeseket. Ráadásul, hulladék a netem is, így hiába lennék gyors, ha rohadt nagy a pingem...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#72869) wjbhbdux válasza i2k (#72868) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A magas ping manapság csak előny, mert ha jobbra-balra teleportálva lagolva mozogsz ,akkor nem tudnak lelőni :DDD

[ Szerkesztve ]

/s

(#72870) reelc válasza wjbhbdux (#72869) üzenetére


reelc
veterán

Ne olyan hangosan, mert még feature lesz a "lag". :D

(#72871) Youri válasza reelc (#72870) üzenetére


Youri
veterán

Battlefiledben nem az? :D

RTX ON

(#72872) i2k válasza wjbhbdux (#72869) üzenetére


i2k
senior tag

Hát igen, a BéEfNégy... "öröm" volt nézni azokat a videókat.
Az 1999-2002 közötti Quake 2, Quake 3 meccseket juttatta eszembe, amikor modemesek ellen játszottam LAN T3-ról [egyetemi koli]...
...aztán, lám, sok-sok évvel később most én vagyok azon az oldalon.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#72873) reelc válasza i2k (#72872) üzenetére


reelc
veterán

Fejldődik a technika. Szebb, nagyobb játékok, nagyobb játékélmény. :D

Bevallom, most fáj kicsit a szivem, hogy nem tudom megvenni... Grim Dawn -50%-ban van. Ok, tudom, hogy Early Acces, de a fejlesztők előző játéka, a Titan Quest nagyon tetszik.
Gondolom lesz jövőre jobb áron is.

[ Szerkesztve ]

(#72874) Crytek


Crytek
veterán

Nuuvem LEGO játékok akciózása

~700ft Harry Potter 1-4,5-7,Lego Batman ...

Next PC Upgrade: 2022

(#72875) djculture válasza oriic (#72861) üzenetére


djculture
félisten

Ilyen szerintem még nem fordult elő...

(#72876) Lackki


Lackki
senior tag

oha FEZ van akcióban steamen. Akinek nincs meg sürgősen szerezze be!

Privátot hamarabb észreveszem

(#72877) xrvman


xrvman
őstag

Black OPS II most féláron megéri?

(#72878) warcat válasza Crytek (#72874) üzenetére


warcat
veterán

Megy már egy ideje,olcsón be lehet fejezni a gyűjteményt,mindegyik ad Steam kulcsot,az is ahol nincs odaírva.

EA: It's in the crate!

(#72879) Lackki válasza xrvman (#72877) üzenetére


Lackki
senior tag

kinek mit ér meg, mindig ez a kérdés.
Volt már sokkal olcsóbban ennél.

Privátot hamarabb észreveszem

(#72880) eszement24 válasza bul07 (#72865) üzenetére


eszement24
aktív tag

Köszi! Akkor azt én is megvárom :)

(#72881) Crytek válasza warcat (#72878) üzenetére


Crytek
veterán

Legot már megvettem 2 TF2 kulcsért abban legalább van acsi. A többi nem érdekel

Next PC Upgrade: 2022

(#72882) warrior28 válasza Lackki (#72876) üzenetére


warrior28
aktív tag

ennyire jó? :)

(#72883) oriic válasza djculture (#72875) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olyat már hallottam hogy a netről vett kulcsot bannolták.

Live-Die-Respawn

(#72884) Lackki válasza warrior28 (#72882) üzenetére


Lackki
senior tag

annál is! :) ha át tudod érezni a retrot, szerintem az egyik legjobb játék. Zenéje főleg

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#72885) xrvman válasza Lackki (#72879) üzenetére


xrvman
őstag

Erre voltam kíváncsi, akkor nem éri meg.
Mikor volt olcsóbb, SS alatt vagy máskor, esetleg máshol?
Köszi.

(#72886) Lackki válasza xrvman (#72885) üzenetére


Lackki
senior tag

amazonon majdnem ingyé dobták az emberhez csak vigyék már. :) ha jól tudom 7.5USD volt

Privátot hamarabb észreveszem

(#72887) i2k válasza reelc (#72873) üzenetére


i2k
senior tag

Én nem vagyok hajlandó félkész játékokra költeni - boltban sem veszek meg félig átsütött zsemlét például...

Szóval, amikor a "Grim Dawn" méltóztatik TELJES játék lenni, minden nyavajájától megszabadítva, és kap egy értelmes leárazást az v1.0 Final premier után következő STEAM vásáron, akkor és csakis akkor leszek hajlandó egyáltalán elmorfondírozni azon, hogy vegyem-e vagy sem.

Addig még csak a gondolatával sem játszom el :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#72888) nepszter1 válasza Crytek (#72874) üzenetére


nepszter1
addikt

ez nem régió korlátos ?

(#72889) djculture válasza oriic (#72883) üzenetére


djculture
félisten

Persze az nem újdonság. De hogy valaki megveszi a playon hivatalos kliadványát nyomja a játékot gond nélkül azután egyszer csak előjön hogy hibás fizetés miatt eltávolitásra került a termék a fiókról az a világtüörténelemben még nem történt meg. Rebellionnak ez is sikerült, steam fórumon is jönnek a magyarok szép számmal anyázni.

i2k: Tényleg hülyeség ezekre az early acces dolgokra költeni, nagyon nagy százalékban nem lesz belőlük teljes értékű játék. Ezért kezdte kiirni a valve is mert már renegetegen kezdtek pénzvisszatéritésekért folyamamodni ilyenek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#72890) reelc válasza i2k (#72887) üzenetére


reelc
veterán

Engem is csak 3 dolog tart vissza: a pénz, hogy nincs kész, és hogy nemigen futna a jelenlegi gépemen. :) Valószínüleg később is a jelenlegi gépem marad, úgyhogy csak ábránd. :)

Elvagyok még egy darabig a Titan Questtel. :)

(#72891) Dilikutya válasza djculture (#72850) üzenetére


Dilikutya
félisten

1. Nem kötelező megvenni a HD verziót.
2. De ha 2000-ben kimaradt, most érdemesebb ezt.
3. Minden idők egyik legjobb RTS-e, nem kevés játékórám fekszik benne gimis időkből. Igaz, azóta nem sokszor vettem elő. Múltkor begyűjtöttem a Humble AoE3 teljes kiadást, azzal is jó volt újra játszani. Summer Sale-ben most semmit nem vettem, de legközelebb a AoE2HD is jön hozzám.

Más: az új Wolfenstein igen hamar kapott egy 50%-ot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72892) xrvman válasza Lackki (#72886) üzenetére


xrvman
őstag

Ó ha tudtam volna!

(#72893) reelc válasza Dilikutya (#72891) üzenetére


reelc
veterán

Én azt remélem, hogy majd valamikor az Age of Mythology kap majd egy tisztességes árat, mert szerintem teljesen nevetséges a 28 Euro kezdő ár, most -40%-ban 16,79. Ennyiből egy akciós Skyrim LE kitellt volna, ami nem egy régi játék HD változata.
De felőlem jöhetett volna a GOG-ra a sima változat, Saleben megvettem volna.

(#72894) dejaris válasza reelc (#72893) üzenetére


dejaris
addikt

5 kulcsert lehet bizniszelni.

(#72895) Dilikutya válasza reelc (#72893) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem ugyanúgy, ahogy az AoE2, az AoM is hamar lemegy. Télen már el lehet hozni 5€-ért.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72896) reelc válasza dejaris (#72894) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, de csak 1 kulcsom van, és az a helyzet, hogy nagyon messze van a fizetés.
Jó lesz az jövőre is, bőven van mivel játszani, ha éppen kedvem van.
Sőt 1 év alatt csükkenhet a kezdő ára is, és hasonló kedvezménnyel még jobb áron lehet. Nem sürgős.

(#72895) Dilikutya: köszi, ilyesmire gondolok én is.

[ Szerkesztve ]

(#72897) eszement24 válasza reelc (#72890) üzenetére


eszement24
aktív tag

Én is nagyon szeretem :)

(#72898) genndy válasza nepszter1 (#72888) üzenetére


genndy
addikt

Nem valószínű, SteamDB szerint egy féle van a LEGOkból, gondolom akkor ROW kulcsot ad bárhonnan veszed is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72899) dejaris válasza reelc (#72896) üzenetére


dejaris
addikt

Hat igen, csak a pvp miatt erdemes sietni, ami elegge rosszul megy.

(#72900) reelc válasza dejaris (#72899) üzenetére


reelc
veterán

Én nem szoktam multizni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.