Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72201) oriic válasza genndy (#72199) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Purple jön, igen a lilák. Miért is rózsaszínt írtam, fogalmam sincs. :D

Live-Die-Respawn

(#72202) warcat válasza section9 (#72186) üzenetére


warcat
veterán

Dark Souls: Prepare To Die Edition $4.99

EA: It's in the crate!

(#72203) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Most akkor ez hogy van? Az FTL-nél Amazonon a DRM free verzióban ezt látom:

"The free expansion, FTL: Advanced Edition, is available now! Content additions include: new alien race, events, weapons, playable ships, drones, and more! Also adds additional musical tracks by Ben Prunty, and events by Tom Jubert and guest writer Chris Avellone.

If you already own FTL it should update the new content automatically. Advanced Edition is included free for anyone who purchases the game from this point forward."

Viszont a Steam verzióban egy mukk sincs, hogy ez most mi. A steames is Advanced Edition vagy mi van? :U

[ Szerkesztve ]

(#72204) section9 válasza warcat (#72202) üzenetére


section9
őstag

Köszi, behúzva! :R

(#72205) ayo válasza ForRedGlory (#72203) üzenetére


ayo
addikt

az egy ingyenes kiegészítés - steamen egy update volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#72206) warcat válasza section9 (#72204) üzenetére


warcat
veterán

Nincs mit :)
Amúgy Saints Row IV 9.99 USD,de régiózáras amcsikhoz.
Viszont van rá korábbról kupon,amivel 4.99-be kerül,esetleg ha valaki csereberélne vele.

EA: It's in the crate!

(#72207) BasketWink válasza warcat (#72206) üzenetére


BasketWink
csendes tag

ha minden jól megy én holnap veszem át a saints row 4 the century editiont a konzolokszervizébe ^^ alap játék+minden DLC 6 500 forint dobozosan :)

(#72208) Zamery


Zamery
senior tag

Risk of Rain 4 pack valaki? €1,75-re jönne ki fejenként.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#72209) Mardel válasza BasketWink (#72207) üzenetére


Mardel
őstag

Ez meg ~5400 Ft és nem csak SR IV + az összes DLC van benne. [link]

Vagy steamtrades beszerzed ugyanezt 6db tf2 kulcsért (jelenlegi áron 9,84€).

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#72210) Mate válasza sagem (#72172) üzenetére


Mate
nagyúr

Most néztem és tűnt fel, hogy Other DRM szerepel. Remélem only steam-es lesz és javítják majd.

(#72211) BasketWink válasza Mardel (#72209) üzenetére


BasketWink
csendes tag

a 2-3 már megvan és ez nem dobozos :P

[ Szerkesztve ]

(#72212) Mardel válasza BasketWink (#72211) üzenetére


Mardel
őstag

A doboz csak hatrany kiveve ha nem kell regisztralni steam/origin/uplay, stb-re.

A frissitesekhez ugyis kell net, valamelyik jatek tobb GB patchet tolt le, addig nem is tudsz jatszani.
Mara mar a doboz egy szep por-/helyfogo, koltozesnel meg csak gondot okoz.

Inkabb jobb netkapcsolatert fizetnek a dobozos felar helyett.
Persze itt a felar steam akciok mellett ertendo.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#72213) Crytek válasza Mardel (#72209) üzenetére


Crytek
veterán

Valaki az aprón 3K-ért adja :Y Ilyet is ritkán látni. Vagy abba még nincs benne a 4. rész mert korábban nem volt benne a pakkba?

Next PC Upgrade: 2022

(#72214) djculture válasza Mardel (#72212) üzenetére


djculture
félisten

Neked lehet hogy hátrány, nekem ha bepattintom a lemezeket onnan felteszem az alsó hangon 50+ gigát egy fél óra alatt akkor nem hiszem hogy hátrány lesz. Jó patchet szed le párat 4-5 gigában az boritékolható de az gyorsan lejön. Más még 100 megás nettel is kinlódni fog 1 órát és akkor még amit leszedett tárolni is kell ...ugyanaz volt a wolfenstein new orderrel..
Nem gyerekjáték méretű produktumok érkeznek mostanában...

[ Szerkesztve ]

(#72215) Mardel válasza djculture (#72214) üzenetére


Mardel
őstag

Ha jol emlekszem epp te irtad a Wolfenstein-nel, hogy lemezrol is volt vagy 45 perc-1 ora a telepites. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#72216) djculture válasza Mardel (#72215) üzenetére


djculture
félisten

Ja először szépen kinlódott most már érdekesen gyorsabb ez a művelet. Tegnapelőtt is felraktam nyomtam egy órát utána letöröltem, ne foglalja a helyet az ssd-.n. Ez a legnagyobb előnye számomra ha kell letakaritom nem kell ujra leszednem 50 gigákat, irott backup lemezekkel se kinlódni .
Persze annak tökéletes a sima kód aki sornak veszi, egyszer max letölti nagy nehezen 10-20 megás netekkel fél nap alatt, utána nyomja pár órát és letörli. Soha többet meg se nézi. Steam felmérés szerint legtöbb vásárló egyszer sem inditja el a legtöbb játékát, 2-3 -al játszik rendszeresen a többi csak van.
Mostanában már én is így vagyok, úgyhogy eldöntöttem csak arra költök amivel játszani is fogok.

[ Szerkesztve ]

(#72217) Źşë' válasza djculture (#72216) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk én nagyon ritkán törlök, direkt erre vettem egy külön vinyót, 10megás nettel ahogy írtad nem kevés idő, főleg egy max payne3 (Titanfall már meg röhejes, azt mellőzöm is meg amúgy sem tetszik), nem drága az 1 Terrás ill 2 Terrás vinyó, ennyit fel tudok áldozni a játékaimra - "legtöbb vásárló egyszer sem inditja el a legtöbb játékát" sztem amúgy ez a legtöbb indi játékra igaz, ami nagyobb cím azt megnézik, vagy max akkor nem ha már előtte valamilyen formában kitolta az illető (pl cserepes változatban)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#72218) eami válasza djculture (#72216) üzenetére


eami
addikt

vagy veszel egy 2TB wincsit aztán szépen elcsücsülnek rajta a játékaid :)

(#72219) Crytek válasza eami (#72218) üzenetére


Crytek
veterán

Én 7TB-on nem férek el :(

Next PC Upgrade: 2022

(#72220) djculture válasza Źşë' (#72217) üzenetére


djculture
félisten

Nem bízok a nagy vinyókban, naponta 30-40 ilyenel keresnek meg hogy valahogy lekellene róla szedni a cuccost. Általában jómunkásember voltukra mindig akkor döglenek be mikor szükség lenne a rajta lévő cuccra:)

(#72221) Hokunda válasza djculture (#72220) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Mondjuk a dvd/blu-ray ugyanúgy bedöglik egy idő után. Dobozos Lost 5. évadot nem olvassa be semmi 3 év után, pedig rendeltetésének megfelelően volt használva és tárolva. Szerintem is praktikusabb már egy újraírható vinyó (adattárolásra bőven elég egy 5400es 15k körüli, amit újraírsz néhány ezerszer, a porfogó dobozok meg a helyet foglalják. Egy 40 megás net szintén alap 2014-ben kb mindenhol!

[ Szerkesztve ]

(#72222) eami válasza djculture (#72220) üzenetére


eami
addikt

nem kell benne annyira nagyon bízni, ha tönkremegy max letöltöd mégegyszer, ellenben nem kell 2 naponta 50GB felrakosgatnod :D

(#72219) Crytek: gondolom az már nem csak játék :)

[ Szerkesztve ]

(#72223) Kareszovics válasza Hokunda (#72221) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Egy 40 megás net szintén alap 2014-ben kb mindenhol!"

Gyere le Mezőtúrra, itt már az 5 mega is "luxus"... :U Én a 10 megással kb császárkategóriába tartozok

BOCSI az OFF-ért

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#72224) Mate válasza eami (#72222) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt a részét én se értettem az érvelésének. Mi van, ha véletlen elszáll a játékkal teli vinyó? Semmi. Le lehet tölteni újra. Még mindig sokkal kényelmesebb, mint játék előtt félórákat teleépítgetni.

A másik, hogy Wolf kb. 30-35 perc alatt lent lenne nálam telepítve, alapból legfrissebb verzióval.

DVD-ről ugyan ez alsóhangon 40-50 perc és még patchelésre is várni. (Nálam még több lenne, mert előbb kéne találnom egy dvd olvasót :D )

(#72225) Edorn válasza djculture (#72220) üzenetére


Edorn
aktív tag

Hol dolgozol? A Kürt-nél? Elég hihetetlen számokkal dobálózol időnként... (Persze attól még lehetnek valósak...)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72226) regener válasza Crytek (#72219) üzenetére


regener
veterán

Te nem férsz el rajta, de a gépen lévő dolgaid? ;]

Mellesleg képzelem mennyi játékkal játszhatsz az összes telepítettből.

(#72223) Kareszovics
+1
Ide is hozhatnád Hokunda azt a 40megás netet, mert én 7600-at fizetek a 8megára.

[ Szerkesztve ]

(#72227) maross válasza Edorn (#72225) üzenetére


maross
veterán

De o 20 gigas tukrozott vinyokon tarolja az adatait, mert abbol egyet se hoznak be javitasra.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72228) Mate válasza maross (#72227) üzenetére


Mate
nagyúr

Statisztikailag a 20 TB-os is jó. Abból szerintem 0 járt nála, vagyis atomstabil D

(#72229) Dilikutya válasza Hokunda (#72221) üzenetére


Dilikutya
félisten

És hol van 40 megás net? Mert nagyon sok helyen nincs? Az már belvárosi sávszélesség, szerintem Budapesten is találsz olyat, ahol 10-20Mbites ADSL a csúcs, és az csak a főváros. Vidéken is csak a nagyobb városokban van ilyen a belső részeken, ott még kevesebb embert érint így. És néhol vannak egészen pofátlan kábeles csomagok is.
Mondjuk a Steam esetében ez nem akkora probléma, lejön, amikor lejön. Csak bosszantó, hogy egyes szolgáltatók tizedannyi sebességet kétszer annyiért adnak, és ugyanazon szolgáltató árazása is területenként eltér.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72230) Mate válasza Dilikutya (#72229) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez valóban így van. Kerületünkbe is úttest egyik oldalán 3 szolgáltató, 240-es net. Utca másik oldalán T 5-ös adsl horror áron.

Sajnos kormányzat kinyírta a fejlesztéseket a különadókkal, így jó darabig nem lesz erre megoldás. (Kivéve, ha jön a Nemzeti Szolgáltató, aki állami pénzből optikán behúzza a fél országot)

"Csak bosszantó, hogy egyes szolgáltatók tizedannyi sebességet kétszer annyiért adnak, és ugyanazon szolgáltató árazása is területenként eltér"

Ennek pedig az elavult és változó hálózatok az okai. Lásd monor környéke pl. UPC-nél. Teljesen más technológia aminek a fenntartása is drágább és a korlátai is szűkösek.

[ Szerkesztve ]

(#72231) eszement24 válasza warcat (#72049) üzenetére


eszement24
aktív tag

Hogy aktiválod itthoni fiókra?

(#72232) Sirpi válasza Dilikutya (#72229) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én 10 évig toltam 2MB-es nettel Hüvösvölgyön is túl, a város peremén, és adsl-ből ott még mindig ez a max elérhető. Viszont tegnap bekötötték az 50Mbites kábelnetet, és hát ég és föld. Gyorsan le is töltöttem 7 kártyás játékot, darabonként kb. 8-10GB letöltéssel, 3 óra alatt meg is volt :).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#72233) warcat válasza eszement24 (#72231) üzenetére


warcat
veterán

Nincs rajta zár,ezért úgy mint bármilyen más Steam kódot.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#72234) eszement24 válasza warcat (#72233) üzenetére


eszement24
aktív tag

Köszi!

(#72235) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Erről vélemény? Mennyire lehet bukta, lutri egy ilyen (Origin) kulcs vásárlása?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#72236) Lackki válasza rizso (#72235) üzenetére


Lackki
senior tag

iceakos ezzel bizniszel rég. nem hiszem hogy gond lenne

Privátot hamarabb észreveszem

(#72237) regener válasza rizso (#72235) üzenetére


regener
veterán

Semmi gond nem szokott velük lenni. A linkelt eladónak eddig 93 sikeres üzlete volt, ha nem így lenne akkor már biztosan lenne negatív értékelése is.

[ Szerkesztve ]

(#72238) oriic válasza rizso (#72235) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Évek óta vásárolunk tőle, megbizható srác.

Live-Die-Respawn

(#72239) BasketWink válasza Mardel (#72212) üzenetére


BasketWink
csendes tag

hogy milyen lavinát indítottam el xD

de a) 40 megás netet nem tudom hol találsz én örülök hogy nem rég sikerült 20-asra váltani...
b) a doboz elfér a polcon és jobban néz ki mint +1 sor steam-en :)
c) dobozost előbb felrakom patch-elem és játszok vele mint te letöltöd telepíted patch-eled és elindítod :)
e) ki hogy szereti :P én szeretem a dobozos és gyűjtői játékokat ac sorozat is a polcon csücsül ^^

szerintem maradjunk az e változatban hogy mindenki máshogy szereti :)

(#72240) djculture válasza Hokunda (#72221) üzenetére


djculture
félisten

Itt 20 mega a csúcs ahol lakom egy 10ezres városban, meg nagyobb 15 km-es körzetben sehol sincs az itt lakó 50 ezer embernek. Nem mindenki lakik a fővárosban bár ahogy tudom ott is nem egy külső peremkerületben még ilyen sincs mint itt. Láttam egy felmérést több mint 70%-a Magyar országi lakóknak adsl adsl+-on nyomul meg edge vagy 3g-n 1-2 megával. EU pont nálunk is nagy fejlesztést fog megkövetelni ad lét bőven rá, ezért kötött az állam a telekommal partnerségi szerződést is.

[ Szerkesztve ]

(#72241) Hokunda válasza Dilikutya (#72229) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Lehetséges, hogy túlzottan optimista voltam a nagyobb sávszélességet illetően így utánanézve a dolgoknak. :) Abból indultam ki, hogy nekem Győrben 80as van, de a nagyszüleim egy Bakonyban lévő kis településen is (750 fő kb) rendelkeznek 30 megás nettel. (igaz ott ez a max) off vége

(#72242) tomsolo


tomsolo
őstag

kéne még info kinek milyen a sávszéle ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#72243) Crytek


Crytek
veterán

Akik mostanság tolták végig a Dirt 3-at azoktól kérdezem:

Ezek a dolgok igazak:

* nem lehet menteni benne, mióta migrálva lett STEAM-re
* nem lehet végigjátszani DLC nélkül, mert az nem vehető meg STEAM-en?

Next PC Upgrade: 2022

(#72244) leikomessi válasza Crytek (#72243) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Végig nem játszottam, de az elmúlt 1-2 hónapban játszottam vele.
Menteni lehet benn, azzal nincs probléma, az autosave tökéletesen működik.

Viszont igen, DLC-k hiányában nem érhető el néhány verseny, így nem lehet teljesíteni tökéletesen a háromszögeket.

Javítson ki valaki nyugodtan, ha tévedek.

(#72245) Dilikutya válasza leikomessi (#72244) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az alapjáték sem játszható végig DLC nélkül? Az nem csak plusz kéne, hogy legyen? Elég gáz... múltkor valami akcióban pedig majdnem megvettem a DiRT2 mellé.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72246) dejaris válasza Crytek (#72243) üzenetére


dejaris
addikt

Nekem meg live-os.

(#72247) Polllen válasza Dilikutya (#72245) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt nem tudom, hogy a dlc pályák mikor kerültek a játékba ;] , de igen az a helyzet, hogy minden szezon végén ott lesz majd 1 pálya, ami DLC... Meg amúgy a játékben mindenre van dlc... (nekem nagy csalódás ez a része, meg az el nem nyomható idegesítő animációk a menüben. fél élet, mire eljutok egy versenyre és nyomhatom a gázpedált)

Amúgy sztem offline-ban is tud menteni. Nekem egy időben win 8.0 megjelenése után egy ideig nem akart bejelentkezni, de a mentéssel nem volt gond.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#72248) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Omerta: City of Gangsters ingyenes a GOGon még 2 órán keresztül!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#72249) Mardel válasza BasketWink (#72239) üzenetére


Mardel
őstag

Jo en abbol indultam ki, hogy 4 eve 50 Mbites netre valtottam havi 5-6 ezer Ft-ert, ami optikai kabelen jon a modemig.
Persze +2000 koruli Ftert mar 100 Mbites csomagot kapok.

Nekem egyelore eleg ez a konstans 6 MB/s letoltes.

Kiszamolva kb. 2 ora alatt toltok le 50 GB-ot, amit nem kell patchelni.

DVD-rol ugyanennyit telepiteni kb. 40 perc, ha egy 4 GB-os patchel szamolunk es jo esetben 20 Mbites nettel az meg tovabbi 27 perc.

(DVD sebessege 21 MB/s-el szamolva [16x].)

Hozzajon meg a kicsomagolasi ido, mert 4 lemezen tomorites nelkul nem fer el kozel 50 GB.

En lecsereltem a lemezek cserelgeteset es a doboz polcon valo tarolasat egy keveske idoert cserebe.

Nincs ssdm csak egy 2 TB-os hddm amibol kb 300 GB van hagyva a jatekokra.
Nem uzok sportot abbol hogy orankent torlom, telepitem a jatekokat. Torolni akkor szoktam ha vegigjatszottam, vagy meguntam es kell a hely masiknak.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#72250) eami válasza ZsZso (#72248) üzenetére


eami
addikt

öööö, pontosan hol is?

megvan, elbújt :DD köszi :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.