Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) ayo válasza Arkennys (#72099) üzenetére


ayo
addikt

nehéz mivel teljesen más a kettő. én megvenném mindkettőt... bár mivel mk fan vagyok lehet azt jobban mondanám közel 300 órát toltam bele (1-2 perc egy menet :D ).

http://jateknaplo.blog.hu

(#72102) sultansmith válasza Arkennys (#72099) üzenetére


sultansmith
senior tag

A körte meg a banán esete.

Ha jó vagy angolból (nem túl közérthető a játék, legalábbis én szenvedtem vele), és szereted a szerepjátékokat, nem érdekel annyira a grafika, és ráadásul van egy kis sci-fi vénád, meg jó pár órád és türelmed, akkor a te játékod a Deus Ex, jól fogod magad érezni.

Ha inkább a haverokkal egy-két sör mellett összevernétek egymást, akkor a Mortal Kombat.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#72103) warcat válasza Arkennys (#72099) üzenetére


warcat
veterán

Meh,megoldom én neked, Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut-ot vegyél 2 dota kulcsért, MK-t meg később amazonon 5 dolcsiért/2xtf2-ért, +2sor!

EA: It's in the crate!

(#72104) Edorn válasza Arkennys (#72099) üzenetére


Edorn
aktív tag

A Mortal volt már bundliban... Esélyes, hogy olcsón be tud szerezni trader-től...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72105) ayo válasza Edorn (#72104) üzenetére


ayo
addikt

hol volt bundle ben?

http://jateknaplo.blog.hu

(#72106) Zebu


Zebu
addikt

Szerintem is mindkettő szuper! Még tedd mellé az injustice-t is :)

(#72107) i2k válasza Arkennys (#72099) üzenetére


i2k
senior tag

"Deus Ex: Human Revolution" - nem kérdés. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#72108) atomeec válasza ayo (#72105) üzenetére


atomeec
senior tag

Szerintem az Arcade Collection-ra gondol, de ez meg a Komplete, ami nem ugyanaz. Persze lehet tévedek :B

(#72109) Arkennys


Arkennys
addikt

Hát, köszönöm mindenkinek :) igen, tudom hogy a kettőt összehasonlítani...hát nem lehet :)

De szerintem is human rev. lesz belőle most, mortal meg később, mostanság már nem egyszer kapott -75% ot, csak sosem volt akkor rá pénzem :D egyszer lesz szerencsém. Deus exről meg már sokat hallottam, és mindenki dicsérte.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#72110) Mate válasza Edorn (#72104) üzenetére


Mate
nagyúr

Ja, Mortal volt már bundliban, csak nem ez a Mortal.

(#72111) eami válasza Arkennys (#72109) üzenetére


eami
addikt

csak egy tipp, de ha jól emlékszem akkor a Deus Ex HR DC, még mindig olcsóbb salen kívül azoknak akiknek már megvan minden korábbi része.

Legalábbis nekem ennyi volt: 3.99 EUR és ha jól emlékszem enged venni giftbe ilyen áron :)

[ Szerkesztve ]

(#72112) Arkennys válasza eami (#72111) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem nincs meg csak az alap egyébként, szóval nem sokkal olcsóbb ezzel sajnos :( de hm...ha engedi giftben, akkor lehet alkalomadtán paypalon rendezve megkérnélek a megvételére. (vagy ha neked nem jó, akkor mást akinek kedvezményes emiatt)

Utána lehet nézni valahol, hogy engedhet e ilyet?

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#72113) maddionmax válasza eami (#72111) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ezt hogy kell csinálni?

Simám van, nem DC és hiába pakolom kosárba, semmi kedvezményt nem vág hozzám :(

(#72114) ollie válasza maddionmax (#72113) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg meg kell lennie a DLC-nek is hozzá, hogy további kedvezményt kapj.

***

(#72115) Mate válasza maddionmax (#72113) üzenetére


Mate
nagyúr

Elvileg alapból a kedvezményes árat látod a bolti oldalán, kosárba már nem von le semmit.

Ha jól emlékszem Deus ex tulajok kaptak X% kedvezményt, akinek a DLC is megvolt az még további Y% kedvezményt.

update: Meg is van.

Újonnan: 19.99 EUR
DX:HR birtokában: 7.99 EUR
DX:HR + Missing Link birtokában: 3.99 EUR

[ Szerkesztve ]

(#72116) maddionmax válasza ollie (#72114) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Owners of Deus Ex and/or The Missing Link will receive a discount when purchasing Human Revolution.

Deus Ex HR-em van csak, de fent és/vagy kapcsolatot látok ezért feltételeztem esetleg bele eshetek a szórásba. :)

(#72117) painkillerx válasza Arkennys (#72099) üzenetére


painkillerx
tag

Mortal kombatot megjeleneskor vettem. Azert vettem eredetiben, hogy játszhassak online, de utána kiderult, hogy eleg fosra csináltak meg az online részt. Maga a játék nagyon tetszik, haverok ha jönnek mindig elokapjuk a gamepadeket és go MK :)

(#72118) ollie válasza maddionmax (#72116) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahogy mate3553 írta.

***

(#72119) horvathd válasza maddionmax (#72116) üzenetére


horvathd
aktív tag

Sajnos a steam sale-es akcio nem vonodik ossze a kedvezmennyel, hanem felulirja azt.

"The Kid just rages for a while."

(#72120) Mate válasza horvathd (#72119) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen.

DX:HR + Missing Link birtokában: 3.99 EUR lenne, viszont most Sale alatt 4,99€.

(#72121) eami válasza horvathd (#72119) üzenetére


eami
addikt

így van... amint vége a steam salenek újra él a már korábban másolt akciós ár. De egészen addig amíg akár 1 off is van sale alatt, az minden mást felülír.

(#72122) Edorn válasza ayo (#72105) üzenetére


Edorn
aktív tag

Elnézést, valóban: Kollection volt bundle-ben, ti meg gondolom a Komplete változatról beszéltek... Bocsi...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72123) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Titanfallra van jobb ár az Origin-es 29,99€-nál? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#72124) mcwolf79 válasza rizso (#72123) üzenetére


mcwolf79
veterán

Van, ha van ismerősöd Mexikóban.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#72125) i2k válasza Mate (#72115) üzenetére


i2k
senior tag

A Halloween Sale alatt volt ennyi, így van.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#72126) Arkennys válasza eami (#72121) üzenetére


Arkennys
addikt

akkor úgy emlékszel engedné giftnek venni? nem találok rá nyomot sajnos

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#72127) eami válasza Arkennys (#72126) üzenetére


eami
addikt

nekem úgy rémlik igen, de nem pótolom ki neked a €4 ha mégsem :DD

(#72128) djculture válasza Crytek (#72044) üzenetére


djculture
félisten

Látom nehéz helyzetbe kerültél annyi nyavaját vettél a nyári akción ;] : [link]

[ Szerkesztve ]

(#72129) genndy válasza Arkennys (#72126) üzenetére


genndy
addikt

Nem, akciósan csak magadnak tudod megvenni, akkor szürke a gift gomb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#72130) eami válasza genndy (#72129) üzenetére


eami
addikt

kíváncsi vagyok, beraktam magamnak egy emlékeztetőt hétfőre hogy megnézzem :))

(#72131) szami777 válasza rizso (#72123) üzenetére


szami777
addikt

Topikjában épp tárgyalták ma is, ha kellenek részletek :)
Mexikóba 20 dollár.

(#72132) djculture: Magadra vess ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#72132) djculture


djculture
félisten

Megvettem én marha ezt a ripd the game játékot még ilyen ocsmány értelmetlen hülyeséget nem láttam az életemben. Ott kezdődik hogy single player sincs benne csak multi meg valami oktatópálya. Másik az hogy egy 100 méterszer 100 méteres nyamvadt pályán össze vissza terepoltálnak be az ellenfelek, utána szétlővöd eltünik. Hihetetlen gagyi, és emlékszem ezt adták megjenéskor 40 euroért.

[ Szerkesztve ]

(#72133) Dilikutya válasza djculture (#72132) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy vetemedtél rá?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72134) djculture válasza Dilikutya (#72133) üzenetére


djculture
félisten

Rábeszéltek, de rémálmaim lesznek ettöl az már tuti... Ehhez képest minden steam-en lévő játék 10 csillagos..

eami: Oké hogy filmböl ritkán csinálnak értelmes játékot de hozzá képest a The Walking Dead™: Survival Instinct egy szuper játék.

[ Szerkesztve ]

(#72135) eami válasza djculture (#72132) üzenetére


eami
addikt

sejthető volt :)
film megjelenés: 19 July 2013
játék megjelenés: 16 July 2013

(#72136) ZsZso válasza djculture (#72134) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Érdemes megnézni vásárlás előtt a véleményeket. Tudom, haveroké, ismerősöké jobban számít, de ennél a játéknál elég árulkodóak a Steam review -k.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#72137) Edorn


Edorn
aktív tag

Szerintetek mekkora esély van, hogy leakciózzák ezeket most steam-en? És ha leakciózzák, akkor kb. hány százalékkal?

- The Forest
- Rust

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#72138) Dilikutya válasza ZsZso (#72136) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kb. mindenhol megmondták, hogy rakás kaki. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72139) Lackki válasza Edorn (#72137) üzenetére


Lackki
senior tag

semmi.

top10 játékokról van szó. ugyanúgy mint a dayz.

Privátot hamarabb észreveszem

(#72140) Jofi81 válasza Mate (#72115) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem megvan a Missing Link is, mégis 4,99 € az ára.

(#72141) eami válasza Jofi81 (#72140) üzenetére


eami
addikt

mint ahogy írtuk már páran, az az ár csak akkor érvényes ha nincs más egyéb akció.

(#72142) zone válasza Mate (#72115) üzenetére


zone
őstag

Nekem megvan mindhárom DLC, de az tuti, hogy nem csak 4 Eurót, de egy fillért nem fizetek egy frissítésért.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#72143) Jofi81 válasza eami (#72141) üzenetére


Jofi81
őstag

Így már érthető, köszi!

(#72144) djculture válasza zone (#72142) üzenetére


djculture
félisten

Nincs is értelme nekem megvan de minek nemtudom. A régi verziót sikerült elbarmolni grafikailag annyit értek el, ellenfelek valamivel értelmesebbek de ez a sárgás nyavaja szin amit beraktak kikészít. ..

(#72145) Garf91 válasza Edorn (#72137) üzenetére


Garf91
csendes tag

Max -15%, úgy mint a dayznél.

Igen.

(#72146) Mardel válasza djculture (#72128) üzenetére


Mardel
őstag

A gfwl meg nem szűnik meg. :( [link]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#72147) djculture válasza Mardel (#72146) üzenetére


djculture
félisten

Én nem sírok ezen, tekitve hogy van 200+ live-os dobozos játékom amit kidobhattam volna vagy leszedhettem volna hozzá szégyen szemre a törést mikor fizettem értük nem keveset... Egyiket se akarták átvinni a steam-re, inkább vedd meg újra a steam-en. Hát a lótúrót fogom mégegyszer megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#72148) Dilikutya válasza djculture (#72147) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, ne állítsák le. De akkor legyen normálisan működő. Windows 8-on miatta nem ment egy ideig a GTA IV nekem, talán nem is a legfrissebb GfWL van fent, azzal megy. Hiába az offline mód, ha a mentés betöltésekor csak fekete képernyő volt.
És az ezután megjelenő játékokban NE legyen soha többé. Egy játéknak egy DRM/regisztráció elég, úgyse ér semmit a DRM, a letöltők a legtöbb játékkal úgyis játszhatnak már megjelenés előtt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72149) eami válasza djculture (#72147) üzenetére


eami
addikt

bizony, még steames játék is akadt bőven amit inkább levettek volna mintsem kipatchelik a gfwlt.

(#72150) tarBubbles válasza djculture (#72147) üzenetére


tarBubbles
tag

Ne írj már hülyeségeket, összesen nem jelent meg 100 játék GFW LIVE támogatással.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.