Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) sultansmith


sultansmith
senior tag

Hali!

Az az Assetto Corsa megéri a pénzét? Úgy látom early accessben van. Ha megveszem, akkor a játék kiadásakor megkapom, vagy csak a bétára fizetek be?

Meg amúgy is, aki próbálta annak hogy tetszett? :D

Előre is köszi!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#72902) ForRedGlory válasza sultansmith (#72901) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megéri :K Teljes játékot fog adni.

(#72903) bullseye


bullseye
addikt

Az Early Access egyetlen szabálya: csak akkor vedd meg, ha jelenlegi állapotában is tetszik, mert lehet, hogy soha nem lesz jobb. Sőt, akár hátrányára is változhat a fejlesztés során.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#72904) Amantius válasza sultansmith (#72901) üzenetére


Amantius
senior tag

Ezerrel mennek az online futamok, már most. A program egész jó és csak jobb lesz. A közösség már nyomja a pályákat is. Van már egy elég szép Hungaroring is, pedig csak 0.8 az is.
[link]

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#72905) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

nekem hatalmas élmény az early access, sok játék esetében nagyon kitolja a velük töltött időt hogy a fejlesztés során bekerülő új dolgok miatt újra meg újra előveszi az ember, és akár éveken át is elszórakozhat valamivel időről-időre, ami amúgy egy 10 órás élmény lenne. van project ami nem jön össze, de emelett a mai PC játékok között a legtöbb gyöngyszem az early access oldalon van a steamen.
Igazából az egész arra az időkre hasonlít, amikor 10+ éve még a steam előtt valójában patchelték a játékokat a kiadás után is, jöttek új dolgok nem csak DLC vagy évente megjelenő új rész formájában.
És a multiplayer játékoknál is megkérdőjelezhetetlen előny már az elején ott lenni.

/s

(#72906) Heavyrain válasza wjbhbdux (#72905) üzenetére


Heavyrain
őstag

Csak kíváncsiságból,te hány Early-access játékért adtál már ki pénzt,és melyek voltak azok...ha már ilyen jó véleménnyel vagy a rendszerről.

(#72907) ayo válasza djculture (#72855) üzenetére


ayo
addikt

így van, nem a cdgalaxis stb.-vel van gond, hanem hogy ellopták ezeket a kódokat sajnos. ez nem a rebellion hibája, dead islandet is loptak, volt már ilyen. ha jól tudom szóltak, hogy frissítsék a kódokat vagy mi párnapja gondolom emiatt.

nekem nincs bajom velük, anno SE V2-nél is sokszor irkáltam nekik, hogy hopp egy hiba v nem lehetne a menü rendszert így úgy csinálni, hogy jobb legyen és mindig gyorsan reagáltak. szerintem ezt is le fogjál szépen kezelni, mert eddig jól kommunikáltak kifele.

amúgy ez az se 3 nagyon pro lett, igazából minden szempontól megújult, a második rész tökéletesítése és tovább gondolása. nekem 1 is tetszett anno, a 2-t kimaxoltam és szerintem ez is benne lesz a kedvenceim között.

http://jateknaplo.blog.hu

(#72908) Roth válasza Zamery (#72813) üzenetére


Roth
tag

Köszönöm (tényleg működik még).

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#72909) wesker24 válasza reelc (#72890) üzenetére


wesker24
senior tag

Ment Privi olvasd el ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#72910) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG :

Ma van a nyári vásár utolsó napja .

(#72911) Dilikutya válasza dejaris (#72899) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak skirmish. AoE-ben és Red Alert-ben is jobban szerettem a kampánynál. Mozgalmasabb, mint a kampány, és bármikor félbehagyhatom, mint a multit ahogy nem. Nem mindig választok történelmileg autentikus helyszínt és ellenfeleket, de így szórakoztató ez a játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72912) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Van valakinek egy felesleges Sniper Elite v2 példánya? Sajnos lemaradtam az ingyenes osztogatásról. Ha bárkinek van értelmes ajánlata, az kérem jelezzen PÜ-ben, köszönöm!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#72913) Dilikutya válasza huskydog17 (#72912) üzenetére


Dilikutya
félisten

Naivan kérdezem, hogy Steam-en ingyen osztogatott játékból hogy lehet fölösleges példány? Kulcsot nem adott, egy dolgot lehetett tenni, rákattintani a "telepít" gombra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72914) Hangm4n válasza Dilikutya (#72913) üzenetére


Hangm4n
tag

Sehogy.

(#72915) warcat


warcat
veterán

Maximum úgy lehet,hogy valakinek volt megvett ajándéka amikor kiszórták,ezért az értéke a béka feneke alá esett.De ilyenkor is szoktak kérni érte 1-2 kulcsot ha már nem elérhető

EA: It's in the crate!

(#72916) Dilikutya válasza Hangm4n (#72914) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért volt naiv a kérdés... :) Én nagyon jól tudom, csak az nem volt világos, a kolléga hogy gondolta. Vagy csak látta, hogy valami volt valahol ingyen, és lemaradt róla... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72917) Hangm4n válasza Dilikutya (#72916) üzenetére


Hangm4n
tag

Tudom, csak meg akartam erősíteni. :)

(#72918) #79621120


#79621120
törölt tag

Nem maradt meg valakinek az Eador: Masters of the Broken World GOG kód a Humble Weekly Strategy Bundle akcíóból ?

(#72919) huskydog17 válasza Dilikutya (#72913) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Lehetett volna normálisan is válaszolni nem kell rögtön "kioktatni" a másikat. Nyilvánvalóan azért kérdeztem, mert nem tudom. Honnan tudhatnám, hogy ilyenkor nem lehet ingyen gift-et szerezni? Nem tudtam, ezért kérdeztem.
Amúgy a 72915-ös hsz-ben is van igazság. Az ingyenes osztogatás után nem valószínű, hogy bárki az eddigi árat kifizetné.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#72920) zone válasza huskydog17 (#72919) üzenetére


zone
őstag

Normális választ kaptál. Megtudtad, hogyan lehetett beszerezni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#72921) huskydog17 válasza zone (#72920) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, megtudtam, de a válasz stílusa igencsak megkérdőjelezhető, na mindegy, ezen ne akadjunk fent. Ha nincs, hát nincs.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#72922) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Call of Duty 4: Modern Warfare 60%-os kedvezményt kapott, így csak 6.39 €-t kell érte fizetni [link]. Bár MAC rendszert igényel az oldal szerint, a Steam oldal alapján SteamPlay-es, így Windows-os felhasználók is nyugodtan megvásárolhatják szerintem.
A második rész is kapott, bár ez csak 50%-os kedvezményt, így 7.99 €. Szintén SteamPlay-es játék. [link]

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#72923) Crytek


Crytek
veterán

Valaki nem tud turni 2 TF2 kulcsért TDU 2-öt?

Next PC Upgrade: 2022

(#72924) tipuka válasza Crytek (#72923) üzenetére


tipuka
addikt

annyiért engem is érdekelne, ha van! :)

(#72925) Crytek válasza tipuka (#72924) üzenetére


Crytek
veterán

Egye fene 2 TF2 key + 1 ToD-ot is adok ha kell :DDD
5.25 euro walletem maradt el kell költeni valamire ha már a Dishonored Goty nem kapott 75%-ot.

Next PC Upgrade: 2022

(#72926) tipuka válasza Crytek (#72925) üzenetére


tipuka
addikt

Költsd rám és kész! Nem kell ezen idegeskedni! :D

(#72927) Csapoati válasza tipuka (#72926) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Sony Z2-dért adok pár tf2 kulcsot, ha gondolod. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72928) tipuka válasza Csapoati (#72927) üzenetére


tipuka
addikt

500db TF2 kulcsért tied lehet! :D

(#72929) atomeec


atomeec
senior tag

Ezt a szívást, végül a Rocksmith 2014 nem kapott még egyszer 75%-ot sehogy...lecsúsztam róla... :(

(#72930) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Bioshock Infinite Season Pass megérhet 10 ejrót :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#72931) Heavyrain válasza Crytek (#72925) üzenetére


Heavyrain
őstag

TF2OP-n 3 kulcs az alsó határ. Az 5.25 euródból meg tudod venni.

[ Szerkesztve ]

(#72932) #79621120


#79621120
törölt tag

$0.89 / darab tudnám megvásárolni a Magic Carpet első és második részét a GOG -ról . Megérik-e az árukat ?

(#72933) Crytek válasza Heavyrain (#72931) üzenetére


Crytek
veterán

Elvileg már kifizettem érte a 2 tf2 kulcsot + 1 tod-ot de még nem kaptam semmit :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#72934) reelc válasza #79621120 (#72932) üzenetére


reelc
veterán

Régi klasszikus, bár nem játszottam vele.
Annyiért szerintem nagyon jó (nekem magasabb árat mutat), nem buksz sokat, ha nem jön be.

Én meg a Tales of Monkey Islandon ($3,49) gondolkodom.

(#72935) ForRedGlory: ezt most mire írod?

[ Szerkesztve ]

(#72935) ForRedGlory válasza reelc (#72934) üzenetére


ForRedGlory
félisten

En tuti megvarnam, amig legalabb 0.87 dollarra lemegy, mert igy draga. :U A skotok itt egy ket emberhez kepest szeretetszolgalat.

(#72936) ayo válasza ayo (#72907) üzenetére


ayo
addikt

egyelőre ez van:

"All we can suggest if you have been affected is to please contact your vendor and first ask for a replacement key, and then contact us for the free pre-order DLC if you are successful," Rebellion wrote.

http://jateknaplo.blog.hu

(#72937) holodp


holodp
aktív tag

Borderlands 2 GOTY ismét 10 dollár amazonon.

(#72938) maross válasza ayo (#72936) üzenetére


maross
veterán

Dejsz még a cdgalaxis is tovabbzavarta oket, ahelyett hogy elinteztek volna..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#72939) eami válasza Scholes9 (#72930) üzenetére


eami
addikt

szerintem 20at is, legalábbis látszik hogy dolgoztak vele rengeteget.

(#72940) eszement24 válasza holodp (#72937) üzenetére


eszement24
aktív tag

Lett ingyen Tömradirom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72941) csaba951 válasza eszement24 (#72940) üzenetére


csaba951
veterán

Dehogy kér! USA címet kér! :)

[ Szerkesztve ]

(#72942) oriic válasza eszement24 (#72940) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt hogy? :D

Live-Die-Respawn

(#72943) eszement24 válasza csaba951 (#72941) üzenetére


eszement24
aktív tag

Igen, valamiért szórakozott, elsőre visszadobta a kártyát, másodjára már elfogadta :)

(#72944) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Alap Far Cry 3 nem volt még 4,99€ alatt? Úgy látom, ha most megveszem az alapot, és később a Deluxe DLC-t, ugyanott vagyok pénzben, mivel a teljes Deluxe ugyanannyi, mint az alap+DLC. Vagy Blood Dragon...? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72945) eszement24 válasza oriic (#72942) üzenetére


eszement24
aktív tag

5$ giftcard, amit a free my appson keresztül hoztam össze 1-2 hónap alatt (több mint 15$, de most csak ennyit váltottam be)

(#72946) eszement24


eszement24
aktív tag

A Season Pass tulajdonképpen micsoda? Pl Watch Dogs Season Pass most 20$

(#72947) djculture válasza maross (#72938) üzenetére


djculture
félisten

Kritikán aluli ez az egész holnap megy két haver a cdgalaxisba visszaviszik a játékot aztmondták nemfognak levelezni. Ott vették nem működik adják vissza a lét vagy panaszkönyv és fogyvéd.

(#72948) Mate válasza eszement24 (#72946) üzenetére


Mate
nagyúr

DLC pack.

(#72949) djculture


djculture
félisten

Na jólvan: semmi szimulator..[link]

Elképesztően forradalmi játékötlettel állt elő Győri Ferenc újságíró: a szimulátorok legújabb generációnak korlátaint ledöntve teremtette meg az Empty Space Simulator 2014-et, a játékot, ami nem szab határt a képzeletnek, hisz a maga tökéletességében szimulálja a nagy semmit, amibe aztán mi, játékosok álmodhatunk bele mindenféle földi jót! Vagy rosszat. Vagy akármit.

[ Szerkesztve ]

(#72950) wwenigma válasza djculture (#72949) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tényleg elég nehéznek tűnik a projekt, így nem kizárt, hogy a grafikát egy kicsit vissza kell butítani titokban. De mivel eddig nem adtunk ki róla videót, így ez nem fog feltűnni senkinek.

:D

UBI itt cseszte el.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.