Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) warcat


warcat
veterán

Patrician IV Gold Edition elárazás,ez már kabaré komolyan :)

Egyébként amire semmiképp nincs mentség (mert mindkét oldal értelmes álláspontot képvisel ám itt)
az valóban az előbb említett időtartam.
Emlékeim szerint valamikor reggel fél 11-11 között kezdtem fórumot olvasni,akkor már akadozott a gamersgate( napi akciót akartam megnézni)előtte talán 9:30 körül lett beírva hogy omg Borderlands 2 12 euró,aztán olvastam hogy javították - ekkor pont mérgelődtem,hogy na ezt lekéstem.
És ekkor jött az info majd kicsit később a link a 4 packről (~11 lehetett de aki akarja lapozzon vissza )
Ehhez képest du 1 körül esett le nekik,hogy ezt nem kellene és maintenance.
Mindenképp 2+ órán át volt kinn az ajánlat,ezt nehéz elfogadni "technikai hibaként". Írják akkor,hogy elcsesztük az árazást és aztán még csak rá sem néztünk órákon át,végülis nem feltűnő,hogy százasával érkeznek a rendelések,a szerverünk izzik és a honlap alig-alig elérhető... :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#25152) BigBlue69 válasza Amershan (#25149) üzenetére


BigBlue69
őstag

100% h refund a vege... ezt hirdetik itt xD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25153) mrhitoshi válasza djculture (#25127) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lol. Ilyet is régen hallottam, hogy egy kiadó, vagy szolgáltató érdekeit egy fogyasztó szem előtt tartsa. Ez nagyon irracionális. A szolgáltató van a fogyasztóért, nem pedig fordítva. Jó hogy nem, dupla annyi pénzt fizetek, csupán figyelmességből a Deutsche Telekomnak, mert volt olyan kedves hogy internetet szolgáltasson nekem. :U
Egy ilyen eset után nem vonható semmenyire sem fellelőségre a vásárló, kivéve ha szerződés van róla, amit kétlek. Simán be lehetne őket most perelni.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25154) Amershan válasza warcat (#25151) üzenetére


Amershan
csendes tag

Első karbantartás után is elérhető volt a borderlands 2 four pack még azon az áron. Sőt a ghost reacon még a második után is ha jól emlékszem.

(#25155) zseko válasza djculture (#25052) üzenetére


zseko
veterán

Én annyira nem is bánnám ha lenne egy ilyen válság, annyi szemetet szórnak most már a piacra hogy hihetetlen. Nyugodtan összedőlhet az egész dlc-stől mindenestől, az ea-val és a cod-al az élen. Hátha akkor végre megint tartalmas játékokat hoznának ki. Elnézést ha valakit bánt, de én az indie játékok jó részét is csak szemétnek tartom, de ez az én személyes véleményem.

Kevés a minőségi játék minden oldalon.

Ami meg ma ment a fórumon, tiszta óvoda :DDD

HR24.hu

(#25156) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Azért az nem semmi, hogy a mai nap 489 hozzászólást sikerült összehoznunk ebben a topikban :D

ollie:

Mivel nem értek hozzá, így érdemi megoldást adni. De azt a vak is látja, hogy ez a megoldás nem jó. Ha pedig valaki nem ért az üzletpolitikához, akkor ne vállaljon ilyen terhet, mint ez. Szokták mondani, hogy az üzletben nincs bocsánat. Milyen igaz...

[ Szerkesztve ]

(#25157) Rent válasza BigBlue69 (#25152) üzenetére


Rent
senior tag

Ezzel a kijelentessel meg varj egy kicsit szerintem, mert meg senki nem hirdette itt, hogy refund lett volna a vege (azokrol van szo akik aktivalni tudtak ugye).

(#25158) ollie válasza Vasinger! (#25141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kíváncsi vagyok, hogy te mit tettél volna ebben az esetben.

***

(#25159) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem tudom volt már-e, de:
Steam sale

:DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25160) djculture válasza mrhitoshi (#25153) üzenetére


djculture
félisten

Normális helyzetben a vasárlónak is van egy érdeke meg az eladónak is és megegyeznek egy közös nevezőben. Csak mostanában eldurvultak a dolgok mindkét fél elkezdett csak a saját maga igazát hajtani.
Az hogy közös nevezőre juthatnának fel se merül.
Tágabb értelemben én már nem csodálkozok semmin hogy 2 fillérért akar minden bezsebelni mindent játékot aki meg csinálta és a kiadó az meg menjen tönkre kit érdekel.
Másik oldalon meg a kiadók elkezdtek szemétkedni, lehúzni a vásárlókat dlc hegyekkel meg ugyanazon sorozat évről évre való megjelentetésével nulla tartalommal. Így nem kell fejlesztésre költeni.
Arra haladunk szerintem hogy az ilyen irány miatt szépen lassan minden kiadó vagy tönkremegy vagy pc játékot nem fog árusítani ennyi.
Akkor nem tudom kitől fog bárki is játékot harácsolni.

[ Szerkesztve ]

(#25161) maross


maross
veterán

disciples-iii-renaissance 1.73 font, nem steames, de hatha kell valakinek :). Nem elarazas, mar volt ennyiert :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25162) Amershan válasza djculture (#25160) üzenetére


Amershan
csendes tag

Na igen ebben van valami. De elsősorban ott kezd h a kiadó lehúzza a fejlesztőt és a vásárlót, a többit jól írtad:D

(#25161) maross

Én már félek ilyenre rányomni:D

[ Szerkesztve ]

(#25163) mrhitoshi válasza djculture (#25160) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Sajnos így működik a világ, ezen nem tudsz változtatni, de mint egy ilyen eset, semmilyen felelősség nem terheli a vásárlót, és mégis eltűnik a már beaktivált game. Ez szerintem inkorrekt.
De igazat tudok adni neked is, hiszem mennyivel jobb lenne úgy a világ.

PS4

(#25164) Rent válasza ollie (#25158) üzenetére


Rent
senior tag

Nezd meg a Margin Call cimu filmet imdbn ra tudsz keresni. Sot most ajanlom minden phsnak, picit belelathattok a valosagba hogy hogyan kezelnek egy oriasvallalatnal egy ejszaka leforgasa alatt a valsagstabbal egy olyan problemat amitol a ceg masnap mehetne a levesbe. Annyit elarulok hogy pont nem erdekli a tulajt sem a befekteto sem a vevo sem senki meg a legnagyobb vezetok szeke sem. Innentol hogy Vasinger mit csinalna kerdesre felesleges a valasz mert egyikunknek sincs ekkora vallalata es nem tudjuk hogy dontenenk, foleg hogy a konkret szamokat nem latjuk, de ha latnank sem vagyunk kockazatelemzok. Nezzetek meg tenyleg a filmet, aztan vonjatok le a kovetkezteteseteket, hogy titeket mint vevoket erdekel e egy oriasvallalat bevetelenek pillanatnyi merteke.

(#25165) cashback válasza maross (#25161) üzenetére


cashback
őstag

Nálam kb 2órája azt írja ha be akarok lépni, hogy nincs ilyen felhasználó.
Ha új jelszót kérek arra szintén zenész... nincs ilyen email cím regisztrálva. Természetesen reggel még működött.

Talán 2játékot ha vettem ott, de ezek után amit eddig olvastam, láttam lehet azok voltak az utolsók.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#25166) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Binary Domain ~ 1300 Ft (Steam)

Ha valakit érdekel... ennyiért jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#25167) cashback válasza ollie (#25135) üzenetére


cashback
őstag

Ez úgy 1napig hogy ma letöltöm, játszok vele, de holnap már nem fogok?
Vagy ma ingyenes és ha leszedem akkor játszok vele amíg akarok?

Leszedtem... indítanám, de nem.
Ezt adja be:

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#25168) Amershan


Amershan
csendes tag

Bocsi de ezt nem hagyhatom ki:D

[ Szerkesztve ]

(#25169) csaba951 válasza Csapoati (#25159) üzenetére


csaba951
veterán

Ez gondolom ez a kép még a tavalyi Steam Winter Sale-re készült! Mert, az még tényleg ilyen volt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#25170) ollie válasza Rent (#25164) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Óriásvállalat? Egy 5 főt foglalkoztató vállalat szerinted óriásvállalat?

(#25167) cashback: írj a supportnak, biztos kapsz kulcsot.

[ Szerkesztve ]

***

(#25171) Amershan


Amershan
csendes tag

Aki refoundot kap/kapott azok közül valakinek ottvan már a paypalén a pénz?

(#25172) Csapoati válasza csaba951 (#25169) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinek mi, én most is beszereztem ezt-azt. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25173) cashback válasza ollie (#25170) üzenetére


cashback
őstag

:R

Írok, meglátjuk. (szólok, hogy mire jutottam)

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#25174) DeFranco válasza Rent (#25114) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem az a baj, hogy megvetted, volt már ilyen, IJ kártya, elszúrták.

A baj az, hogy miután korrekt módon (mert a "bocs, elbasztuk, ez nagyon nagy fuckup, bocs, nem tudjuk benyelni, vissza az egész" ebben az esetben objektíve korrekt, ha a földön hemperegnek a hisztitől az ellenérdekelt felek akkor is) visszarendezik az ügyet az eredeti kerékvágásba beindul a 9000 RPM-es hőbörpörgettyű, mert hogy innentől kezdve örihari, sose' bari a csúnya rossz GG-vel.

LóPHt. Legalább magatokat ne alázzátok már. Mennyit ér a bőr az arcodon? 6000 forintot? Ugyan már, biccsplíz.

Kapnak majd egy 15%-os lifelong vouchert, aztán alig győzik a csipát törölni a szemükből, hogy mekkora arc ez a cég.

Nem magatoknak vettetek 4 játékot, nem kell itt madárnak nézni mindenkit. Pont azok sírnak, akik a maradékot (meg a mellé vásárolt további 2-3 4packot) busás haszonnal tolták volna (vagy tolták is) tovább, aztán most megy a cidri, hogy nem jött be amerika. Én ennyiért nem aláznám le magam.

[ Szerkesztve ]

(#25175) echterion válasza djculture (#25160) üzenetére


echterion
nagyúr

Amíg ez a fajta piacgazdaság van, addig sosem lesz olyan, hogy az összes kiadó csődbe megy. Így az okfejtésed sem állja meg a helyét. Mindegy, hogy ki kezdte, úgy van felépítve a rendszer, hogy mindenki a saját hasznát nézi. Ez üzlet, semmi más. Itt nincs barátság meg sajnálat, meg ilyenek.

**********

(#25176) djculture válasza echterion (#25175) üzenetére


djculture
félisten

Azért úgy érdekesen a thq ügyében se jó dolgok történtek, 2k háza tájáról se hallani sok jót. Pc játék piac erősen döglődik. Meglátásom szerint nem a sokat szidott warez miatt hanem a pc játékok rohamos elértéktelenedése miatt. Ez nekünk most még jó, de már aki belegondol a helyzetbe az most is látja hogy baj van.
Most ami sokak szerint segíthet a f2p játékvonal. Egyre több ilyen játékot kezdenek el fejleszteni. De én speciel nagyon nem szeretem én szeretek single playerrel játszani, nem vagyok egy multi mániás emberke.
Azután ez a mikrótranzakciós dolgok se tetszenek.

[ Szerkesztve ]

(#25177) holodp válasza DeFranco (#25174) üzenetére


holodp
aktív tag

Engem különösebben nem érint a dolog, de azért nehogy már még a vevő kérjen elnézést, mert mondjuk a Bethesda pakkot látta 25 euróért, és jóhiszeműen megvette. Az egyszeri felhasználó mégis honnan tudja, hogy valami hülye az irodában elnyomta a gombot?
Az még oké, hogy aki nem kapott kulcsot, annak már nem küldenek. Na de ez, hogy a vevőt büntetik a kulcsletiltással, marhára nem etikus, de szerintem még csak nem is törvényes. A vevő szabályosan jutott hozzá, nem csalással, rosszhiszeműen.
A piacgazdaságban meg sajna nincs ilyen, hogy "bocs, elírtuk, vissza az egész". Akkor én is kérem vissza a pénzem a rossz játékok után, mivel "bocs, én azt hittem, tetszeni fog, mégsem, visszaveszem a pénzt".

(#25178) echterion válasza djculture (#25176) üzenetére


echterion
nagyúr

Majd jönnek újak. Illetve szerinted mi az oka az elértéktelenedésnek? Szar minőség van a piacon minden mennyiségben. Ebből csak rövid távon lehet megélni, hosszú távon a szart árulók csődbe mennek és ez így van jól. Nem csak a játékpiacon, hanem mindenhol.

**********

(#25179) djculture válasza echterion (#25178) üzenetére


djculture
félisten

Persze hogy jönnek 2-3 év és szerintem nem lesz pc re csak f2p és ilyen budget indie játékok mert perpillanat arról szól minden kiadó egyre inkább. Minden más komolyabb játék megy konzolra, ott még nincs ilyen hogy 2-3 hetes játék 50% árán.

(#25180) maross válasza DeFranco (#25174) üzenetére


maross
veterán

Egyetertek, mit kell itt hoborogni, nem ertem. 500 komment csak ezen a csonton? Tolem is "elvettek" egy bethesdat es egy bordert, na bumm, sose ereztem ugy hogy ez jart volna. Akinek megmaradt valamennyi belole az oruljon, akinek meg nem, az sincs hatrebb mint elotte volt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25181) echterion válasza djculture (#25179) üzenetére


echterion
nagyúr

Pl. a WoT is free to play, és lehet venni plusz dolgokat. Szerintem életképes, és a játék is jó. Nem kell félni a változásoktól, mert csak javulni fog hosszú távon a játékok minősége és ez jó.

**********

(#25182) DeFranco válasza maross (#25180) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na hat errol van szo.

(#25183) holodp válasza djculture (#25176) üzenetére


holodp
aktív tag

Ezek a cégek azért döglődnek, mert vagy gyenge játékokat csináltak, vagy rossz üzletpolitikát folytattak. (ha jól tudom, a THQ felvásárolt pár stúdiót, amik óriási veszteségeket termeltek?) Kockáztattak, de elbuktak. Van ilyen, nem csak a játékpiacon.
Single-ös részhez. Érthető, hogy nem mindenki szeret multizni, de 10+ ezer Ft-ot meg elég kevesen fizetnek ki egy olyan játékért, amit single playerben 40-50-60 óra alatt végig lehet vinni. Viszont nézd meg, ott a Skyrim órák százait lehet eltölteni vele, pár hónap alatt el is érte a 10 millió eladott példányt.
Szóval csináljanak minőségi single játékokat, és akkor vinni is fogják.

(#25184) echterion válasza holodp (#25183) üzenetére


echterion
nagyúr

Erről van szó. Amelyik kiadó normális, minőségi cuccokkal áll elő, az nincs csődveszélyben. Vajon miért?

**********

(#25185) Darth_Revan válasza Amershan (#25168) üzenetére


Darth_Revan
veterán

:C

(#25186) csaba951


csaba951
veterán

GamersGate: End of the Year Deals
I: Will you refund the games later? :))

(#25187) bullseye válasza csaba951 (#25186) üzenetére


bullseye
addikt

Hát jobban teszik, ha a jövőben az 50%-nál nagyobb leárazásoknál kiírják, hogy becsszóra ennyi, nem fogjuk visszaszívni... már ha lesz még ilyen erős akciójuk. De Amazonnal nem lesz könnyű versenyezniük különben.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25188) BigBlue69 válasza ollie (#25135) üzenetére


BigBlue69
őstag

Na most Desura halt le? :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25189) kenand


kenand
veterán

Masseffect 3 kuponnal 6.44 Euro

GMG30-DPLIM-DN831

[ Szerkesztve ]

(#25190) a178


a178
tag

Gyerekek, készüljetek, 6 perc múlva akcióváltás van a Gamersgate-en, lehet készíteni az idegrendszereteket és a Paypalt! :DDD

(#25191) BigBlue69 válasza a178 (#25190) üzenetére


BigBlue69
őstag

Höhö.. Biztos nem..

Ubisoftos Future Soldiert tényleg kézileg kell updatelni? Hol élnek ezek?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25192) a178 válasza BigBlue69 (#25191) üzenetére


a178
tag

Ne mondd már, hogy nem szedi le magának a frissítéseket! :Y Atyaég...

[ Szerkesztve ]

(#25193) pecze válasza a178 (#25190) üzenetére


pecze
aktív tag

Az csak egy visszaszámláló, semmi jelentősége nincs, majd mikor odatéved valaki, akkor változnak az akciók. Elég fura egy cég, árad belőlük a profizmus.

(#25194) BigBlue69 válasza a178 (#25192) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hát a sima Ubisoftos nem.. A legelső Patchet leszedi.. Aztán kidob egy oldalt..ahol ott a többi.. De ha magyaritást nem szerettem volna hozzá, akkor nem is látom, hogy van 1.05-ös patch is mert az a felugró ablakban nincs is megjelenítve.. No komment..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#25195) Polllen válasza holodp (#25183) üzenetére


Polllen
nagyúr

A THQ-rt nagy kár, mert sok jó játékok van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25196) cannibal válasza DeFranco (#25174) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszi, hogy megírtad helyettem. Több kommentre is akartam reagálni már, de úgy voltam vele, hogy inkább kimaradok ebből. Nem vagyok álszent, én is megpróbáltam megvenni. Nem tudtam, nem vesztettem semmit. Ha megvettem volna és nem kapok kulcsot, de a pénzem visszakapom akkor szintén nem vesztettem semmit. Sőt, ha kevesebb mint 4 fontért kapok egy darab BL2-t már akkor is úgy érezném, hogy jól jártam. Remélem azért senkinek nem függött az élete ettől a játéktól. Fél év múlva egy ezresért utánaddobják.

Ez a lényeg: "Legalább magatokat ne alázzátok már. Mennyit ér a bőr az arcodon? 6000 forintot? Ugyan már, biccsplíz."

Jó lenne, ha visszatérne a topik az eredeti céljához. Illetve legalább a nem idevágó kommentek mindenkinél off-ba mennének, hogy átláthatóbb legyen egy kicsit ez a rengeteg komment.

Peace.

(#25197) csaba951


csaba951
veterán

GamersGate is the leading digital scamming platform for PC and Mac games, with over 4000 games available for refund. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25198) Wolverine válasza Amershan (#25162) üzenetére


Wolverine
félisten

Az az akció ennyi volt már szenteste előtt is, nem elírás.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25199) a178


a178
tag

Valaki elárulná, hogyan lehet eltüntetni az a rengeteg linket a fórum jobb oldaláról, ahol hozzászóltam valaha is? Van egyáltalán valami funkció erre? már nagyon sok van és kezd egy kicsit idegesíteni...

(#25200) BigBlue69 válasza a178 (#25199) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem mindig csak 6 van.. És lecseréli a legrégebbit a legújabbra

Jobbra fent neved alatt Beállitások és a Felhasználói beállításoknál megtalálod

Blaise: Akár ki is kapcsolható

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.