Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) Bluerainbow válasza djculture (#25349) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Be lehet. Egy AC 1 kódért elárulom ;] , már csak az hiányzik a uplay-es ac gyüjteményemből.

Na jó elárulom , 82 a kódja -upc_uplay_id 82

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#25352) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Hmm... Mik reggelhetők Uplay-re? Csak mert van egy rahedli dobozos UBI-s játékom itthon...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#25353) DeFranco válasza Bluerainbow (#25351) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez nem minden keyt eszik meg sajnos. Nekem GMG-s AC1-em van, de annak a kódját nem eszi meg az uplay.

Az meglehet, hogy ez csak egy másodlagos kód, és a rendes kódot a kliens helyezi el a megfelelő helyen a registryben. Ezt kellene kibányászni hozzá, és azzal megpróbálni.

(#25354) warcat


warcat
veterán

Most olvastam,akinek még nincs meg a Civ5 kieg: vasárnap GMG-n 85% off lesz és rámegy majd a 30% os kupon,ha ez igaz akkor 3,15 EUR körül lesz csak.

EA: It's in the crate!

(#25355) maross válasza Bluerainbow (#25348) üzenetére


maross
veterán

Nem probaltam, mert ugy tudtam nem lehet. Most kiprobaltam, This cd key or activation code is not valid.-ot ir. Azert gondoltam, hogy pistikenel nem fog mukodni, mert mintha neten keresgelt volna miutan aktivaltam, gondoltam csak jelent valami vedelmet.

Es koszi a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25356) csaba951 válasza Bluerainbow (#25351) üzenetére


csaba951
veterán

Steamen van olyan tartalom ami nem hozzáférhető a vásárlók számára. Pl. csak Valve alkalmazottak vagy a sajtó munkatársai vagy a (játékot) kiadó cég alkalmazottai (teszt) férnek hozzá. Könnyen lehet, hogy a UPlay rendszerben is vannak ilyen nem nyilvános anyagok.

(#25357) echterion


echterion
nagyúr

Ez vajon jó árnak számít ezekért?
Commandos Collection 2,79 euro. Régen a Desperados tetszett, lehet, ez is bejönne akkor nekem?

**********

(#25358) int válasza echterion (#25357) üzenetére


int
tag

80% árengedményt nem sok játékra kapsz a mai világban, használd ki :D

törölt acc

(#25359) Blaise válasza djculture (#25349) üzenetére


Blaise
veterán

A kódlista hol érhető el?

(#25360) Bluerainbow válasza Blaise (#25359) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Itt

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#25361) maross


maross
veterán

Es gondolom ubieknak irni ilyen ugyben eselytelen...marmint hogy legyenek olyan kedvesek ezt a serialt hozzalinkelni az accountomhoz.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25362) Blaise válasza Bluerainbow (#25360) üzenetére


Blaise
veterán

:R

Ubi Shop-ból novemberben "ingyen" megvett 10 dolláros AC1-em kódját sajnos nem fogadja el.

(#25363) ZS3NI válasza echterion (#25357) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem ismered a Commandost?!?!?! :)) Azonnal próbáld ki.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25364) djculture válasza Bluerainbow (#25351) üzenetére


djculture
félisten

Jó de az ubi nem a simát osztogatta hanem a rendezői kiadást, annak meg nem tudni a kódját továbbra se ha van neki.

[ Szerkesztve ]

(#25365) Bluerainbow válasza Blaise (#25362) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Szuper. Zsákutca. Sajnálom.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#25366) Zsolty001 válasza maross (#25361) üzenetére


Zsolty001
tag

Nem veszíthetsz vele semmit, ha megpróbálod, de valószínűleg azt a választ fogod kapni, hogy az uplay rendszere nem támogatja a játékot. De én is örülnék neki, ha hozzá lehetne adni. Szerintem majd megveszem egyszer dobozosba, vagy beszerzem steam-en, hogy meglegyen, mert ez így nem állapot, hogy írott DVD-n kell tartogatnom.

(#25367) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Scoregasm most csak $1
http://scoregasm-game.com/
(Egy Steam kulcsot és egy DRM free változatot ad)

(#25368) csaba951 válasza echterion (#25357) üzenetére


csaba951
veterán

Ez az ár nagyon jónak számít! Az utóbbi 2 évben soha nem volt még ennél alacsonyabb. Tavalyi évben pl. nem is kapott ekkora engedményt.

Azért azt vedd figyelembe, hogy ezek bitang régi játékok. A 2007-es, meg 2010-es megjelenés csak azt jelenti, hogy ekkortól megvásárolhatóak a Steamen. Ennek megfelelően a grafikájuk és játékmenetük ma már elavultnak számít, és ez lehet hogy csalódás okoz neked. Játékmenettel kapcsolatba youtubeon találsz videokat. Egyébként a megjelenésük idején nagyon jó játékoknak számítottak.

Commandos 2: Men of Courage (2001)
Commandos 3: Destination Berlin (2003)
Commandos: Behind Enemy Lines (1998)
Commandos: Beyond the Call of Duty (1999)

[ Szerkesztve ]

(#25369) ZS3NI válasza csaba951 (#25368) üzenetére


ZS3NI
őstag

meg sem tudom számolni hány délutánt töltöttem a Behind Enemy Lines társaságában. Azok voltak a szép idők... .:))

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25370) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Indiegamestand-en Mobiloid pay what you want akció.
Nagyon érdekes játéknak tűnik. 1$ fölött Desura kulcsot ad, és Steam-est, majd ha felkerül greenlit-re. Steam Greenlight.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#25371) echterion válasza csaba951 (#25368) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Tudom, hogy régiek, a Desperados sem mai darab, de tetszett. Nálam a grafika általában másodlagos, nem az ad játékélményt elsősorban.
Azért még utánanézek, ahogy javasoltad is. :R

(#25367) phenomHUN:Ebből már kinőttem, ezért még 200 Ft-ot sem adok. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#25372) maross


maross
veterán

egy felig off kerdes: telot valtottam, hogy erem el "A lista"-t, a szoftvereket amit vettem az elozo androidos telommal. Bejelentkeztem google playbe, erdekes modon egyik application ingyenesen felment (utna kell neznem pontosan ugyanaz a verzio volt e), a masik amit megvettem penzt ker..de egy listat, hogy eddig miket vettem osszesen, sehol nem talalok.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25373) DeFranco válasza maross (#25372) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link] 1. blokk ami fent van, 2. blokk ami valaha fent volt, 3. blokk reklám.

mitvetté mitvetté mitvetté muti muti muti

[ Szerkesztve ]

(#25374) Xmodule válasza maross (#25372) üzenetére


Xmodule
őstag

Play store webröl majd ott az oldal legalján

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25375) maross válasza DeFranco (#25373) üzenetére


maross
veterán

bladei->iii :). Koszi a valaszokat, namarmost ,sikerult kilistazni, csak en voltam nyomorek es a screenen probaltam eroltetni, mikor volt arra egy telefongomb is :). Mas: kijott a lista, "sajat alkalmazasaid", es mindegyiknel szerepel egy forintosszeg, ami nekem nagyon nem tetszik :(.

Modositom a problemat: ugy tunik csak a mobilon irja ki hogy fizessek, pcrol inditva ingyenesnek irja jo. Mindkettovel ugyanabba a fiokba vagyok bejelentkezve.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#25376) cashback válasza Bluerainbow (#25351) üzenetére


cashback
őstag

Én amit Ubi-tól beszereztem Assassin's Creed® - Director's Cut Edition-t sem veszi be.
Pedig ennél jobban nem lehet tőlük a játék. :DDD

Közben vissza olvasva látom hogy más is bepróbálkozott vele. :B

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#25377) Roth válasza Vasinger! (#25331) üzenetére


Roth
tag

:K

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#25378) Crytek


Crytek
veterán

Valaki látott már pénzt a gamersgate refundból?

Next PC Upgrade: 2022

(#25379) Youri válasza Crytek (#25378) üzenetére


Youri
veterán

Abban a pillanatban, hogy elküldték a sorry levelet

RTX ON

(#25380) Crytek válasza Youri (#25379) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem a paypalomhoz van hozzárendelve a mastercardom.Paypalon látom,hogy ott vannak az összegek hogy complete ,de nincs a paypalon az összeg.

Se a mastercardomon most akkor várjak még pár napot amit a mastercardomra áttolják vagy mi van most?

Next PC Upgrade: 2022

(#25381) Youri válasza Crytek (#25380) üzenetére


Youri
veterán

Ja, hogy úgy, azt hittem a paypal nem küldött értesítőt... 2012-ben ez még beletelik pár napba, míg a paypal-ról visszamegy a kártyára, és mivel a héten két munkanap volt, így ez esélytelen volt. Persze kamatot senkitől se várj, nagy biznisz van még mindig a pénz fölösleges parkoltatásában :(((

RTX ON

(#25382) scorpy02 válasza Crytek (#25380) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Én paypal acc nélkül fizettem webkártyával, de a pénz még nem érkezett meg. Majd gondolom úgy szerda körül fogom már csak megkapni.

(#25383) cskamacska válasza Crytek (#25380) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha nem direkt Paypal-re feltöltött pénzzel vetted a játékot, hanem kártyával, akkor a bank zárolta az összeget a számládon, de mivel a Paypal törölte a terhelést, így a bank pár nap múlva feloldja a zárolást. Persze akkor, ha kaptál a Paypaltól, és esetleg a Gamersgate-től is levelet a refundról. Nézd meg a Paypal fiókodat, külön bejegyzés kell hogy legyen a pénz visszatérítésről.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#25384) Crytek válasza cskamacska (#25383) üzenetére


Crytek
veterán

Paypal fiókot megnéztem ,az előbb írtam is hogy ott van hogy refund complete.
Meg email is jött róla.

Next PC Upgrade: 2022

(#25385) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!

Utálom magam, mert megfogadtam, hogy SOHA nem veszek Ubisoft terméket... :W
Assassins creed 3 :C

Rendszer: Windows 8, amit a játék TÁMOGAT!!! :K
Single Player: tökéletes! :K
Multiplayer: nem megy, semmit nem ír ki, 1szerűen jön a UPlay ablak, hogy 3 mp-et játszottam (pontosabban a fiam) :W
Kompatibilitási módok kipróbálva, az NEM megoldás! :(
Most tényleg lehet, hogy a szolgáltató (DIGI) oldalán van valami lóf@s??? Driver San Francisco esetében is volt egy ilyen felvetés...de nem derült ki, delete lett belőle.
Ismételten: minden más, minden kliens tökéletesen működik!!!! Csak UPlay nem!!!

Ha valaki tud VALÓDI megoldást, annak én küldök pizzát egy kólával!!! :K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#25386) Youri válasza Hunork (#25385) üzenetére


Youri
veterán

Nekem a single sem működött win8 alatt, illetve de. 1fps-en. Megoldás nekem a win7 lett, és marad is :D

Próbáld meg Safe mode-ban indítani, ha jól rémilk nekem a Revelationsban volt ilyen

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#25387) v!ct0y válasza Hunork (#25385) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vissza win7...

(#25388) alpihun


alpihun
senior tag

Mit gondoltok, adnak még játékot hozza a mostani bundihoz? Még több mint négy nap van, mi a tapasztalat e téren?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#25389) SityiSXT válasza Hunork (#25385) üzenetére


SityiSXT
őstag

Rossz hírem van: nálam hibátlanul megy a Driver SF multija, Win8 Pron. Milyen vírusirtót/tűzfalat használsz? Routeren engedélyezve van a UPnP szolgáltatás?

[ Szerkesztve ]

(#25390) phenomHUN válasza alpihun (#25388) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Már hozzáadták, és nem is akár milyeneket :)

Offspring Fling
The Basement Collection
Cave Story+

(#25391) NorDezs válasza cskamacska (#25383) üzenetére


NorDezs
senior tag

Jól sejtem, ha eddig nemjött refound és levél a paypaltól/ggtől, akkor megtarthatom a Border2-t? Elméletileg a kulcsokat is le tudnám kérni, ha lenne nekik.

(#25392) alpihun válasza phenomHUN (#25390) üzenetére


alpihun
senior tag

Ja, ezt tegnap du be is írtam a fórumra, kb 10 perccel az akció után. De példaként: Az uccsó THQ bundlit is vagy kétszer bővítették.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#25393) ayo válasza alpihun (#25392) üzenetére


ayo
addikt

az egy kiveteles dolog volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#25394) warcat


warcat
veterán

16,74 EUR a Skyrim gamersgaten,vigyétek míg nem írják át 30-ra
Szerk.: cseles, most csak a kiírás annyi de nem él az ár! tanultak valamit? ;]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#25395) nkAAA válasza warcat (#25394) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Ennél jobb deal volt a 10 fontos gamefly-os ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#25396) warcat válasza nkAAA (#25395) üzenetére


warcat
veterán

Igen,de azért egész jó ár lenne érte :) Amúgy fájdalmas,már vagy 3 játék kicserélődött most a daily dealben,kézzel állítgatják :N

EA: It's in the crate!

(#25397) Crytek válasza warcat (#25394) üzenetére


Crytek
veterán

Majd 3 év múlva 4.99-ért kuponkodot meg ingyen game-et visszacsencselve megvesszük kb 500ft-ért! Addigra leglaább magyarítás is lesz hozzá! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#25399) Niczo


Niczo
senior tag

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction €1.62 gamersgate-en, biztos nem elárazás ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#25400) Crytek válasza Niczo (#25399) üzenetére


Crytek
veterán

Már csak -75% és €3.74 :DD

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.