Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135701) Dilikutya válasza i2k (#135697) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pff, Ozzy-tól a Bark at the Moon-t is kivágták? Nekem az a szám is nagyon egybeforrt a játékkal. Főleg a rock rádiót hallgattam, de a többin is voltak jók (igazából mind jó), Ozzy életművét is lehet pont ekkor, emiatt kezdtem felfedezni, hogy a Black Sabbath-on kívül is van élet. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135702) Źşë' válasza cyberkind (#135700) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem ezeket inkább hagyták volna meg (esetleg egy fullhd/4k pecset dobtak volna rá), helyettük inkább RD1-et csinálták volna meg

amúgy nekem a gta4el nem volt bajom miután meglett a 2500k+gtx460/gtx670 (azt hiszem akkoriban váltottam vgat is), e8200-on két maggal voltak gondok (meg tele volt buggal startnál), rá 2-3 évre a pecsek és a 4 mag megoldott mindent =) jó nem voltak 100+fpseim, de 60+ azért megvolt és folyamatos volt a játék a 144hz es monitoromon, de jó kis online mókák voltak haverral meg az itteni ph-s gta csapattal, mocskosul elment az idő :/

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#135703) djculture


djculture
félisten

Legjobb hogy kijött ez a gta felújítás erre meg is döglött pc-n a rockstar rendszere. Tán feltörték ezt is? Amúgy összességébe nem rossz, még csak a gta3 meg a vice city-t játszottam. HDR támogatás 4k felbontás, fények árnyékok. A gta 3 -ban az eső miatti sötétség idegesítő. HDR nélkül játszhatatlan olyankor a játék.

[ Szerkesztve ]

(#135704) cyberkind válasza Źşë' (#135702) üzenetére


cyberkind
félisten

A teljesítmény már oké, eklmegy kolbásszal, de viszont van pár olyan eleme a játéknak, ami maradt a konzolból, és ez sokkal jobban zavart, de mondjuk, az egész Gta 4 olyan meh számomra.

Paranormal Cocktivity

(#135705) cyberkind válasza djculture (#135703) üzenetére


cyberkind
félisten

Itt egy újab példa, hogy a mocskos szar, drága Steam miért is jobb, kb minden kliensnél, de nyilván, csak el kell vinni onnan a játékokat. :))
Én megvárom Steam-re a packot. :K

Paranormal Cocktivity

(#135706) Samus


Samus
addikt

Nem tartott túl sokáig, hogy feltörjék a GTA Trilógiát...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#135707) KubanitoS válasza Samus (#135706) üzenetére


KubanitoS
veterán

De kár... :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#135708) cyberkind válasza Samus (#135706) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre csak ennyit lehet "írni":



És igen, a Grove Street a port készítője. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#135709) gyimger válasza cyberkind (#135708) üzenetére


gyimger
őstag

Erre meg ennyit lehet válaszolni:

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#135710) _drk


_drk
őstag

Eddig ezekhez direkt azért nem nyúltak hozzá, mert túl sok munka lett volna és még akkor is szarul nézne ki mai szemmel.
Na ez már most nem akadály!

(#135711) i2k válasza gyimger (#135709) üzenetére


i2k
senior tag

Oké, ez a kép nagyon odavág :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#135712) warcat válasza gyimger (#135709) üzenetére


warcat
veterán

Aztán a bajusz árnyékán van-e raytracing, anélkül nem veszem meg! :))

EA: It's in the crate!

(#135713) gyimger válasza i2k (#135711) üzenetére


gyimger
őstag

Ezen röhögök három napja :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#135714) SenorGrande válasza Samus (#135706) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Sőt, az se tartott skáig, hogy megvásárolható legyen. :DDD

"The Rockstar Games Launcher is now online, but GTA: The Trilogy – The Definitive Edition is unavailable to play or purchase as we remove files unintentionally included in these versions. We're sorry for the disruption and hope to have correct ones up soon."

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#135715) cyberkind válasza SenorGrande (#135714) üzenetére


cyberkind
félisten

De nyilván ne legyen Steam-re ez se, mert ugye a 30%-kal kevesebb péznél a semmi sokkal de sokkal jobb. :DD

Paranormal Cocktivity

(#135716) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

:) :)

(#135717) echterion válasza Anonymusxx (#135716) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez most amúgy szebbnek számít az eredetinél? Ki az a félnótás, aki ezért pénzt ad? Fel nem foghatom, olyan, mint a Konami focis játéka...

**********

(#135718) cyberkind válasza Anonymusxx (#135716) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezután ha a Gta 4-et is ez a csapat készíti, akkor kérhetjük is a foscumit már most. :DD

Visszakérte haver is a pénzt ezért a trágyáért, mert még azok se tudják tolni, akik megvették. :DDD Úgy néz ki, ebben a generációban minimum még egy szinttel lejjebb lépünk a játékfejlesztésben, ahol már nemcsak szar a kiadott játék, de még tolni se tudod ha megvetted, persze mindig én vagyok a negatív. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#135719) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Keresek egy 2000 utáni játékot (Windows). Vagy ingyenes vagy nagyon olcsó játék volt.
1 vagy 2 játékos játszhatott vele. 3D platformernek / Tower Defense játéknak mondanám. A pályák azt hiszem úgy néztek ki, mintha egy köves várban lennénk és két oldalról víz választott el a falaktól, középen a pálya, ahol le kellett győzni valamiket és végig kellett jutni a pályán, közben egyre erősebb ellenfelek, stb..
Valószínűleg millió ilyen játék volt és én csak egyszer játszottam vele, rokonom viszont nagyon szerette. Ő még annyira emlékszik, hogy lila vagy rózsaszín és zöld vagy kék sapkás varázslók vagy boszorkányok voltak a karakterek, akikkel menni kellett.
Már mindent beírtam a keresőbe, ami eszembe jutott, de nem találtuk meg.
Ebben kérnék segítséget, hátha valaki ismerte. :B

(#135721) grizlisandor válasza Anonymusxx (#135720) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ez csak valami vicc. :U

(#135722) echterion válasza grizlisandor (#135721) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát elég szarra sikerült... :U

**********

(#135723) Źşë' válasza gyimger (#135709) üzenetére


Źşë'
addikt

szegény most halt meg nemrég, nyugodjon békében, nagyon emlékezetes marad a nevetése és a szereplése is a Torrente filmekből, állat az a film(sorozat) :R

Tomb Raider 2 Remake nagyon jó lenne ha legalább ilyen minőségi remake-k jönnének ki

(#135716) Anonymusxx ez borzasztóan el van qrva, milyen dinnye fejük lett a vatóknak :DD
(#135720) Anonymusxx ugyan nem láttam de valószínűleg ez valami grafikai hiba lehet (merem remélni), amúgy több mint zavaró, mintha egy régi kódolt - hangyásított tv csatorna lenne :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#135724) _drk


_drk
őstag

Ránéztem erre a Lost Arc-ra. Most volt valami Cosed Beta.
Hát nem én nem tom, de ez az izometrikus ARPG valahogy nem tud fejlődni.
Van sok jó kaszt, azoknak jól kinéző skilljeik, de ez még mindig Diablo3 szint.
Amúgy meg pont a D2R-ben grindolok és nem látom értelmét, hogy ott hagyjam ezért.

(#135725) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem nagy veszteség, de vettem egy Prime-os SW Squadrons-t valamikor az ősszel a G2A-n párszázért, aktiváltam is, és most nincs az Origin fiókomban.
Úgyhogy ennyit a G2A-s vásárlásokról, ezért mondom mindig, hogy szemétre való. Szerintem második vásárlásom volt ott. :) Meg nyilván az utolsó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135726) l.skywalker válasza Dilikutya (#135725) üzenetére


l.skywalker
félisten

G2A mindig is ennyit ért.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#135727) gyimger válasza Dilikutya (#135725) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor az mégsem Prime-os lehetett? Én Control Ultimate-et vettem, nem tudom, meg van-e még.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#135728) Dilikutya válasza gyimger (#135727) üzenetére


Dilikutya
félisten

Passz, akkoriban volt tele minden filléres Squadrons-al.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135729) csaba951 válasza Dilikutya (#135725) üzenetére


csaba951
veterán

Enyém Kinguin-es volt, és szintén eltünt az Origin fiókomról. Valószínűleg tömeges visszavonás történt.

(#135730) l.skywalker válasza gyimger (#135727) üzenetére


l.skywalker
félisten

De az lehetett, csak feltehetően nem legális fizetőeszközzel vásárolták a Prime oldalán és így a kulcsot, ami a G2A-re felraktak visszavonták.

Ill. az is lehet, hogy Prime Trial alattiakat vontak vissza.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#135731) s7evcsenko válasza Dilikutya (#135728) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én cdkeys-en vettem és az enyém is eltűnt. :B

Kinguinen vett GOG-os Ghostrunner-em még megvan. ;]

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#135732) l.skywalker válasza s7evcsenko (#135731) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem van egy eredeti, de a bátyámnak vettem egy kulcsot ott én is, most elküldtem neki, be tudja-e még váltani :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#135733) gyimger válasza s7evcsenko (#135731) üzenetére


gyimger
őstag

GOG-os Control és Ghostrunner egyelőre tényleg a helyén, de vajon meddig :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#135734) echterion válasza gyimger (#135733) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem a Kinguin-os van a helyén. Még. :))
Ennek örömére le is szedem, legalább kipróbálni tudjam. :DD

[ Szerkesztve ]

**********

(#135735) DJGABI válasza csaba951 (#135729) üzenetére


DJGABI
addikt

én enebán vettem egy random arctól a Squadronst, nekem megvan még :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#135736) l.skywalker válasza DJGABI (#135735) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én gyanítom, hogy itt valami olyen lehet, hogy valaki egy kártyával vagy több kártyával többször csinált Prime trial fiókokat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#135737) echterion válasza DJGABI (#135735) üzenetére


echterion
nagyúr

Kipróbáltam, nem az én világom sajnos. Ez az imbolygó hajóirányítás nekem nem jött be este, ma még lehet, adok neki egy esélyt, de sok reményt nem fűzök hozzá. Nekem túl kaotikus, összevissza forogtam. :DDD
Nem nagyon vágtam, hogy éltem túl az első küldit, a filmekben ezek a TIE vadászok egy lepkefingástól is elhullottak, itt meg nem tudtak kilőni az ágyúk, sőt, még javította is magát az űrhajó. :))

**********

(#135738) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Korrekt kritika/teszt a GTA: The Trilogy Definitive Edition-ről.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135739) i2k válasza Dilikutya (#135738) üzenetére


i2k
senior tag

Hogy ez a magyar sajt-oh miért ilyen elb*szott oldal designt választott magának a 8-as betűméreteivel, a 90%-ban reklámokkal szétQt oldaltervezéssel!
2 mp után elmegy a kedve az embernek már a ránézéstől is, hát még az olvasástól, már 1920*1080-ban is, hát még ha valaki 4K-ban netezne...!
:Y

//Tudom: Ctrl + görgő fel a nagyításhoz, de fütyike kivan...

KÉP (ua mint lenn): [link]

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#135740) Dilikutya válasza i2k (#135739) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig ennyire túltolt fizetett hirdetésből futhatná rendes dizájnra. :)
Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy 2021-ben kihívás az 1920*1080 és a 16:9. Ki használ még 4:3/5:4 monitort?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135741) FunPro válasza Dilikutya (#135740) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerencsétleneknek még csoda, hogy megvan az oldaluk. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135742) TheNewDawn válasza i2k (#135739) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Kb olyan az oldal is mint maga a kritika, a hangnem meg egyenesen felháborító és kioktató, kb lehülyézi mindazokat, akik nem istenítik a Definive Editiont :D

Meg ez az egész " kedves barátom " meg hasonló megszólitások.... Hát ha leírnám, hogy kit nevezzen az adott illető a kedves barátjának akkor.... az megérne egy kitiltást szóval inkább nem teszem :D Nekem valahogy egy instant classicot juttatott eszembe az az egész, hogy miket mondhatnak manapság a Blizzard főhadiszálláson a csapatnál, akik a Warcraft 3 Reforged Editiont fejlesztették :)

" Finally, a worthy opponent, our battle will be legendary :) "

(#135743) Dilikutya válasza TheNewDawn (#135742) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amúgy videókat nézve abszolút nem gáz a Definitive Edition. Egy korrekt remaster, vannak azért szép megoldásai.
Viszont az ilyen kritikát semmi sem indokolja, mivel többet ránézésre biztosan nem nyújt az elvárható szintnél.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135744) TheNewDawn válasza Dilikutya (#135743) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem de, NAGYON gáz. Millió bug, zenék totális kivétele, konföderciós zászló meg egyebek kivétele, eső kinézete, a karakterek fejei úgy unblokk, 100% ban Fosnájtra hajazó minőség stb. És persze mindezek mellett hogy nem elég hogy olyan amilyen, hanem napokig aki megvette nem tudott játszani vele, de még azok sem, akik mondjuk RDR 2 vagy GTA 5 vagy bármi egyébbel tolták volna, akkor se ha Steames verziójuk volt, mert ugye ahhoz is kell a fostalicska Rockstar klienst, ami sikeresen megkrepált emiatt.
És akkor a csodás 22000 Ft os árcéduláról még szó sem esett, meg hogy a régi verzió innentől kezdve elérhetetlenné vált.

(#135745) FunPro válasza Dilikutya (#135743) üzenetére


FunPro
senior tag

Ennél csúnyáb remaster csak a 2020-as in flames clayman újrafelvétele volt.

Az mondjuk remake meg nem játék, de az tényleg csúnya volt. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135746) Dilikutya válasza TheNewDawn (#135744) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ennyire nem vagyok még képben. A konföderációs zászlót mondjuk épp tudom, meg a zenéket is, bár az már az eredeti verziókban se volt hiánytalan a digitális kiadásokban a régi CD-hez képest. Videókban nekem nem tűnik botrányosnak.
A Rockstar Launcher bedöglése viszont valóban nagyon gáz. Az eredeti verziókat amúgy szerintem egyre kevesebben veszik ma már, bár nem értem, miért kellett leszedni, a Mafia-nál is megfér egymás mellett a két verzió.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135747) FunPro válasza TheNewDawn (#135744) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy én még mindig csak röhögni tudok azokon, akik ilyeneket megvesznek.

A remasterrel nincs semmi probléma, idióták készítették idiótáknak.

Egyedül aki készíttette, az ért az üzlethez.

És itt fontos kihangsúlyozni, hogy készíttette, mert a rockstar csak kiadta a munkát, egy sor kódot nem írtak bele ebbe a fosba.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135748) FunPro válasza Dilikutya (#135746) üzenetére


FunPro
senior tag

Azért kellett levenni, hogy az impulzívbarik vegyék az újat.

Majd idővel visszarakják.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#135749) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hellblade: Senua’s Sacrifice is Now Enhanced on PC - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#135750) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tom mi bajotok van.

(PS5 Fidelity módban 40fps és társai, nyilván sok az RT :DDD )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.