Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#618) F1girl válasza Stirlitz (#617) üzenetére


F1girl
csendes tag

Köszi a gyors választ! Win Xp-m van. Egyszer már újra telepítettük a nyomtatót, mikor most cseréltünk benne patront, ugyanis nem eredetit vettünk bele, hanem utángyártottat. A többit nem is nagyon értem, amit írtál, úgyhogy hétvégén jön az egyik ismerősünk, ő jobban ért a számítógépes nyelvhez, mint én. Ő majd megnézi, amit írtál, hátha az segít, de őszintén szólva nem nagyon hiszem... :F Nem azért mert azt nem hiszem el, amit te írsz, hanem már ezen az egyen kívül mindent kipróbálunk és semmi. A szervízesek aranyosak voltak, azt mondták, vigyem be Pestre a gépet... Jó fejek, nehogy segítsenek így... :((( És ez a hülye gép még most is üresen dobja ki a lapot, ha az jelölöm be, h csak feketével nyomtasson. Ha előre tudom, h ez lesz abból, ha egyszer kevertetem a színeket, akkor inkább hagyom az egészet! :W Egyébként meg fogy a fekete is, nem csak a színesek....És nekem tök lassú is a gép, nem hogy 1 perc alatt nem nyomtat 24 (fekete-fehér) v mennyi oldalt, hanem kb. másfél perc, amíg EGY oldalt kinyomtat! Ez normális?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.