Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) laccy88 válasza olloczky (#1199) üzenetére


laccy88
senior tag

na a problémám hasonló

(#1202) Stirlitz válasza olloczky (#1199) üzenetére


Stirlitz
senior tag

A két új patron utángyártott? A két bennehagyott pedig eredeti epson? Így nem lesz jó. Utángyártott patron nem keverhető eredeti epson patronal. Egyszerre kell utángyártottra cserélni az összeset. Amikor már mind utángyártott, akkor lehet egyesével is cserélni a patronokat. Az eredeti epson patronon lévő chip letiltja az utángyártott patront.

[ Szerkesztve ]

(#1203) laccy88 válasza Stirlitz (#1200) üzenetére


laccy88
senior tag

hát a két sorozat ugyanaz. illetve az előző garnitúra mindegyike 1fomra volt. a mostaniban a kék más.
innen vettem őket.

(#1204) laccy88


laccy88
senior tag

kikapcsolt gép mellett u.a. :O

(#1205) Stirlitz válasza olloczky (#1199) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Bocs, nem vettem észre, hogy mind utángyártott. Nem tudom mi lehet a gond.

(#1206) Krisz79


Krisz79
őstag

Laccy88.

MIlyen minőségüek a tintapatronok?
Illetve ,hogy szoktad intézni a rendelést?
Krisz.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1207) laccy88 válasza Krisz79 (#1206) üzenetére


laccy88
senior tag

hello!
fentebb linkeltem honnan van, eddig nem volt baj, bár korábban másfajta patronokat kaptam azt hiszem.
Mindig csak a nyomtató típusát írtam, és küldték a "hozzá valót".
Azt hiszem előtte másfajtáim voltak(ugyanarról a helyről).
Amelyik működött, nem volt problémám vele.

(#1208) Stirlitz válasza laccy88 (#1203) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Őőő, ezek nem a legjobb áron vannak. Ez még ki kivánkozott belölem.

(#1209) laccy88 válasza Stirlitz (#1208) üzenetére


laccy88
senior tag

hát ha tudsz olcsóbbat/jobbat, szívesen elmondhatnád honnan :DD

(#1210) Krisz79


Krisz79
őstag

Akkor honnét érdemes? Én Vácon vagyok.
Még ujj ebben a szakában!:) :)) :))

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1211) Stirlitz válasza laccy88 (#1209) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Hát például itt (én itt vettem patront amig el nem kezdtem tölteni). Zsír patronok, de érdemes megnézni az It-Media-nal is,bár most nem láttok náluk olcsó patront. Viszont fa... resetert lehet kapni náluk jó áron, és érdemes áttérni a saját kezüleg töltött patronokra.

[ Szerkesztve ]

(#1212) Krisz79


Krisz79
őstag

Hogy csinálod a saját töltést?
illetve mit vegyek,és hol hozzá?
Epson Dx 3850
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1213) laccy88


laccy88
senior tag

akkor nincs megoldás a problémámra?
Lehetséges, hogy ez a típus(sorozat) pont nem kompatibilis az én gépemmel?
De hát milyen dolog ez...egy kereskedés nem engedhetne meg ilyet magának :((

(#1214) Stirlitz válasza Krisz79 (#1212) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Lentebb válaszoltam már erre. It-medianal rendelj egy sorozat patront és resetert, plussz tintát az utántöltéshez. Ha megvan, akkor egyszerű. Elhasználod a patront. Ha üresnek jelzi a patront a nyomtató, kiszeded, hozzá érinted a resetter érintkezőihez a patron érintkezőit. Ezután a patron tetején a matrica alatt van egy kis luk, amin betudsz tölteni fecskendővel kb 4-5ml tintát, és kész is. Visszateszed a nyomtatóba és örülsz, hogy kb 60-70ft-ból megtöltötted.

(#1215) Stirlitz válasza laccy88 (#1213) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Előfordulhat ez is. Nem ismerem ezt a patron márkát, sem a boltot. Az is lehet, hogy hibás ez a szállitmány patron. Ezek is gondolom made in china.

[ Szerkesztve ]

(#1216) laccy88 válasza Stirlitz (#1215) üzenetére


laccy88
senior tag

hát itt már minden előfordulhat.
akkor sok lehetőségem nincs, reklamálok...

(#1217) lamiki válasza laccy88 (#1216) üzenetére


lamiki
senior tag

Akinek gondja van DX4050-DX4450-DX4400 és társainál a patronokkal, olvasson vissza az 1027-1040-es hozzászólásig, lehet, hogy V6-os chippes patront kapott, és úgy néz ki ezeket az újabb chipeket V6.0 nem szeretik ezek a nyomtatók, a V5.1-es chipesekkel gond nélkül mennek.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1218) lamiki válasza lamiki (#1217) üzenetére


lamiki
senior tag

ja és persze a még régebbiekkel is V3.11-V5.0

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1219) laccy88 válasza lamiki (#1218) üzenetére


laccy88
senior tag

na ami érdekes, hogy az előttem heverő 2 garnitúra patron között van 5.0-ás és 5.1-es, egyik se 6.0-ás, mégse működnek :((
hozzászólás? :U

(#1220) Stirlitz válasza laccy88 (#1219) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Amikkel még biztosan müködött a nyomtató, megvannak? Ha igen, milyen márka, chip verzió? Arra gondoltam, vehetnél egy resetert, hosszú távon amugy is az a nyerő, és töltsd meg őket.

[ Szerkesztve ]

(#1221) laccy88 válasza Stirlitz (#1220) üzenetére


laccy88
senior tag

sajnos nincsenek meg :(
amúgy gondolkozok rajta hogy belevágok ebbe az utántöltős dologba, de ahhoz kéne olyan amivel működik

(#1222) lamiki válasza laccy88 (#1219) üzenetére


lamiki
senior tag

Biztos, hogy nincs köztük újabb chip?
Mindegyikre rá van írva a verziószám?
Nem folyt valahogy oda egy kis tinta az érintkezőkhöz?
Feltehetnél 1-1 képet mindkét tipusú patronról és chipjéről is, hátha beugrik valami.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1223) laccy88 válasza lamiki (#1222) üzenetére


laccy88
senior tag

ki nem folyt tinta, átnéztem :D
5.1esnél újabb chip nincs :N

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
kép8
kép9

[ Szerkesztve ]

(#1224) Stirlitz válasza laccy88 (#1223) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Hát ez a linkelés nem jött össze :(

(#1225) laccy88


laccy88
senior tag

linkeltem, jól már
kedves képfeltöltő barátunk hozza a formáját :(((

(#1226) laccy88


laccy88
senior tag

(#1227) lamiki válasza laccy88 (#1223) üzenetére


lamiki
senior tag

A 8 db patron 3 vagy 4 fajtából jön össze, nem semmi.

Elvileg ennek sem szabadna gondot okozni, a tesómék nyomtatójában is 3 fajta van, és mégis nyomtat.

Próbáld meg esetleg az egyesével bepakolgatást mindkét kékkel, ha annál tiltott le.
Számítógépről lekapcsolt állapotban is megmutatja a nyomtató melyiket nem ismeri fel, vagy melyiket látja kifogyottnak. Amelyik színt nem ismeri fel esetleg próbáld megmozgatni azt patront.
Ha így sem jön össze akkor egyenlőre nincs ötletem, meg lehet esetleg reklamálni, nem tudom mi lehet akkor a gond.
Most megyek vacsizni, tele hassal, hátha eszembe jut valami:)

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1228) laccy88


laccy88
senior tag

3 féléből, de 2 darabban rendeltem...

(#1229) Stirlitz válasza laccy88 (#1228) üzenetére


Stirlitz
senior tag

A fekete!!! A fekete patron!!! A kettes képet néztem, balról 3 színesen csak régebbi nyomtató tipusok voltak felsorolva, de a 2 feketén, hiába v5.0 a chip, rajta van az sx sorozat is. Lamiki-nek igaza van, itt is az lesz, hogy az újabb patron, amire a dx4400 ideges :D Vagy ha megforditom a logikát, akkor a kék is! Ha jobbról nézem a sorozatot, akkor meg olyan patronjaid vannak amik jók az újabb nyomtatókba, de nincs kék patronod ami jó az újabbakhoz. ezek mind jó patronok, csak nincs egy teljes sorozatod egyforma chippel. Választhatsz! Csak fekete patront vegyél, de garantáltan régit, mondjuk v3.11et. Vagy kéket, de abból az újabb tipusbol ami az sx sorozathoz is jó, és olyan mint a többi sx-es patronod. Biztos jó lesz, és egy chip resetert, aztán ezt a müködő sorozatot töltögesd.

[ Szerkesztve ]

(#1230) pussymano


pussymano
csendes tag

valaki ajánljon már nekem valami joféle nyomtatót(reális áron) :C

ρυѕѕу мαησ

(#1231) Stirlitz válasza pussymano (#1230) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ajánlom a milyen nyomtatót vegyek topic-ot. De ha rám halgatsz veszel egy Epson sx105 multit, egy sorozat utángyártott patron, egy chip resetert, és utántöltéshez tintát. És boldogan nyomtatsz olcsón. Ez így együtt megáll 20000ft-ból.

[ Szerkesztve ]

(#1232) laccy88 válasza Stirlitz (#1229) üzenetére


laccy88
senior tag

húúú azt hiszem igazad lesz. a bal 3 színes régebbről van, vszínű, volt ilyen feketém is, de mikor az kifogyott, az új feketét küldték, ott kezdődtek a gondok. Viszont a régebbi(bal3) patronok a v5.1-esek, az újak(a feketék is) v5.0-ásak.
Azt hiszem értem mit mondasz :DD
viszont hol találok ezekhez a típusokhoz resetert? valamint tintát.

(#1233) Stirlitz válasza laccy88 (#1232) üzenetére


Stirlitz
senior tag

It Media-nal! A reseter tipusa yxd968. Tintát is tudsz rendelni tölük, de máshol is tudsz venni. Szinte mindenhol van tinta. Nekem dx3850 van, ez kicsit régebbi nyomi, nem tudom mi a nyomtatófej különbsége az újabbakhoz képest, ha van. Azért írom, mert a lexmark nyomim tescos utántöltö tintával töltöttem a végén, és maradt belöle. És most az epsonba is azt használom, egyelőre semmi gondom vele. Fotókat nyomtattok leginkább, a színhelyeségen kellett kicsit állítanom, és remek fotókat nyom a gép.

(#1234) lamiki válasza Stirlitz (#1229) üzenetére


lamiki
senior tag

Háát nem tudom, legyen igazad, de mint fentebb írtam a tesómék nyomtatójában ha jól emlékszem van V3.11, V5.0 vagy 5.1 és olyan chip is amin nincs verzió szám, mégis rendesen felismeri a patronokat.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1235) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Ez lenne a reseter, ami kell neked.

(#1236) laccy88 válasza lamiki (#1234) üzenetére


laccy88
senior tag

hát sztem sok variáció van. Havernak ugyanilyen feketét rendeltem, a többi gyári mellé berakta, semmi baj.
De ezt a 4et berakva(amit most rendeltem[V5.0]) nála is ugyanaz a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#1237) Stirlitz válasza lamiki (#1234) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Egyetlen egy patron áráért kiderül az igazság. Egyszerűen nem tudok más magyarázatot. Ráadásul a tézisem indokolja a tapasztalatait. Elöször azt írta ide, hogy ha berakja a feketéket, tilt a nyomtató. Másodszor azt írta, hogy ha berakja a kékeket, akkor tilt a nyomtató. (ez azután volt, hogy mindketten javasoltuk neki, hogy egyesével rakja be őket, és kikapcsolt pc melett) De, anyira biztos vagyok benne, hogy, ha most megutáltad a nyomit, megvenném. (egyszerűen ezek a patronok, így ebben a felállásban nem férnek őssze)

[ Szerkesztve ]

(#1238) laccy88 válasza Stirlitz (#1237) üzenetére


laccy88
senior tag

most írtam a ker.-nek nem lenne-e olyan kedves h küldene egy a többivel megegyező kéket....akkor kiderülne.
Amúgy köszi, nem is sok a reseter.
És ha veszek hozzá mondjuk univerzális "minden tintasugaras nyomtatóhoz jó" tintát(pl 250miliset) akkor az nekem jó lesz? :DD

(#1239) Stirlitz válasza laccy88 (#1238) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Sztem minden utántöltös tinta ilyen minden nyomtatóba jó kategoria :D Abban van inkább különbség, hogy pigmentes vagy pigment mentes tintát veszel. Pigmentes tintának "erősebb" színe van. Viszont sztem könyebben is száradhat be. De ha rendszeresen nyomtatsz, akkor ilyen baj nem fenyeget.

Ja! Mégvalami! Ha a haverodnak van űres patronja, kérd el tőle. Csak tedd be probakép, evidens hogy nem fog engedni nyomtatni, mert űresnek látja. De ha nem is tiltja le, a többi új patronodal, csak azt jelzi, hogy űres, akkor nyertél. Akkor nem is kell új patron. Csak megtöltöd és reset-eled, azt csáó! Vagy átteszed a chipet rola az új telire, amin a chip miatt tilt. Érted mirre gondolok? (kicsit hülyén írtam le) Egy reseter amugy is kelleni fog :)

[ Szerkesztve ]

(#1240) laccy88 válasza Stirlitz (#1239) üzenetére


laccy88
senior tag

igen értem mire gondolsz. jó ötlet :DDD

(#1241) lamiki válasza Stirlitz (#1233) üzenetére


lamiki
senior tag

Amúgy figyelted, hogy vasalható fóliájuk is van? Tudsz pólóra képet nyomtatni. :DD
Úgy látom pörög rendesen a topic, zajlik az élet mostanában rendesen a fórumon.
Hopp, lekéstem az éjfélt:)

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1242) Stirlitz válasza lamiki (#1241) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nem! Baszus de figyelmetlen vagyok. Már egy hónapja keresek ilyesmit, a kedvesem lepném meg egy egyedi polóval. Kösz az info-t! (Pörög rendesen, tényleg, és mindig ua a vége. Kell egy resetter :D )

(#1243) maxxum120 válasza Stirlitz (#1211) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Ez az ár még a tiednél is kedvezőbb !
Aki nem akar tölteni szerintem a legolcsóbban innen ússza meg .

[link]

(#1244) Krisz79


Krisz79
őstag

Szia.
Irtad tegnap,hogy Neked is Dx 3850-ed van.
Szeretném megkérdezni mitöl van az,hogy mikor bekapcsolom a nyomtatót, a jobb oldalról elindul a tinta a sinen balra. Majd visszaáll és elkezd villogni az összes led a nyomtatómon.
Aztán se kép-se hang.
Amikor néha meg nem,volt már olyan is egyszer-kétszer,akkor meg üres papirt nyomtat.
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1245) mr_ricsi válasza Krisz79 (#1244) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A nyomtatód manualja mit ír arra az esetre, amikor az összes LED villog?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1246) Krisz79 válasza mr_ricsi (#1245) üzenetére


Krisz79
őstag

A nyomtató készen áll,mikor néha nem villog. akkor kinyomtatja a papirt üressen.
*Amugy nem csinál semmit,nem reagál a gombokra.
Ezért szeretnék tanácsot kérni.

Azt tudom azóta van ez mióta a 2dik patron használom az Auchanos tintából. Nesze Neked utángyártott 1000ért.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1247) Stirlitz válasza maxxum120 (#1243) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Egyszer és mindenkora szeretném tisztázni. A tintacentrum nem azonos velem, nem állok semilyen kapcsolatban velük, azon kivül, hogy náluk vettem az orink patronjaim, és az ismerőseim is. És nagyon elégedett vagyok a patronokal. Mások is. Amikor a véleményem kérdezik, azt fogom mondani, amit valóban tapasztaltam. Ezért ajánlom. Az általad ajánlot helyett nem ismerem, biztos jó az is. De akkor az ajánlja, aki innét vesz patront. Ha meg arról van szó, hogy olcsóbb, más is tudja kezelni a google-t. Vegye magának a fáradtságot, hogy utánajár.

(#1248) Stirlitz válasza Krisz79 (#1244) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Egy vagy több patronod rossz, illetve űres. Auchanban milyen patront adnak? 1000ft darabja, vagy a 4db együtt?

[ Szerkesztve ]

(#1249) Krisz79 válasza Stirlitz (#1248) üzenetére


Krisz79
őstag

1000 Ft/db.

Hova menjek ,olcsóért?
Valószinű,hogy hibássak a patronok azért villog???

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1250) mr_ricsi válasza Krisz79 (#1246) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Nem a kérdésemre válaszoltál.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.