Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Zé.. válasza regvoltrossz (#450) üzenetére


Zé..
csendes tag

Köszi szépen! Utána nézek. Hallottam már erről amúgy. Tényleg elég szemétség, de remélem, akkor tudom orvosolni.

Üdv!

(#452) Zé.. válasza Zé.. (#451) üzenetére


Zé..
csendes tag

Letöltöttem, felraktam, visszaolvastam... találtam olyat, hogy: tálcán lévő ikonon jobb egérgomb "Reset Counters" illetve "Reset Protection Counter" mind a kettőt megcsinálta, de nem változott semmi, :F

Egyébb tipp?

Jó8!

(#453) kisspe2


kisspe2
csendes tag

Légyszíves segítsen valaki!
Vadonatúj epson DX4450-es nyomtatóm van: beüzemeltem, feltelepítettem ám azt jelzi: nincs benne tinta. Ráadásul gyorsan villog, hogy abszolut nincs benne. Pedig vadonatúj és a gyári tintákat is most bontottam és az összes szín tele van. Mégis azt jelzi: njincs benbne tinta. Légyszíves segítsen valaki. Estére be kéne üzemelnem. A fiamnak lenne karácsonyra... nehogy ott derüljön ki, hogy rossz...

(#454) mano660


mano660
tag

Sziasztok!
Epson Stylus DX5050 nyomtatóm van, 2007 augusztusa óta, mely ez ideáig remekül működik. Egyetlen gondom az eredeti tintapatronok ára. A készülékemben még nem volt után gyártott patron. Tartottam tőle hogy valóban tönkre teszi a nyomtatófejet. A garancia lejárt, és most elérkezettnek látom az időt, hogy olcsóbban tudjam üzemeltetni nyomtatómat.
Sokat próbált fórumtársakat kérdeznék a tapasztalataikról, mi a véleményetek a G&G patronokról?
Válaszotokat előre is köszönöm, és Boldog Új Évet minden kedves fórumozónak! :)

(#455) Zé..


Zé..
csendes tag

Sziasztok!

Annyiban változott a helyzet, hogy ma reggelre megszünt a LEDek villogása. :DDD

A múltkor feltettem egy Status Monitort, ami nem igazán látta a nyomtatóm, de most az is látja. Korábban az SSC is azt írta, hogy ismeretlen a nyomtató állapota, de ettől függetlenül a nullázásokat megcsinálta, amiktől ugye nem változott semmi. Szóval most úgy tűnik, hogy minden "OK", de nyomtatni nem nyomtat most se. Ötlet? :)

Szép napot!

(#456) tgy


tgy
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Epson Stylus 1000 ESP 2 nyomtatóm. Nagyon csúnyán nyomtatott. Szét szedtem a fejet, letisztítottam. Ügyeltem a kábelek pontos visszahelyezésére is, de sajnos összerakás után folyamatosan azt jelzi, hogy nincs benne tinta. Mi lehet a probléma?

(#457) regvoltrossz válasza Zé.. (#455) üzenetére


regvoltrossz
tag

Nézd meg, hogy a rendszerben mi van alapértelmezett nyomtatónak kijelölve!

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#458) Lac99


Lac99
tag

Üdv!

Van egy (bizonyára) láma kérdésem, de eddig sehol nem találtam rá választ. Epson Stylus CX3200-as multifunkciós készülékem van, 5 éves múlt. Lehet-e vele valahogy DVD-re nyomtatni? Más nyomtatóknál látom, hogy azt magyarázzák, alulról be kell csúsztatni a tálcára, stb., de én itt nagyon nem látok erre helyet. :) Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!

(#459) phaetonr8


phaetonr8
csendes tag

Helo mindenkinek!
van egy epson dx 8400 asom.
Nem tudok vele szkennelni,hogy kell?
segitsetek minnél gyorsabban,
meik gombokkal kell nincs használati utmutatóm.

(#460) Johnny70


Johnny70
tag

Üdv Mindenkinek!
Ma (egy darabig boldog) tulajdonosa lettem egy egy DX7450-nek. Azért csak egy darabig, mert bekapcs és install után csak a nyomtató része megy, a scanner nem megy, hibaüzenetet ad (minden LED villog). Bekapcsoláskor a scanner elmozdul egy kicsit, majd megáll, a fogaskerék az ékszíjon elforog. Az ékszíj egyik fele feszül, olyan, mintha lenne rajta transport lock, de ennek semmi nyoma. Van valakinek ötlete, hogy mitől nem megy a fej?
(hétfőn visszaviszem, ha nincs ötlet, csak sajnos ez volt az utolsó :( )

(#461) natloz


natloz
csendes tag

Szasztok!

Nekem DX4850-em van kb 1 éve.
Megszűnt működni. Bármit próbálok nyomtatni üres papír jön ki. Minden átmenet nélkül
csinálta ezt hirtelen, tehét nem nyomtatott halványan nem csíkozott meg ilyesmi nem írt semmit,hogy ki kéne cserélni. Gyári patron csak akkor volt benne amikor megvettem.
Lehet,hogy veszek bele gyárit és karbantartom megjavul, vagy kár bele a patron?

(#462) koma77


koma77
csendes tag

[B][/B]Hello mindenkinek!

Epson stylus C40UX típusú nyomtatómat nem ismeri fel a gép. Telepítésekor, miután felmásolta a szükséges fájlokat, azt az üzenetet írja, hogy nem tatlálja a nyomtatót. MInd a 4 USB portba csatlakoztattam, de így sem oldódott meg a probléma.Sőt másik kábellel is próbálkoztam. Előtte is ugyanazon a gépen használtam, de egyik nap amikor próbáltam nyomtatni vele, már nem találta a gép a nyomtatót.
Szépen bekapcsol, beáll a fej, és kész.
Valaki segítsen pls.msn címem: komlosiattila@freemail.hu[/B]

(#463) dianna830823


dianna830823
csendes tag

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Van egy Epson c42 sx nyomtatóm. Nincs meg a teleptő cd-je, így a net-ről töltöttem le hozzá drivert, de nem működik. Próbáltam már az eszközkezelőben is új nyomtatóként hozzáadni, fel is telepítette, viszont a dokumentumot csak el küldi nyomtatásra, de nem nyomtat. Vagy azt írja ki, h "communication error". Tudna valaki segít :) eni? Hogy tudnám feltelepíteni cd nélkül? Köszönöm:)

(#464) koma77 válasza dianna830823 (#463) üzenetére


koma77
csendes tag

Amikor csatlakoztatod a nyomtatót, reagál rá a gép? Felismeri hogy csatlakoztatva lett hozzá egy nyomtató?

(#465) dianna830823


dianna830823
csendes tag

Igen. Amikor bekapcsolom a gépet a nyomtató is bekapcsol. A driveren kívül még kellene valamit telepítenem?

[ Szerkesztve ]

(#466) koma77 válasza dianna830823 (#465) üzenetére


koma77
csendes tag

Próbálj másik drivert tölteni, hátha bejön. Biztos jót töltöttél? Az EPSON oldaláról van?

(#467) dianna830823


dianna830823
csendes tag

Igen, onnan van. Próbáltam már többet is, de semmi. Szerintem az a baj, hogy a gép nem látja a nyomtatót, mert amikor rámentem a tulajdonságokra, nem írta ki a nevét, meg a tintát sem látja, hogy mennyi van benne, stb.

(#468) koma77 válasza dianna830823 (#467) üzenetére


koma77
csendes tag

NNa ba...a meg!!! Nekem is eza problémám. ha találnálv alailyen megoldást írj már lécci. Esetleg dugd át egy másik gépre, hogy az látja-e. Én is azzal akarok próbálkozni.

Én egy szervízből ezt a tanácsot kaptam:
Egy un. öntesztet futtasson le a nyomtatón.
Ehhez kapcsolja ki a készüléket, majd nyomja le és tartsa lenyomva a paper out (jobb oldali)
gombot és így kapcsolja be a készüléket.
Majd kb. 3 mp múlva engedje el a jobb oldali gombot. Ekkor a készülék egy tesztlapot
fog nyomtatni. Ebből csak azt fogjuk megtudni, hogy a készülék nyomtat.
Amennyiben ezek után sem hajlandó PC-ről nyomtatni, akkor a hiba az elektronika panelon,
a kommunikációs áramkörben lehet.

Próbáld m,eg!

Szia!

(#469) dianna830823


dianna830823
csendes tag

Szia. Igazad volt. Letöltöttem egy másik drivert, így már működik.

(#470) peppinó válasza koma77 (#468) üzenetére


peppinó
csendes tag

nekem is ilyen probléma jelentkezett. spyware terminátorom védi a gépemet, és ha az állandó védelem be van kapcsolva akkor az istenért se nyomtat.

(#471) Zájec válasza dianna830823 (#469) üzenetére


Zájec
veterán

melyik driver-el lett jó végülis ?

(#472) dianna830823


dianna830823
csendes tag

Ez lett jó: Epson Stylus C42 Series Printer Driver v5.4bA. Erről az oldalról töltöttem: www.driversdown.com. Jó kis oldal. Nézzétek meg. :)

(#473) koma77 válasza peppinó (#470) üzenetére


koma77
csendes tag

Spyware terminátor az nekem is van. Ezt most megnézem. Kapcsoljam ki az állandó védelmet?

(#474) koma77 válasza peppinó (#470) üzenetére


koma77
csendes tag

Spyware terminátor az nekem is van. Ezt most megnézem. Kapcsoljam ki az állandó védelmet?

(#475) koma77 válasza peppinó (#470) üzenetére


koma77
csendes tag

Nem lett jó . Faxom:(

(#476) auora


auora
csendes tag

sziasztok

van egy epson dx7450 tipusú nyomtatom. Eddig se volt boldog a kapcsolatom a nyomtatóval, de a garancia miatt megoldhatóak voltak a hibák.

Utángyártott patront használok, és semmi gond nem is volt ezzel, egészen eddig. Ugyanis most kb. az összes lehetséges villogó kis izé világít. A kézikönyv szerint: "Megtelt a nyomtató használtfesték-párna"

Ilyenkor mi van? Iszonyú hangot ad ki, megoldásként a visszacserélést ajánlja, ami már a garancia idő letelte miatt sem lehetséges.

Lehet, hogy az utángyártott miatt van?
Mondjuk még mindig olcsóbban jöttem ki ezzel mint az eredetivel, mert a 4eredeti patron kb. annyiba kerül mintha vennék egy vadi új, hiba mentes nyomtatót.

köszi a segítséget

(#477) cseffo


cseffo
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám:(
májusba lesz egy éve hogy vettem egy epson stylius DX4450-es nyomtatót (multifunkciós)
eleinte semmi baj nem volt vele,sokat nyomtattam sima papirra és pausz papirra ios, de mostanában uzgy nyomtatja a képeket hogy kihagy egy sort és ugy folytatja és csikos lesz vagy "szőrösen" nyomtat tehát a szélei ngyon csunyák.
Mikor sima szöveget nyomtatok semmi baj nincs, 10alkalombol 1szer sikerül normális képet nyomtatni.A tisztitó fejeket próbáltuk már tisztitani de nem mutatott javulást.

Amásik amit szerettem volna kérdezni hogy kifogyott most a szines patronom is a sok probálkozástol de nem enged nyomtatni ha nincs benne szines.Ez normális?
Nem lehet használni a nyomtatót szines patron nélkül?

Mennyire befolyásolkj a nyomtatót ha nem gyári patron van benne?
Kérlek segítsetek!
Előre is köszi! :(( :(( :((

(#478) Lac99


Lac99
tag

Üdv!

Epson Stylus CX3200 multifunkciós nyomtatóról lenne szó. Nyomtatás közben se szó, se beszéd, elment a fekete. Head cleaning-nozzle check legalább 10-szer, alig volt használva a patron, 50%-ot mutat és be sincs száradva, mert ki is vettem, normálisan jön belőle. A fejjel lehet baj? Én abszolút nem értek ehhez, ha azzal van a baj, egyáltalán hol van és hogy lehet kitisztítani? Vagy mit lehet tenni? Nyomtattam egy lapot, a feketén kívül minden szín rendben van. Bármi ötletnek örülnék.

(#479) afterburner_


afterburner_
őstag

Sziasztok:-) nem gondoltam volna hogy epson topicban kötök ki, de ismerősöm vett egy nyomtatot amibe T071x patronok mennek, és töltésre találtam is egy oldalt..ami nem igazán vállt be.ezt. folyik orran szajan a patron valszeg a belső folia meg a muanyag szerkezet közt szivárog.

resetert is vettem hozzá, elvileg nullázza?! ha zölden vilagit a lampa?

és hogy lehetne ezt valahogy ujratölteni?lattam a patron aljan egy kis lyukat bemelyedest, amin keresztül kellene?

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#480) Gabtech2000


Gabtech2000
csendes tag

Sziasztok! Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy Epson Stilus DX7450-es multifunkciós készülékemet hagyjam bekapcsolva, vagy minden egyes éjszaka kapcsoljam ki?
Régi nyomtatómnál (Canon i350) olvastam, hogy minden egyes bekapcsolásnál ellenőrzi a tintapatronokat. Végülis a halál beálta úgy történt, hogy nyomtatás kezdésénél kiírta, hogy a tintaszemétgyűjtő megtelt, forduljon a márkaszervízhez. Azaz dobja ki a szemétbe a nyomtatót.
Pár fórumon is olvastam, hogy ilyen elkerülhető lehet, ha nem kapcsolom ki a készüléket, és nem csináltatok vele gyakran fuvóka tisztítást.
Ezzel az Epsonnal meg az a kisebb gond, hogy villog a másolás gomb, hogy "alvó" üzemmódban van. Éjszaka elalvás előtt egy kicsit zavaró, de meg lehet(ne) szokni.

[ Szerkesztve ]

(#481) dianna830823


dianna830823
csendes tag

Nekem is Epson nyomtatóm van. Szines nélkül az enyém sem nyomtat, hiába van tele a fekete.

(#482) zoli970


zoli970
csendes tag

Sziasztok. Epson SX 405-ös nyomtató utángyártott tintapatronát házilag lehet resetelni?

(#483) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok! Egy Epson CX3200-as géppel van gondom, mégpedig az hogy állandóan világít a hibaüzenet led és kiírja hogy Scanner hiba és nézzem meg a dokumentációt vagy keressem a szervízt vagy valami hasonlót jelent. A dokumentációt hiába nézem, nem találok semmi érdemlegeset, igaz nem sokat értek belőle mert nem magyar! Ílyenkor még a menübe sem lehet belépni, egyedül csak nyomtatni tudnak vele(húgomék kapták valakitől) Bevallom ezen a területen sík hülye vagyok! segíthetne valaki ha tud hogy hol kezdjem el a hibát keresni, és valami megoldás is jó lenne! Megköszönném a segítséget :R
lac99: Nincs véletlenül magyar dokumentációd, vagy hogy honnét lehetne letölteni ha egyáltalán létezik! :R

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#484) Lac99 válasza kriszbon (#483) üzenetére


Lac99
tag

Nekem is csak angol van komplett, magyar egy kihajtható A3-as lap, amin a fénymásolást-üzembe helyezést ecsetelik, semmi több. :(

Közben asszem megtaláltam a fejet, de nem tudom kicsavarozni... Ha sikerült, akkor mivel tisztítsam? Alkohol vagy nedves papírzsepi? Mert már mindkét verziót láttam...

(#485) kriszbon válasza Lac99 (#484) üzenetére


kriszbon
őstag

Köszönöm a választ :R Esetlegleg valakinek még van valami ötlete :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#486) zoli970


zoli970
csendes tag

Sziasztok.
Tudja valaki, hogy lehet e kapi ujj epson patronokhoz resettert? (T0711-0714)
A neten keresgettem,és volt ahol azt írták, hogy a 7 lábast egy adapterrel lehet használni a 9 érintkezős patronhoz is. Valakinek tapasztalat?

(#487) travel


travel
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Van nekem egy EPSON DX7450-es nyomtatóm. Most fogyott ki az első gyári patronom, és hát bevállaltam, rendeltem hozzá egy gyári garnitúrát. A fekete fogyott ki elsőnek, ma akartam cseréni. Beraktam az előírásoknak megfelelően az eredeti patront, és csodák-csodájára, azt írja ki, hogy a patron nem kompatibilis a nyomtatóval. Pedig full ugyanaz, mint az eredeti, amit kivettem. Próbáltam a műveletet ismételni jópárszor, mindhiába... Küldjem vissza a patront, vagy van valami tipp?

(#488) beni14


beni14
csendes tag

EPSON STYLUS D78
Helo! Még régebben vettem egy ilyen típusú nyomtatót. Akkor még adtak hozzá minden színű patront, jól el is voltam vele, de nagyon hamar kifogytak...

Nah most én szeretnék csak szövegeket illetve fekete színű képeket nyomtatni. Ezért vettem csak egy eredeti fekete patront, de így már nem enged nyomtatni :S.

Hiányolja a három színt, rákattintok az Állj gombra, a lapot beolvassa, kidobja, és elméletileg utána nyomtat csak ugy magába :S. Már csomó időt győzködtem vele, lehet feleslegesen. Szóval a kérdésem, lehet használni csak fekete patronnal a nyomtatót?

[ Szerkesztve ]

(#489) e.70


e.70
csendes tag

SZIASZTOK!
Most cseréltem tintákat az EPSON nyomtatóba és nem nyomtat.Segítsetek ha tudtok!
KÖSZÖNÖM:

(#490) beni14


beni14
csendes tag

Segítsetek már :W

(#491) mano660 válasza beni14 (#490) üzenetére


mano660
tag

Szia beni14!
Nekem Epson DX 5050 nyomtatóm van.Bármelyik patron kiürül, onnantól a nyomtató nem hajlandó nyomtatni. Kicserélem az üres patront és minden működik tovább.Úgy vélem ez az Epsonnál bevett szokás.
Sok sikert! :)

(#492) roland.kata


roland.kata
csendes tag

SEGÍTSÉG!
Van egy Epson DX3800-asom. Nem tudok vele scanner-ni. Már letöltöttem egy programot hozzá _ Epson Scan - , de azt írja ki, hogy a program nem indítható el.
Na most ilyenkor mi van???????????
Nyomtatni, fénymásoni tudok :)

(#493) auora válasza travel (#487) üzenetére


auora
csendes tag

szia

nekem is volt hasonló problémám,miután a garancia jó volt ezért elvittem és kiderült, hogy az "olvasófej" letört mikor beraktam a patront. Nem a patron chipje, hanem a nyomtató érzékelője ment tönkre.

(#494) roland.kata válasza auora (#493) üzenetére


roland.kata
csendes tag

Szia!
Sajnos az egyém már nem garanciális. Lehet, hogy ugyanaz a probélma,de akkor hogyan tud nyomtatni? Vagy ez egymástól független?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, én ezt nem értem.
Valakinek más ötlet?
Továbbra is SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!

(#495) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Sziasztok! Epson Sx400 vagy DX7450 multifunkcióst vegyek-e? Ugyanazt a patront használják az epson oldala szerint, t07xx tipusut. Esetleg van valakinek tapasztalata az emlitett készülékekel, pro és kontra vélemények is jöhetnének.

(#496) v.viki


v.viki
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy olvassa ezt még valaki. Epson DX7400 nyomtatóm van, most cseréltem benne patront utángyártottat, és azóta nem nyomtat csak scannel. Úgy csinál mintha nyomtatna mert húzogatja a fejet, de üres papír lesz csak.
Már frissítettem a drivert de az sem segített. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!!!

(#497) roland.kata


roland.kata
csendes tag

SEGÍTSÉG!
Van egy Epson DX3800-asom. Nem tudok vele scanner-ni. Már letöltöttem egy programot hozzá _ Epson Scan - , de azt írja ki, hogy a program nem indítható el.
Na most ilyenkor mi van???????????
Nyomtatni, fénymásoni tudok :)

(#498) roland.kata


roland.kata
csendes tag

:W :W :W :W :W :W :Y :Y :Y :Y :Y
SEGÍTSÉG!
Van egy Epson DX3800-asom. Nem tudok vele scanner-ni. Már letöltöttem egy programot hozzá _ Epson Scan - , de azt írja ki, hogy a program nem indítható el.
Na most ilyenkor mi van???????????
Nyomtatni, fénymásoni tudok :F

(#499) roland.kata


roland.kata
csendes tag

:)) :W :C :Y :Y :Y :Y :Y :W :W :W :O :O :O :O :O :O :O :O
SEGÍTSÉG!
Van egy Epson DX3800-asom. Nem tudok vele scanner-ni. Már letöltöttem egy programot hozzá _ Epson Scan - , de azt írja ki, hogy a program nem indítható el.
Na most ilyenkor mi van???????????
Nyomtatni, fénymásoni tudok :F

(#500) Dluinet válasza roland.kata (#499) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nyomtatni tudsz vele?
Milyen oprendszerd van?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.