Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) oreganyad


oreganyad
csendes tag

Üdv!
Epson m1200-as nyomtatom van. Szeretném, ha csak az én engedélyemmel lehetne vele nyomtatni, azaz le kellene valahogy jelszóval védeni. Lehetséges ez?

(#4002) Misi001


Misi001
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, egy SX 235w tipusú nyomtatóval kapcsolatban. Kifogyott az eredeti patronokból a festék, vettem bele 460 Ftért/db patronokat kicseréltem az eredetieket ezekre és a nyomtató továbbra is üres tintaszintet jelez. :W Mi lehet a probléma? Válaszotokat előre is köszönöm.

(#4003) Thrawnad válasza Misi001 (#4002) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Egyszerre az összest kicserélted?

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4004) Misi001


Misi001
csendes tag

igen!

(#4005) Nagya21 válasza Misi001 (#4004) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Lehet a nyomtatódnak már nemfelenek meg a csipek amik a patronon vannak.
Vidd vissza az eladónak, patronokat, és hozz tőle másmilyet.
Üdv Nagya
UI: telepítéskor ezért nemszabad a frissítés opciót bekapcsolni.

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#4006) Misi001


Misi001
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Most akkor vegyek hozzá másik patronokat ? Vagy esetleg egy "resetelő" jelenthet megoldást? Minden megoldás érdekel mert fontos lenne... :B

(#4007) Petya-wh


Petya-wh
tag

Üdv!
Sx115 scannere bekapcsolás után zörög, kattog, mintha nem találná a végállást.
Sx200 -nél jártam már hasonló módon fél éve...
van valakinek tippje, hogy mi lehet a baj vele?

ASUS P5B; C2D E8500; CoolerMaster TX2; Geil UltraDual 2x1Gb Kit ; ASUS nVidia GeF6600 ; 36Gb/10.000 WD Raptor + SAM HD403LJ/400Gb SATA2

(#4008) Thrawnad válasza Misi001 (#4006) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Vegyél tölthető petront

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4009) Misi001 válasza Thrawnad (#4008) üzenetére


Misi001
csendes tag

Köszi a segítséget.
Még annyit kérdeznék hogy Epson stylus sx235w-hez pontosan mit rendeljek és honnan?

(#4010) Thrawnad válasza Misi001 (#4009) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Tölthető patront itt is találsz a hirdetések közt.
Pl: itt
Festéket meg szinte minden boltban tudsz venni ahol normálisan foglalkoznak töltéssel.
Én pl Debrecenben a Petőfi téren veszem 500 Ft/100ml áron szinenként.
Az este is beindult a jegyzet nyomtatás páromnak, így a szokásos heti 3-500 oldalon felül tegnap lenyomtam 450 oldalt.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4011) Misi001 válasza Thrawnad (#4010) üzenetére


Misi001
csendes tag

Köszi. Érdekelne a patron és a tinta is ha azt is tudnál szerezni..De ha elküldenéd a telefonszámodat akkor megbeszélhetnénk. Üdv.

(#4012) Thrawnad válasza Misi001 (#4011) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Privát ment

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4013) chaser83 válasza Thrawnad (#3988) üzenetére


chaser83
csendes tag

Kipróbáltam a módszert amit ajánlottál. Én úgy csináltam, hogy a fecskendő mellé vettem tűt is, és beleszúrtam a kék patron alsó kifolyójába (még volt festék benne), az csíkozott kicsit; majd bele nyomtam 2-3 ml-t az ablakmosóból (plusz még tettem bele tiszta alkoholt is).

Gyönyörűen kitakarította a fejet: mind a nozzle check, mind a képnyomtatás tökéletes lett utána.

Köszi a tippet.

(#4014) jeni


jeni
félisten

Hello
Vennék Epson SX-415 nyomtatóba való fejet.
Akár törött gépet,elektronikai vagy mechanikai hibás gépet ami 1:1-ben azonos a fej az említettel.

(#4015) Thrawnad válasza chaser83 (#4013) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Gratulálok!
Ezzel a tetteddel előrréb léptél!
Már nem gagyi felhasználó vagy, hanem Ügyes felhasználó!

Viccet félretéve. Örülök hogy sikerült :D
Sok sikert a további nyomtatáshoz!

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4016) robagp válasza Thrawnad (#3996) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Még mindig a nyomtatómmal küzdök :-(
Új patront dobtam bele, de így meg kommunikációs hiba miatt nem akar nyomtatni, a scanner viszont működik :-(
Olvastam azt az élettartam korlátozást, nem lehet, hogy az birizel nekem be?
Hogyan tudom azt kiütni, vagy resetelni?
/használtan lett az enyém így nem tudom mennyi volt benne azelőtt/

Régi hozzászólásom:
" Epson stylus sx130 -as nyomtatóm van.
A kék patronra azt jelzi hogy üres, pedig majdnem tele van.
Néztem reset-elő szoftokat, de sehol se találtam... azaz találtam egyet, de azon az áron új patronokat veszek /waste ink counter/ !
Tudtok valami megoldást, vagy kuka, és új patron? "

Válaszokat előre is köszönön szépen! :-)

(#4017) chaser83 válasza robagp (#4016) üzenetére


chaser83
csendes tag

Mit ír ki hibaként egész pontosan?

(#4018) sekirion


sekirion
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni a következő problémával kapcsolatban:
Adott egy Epson EPL-5900-as nyomtató, ami LPT porton keresztül kapcsolódik egy Windows XP (32 bit)-es géphez. Erről a gépről a nyomtató meg van osztva a hálózaton. Eddig tökéletesen működött a régi gépemmel, amin 32 bites Windows 7 volt. Most azonban az új gépemre, amin már 64 bites Win7 van egyszerűen nem tudom feltelepíteni, mivel nem talál hozzá drivert. Az Epson honlapján nincsen driver, mivel a Win7-ben alapból benne van, de nekem ez valamiért nem akar feltelepülni, amikor hozzá akarom adni a hálózati nyomtatót.
(A hálózat biztosan működik mert a filemegosztás működik, valamint a nyomtató megosztási beállításaihoz sem lett hozzányúlva.)

Van valami ötletetek?

Előre is köszi!

(#4019) Thrawnad válasza sekirion (#4018) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Mivel hálózati nyomtató a megosztó gépről próbál drivert átvenni. Ez a 32/64 bit miatt lehet nem megy. Próbáld meg a távoli gépen helyiként telepíteni, majd a portot változtasd meg hogy a távoli nyomtatóra mutasson.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4020) sekirion válasza Thrawnad (#4019) üzenetére


sekirion
csendes tag

Hali!

Köszönöm segítségedet, sikerült megoldani! :)

(#4021) Thrawnad válasza sekirion (#4020) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Igazán nincs mit.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4022) Koxi82


Koxi82
csendes tag

Sziasztok!

Segítség kellene, van egy PX820FWD nyomtatóm, ami az utóbbi időben elkezdett csíkozni. Fejtisztítás egyéb szoftweresen elérhető dolgok nem működtek. Próbáltam mechanikusan elérni a fejet de nem lehet előcsalogatni, mert a tokból max úgy tudom "kihúzni" ha indítok egy nyomtatást és áramtalanítom. Ekkor is csak max felülről látom, hogy ott fekszenek a fúvókák a papíron.

Egyébként a fekete és a sárga színeknél jelez eltömődést a noozle check. Illetve az az érdekes még h pl amikor fekete fehér fotót nyomtatok, akkor a fotó papaír hosszanti széleinél egy egy sort kihagy és más színnel nyomtatja, kék-sárgás. Nem értem mert a közép része a képeknek rendben csak a fotó elején majd végén van ez, holott elvileg csak a fekete patront használhatná.

A garancia pár hónapja járt le...
Légyszi segítsen akinek van valami ötlete.

Köszi Ádám!

(#4023) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv!
Kellene egy kis segítség. Nem tudok scannelni egy Stylus Office 305-ös multifunkciós készülékkel, mivel egyszerűen sehol nem találom a scannelő szoftvert hozzá.
Illetve valahol találtam, le is töltöttem, de állandóan olyan hibát ír ki, hogy nincs kommunikáció a nyomtató és gép között, holott van. :W
Szóval ha tud valaki segíteni, hogy mi lehet a gond, az nagyon jó lenne!

[ Szerkesztve ]

PS4

(#4024) Thrawnad válasza Koxi82 (#4022) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Áldozz be egy garnitúra patront és vegyél ki egy kis festéket belőőle és tölts a helyébe egy kis ablakmosót. Ezután csinálj több fejtisztítást.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4025) mrhitoshi válasza mrhitoshi (#4023) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Megoldódott. Windows tűzfal FAIL. :W

PS4

(#4026) csabikusz66


csabikusz66
csendes tag

Sziasztok van egy Epson sx130-as nyomtatom és kifogyott belőle a kék, sárga, és a piros szin de a fekete még majdhogy nem teli van vettem hozzá utántölthetős patronokat után is töltöttem de azt irja , hogy a tintapatronok nem ismerhetők fel :)
nagyon kéne a segitség előre is köszi mindenkinek !!:):):)))

(#4027) Thrawnad válasza csabikusz66 (#4026) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Melyik fajta ujratölthetőt vetted?
Lehet hogy nem ismeri fel a nyomtató a reset után. Vagy az a fajta amit resetelni kell.
Próbáld meg a kis köralakú érintkezőket egy darab dróttal rövidre zárni. (gemkapocs)

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4028) mrmrg


mrmrg
tag

Sziasztok!

SX235ösöm van. fekete patront már cseréltem bele ezprint 1281re, nem is volt vele gond.
Viszont most a színeseim is kifogytak, így mindenből vettem újat ( a nagyobbik méretből ),
de nem akarja felismerni őke. ( Ill van amit felismer, de üresnek jelez, van amelyik színt pedig fel sem ismeri ). Aztán vettem a feketéből egy kicsit is (1281 ), de azt sem akarja felismerni.

Mitévő legyek?
Köszöm előre is!

(#4029) mrmrg válasza mrmrg (#4028) üzenetére


mrmrg
tag

Ahogy látom ez a chip resetelő cucc volna a megoldás?
Erről vki dobna nekem egy két tapasztalati infót akár priviben is?
SX 235, T128x, T129x -hőz melyik resetert érdemes megvenni?

Illetve egyáltalán ezt a megoldást javasoljátok?:)
Köszi és bocsi a birka kérédsekért, első epsonom.
(ilyen szempontból az előző canonommal egyszerűbb volt a helyzet:) )

(#4030) Thrawnad válasza mrmrg (#4029) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Szia!
Elméletileg a rókás, és az almás patronnal is mennie kellene.
DE csak egyformával mennek. (tehát ne használd keverve)
Én inkább a resetelhető patront venném. Egyszerűbb nem kell furkálni stb. Nekem is az van.

De mindenkinek egyénileg kell dönteni. (hogy ne engem szidj :D )

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4031) mrmrg válasza Thrawnad (#4030) üzenetére


mrmrg
tag

És ez a chip resetter cucc?

Youtube alapján nem nagy macera a használata. Érdemes beszerezni egy ilyen kütyüt?

szerk: http://www.youtube.com/watch?v=8rCjceIteHk&feature=related
ebből a t128x/t129x patronokhoz való.
Ennek segítségével jól értelmezem, hogy viszi az utángyártott patronokat is?

[ Szerkesztve ]

(#4032) Thrawnad válasza mrmrg (#4031) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Figy a resetter arra kell hogy a már üres, vagy annak látszó patront tele érzékelje.
DE ha nincs benne már tinta minek resettelni.
De ha veszel UGY patront azt nem kell resetelni mert tele kell érzékelnie.
A resetter csak akkor kell ha tölteni akarod a patronokat!!!!

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4033) mrmrg válasza Thrawnad (#4032) üzenetére


mrmrg
tag

értem már.

és ha az a szitu, hogy nem vettem egy szett 129X patront,van amit üresnek lát van amit meg
piros X-vel jelöl, de nyomtatni nem nyomtat, ég a piros lámpa, akkor mi tévő legyek?
Hogy tudom nyomtatásra bírni?

(#4034) Thrawnad válasza mrmrg (#4033) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Visszamégy a boltba ahol vetted és fejéhez vágod az illetőnek.
Amikor megveszed AZONNAL jónak kell lennie!!!! Se reset se egyéb hóka móka.
Lehet rádsózott valami szar régi chippes trutymót.
De azért én kiszedném az összest, kihúznám a nyomtatót majd kihúznám a gép kábelt.
Ez után áram alá helyezve ha kéri a patront berakod, majd megpróbálsz fénymásolni.

Hátha jó lessz.

De ha nem akkor vidd nyugodtan vissza hogy szart adtak

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4035) mrmrg válasza Thrawnad (#4034) üzenetére


mrmrg
tag

ertem. fura is lett volna ha nem ennyire plug&play a dolog.
még egy kerdes. akkor is nyomtat ha csak fekete patron van benne, vagy igenyli a szinesek jelenletet is? koszi a segitseget!

(#4036) Thrawnad válasza mrmrg (#4035) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Látom nem olvastál eleget.
Az Epson csak és kizárólag minden patron megléte, hibátlan működése, és nem üres állapota mellett nyomtat.

Sikerült munkára bírnod?

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4037) TomiFiu


TomiFiu
tag

Sziasztok!

Az a problémám van, hogy van egy DX7400-asom aminek a szkennere csíkosan skennel. Ez egész pontosan úgy néz ki, hogy teljes széltibe-hosszába szkennerel, de lapközép felett kicsivel és a felső szélen világosabban szkennerel 1-1 sávban teljes hosszban. Tehát a világosabb résznél is olvasható, de olyan mintha túl lenne világosítva.
Ez mitől lehet?

Annyit lehet tudni, hogy egyszer érte egy olyan baleset, hogy ráfolyt folyadék a masinára és akkor letakarítottam. A nyomtató tökéletesen működött/ik viszont a szkennerrel nem foglalkoztam így nem tudom, hogy akkor lett valami baja vagy később.

Érdekelne, hogy mennyire nehéz szétszedni? Illetve mennyibe kerülhet egy ilyen szkenner fej, ha egyáltalán kapni.

Ui.: nagyon szeretem ezt a nyomtatót, mert után gyártott tintával is tökéletes fotókat nyomtat. Nem száradt be a fej még jó két évi állás alatt sem ill. most sem amikor heti 1x ha nyomtatok. Jó lenne ha a szkennere is újra hibátlan lenne...

(#4038) mrmrg válasza Thrawnad (#4036) üzenetére


mrmrg
tag

sikerült köszi.
levittem nyomtatóstul oda ahol a patronokat vettem, nézzék meg.
kicsit szüttyögtek rajta, 2 patron szar volt, azokat kicserélték, és most tökéletes.

(#4039) Thrawnad válasza TomiFiu (#4037) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Szétszedni még csak csak, de jobb ha meg sem próbálod, mert csak szervízprogival tudod beállítani a szétszedés után.
Egyébként meg amennyiért alkatrészt kapsz veszel egy nyomtatót.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4040) Thrawnad válasza mrmrg (#4038) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Javaslom a tölthető patront ha sokat nyomtatsz!

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4041) Kakukk69


Kakukk69
csendes tag

Sziasztok.
Epson sx210 -es nyomtatómat nem tudom telepíteni az új gép win7 64 bites op rendszeréhez.
Az Epson honlapról letöltött drívert nem lehet telepíteni.
Xp 32 biten hibátlanul müködött.
Ha valaki tud segítsen. Köszi.

(#4042) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Egy EPSON SX535WD nyomtatót szeretnék wifi-n keresztül telepíteni a helyi hálózatra. Ebben kérem a segítségeteket.

Kezdem rögtön azzal, hogy wifi-n keresztül korábban sem tudtam beállítani a nyomtatót. Eddig USB porton keresztül használtam. De a napokban lecseréltem a számítógépemet - teljesen új PC-t használok. Próbálkoztam ismét a wifi-s beállítással - egyelőre sikertelenül.

Miután új számítógépet, új Windows 7 operációs rendszert használok, és a hibajelenség ugyanaz, mint korábban volt, ezért arra gyanakszom, hogy a routerem nincs megfelelően beállítva.

A nyomtatót a hozzá kapott telepítő CD-ről installálom. USB kábelen keresztül történő wifi-s beállítással próbálkozok. Odáig eljutottam, hogy a telepítő lemez az IP cím beállításainál van. Itt két lehetőség közül választhatok:

1. IP-cím automatikus lekérdezése DHCP útján
2. IP-cím manuális beállítása

Mindkét opcióval próbálkoztam már többször. A telepítő kiírja, hogy: "Erősítse meg a kapcsolatot. Epson Stylus SX535WD MAC-cím: 0026AB6E6A5C A nyomtató megfelelő (hálózati) csatlakoztatásának megerősítése. Kérem várjon. Ez akár 5 percig is eltarthat."

Ezt követően valóban kb. öt percig tart, mire az alábbi hibaüzenetet kapom:

"Hiba történt a beállítás közben.
Nézze meg a hibajelentést, és a 'Vissza' gombra kattintva próbálja meg újból. Ha a 'Vissza' gomb le van tiltva, zárja be a telepítőt, és próbálja meg újból elindítani.
A beállítás befejezéséhez bezáráshoz kattintson a 'Vége' gombra.

Hibajelentés:

A beállítás még nincs kész.
Ellenőrizze a számítógép és egyéb eszközök kapcsolódását és hálózati beállításait.
A kapcsolódás az EpsonNet Setup használatával elérhető.
A kapcsolódás nem sikerült.
1. Ellenőrizze az alábbiakat:
- A nyomtató be van-e kapcsolva
- A számítógép tud-e kommunikálni a routerrel/hozzáférési ponttal
- A számítógép ugyanahhoz a hálózathoz kapcsolódik-e mint a nyomtató
2. Csatlakoztassa a nyomtatót a számítógéphez egy USB-kábellel.
3. Kattintson a "Vissza" gombra.
4. Kövesse a képernyőn megjelenő utasításokat és küldje el újra a beállítási információkat."

A routerem egy TP-LINK TL-WR2543ND.
Kizárólag MAC cím szűrés alapján védem a wifi-s hálózatot. A nyomtató MAC címe természetesen engedélyezve van. De próbálkoztam már azzal is, hogy kikapcsoltam a szűrést. A hibajelenség ugyanaz.
Titkosítást sem használok. De a nyomtató miatt kipróbáltam már, hogy beállítok WEP vagy WPA/WPA2 védelmet. Hibajelenség ugyanaz.

A router admin oldalán egyébként a Wireless/Wireless Statistic oldalon látom a nyomtató MAC címét. Ergo a készülékek kommunikálnak egymással.

Na ezen a problémán gondolkodjatok el! Ismételten felhívom a figyelmet arra, hogy új PC-n történő telepítés közben is ugyanaz a hibajelenség. Csak a router a fix pont. (Vagy egy hibás nyomtató.)

Kíváncsi vagyok, hogy tud-e valaki segíteni.

(#4043) €uro válasza €uro (#4042) üzenetére


€uro
őstag

Kipróbáltam a WPS csatlakozást is. Első körben a nyomtató és a router szépen megtalálja egymást. Sikeres kapcsolódást jelez mindkét egység. Majd következik az IP-cím beállítás, illetve az "Erősítse meg a kapcsolatot" oldal, miután a már jól ismert "A telepítés nem sikerült" címszavú hibaüzenetet kapom.

???

(#4044) €uro válasza €uro (#4043) üzenetére


€uro
őstag

Talán a router DHCP belállításainál lesz a probléma.

A router így van konfigurálva:

DHCP Server: Enable
Start IP Address: 192.168.0.100
End IP Address: 192.168.0.199
Address Lease Time: 120 minutes (1~2880 minutes, the default value is 120)
Default Gateway: 192.168.0.1 (optional)
Default Domain: (optional)
Primary DNS: 0.0.0.0 (optional)
Secondary DNS: 0.0.0.0 (optional)

(#4045) aimettirlz


aimettirlz
tag

sziasztok,

SX130...

már rég utángyártott patronok vannak a cuccban...
kifogyott a fekete hoztunk másikat betettem (fejtisztítás amit csinál ilyenkor elvileg) és jé cián nem felismerhető
MEGINT NEM TUDOK NYOMTATNI HURRÁ!!! :W és jól tudom hogy nincs is arra mód hogy csak fekete patron használata? :R

(mellesleg a véleményem az epsonról hogy egy kalap szar... az első nyomtatóm amit ez helyett vettem ugyancsak az sx 130 alapból fejhibás volt, kicserélték... hát inkább a lóvét kellett volna visszakérnem) azóta folyamatos sz.pás megy a patronokkal!!!!!

® aimeTTi atticuS ™

(#4046) Thrawnad válasza aimettirlz (#4045) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Mert nem jó helyen veszed a patront és szopatnak :D
Én már 2 epsont koptattam el. Egy C48 ast anno 4 szer reseteltem. Egy SX110est 3 szor egy SX115-öst 3 szor. (ez még megvan ezzel scannelek ha kell.) És most egy S22-est nyövök. Tavasz óta 2 dl tinta ment el szinenként :D
6000 Ft a tölthető patron + 500Ft a tinta decinként. + kb 10 db gemkapocs mert időnként elhagyom őket :D

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4047) Thrawnad válasza €uro (#4044) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Én megpróbálnám helyiként telepíteni, aztán a portot kicserélni távolira.
Anno a Novel alatt is csak így ismerte meg a távoli nyomtatót a W95.
És mint tudjuk a hibák állandók :D
De viccet félretéve a wifit más eszközzel próbáltad már? Pl egy teló vagy egy laptop?

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4048) €uro válasza Thrawnad (#4047) üzenetére


€uro
őstag

Köszi a tippet. Ki fogom próbálni.

A router gond nélkül működik. Laptop-okat szoktam róla használni. A DHCP gond nélkül kiosztja a címeket. Megy rajta a net is.

Viszont most, hogy elgondolkodtam rajta. A laptop-ok file-megosztása nem működik wifi-n keresztül - csak internetet kapnak. Tehát a helyi hálózaton lévő gépekkel a wifi-s gépekkel nem tudok kommunikálni. Lehet, hogy itt lesz a probléma?

Szerk: A WDS Bridging ki van kapcsolva a routeren. Nem tudom, hogy ez mire való.

[ Szerkesztve ]

(#4049) aimettirlz válasza Thrawnad (#4046) üzenetére


aimettirlz
tag

pontosan mit javasolsz és honnan? :R már kúrvára elegem van és amúgy nm igazán szerettem volna töltögetni ha elvileg mennie kellene így is... :F (sok utánajárás után)

[ Szerkesztve ]

® aimeTTi atticuS ™

(#4050) Thrawnad válasza aimettirlz (#4049) üzenetére


Thrawnad
senior tag

Nos a töltögetés nem egy nagy meló. Kiveszed a gyári dugót, és beletöltöd.
Itt találsz patront.
Mondjuk az S22 előtt én sem töltöttem. De volt hogy szar patront kaptam, na ott se vettem többet.
A lényeg: Egy helyről vedd mindíg, ugyan olyan tipust, de a számja is egyezzen!
Nézd meg jól!
Sajnos az ujjabb nyomtatók már hiába 11 ml-es a UGY patron nem nyomtatnak el csak annyit belőllük ami az eredetiben van. Szívás. Dobod ki a festéket.
Ezért is jobb az önresetelős patron. Azzal minden cseppet elnyomtatsz. Arról nem beszélve hogy így 1ml festék 5 Ft

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.