Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) lamiki válasza djsnail (#1390) üzenetére


lamiki
senior tag

Amúgy, hogy sikerült átállítanod a típusát?
SSC-ben a printer modellt rosszul állítottad be?
Próbáld meg esetleg, állítsd be jól, és aztán az Extra menüben soft reset, majd power on printer init, vagy ilyesmik,
Ha át tudtad állítani, talán csak sikerül visszafelé is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1402) kaqkk69


kaqkk69
csendes tag

sziasztok! kérlek segítsetek! epson4400 nem enged csak fekete patronnal nyomtatni. van rá megoldás vagy repülhet? :W

(#1403) djsnail válasza lamiki (#1401) üzenetére


djsnail
csendes tag

Szia!
Az SSC az én nyomtatómat fel sem ismeri, nem az a program volt a bajok okozója...
Legalábbis amit én találtam, az nem ismeri, de ha te tudsz olyan verziót ami igen, akkor azt megköszönném!!!

[ Szerkesztve ]

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#1404) Krisz79


Krisz79
őstag

Ha nem sikerül lábra állitanom a Dx3850-em, olcsó kategóriás
multi nyomtatót tud valaki ajánlani,ami üzemel utángyártott patronnal.?
Köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1405) Krisz79


Krisz79
őstag

A nyíomtatófej problémát nem tárolja valamilyen funkció?
Epson Dx 3850

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1406) mr_ricsi válasza djsnail (#1403) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Gondolom, a 290-hez való IPR utility-t használtad a 285-höz.
A nyomtatód mehet a kukába, mert bár csak a firmware-ét kellene helyre állítani, de a neten sehol nem látok se' eredeti firmware-t, se' flasher util-t.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1407) mr_ricsi válasza kaqkk69 (#1402) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"epson4400 nem enged csak fekete patronnal nyomtatni. van rá megoldás vagy repülhet?"

Miért vettél színes nyomtatót, ha csak feketét akarsz nyomtatni :F
Veszel egy chip resetert, és utángyártott patronokat, aztán a színes patronokat desztillát víz és kevés Tescos ablakmosó keverékével utántöltögeted, amikor kifogynak.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1408) lamiki válasza kaqkk69 (#1402) üzenetére


lamiki
senior tag

Ezt kifejtenéd kicsit részletesebben?

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1409) Krisz79


Krisz79
őstag

Megvolt a fejtisztitás.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1410) djsnail válasza mr_ricsi (#1406) üzenetére


djsnail
csendes tag

Szia!
Hát nagyon nem örülök neki, de talán majd lesz valaki, aki meg tudja mondani, hogyan lesz R285 megint az R290-ből...

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#1411) lamiki válasza Krisz79 (#1409) üzenetére


lamiki
senior tag

Igen és?
Valami látható eredmény azon kívül, hogy összetintáztad magad?

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1412) lamiki válasza djsnail (#1410) üzenetére


lamiki
senior tag

Az új típusú patronokkal sem fog menni?
Az R290-es drivert fel tudod hozzá telepíteni? Most, hogy R290-esnek hiszi magát, szól az eltérő tintapatron miatt, vagy nem foglalkozik vele?
Régebbi Epsonnál T028-as helyett beraktam a T040-es feketét, mert az egyik 800 Ft, a másik meg 300 Ft, és nem szólt érte, akkor még úgy látszik csak egy féle chip létezett.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1413) djsnail válasza lamiki (#1412) üzenetére


djsnail
csendes tag

Jó lenne, de sajnos az r290 az azt jelenti, hogy ázsia, szal itt nem beszerezhető az a patron, amit most szeretne használni... :(

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#1414) Krisz79 válasza lamiki (#1411) üzenetére


Krisz79
őstag

Sziasztok.

Minden szipkát kimostam.
De sajna üres papirt tol ki még mindig.
Nos?
Dobjam ki az ablakból?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1415) lamiki válasza djsnail (#1413) üzenetére


lamiki
senior tag

Kérdezd meg tőle, ő honnan veszi a patronokat: [link]
Jó hír, hogy a T0811-T0816-os patronok Ukrajnában, és Ausztráliában is beszerezhetők:), és persze Kínában is.
A T0821-T0826-os patronok meg nem tudom hol kaphatók

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1416) lamiki válasza Krisz79 (#1414) üzenetére


lamiki
senior tag

Át ment a fejen akadálytalanul az ablakmosó minden csonkon?
Mert ha igen, akkor lehet mégis fej hibád van, vagy szalagkábel hiba.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1417) mr_ricsi válasza djsnail (#1410) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"talán majd lesz valaki, aki meg tudja mondani, hogyan lesz R285 megint az R290-ből..."
Elméletileg úgy, hogy a 285-höz való IPR utilityvel nullázod a tintastámlálót. Csak az a baj, hogy sehol nem találok a neten ilyen IPR-t.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1418) mr_ricsi válasza lamiki (#1412) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Nem tudsz esetleg egy listát, hogy melyik Epson milyen verziójú chipet kíván minimum?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1419) mr_ricsi válasza djsnail (#1413) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Az R290 a "Russia" verzió. Akkor pedig Ukrajnában beszerezhető.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1420) Krisz79 válasza lamiki (#1416) üzenetére


Krisz79
őstag

Igen átment.
Mikor mostam az egyiket,a többi 3-on jött ki a cucc.
Ugyhogy mindegyiknél igy volt.
az egyik fejnél volt picit nehezebb.
Mit csináljak most vele?
Mármint a fej vagy a szalagkábel dologgal?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1421) lamiki válasza Krisz79 (#1420) üzenetére


lamiki
senior tag

Olyan nincs normális esetben, hogy az egyiken nyomod bele az anyagot, és a többi hárman jön kifelé, a 4 csonk egymással normál esetben nincs összeköttetésben.
Ha ilyen van, akkor valószínű átszakítottál valamit a fejben, túl nagy nyomással nyomtad belefelé az ablakmosót, nekem még csak 1x sikerült ilyet csinálni, akkor is csak 2 színt sikerült összeszakítani.
Az egyiken nyomtam befelé, a másik csonkon meg jött vissza az ablakmosó.
Küldtem pár linket privátban, több mint valószínű, hogy meghalt a fej.
Amelyikbe nehezebben ment bele az ablakmosó, az volt jobban beszáradva.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1422) lamiki válasza mr_ricsi (#1418) üzenetére


lamiki
senior tag

itt van egy pár nyomtató patrontípusa
Az újabb nyomtatók még nem szerepelnek rajta.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1423) Krisz79 válasza lamiki (#1421) üzenetére


Krisz79
őstag

A privátba 3-ból csak 1 volt 3850.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1424) lamiki válasza mr_ricsi (#1419) üzenetére


lamiki
senior tag

Ezért írtam: "Jó hír, hogy a T0811-T0816-os patronok Ukrajnában, és Ausztráliában is beszerezhetők:), és persze Kínában is."
Amennyiben a *.au Ausztráliát jelent, mert itt lehet még kapni a T0811-T0816-os patronokat, valamint az Epson szerint jó még hozá a T0821-T0826-is, de ilyenre nem sok találatot hoz a kereső.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1425) lamiki válasza Krisz79 (#1423) üzenetére


lamiki
senior tag

Igen, de normális árú nyomtató volt mind, csak arra küldtem, hogy visszább kérdezted, nem tud e valaki olcsó multifunkciósat ajánlani, vagy ilyesmit.
Nekem is van egy DX3850, de azért nem ajánlom, mert ez is fej hibás, bár itt csak dugulás van, amit nem lehet megszüntetni és csak a piros és a fekete nyomtat.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1426) lamiki válasza mr_ricsi (#1418) üzenetére


lamiki
senior tag

Én az Itmedia festékkeresőjét szoktam használni, általában, elég korrekt megbízható, hozza melyik patron verzió jó az adott nyomtatóhoz, ha kapható több verzió is az adott patron típusból.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1427) Krisz79 válasza lamiki (#1425) üzenetére


Krisz79
őstag

Értem.
Nézelődtem nyomtató ügyben,Epsonokat.
Sok újj készülék van,nem tudom melyik lenne jó.
Olyat vennék ami üzemel utángyártott patronnal is.
10-20ezer közt.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1428) mr_ricsi válasza lamiki (#1426) üzenetére


mr_ricsi
veterán

DX8400 v2 :F SX105 (-2009.03) v3, (2009.03-) v4 :F Ezek eléggé meglepő és hihetetlen adatok.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1429) lamiki válasza mr_ricsi (#1428) üzenetére


lamiki
senior tag

Ez csak nekik a belső, hülye számozásuk, ami picit félrevezető, amúgy a elég sok patronnak le van fotózva a chip, és a festékkereső egyértelműen hozza melyik patronjuk jó az adott típushoz, és a régebbi T0711-714 patron típus előtti patronoknál, még nem volt ez a sok fajta chip verzió.

Pl: "Epson ink (itmedia) 0T711 v4 *black, Utángyártott EPSON patron.
Az összes, 2009 Július elején forgalomban lévö EPSON nyomtatóval kompatibilis, ami ezzel a tintával üzemel, beleértve a Május után gyártott nyomtatókat is!"

Nekem úgy is csak arra kell, hogy az adott Epson nyomtatóhoz gyorsan meg tudjam nézni milyen számú patron kell.
Van még pl. keresője a patronbirodalomnak is, de az eléggé foghíjas, néha az adott nyomtató típusra nem hoz semmit, csak ha ismered a patron számát, néha csak akkor hoz találatot.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1430) mr_ricsi válasza lamiki (#1429) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Akkor leírom a konkrét okot: a megszokott patronmárkából legutóbb úgy kaptam, hogy az egyik szín v3.11, a többi v5.0. A bolt azt mondja, hogy a forgalmazó szerint csak a felirat hibás, valójában az is v5.
Egy ismerősöm DX8400-asában működik együtt a többi v5-össel, de nem tudom, hogy öcsém sx105-ösében (-2009.03) is jó lesz-e.
Ha biztosan tudnám, hogy a DX8400-nak minimum v4 kell például, az eléggé megvalószínűsítené a bolt állítását, én pedig lenyugodhatnék.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1431) mr_ricsi válasza djsnail (#1410) üzenetére


mr_ricsi
veterán

2 nyom is van:
Az egyik szerint az IPR utility a beállított dátumból tudja, hogy milyen a nyomtató, és az általad beállított 2008.04.01 csak a R290-hez való, a 285-höz mást kellett volna beállítani. (De nem találtam, hogy mit.) Elvileg ha azzal a dátummal reseteled újra az inktankot, akkor visszavarázsolja 285-re.

A másik nyom szerint egy működő 285-ös EEPROM-ját le kell menteni az IPR utillal, a te nyomtatódba pedig beflashelni ugyancsak az IPR-rel.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1432) Krisz79


Krisz79
őstag

Milyen Epson érdemes venni 10-20ezer közt?
Persze olyat ami utántölthető patronnal működik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1433) HennaKaresz


HennaKaresz
csendes tag

Epson b500dn nyomtatót használt már valaki?
Gondolkodom egy ilyen vásárlásán és érdekelnének a vélemények, ha esetleg valaki használta vagy ismeri. (pl. kezel-e vastagabb papírt rendesen />200g/, fóliát, festékfogyasztás stb.)

(#1434) lamiki válasza mr_ricsi (#1430) üzenetére


lamiki
senior tag

Biztos nem lesz jó az SX105-be, a chipre rá van írva a verzió, amelyiken V3.11 van az V3.11
Az SX105-be V5.1 kell valószínű, de megy a V6.0-val is.
Az Itmediánál a V4-es patronok a legújabb V6.0-ás chippes patront takarják.
Konkrétan az ő jelölésükkel SX105 2009 március előtti V3 (V5.1 chip, esetleg V.5), 2009 március utáni V4 (V6.0 chip)
Az öcsédé meg 2 esélyes, a V6.0-ás chippel biztos megy,V5.0- V5.1-el meg valószínű, de ez csak a próba dönti el.
A DX8400-as egy modellel régebbi típus, ezért nem válogat, jó neki a régebb chipes is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1435) vevike


vevike
csendes tag

Sziasztok!

Segítség kéne. Van egy Epson Stylus DX4000-es nyomtatóm, ismerőstől átvett. Kapott új patronokat, de nem nyomtat valami fényesen, sőt! A fekete az zöld, a színes pedig minden, csak nem olyan, amilyennek lennie kéne. Csináltam fejtisztítást, a piros nem látszik, a többi jónak tűnik. Az összhatás a színes képeken rémes. Ha valaki tud tippet adni, akkor azt megköszönném. :)

(#1436) lamiki válasza vevike (#1435) üzenetére


lamiki
senior tag

A patronokat biztos jó helyre raktad, nem lett megcserélve két szín esetleg?
Ha 2-3 fejtisztítás után sem alakul, (legalább a fúvóka ellenőrző mintázat nagyrésze helyesen látszik) akkor bizony beszáradt a nyomtató fej, lehet nagyon régen nem volt vele nyomtatva.
Meg próbálhatod kitisztítani egy kis zöld bogéroldós nyári ablakmosóval.
918-919-es hozzászólásban a mikéntről is olvashatsz bővebben.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1437) lamiki válasza djsnail (#1413) üzenetére


lamiki
senior tag

[link]
itt is szétnézhetsz
[link]
[link]
[link]
[link]

Gondolom nem reménytelen találni programot hozzá, 5 perc alatt ennyit leltem, kiindulási pontnak talán jó lesz. Hátha lesz még R285 az R290-ből.
Majd szóljál ha összejött valami, kíváncsi vagyok rá én is.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1438) Krisz79


Krisz79
őstag

Ez Epson SX 105-höz. Az utángyártott patronsorozat.?
T 0711-0714-ig?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1439) lamiki válasza Krisz79 (#1438) üzenetére


lamiki
senior tag

igen

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1440) mr_ricsi válasza lamiki (#1434) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Az öcsémében v5.0 van jelenleg.
És rosszul emlékeztem, mert a másik Epson egy DX8450-es.
Én arra lennék kíváncsi, hogy a DX8450-hez melyik a legrégebbi használható chip. Mert ha pl. v4.1, akkor a nálam lévő patron biztosan nem lehet v3.11.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1441) lamiki válasza mr_ricsi (#1440) üzenetére


lamiki
senior tag

Olyan tudtommal nem készült, mármint V4.1, mondtam az Itmedia a saját belső számozását használja ami nem egyezik a chip verziószámával, náluk ez inkább a kiadási sorrendet jelöli.
A jelölés nélküli és V1 az V3.11-es chip, a V2 az V5.0, vagy V5.1, A V4 az gondolom V6.0 lehet, ezen nem látszik a chip a fotókon.
A DX8450 az V3.11-től minden chippel megy.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1442) acdctander


acdctander
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok ezen a fórumon de nem találtam semmit és ezért írok! Adott egy Epson DX4400 multifunkciós nyomtató! A mai napig minden szépen ment de ma beindítottam és a kis piros led jelzi hogy kifogyott a patron én kivettem a sárga patront mert azt írta az üres és látom hogy még teli van! visszatettem és beindítottam újra,megint ugyanaz! Azt írja hogy nem eredeti a patron vagy újratöltött festékkazetta van a készülékben! kerestem kutattam hogy meg tudja oldani problémát de nem találtam! Egyedül a SSC Service progit találtam de abba meg nincs benne az DX4400-as nyomtató és nincs benne a bele tartozó patronok neve.
Ezért írtam ide hogy hogy kéne ezt megoldani hogy újra tudjak nyomtatni mert még suliba járok és fontos lenne! Aki ír az pls írja le részletről részletre hogy mi a teendő. Előre is köszönöm! :(( :(( :F

(#1443) mr_ricsi válasza acdctander (#1442) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Aki ír az pls írja le részletről részletre hogy mi a teendő."

1, Bemész a patronboltba.
2, Veszel új patron(oka)t.
2.1, Ha eredeti gyári patronok vannak benne, akkor vagy 1 db gyári sárgát, vagy utángyártottban t0711-t0714-ig mind a négy színt kell megvenned
2.2, Ha már utángyártott patron van benne, akkor elég csak a sárga utángyártottat megvenni, de célszerűbb a másik 3-at is, mert lehet, hogy 1 óra múlva újra menned kell vásárolni.
3, A pénztárnál fizetsz
4, Hazaviszed a patronokat
5, kicseréled a patron(oka)t
5.1, Ha a nyomtatón van patroncsere gomb, azt kell használnod, és a számítógép ne legyen bekapcsolva közben.
5.2, Ha nincs patroncsere gomb, akkor a wines kezelőprogi intrukcióit kell követned
5.3, A patroncsere pontos menete a kezelési leírásban megtalálható.Ha nem úgy jársz el, a patronok chipje tönkremehet, és kezdheted újra az 1-es ponttól.
5.4, Ha még gyári patronok vannak benne, és gyári sárgát vettél, akkor elég ezt cserélni
5.5, Ha gyári patronok vannak benne, és utángyártottakat vettél, akkor mind a 4-et csereélni kell.
5.6, Ha utángyártott patronok vannak benne, akkor csak a sárgát kell utángyártottra cserélni
5.7, Ha utángyártott patronok vannak benne, és gyári patront vettél, akkor nem olvastad el amit korábban írtam
6, Fejtisztítás
7, Használhatod tovább.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1444) mr_ricsi válasza lamiki (#1441) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"V1 az V3.11-es chip, a V2 az V5.0, vagy V5.1, "
Ez nem stimmel!
ink-epson_itmedia_711v2_black
v2 és jól látszik a v3.11 chip.

ink-epson_itmedia_714v3_yellow
ink-epson_itmedia_713v3_magenta
v3, mégis v5.0 van a patronokon.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1445) djsnail válasza mr_ricsi (#1431) üzenetére


djsnail
csendes tag

Hoppá!!!
Tényleg, valahol láttam egy listát, hogy melyik típushoz melyik dátum kell!
Csak nem értettem, mert angol volt, de rákeresek megint!
THX!!! :) Reménysugár!!! :)

djsnail felhasználónak csak pozitív értékelése van...

(#1446) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Van itt Budapesti srác aki utántöltene nekem próbaképp egy patront?

Üdv: Csabee.

(#1447) lamiki válasza mr_ricsi (#1444) üzenetére


lamiki
senior tag

Igen igazad van, én írtam rosszul, pedig megnéztem, csak elírtam mert V1-es jelölésű nincs neki az kavart meg úgy látszik.
A jelölés nélküli és V2 van nekik, azon fotózva mindkettőn V3.11-es chip van, és a V3-as jelölésű náluk tényleg V5.0-ás chipes, de úgy emlékszem nekem legutóbb V5.1-ös chipel küldték már:)

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1448) lamiki válasza Stirlitz (#1276) üzenetére


lamiki
senior tag

[Egy tesztkép]
Na nyomtatgattam az R200-as fotónyomtatóval párat.
A tapasztalat fotót kb 3/5-öd idő alatt nyomtatja ki mint az SX200-as, pedig az is elég fürge, a DX3850-eshez képest meg gondolom még inkább (3x29 szines fúvóka DX3850-5x90 színes fúvóka R200).
Fél A4-es képet, legjobb fotó módban 2 perc 20 mp alatt nyomtatott ki.
A színei szebbek, élethűbbek, főleg a sötét részeknél sokkal több részlet látszik, mint az SX200-asnál, a nagy színátmeneteknél, ahol tetten érhető, hogy az nyomtató apró pontokból keveri ki a színeket, ott a fotó nyomtatónál használt fél színek miatt, nem látszik a pontokból való színkeverés fotó papírnál, egyenletes színátmenetek vannak.

Ja és a fotó színeket mivel nekem olyan tintám nincs, 3/5-öd desztillált víz, és 2/5-öd tinta keverékéből állítottam megint elő:), és a gyári patront töltöttem meg, mondjuk macerás, mert meg kellett mind a 6 patront hámozni, és nem egyszerű leragasztani sem a műanyag hártyát, mert amint hozzáér az ember rögtön kijön egy kis tinta és nem ragad hozzá a szigetelő szalag, elkinlódtam vele vagy 2 órahosszát, del legközelebb már gyorsabban megy:).
DVD-re még nem nyomtattam, mert még nincs olyanom, majd veszek és kipróbálom.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1449) Kuter válasza lamiki (#1448) üzenetére


Kuter
senior tag

Hi. Ez tök jó lett.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1450) racrac


racrac
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Van egy BX300f típusú nyomtatóm. A következő a probléma: vettem bele egy új fekete patront, mert kifogyott a régi. Az új patron utángyártott volt, elég sz*r minőségű, ezért nyomtatás közben kihagyott néhány sort... Lényeg a lényeg, ki lett tisztítva a fej, de összeszerelés közben történhetett valami baki, mert nem ismeri fel a sárga patront (csak ezt az egyet nem ismeri fel, a többi rendben van). Ennek mi lehet az oka? ( a sárga patron nem fogyott ki, ez a hibalehetőség ki van zárva).

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.