Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) lamiki válasza wapee (#1549) üzenetére


lamiki
senior tag

Ezt olvasd el
Persze mindez a fogyasztó érdekében :) az Epson is csak a te érdekedet tartja szem előtt :D, mert a nyomtatási minőség csökken ha utángyártottatt használsz.
Látod felettem1-el, ott is keverték a patront, ott már nem volt gond, mert már a V6.0-ás hipes patront használták valószínű.
A patron gyártók is fejlődnek, az Epson chipjének feltörésében.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1552) Kuter válasza vnandor (#1550) üzenetére


Kuter
senior tag

Hi.Mivel hogy ki és be raktad a nyomiba az azt hite hogy uj patron és csinált egy fejtisztitást és a maradék tintát is leszivta a patronbol.Az utángyártott patront meg hiába is forgatod ha a chip ami rajta van üresnek mutatja a nyomtatonak, a büdös életbe nem fog nyomtatni már vele,kivéve ha veszel egy chip resettelöt.Azzal kiresetteled és megint telinek látja.A sebbeség meg enyi enyit tud.

Ui: nézd át a forumot elejétöl a végig,mindenre választ találsz .

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1553) Beni2360


Beni2360
félisten

Szasztok.
Nekem van egy DX3850 ami egy nagyon szupi masina csak most nem akarja behúzni a lapokat.hól be hól nem már kétszer volt szervízbe már unom, de azárt megprobálom megcsinálni vagy csináltatni. ( cendes, nyugodt , gyors)
Vettem egy DX4400-ast de ez meg zabálja a tintát, valójában ezért írnék,hogy mit kéne ellene tennem, valami beállítási gond lenne. A DX3850 -el háromszor annyit tudtam nyomtatni.
Köszönettel várom tanácsokat :R :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1554) Stirlitz válasza Beni2360 (#1553) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Vedd meg Krisz79 dx3850esét, és a kettöböl csinálj egyett. Itt lejebb van pár hozzászólásal.

Komolyra forditva, nem lehet piszkos a papirtovábitó görgö? :F Ehh, ez hülyeség, majd Lamiki talán tud rá valami okosságot mondani.

[ Szerkesztve ]

(#1555) pootytang


pootytang
tag

Sziasztok!
Van egy Epson Sx 205 nyomtatóm! Rendeltem hozzá után-gyártott patronokat és azt irja ki nem kompatibilis szerezzek be gyárit.. pedig úgy rendeltem a patronokat hogy elvileg kompatibilisek a készülékkel. Milyen után-gyártott patronokat ajánlotok ebbe a készülékbe amivel működik is? vagy esteleg lehet valamit kezdeni ezekkel a patronokkal amiket vettem vagy kuka? :) köszönöm a segítséget

(#1556) lamiki válasza Stirlitz (#1554) üzenetére


lamiki
senior tag

Nem sok mindent tudok mondani, valószínű már megkopott az az érdes görgő ami behúzza a lapot.
Mindenesetre meg lehet próbálni, hogy nyomtatni vele valamit, úgy hogy nem tesz bele papírt, és megfigyelni erős zseblámpával, a behúzó görgő mozgását. Az is meglátszik van e szennyeződés rajta, meg a kopás is meg látszik ha van, vagy 2 próbálkozás után meg áll a görgő, ekkor meg lehet törölni kb az 1/3-át alkoholos ruhával, aztán megnyomni a papírbehúzó gombot a nyomtatón és amikor megáll megint akkor a görgő más részét is meg lehet törölni elvileg.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1557) lamiki válasza pootytang (#1555) üzenetére


lamiki
senior tag

Milyen chipes patront vettél bele?
Ha kb 2009. március utáni a nyomtató akkor csak V6.0-ás chipes jó bele, amit tudsz venni 5-600 Ft-ért

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1558) lamiki


lamiki
senior tag

Kérdeznék is valamit:
Ki tudja hogy Epsonéknál a különböző altípusok egyformák e belül, és csak színvilágban térnek el?
Azért kérdezem, mert van olyan, hogy DX3800 és DX3850, DX4000 és DX4050, DX4400 és DX4450, SX200 és SX205, RX420 és RX425 stb
Ha feltelepítek egy 50-re végződő számú nyomtatót akkor 00-ra végződőnek ismeri fel pl DX4450-es ha feltelepítem akkor a számítógép DX4400-asnak ismeri fel.
Kerestem erre vonatkozó információt, de én csak a burkolat színében találtam eltérést.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1559) pootytang válasza lamiki (#1557) üzenetére


pootytang
tag

akkor valószínű nem jó chipes!
ilyet vettem ..

http://www.webaruhaz.hu/epson-t071140-bk-tintapatron-foruse-p-4374.html?cPath=1_6_144_152

esetleg tudnátok ajánlani egy oldalt ahol ezek a uj chipes patronok vannak?

[ Szerkesztve ]

(#1560) lamiki válasza pootytang (#1559) üzenetére


lamiki
senior tag

Ez úgy néz ki pedig jó chipes, és a V6.0-ás patronokat gyárinak ismeri fel azt írták.
De le tudod ellenőrizni, milyen chip van rajta, kiveszed a patront és meg nézed mi van rá írva V5.1 vagy V6.0
A V5.1 csak a valamikor 2009 márciusa- májusa előtt gyártott SX-ekbe jó.
Ha esetleg azt irja ki, hogy nem eredeti, és leokézod aztán nyomtat tovább akkor nincs gond, egyszer szokott figyelmeztetni többnyire (van olyan patron amelyiknél minden nyomtatásnál figyelmeztet), hogy nem gyári a patron, de attól még nyomtat rendesen.
Akkor van gond ha a patront nem ismeri fel és pirosan ég a tintakifogyás jelző led, és a számítógépen szürkés a patronkijelzésnél az adott patron színe.
Ekkor esetleg megpróbálkozhatsz a számítógépről lehúzott állapotban patroncserével, ha a chipverzió jó neki akkor fel kellene ismernie.

Bár most találkoztam egy olyan régebbi T0711-es fekete V3.1-es (nem is V3.11-es patronnal, amit szürkén jelez ki egy DX4050-es, és szól érte minden nyomtatásnál, nincs neki tintaszint kijelzés sem és mégis nyomtat vele :)

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1561) pootytang válasza lamiki (#1560) üzenetére


pootytang
tag

Majd próbálkozok! Szürkén jelzi ki a tintaszintet és egy piros X-et is belerak és nem nyomtat csak egy ablakot ad be hogy cseréljem! számítógépről lehúzva még nem próbáltam... azt hittem ugy nem is lehet..de akkor majd megpróbálom úgy! Megnéztem 6.0-s a chip

[ Szerkesztve ]

(#1562) lamiki válasza pootytang (#1561) üzenetére


lamiki
senior tag

Azt pedig fel kellett volna ismernie, nem tudom, hogy különböző márkájú utángyártott patronok V6.0-ás chipje között, van e különbség, meg lehet próbálni más márkájúval, vagy ha van a közeledben más SX, vagy Dx tulajdonos akinek van V5.1-es chipes T0711-714-es patronja megpróbálkozhatsz azzal is.
Számítógépről lehúzva patroncserét ha világit a piros led a tintacsepp mellett akkor felülről a 2. (Stop) gombbal lehet kérni, ekkor a stop gombotesetenként többször is meg kell majd nyomni, mert a nyomtató megmutogatja melyik patronüres, és melyikkel van gondja, és csak azután megy patroncsere állásba
Ha nem világít, de te mégis patroncserét akarsz, akkor úgy lehet csinálni, hogy bekapcsolod a nyomtatót, amikor kimozdul a fej, gyorsan kihúzod a tápkábelt, mielőtt visszamenne a fej szélre, és ekkor kézzel mozgatható a fej óvatosan patroncser állásba.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1564) Krisz79 válasza Beni2360 (#1553) üzenetére


Krisz79
őstag

Szia.
Nekem is Dx 3850-em van.
A behúzó része szuper.
Nekem esetleg fejproblémám van.
A gép amúgy jó.
Ha érdekel irj.
Én Vácon vagyok.
De ha gondolod eladhatod Te is Nekem.:)
Hol laksz?
Csao.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1565) wapee válasza lamiki (#1551) üzenetére


wapee
tag

Page not found.

(#1566) lamiki válasza wapee (#1565) üzenetére


lamiki
senior tag

[link]
Bocsi, javítva, pár karakter hozzá került még a jó linkhez.
Nem sok fajta patronhoz használják, de ilyen is van.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1567) Stirlitz válasza lamiki (#1558) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Gépház színében térnek el. szétszedtem a sajátom, és egy 3800-át is. Teljesen ugyanaz volt belül, az alkatrészek számai, a felépités, minden. Szal a plusz 50 az a divetot jelöli. :D

(#1568) lamiki válasza Stirlitz (#1567) üzenetére


lamiki
senior tag

Igen, én is így gondoltam, miután a pl DX3850-est is DX3800-asnak, az RX425-öst RX420-nak ismeri fel telepítéskor és sorolhatnám a különböző típusokat.

Küldtem privátot

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1569) Krisz79 válasza lamiki (#1568) üzenetére


Krisz79
őstag

Sziasztok.
Én is ugy gyanitom,hogy hiába Dx 3850. Mégis Dx 3800-ának látom.
Nemlehet ,hogy frissebb szoftverral fut?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1570) pootytang válasza lamiki (#1562) üzenetére


pootytang
tag

Köszi a segítséget! Lehúztam a gépről és úgy már felismerte a patronokat és tudtam vele nyomtatni! Mondjuk a tintaszintet nem jelzi ki de azt úgy is észreveszem a nyomaton ha valamelyik kifogy...

(#1571) Stirlitz válasza Krisz79 (#1569) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Előfordulhat, hogy komolyabb darabra cserélem a napokban a DX3850esem. Érdekelne még? Csak megtudunk egyezni az árban:)

[ Szerkesztve ]

(#1572) lamiki válasza pootytang (#1570) üzenetére


lamiki
senior tag

Ha szerencséd van akkor amikor kifogyott a tinta csak megtöltöd, és nem kell nullázni sem:), ha nem tudja a nyomtató mennyi tinta van benne, akkor elvileg le sem tiltja soha a patront, van nekem is egy ilyen T0711-es V3.1-es patronom, ennél sem működik a tintaszint kijelzés, és nullázni sem tudom, mert nem vált zöldre a nullázó ledje soha, de nyomtatni azt tudok vele, csak szól minden nyomtatás előtt, hogy nem eredeti tintapatront használok, és ez kárt :) tehet a nyomtatóban (meg persze az ő pénztárcájukban).
Ez persze kiderül, hogy így van e, akkor amikor először kifogy valamelyik szín.
Ha így van, majd írd meg légyszives.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1573) Krisz79 válasza Stirlitz (#1571) üzenetére


Krisz79
őstag

A helyzet,hogy beneveztem 1 Epson sx-es nyomira.
Ugyhogy donornak elboltolnám Én is valakivel.
Amúgy mennyire gondoltál?
Ja,ha valaki nem tudná miről van szó: Epson Dx 3850.:)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1574) pootytang válasza lamiki (#1572) üzenetére


pootytang
tag

Nekem nem figyelmeztet nyomtatás előtt, hogy nem eredeti csak kb 6db A4-es fekete-fehér legjobb minöséggel foto papírra nyomtatotott oldal után is fullon jelzi az összes szint, a feketét is, ebböl gondolom hogy nem jelzi a szintet....

(#1575) Stirlitz válasza pootytang (#1574) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Sztem meg jelzi :) Nekem sem egyből indul el a tintaszint fogyás.

(#1576) Beni2360 válasza Krisz79 (#1564) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönöm válaszod de nem szeretnék megválni a nyomtatótól inkább helyre akarom hoz.
A te nyomtatódat meg az sssc progival vágtad haza az elektronikáját.Ezt te már nagyon nagy szakértelemmel vagy szervizzel fogod tudni helyre hozni, valószínű,hogy átírta a gép elektronikáját,emiatt csinálja,hogy semmit nem nyomtat,ez nem fejhiba.
Mennyiért adnád el alkatrésznek???
Na egyenlőre ennyi Béni :R :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1577) lamiki válasza Krisz79 (#1569) üzenetére


lamiki
senior tag

Nem lehet, csak a külső színeiben térnek el, más a színösszeállítás.


Szinte minden típusból meg van az eltérő színösszeállítású változat.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1578) Krisz79 válasza lamiki (#1577) üzenetére


Krisz79
őstag

Érdekes.
Mert az Én gépem a sötétebb.
A házra dx3850-van irva.
A szoftvere meg 3800-át ir ki.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1579) Krisz79 válasza Beni2360 (#1576) üzenetére


Krisz79
őstag

Gondolom Te kened-vágod a témát.
Mennyit érne meg Neked?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1580) lamiki válasza Krisz79 (#1578) üzenetére


lamiki
senior tag

Az én gépem meg a világosabb :)
És szintén DX3800-asnak írja ki, mert belül mindkettő az, csak a fedele és a burkolata más színösszeállítású, ezt szajkózom már egy ideje :)) .

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1581) Beni2360 válasza Krisz79 (#1579) üzenetére


Beni2360
félisten

Szia Te lennél az eladó mond Te árat amiért nem dobod ki a nyomit, mert az elektronikát már szerintem cserélni kell. :W :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1582) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Ha valaki töltené a nyomtatóját, esetleg az utángyártott patront használ, vagy csak egyszerűen szeretné kalibrálni a nyomtató színkezelését, annak hasznos ez az oldal. Ez egy gyűjtő oldal, ahonnét más oldalakra jutunk, és kalibráláshoz kitűnő fekete-fehér és színes képeket és ábrákat lehet letölteni.

(#1583) lamiki válasza Stirlitz (#1582) üzenetére


lamiki
senior tag

Szuper ez az oldal, rögtön csináltam egy 3 nyomtatós házi tesztet, színes tesztábrával
Meglepő az eredmény, valahol mindegyik nyomtató elszúrja, egyikben a piros sok, a másikban a kék, stb, az egyiken ez a szebb, a másikon amaz, gondolom más márkájú papíron más lenne megint az eredmény, más tintával meg pláne más.
Külön-külön mindegyik szép, de a tesztábrához képest mindegyik eltér kicsit.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1584) Dr. COPY.


Dr. COPY.
tag

Érdekes dolog a színes nyomtatás. Azon túl, hogy van egy valamilyen kategóriájú színes nyomtatója az embernek és megteremti a minőségi nyomtatás feltételeit (megfelelő papír, illetve festék) van még egy elvégzendő fontos dolog. Mégpedig az, hogy a monitor színeit - egy erre való műszerrel - összekalibrálni a nyomtató színeivel. Enélkül ugyanis csak hellyel-közzel lesz színhelyes a nyomat.

(#1585) Stirlitz válasza Dr. COPY. (#1584) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Világos, csak nekem nincs ilyen eszközöm. És gondolom nem is két fillér-be kerül. Sajnos..

(#1586) Stirlitz válasza lamiki (#1583) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én is választottam egy tesztábrát, pont nem ezt :D, nekem is eltért, de 6oldal kinyomtatása után, meglehetősen pontosra sikerült beállítani. Nekem több piros kellett, és kevesebb kék és sárga.

(#1587) lamiki válasza Stirlitz (#1586) üzenetére


lamiki
senior tag

Én ennyit nem játszottam vele, de ezzel rájöttem, hogy a fotó kéket túl sötétre kevertem, (változtatni kell a 2 ml tinta 3 ml desztillált víz arányon :DDD ), emiatt picit kékesebb lett a fotónyomtatóval készült kép. Majd megnézem még a különböző színprofilok hatását is, mert az Epson csak egy alapértelmezettet telepít fel, de kézzel fel lehet tenni a többit is, rengeteg van a listában.
Még legjobban a DX4000 színe közelített a teszt ábrához, de az meg sima fotó módban sokkal raszteresebb, durvább képet nyomtat mint az SX200, vagy az R200 az 1/3-ad színes fúvóka szám miatt.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1588) Stirlitz válasza lamiki (#1587) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Na majd az rx585nél kiderül, hogy menyire színhelyes a nyomat :) Remélem sikerül megszerezni. Csorog a nyálam...

(#1589) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ilyen típusú nyomtatóm van: Stylus SX600FW

Ehhez egy csomag patron 9-10.000Ft
Múltkor ezprint típusú/gyártmányú utángyártott patronokkal próbálkoztam és nem működtek, ezt követően szervízelni kellett a készüléket!

Tudtok ajánlani budapesti jó utángyártott patronokat? Mert nagyon sokat eszik a nyomtató és nem költségkímélő :(

Üdv: Csabee.

(#1590) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Amig nem lesz pénzem egy ilyen kis kaliméter nevű csodára, mivel húzos árra van, itt egy kis segitség a monitor beállításához. Jobb mint a semmi.

(#1591) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

llletve itt egy leírás a témárol pár hasznos linkel itt is.

(#1592) adam_


adam_
senior tag

Ha csak a fekete színnel nyomtatók folyamatosan, heteken keresztül, a többivel nem, akkor a színes patronok betudnak száradni? :U

(#1593) lamiki válasza adam_ (#1592) üzenetére


lamiki
senior tag

Nem, mert időnként magától is tisztít egy rövidet a nyomtató, és ilyenkor minden fúvókát tisztítja, de azért,ha 3-4 naponta nyomtatsz egy fúvóka ellenőrző mintázatot a biztonság kedvéért, az is megmozgatja a fejben a tintát annyira, hogy ne tudjon beszáradni. De ezt inkább olyankor érdemes csinálni ha ritkán van használva a nyomtató.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1594) mr_ricsi válasza Stirlitz (#1590) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Amig nem lesz pénzem egy ilyen kis kaliméter nevű csodára"

Koloriméter.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1595) Stirlitz válasza mr_ricsi (#1594) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Kösz a helyesbítést.

(#1596) helion


helion
csendes tag

Hi!

Van egy Epson sx400 multifunkciós ketyerém. Az első adag patron (gyári) volt, de rendeltem hozzá utángyártottat, mert az isten se győzi tolni bele az eredetit.
Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem egyszerre cseréltem a négy origináltat négy utángyártottra, hanem egyesével, ahogy fogytak a színek. Ez a rohadék nyomtató egy ideig dolgozott az utángyártottal. Egy esetben többször is fejet kellett tisztítanom, mert nem akart rendesen nyomtatni, aztán egyszer csak hibát írt ki, mégpedig hogy cseréljem a patronokat, merthogy üresek. Persze teli voltak, de a gép nem akarta tudomásul venni.
Mérgemben vettem bele eredeti színsort potom 13 rugóért, az persze tetszett neki, azzal működött!
Amikor megint fogyóban voltak az immár ismét eredeti patronok, akkor már rutinosabban próbáltam hozzáállni a dologhoz, és egyszerre lecseréltem az egész sort, eredetit utángyártottra.
De nem jött be a dolog. Nagyon úgy néz ki, hogy a nyomtatóban fut valamiféle ellenőrző program, ami a múltkori esetnél megjegyezte valahogy az utángyártott patronokat magának, és ha olyat teszek bele, akkor nem műxik.

Kérdésem az lenne, hogy miként lehetne a nyomtatóban egy kis agymosást végezni, hogy ismét hajlandó legyen nem eredeti patronnal is nyomtatni.
Tehát valamiféle szervizmenüben való turkálási lehetőség kéne.
Ötlet?

(#1597) maxxum120 válasza helion (#1596) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Szia !
Túl értelmesnek gondolod a nyomtatód , az csak gép nem gondolkodik programokat hajt végre .
Próbálj a legújabb 6.0-ás chip-pel ellátott utángyártott patronokból venni .
Van sok olyan bolt ahol kihangsúlyozzák , hogy az sx nyomtatókhoz alkalmas .
Ha veszel egy ilyen garnitúrát és egyszerre kicseréled őket szerintem minden hiba nélkül menni fog .
Amiket kiveszel nem muszáj eldobni , minden nyílást leragasztva raktározhatod ameddig neked tetszik .

(#1598) helion válasza maxxum120 (#1597) üzenetére


helion
csendes tag

a nyomtassolcsónról vannak a patronok.
ezprint 14 ml, a felirat szerint 100 % kompatibilis. Hogy ez milyen verziójú az sem a dobozból sem magáról a patronról nem derül ki.
Természetesen a dobozon szerepel az sx 400 is.

A nyomtassolcsón persze van leírás is, hogy hogyan is kéne használni ( először 4 originál, utána egyszerre cserélve a négy utángyártottra, és csak ezután lehet egyenként cserélni), persze csak utólag olvastam el. A honlap szerint ha nem így csináljuk, akkor 95% a valószínűsége, hogy azzal a típusú utángyártott patronnal már nem fog nyomtatni a nyomtató. Sajnos ez nálam is bejött.
Gondolkodtam azon, hogy az eedeti patront nullázom és szépen feltöltöm tintával, de sajnos a netről letöltött ssc utility 4.3 nem kezeli az sx400- at.
Itt elakadtam.

(#1599) Stirlitz válasza helion (#1598) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Már megint az Ezprint.... Nyugodtan rendelj valahonnét v6.0as chipes orinket, és megszünt minden gondod. Ebben a fórumban még sokan nem dícsérték ezt a fajta patront az újabb nyomtatóval rendelkező tulajok.

[ Szerkesztve ]

(#1600) kircso13 válasza adam_ (#1592) üzenetére


kircso13
senior tag

Nyugi! fél éfig nem használtam a nyomtatót! És most használom és nem történ beszáradás szépen megy! Dx4400)

..,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.