Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Stirlitz válasza lamiki (#1448) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Szia!

Nagyon köszi a próbát, engem meggyözött, akkor nézek egy használt gépet én is a vaterán vagy máshol.

(#1452) Stirlitz válasza racrac (#1450) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Tönkrement a sárga patronod chipje. Vegyél újat abból is.

(#1453) racrac válasza Stirlitz (#1452) üzenetére


racrac
csendes tag

Nem mehetett tönkre, mert kipróbáltam egy másik sárga patront is, amit működő nyomtatóból szedtem ki, és azt se ismeri fel. Ha csak a sárga van bent, akkor felismeri a patront. Elég érdekes dolog ez...

(#1454) Krisz79


Krisz79
őstag

Halihó!
Epson sx200-hoz milyen árban van 1 resetter,illetve mi a tipusszáma?
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1455) Stirlitz válasza Krisz79 (#1454) üzenetére


Stirlitz
senior tag

kb 2000ft az it media-nàl ès ysx968 a tipusa.

(#1456) lamiki válasza racrac (#1453) üzenetére


lamiki
senior tag

a meglévő patronok eredetiek, vagy utángyártottak?

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1457) racrac válasza lamiki (#1456) üzenetére


racrac
csendes tag

a fekete patron utángyártott, a többi eredeti

(#1458) lamiki válasza Stirlitz (#1451) üzenetére


lamiki
senior tag

Vigyázni kell a vaterán, mert sok a csaló, amit nem tudott megjavíttatni azt eladja beszáradtként, amikor meg megveszed kiderül, hogy már volt szerelve a nyomtató, itt ott látszik rajta a szerelés nyoma, hiányzik belőle 1-2 csavar. Nagyot nem hazudik, mert azt írja nem nyomtat hibásként árulja, a patronok kifogytak, valószínű beszáradt, ezt írja. Hibás is meg a patronok is kifogytak ez igaz.:) Szóval inkább csak elhallgat, meg ferdít kicsit.
Az utolsó pár héten amit vettem 4-ből 2-t nem tudtam megcsinálni.
Így licitáljál ennek a tudatában, mert ha fejhibás, és csak a második lesz jó dupla költség, meg a postaköltséget is 2x fizeted, meg aztán elég sokkal nincsen tápkábel, meg a papír támasztó műanyag ami hátul van.
Mindent meg kell kérdezni pontosan, akkor kevesebb meglepetés ér. Persze azért szerencse is kell, mert ha sokan licitálnak rá amit kinéztél, akkor felverik az árat.
Volt már amit 100 Ft-ért vettem hibásként az jó lett, amit meg 4000 Ft-ért az nem.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1459) lamiki válasza racrac (#1457) üzenetére


lamiki
senior tag

Az lesz a baj, az gyári nem megy az utángyártottal, csak egyszerre tudod cserélni, utána már ha mind utángyártott cserélheted egyesével is.
A nomtató gyártó így védi az érdekeit, letiltja a patront.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1460) lamiki válasza lamiki (#1459) üzenetére


lamiki
senior tag

A T0711-714-es patronok már csak ilyenek. Olcsón ki tudod cserélni az összeset egy eredeti árából.
Bár most olvasom a patronbirodalom weboldalán:
Miben tud többet a 6. generációs chip?
- Eredeti patronokkal egyidőben is használható már
- Tintaszintjelzés működik.
Szóval lehet elég venned egy V6.0-ás feketét, de nem biztos, mert lehet a sárgát is letíltotta a fekete patron, szóval érdemesebb cserélni az összeset.

Szóval akinek van V6.0-ás chipes utángyártott patronja kipróbálhatná, hogy ez igaz e, megy e a gyári patronokkal együtt.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1461) lamiki


lamiki
senior tag

Kérdezném nyomtatható CD-re DVD-re nyomtatott már valaki közületek, most szeretnék ilyet venni, és nem tudom van e ott is ugyanolyan minőség béli különbség, mintha pl. sima másolópapírra, vagy matt fotópapírra nyomtatnék?

A legtöbbnél csak azt írják, hogy printable,, vagy inkjet white, inkjet printable, de némelyik drágábbnál olyat is, hogy extra fine matt photo inkjet printable, van amelyiken meg csak azt photo printable, ja meg van olyan, hogy aqua shield felület, ez gondolom vízálló lesz, vagy mi a szösz.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1462) racrac válasza lamiki (#1459) üzenetére


racrac
csendes tag

Gondoltam erre a lehetőségre is, ezért beraktam egy gyári feketét, ami szintén nem volt üres, de úgy se ismerte fel a sárga patront... :S :F

(#1463) lamiki válasza racrac (#1462) üzenetére


lamiki
senior tag

Persze, mert gondolom letiltotta a nyomtató a sárga patront.
Legegyszerűbben úgy tudod kipróbálni, ha megveszed a 3 színű utángyártott patront is, vagy kérsz kölcsön ha van a közelben akinek a T0711-714-es patront használó Epson nyomtatója van. .

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1464) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Van itt Budapesti srác aki utántöltene nekem próbaképp egy patront? Ha lenne valaki olyan kedves és vállalná ezt a tettet, akkor írjon privátban! Meghálálom! Köszönöm!

Üdv: Csabee.

(#1465) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

haverom át dobott egy Epson Stylus D78-as nyomtatót. A gondom vele az hogy frissen vásárolt után gyártott patront, de még az eredetit sem ismeri fel. Hozzávaló patron lett véve, és szépen be is pattan amikor bele rakom a helyére, de aztán mindegyik patron át van húzva a tinta szint jelölőn a számítógépen. Aztán ha kiveszem a feketét és színeseket benne hagyom akkor meg csak feketét húzza át és a színeseket fel ismeri de nem mutatja a tinta szintet csak azt hogy a patron benne van,mert információs menüjében látom hogy a patron dátumát is kiírja mikor gyártották. Szóval olyan mint ha a fekete patrontól nem akarna menni rendesen a többi patron, de ha meg nem rakok bele feketét, kéri hogy rakjam bele, mert addig nem nyomtat. Mit tegyek szerintetek? Ezt az SSC service utilityt leszedtem de nem támogatja a készüléket. :( Van D78-ra valami szerviz program?

-Norbi-

(#1466) Andilona válasza goodace (#555) üzenetére


Andilona
csendes tag

Sziasztok! Epson S20-asom ugyanúgy szivat mint goodace-t. (a szerinte üres patron févan. az újjal 3-4 lapot nyomtattam, és szerinte az is kifogyott, sőt nem is kompatibilispedig gyári. Sőt, a Norton vírusnak ismerte fel driver-ét. Van valami megoldás?

(#1467) mr_ricsi válasza Norby86 (#1465) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Csak 6-ot kellett volna visszaolvasni. :(

[ Szerkesztve ]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1468) mr_ricsi válasza Andilona (#1466) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A Nortont el kellene távolítani a gépedről, és helyette felrakni egy igazi víruskeresőt.
Aztán uninstallálni a a nyomtató driverét, majd a cd-s verziót visszatelepíteni.

Aztán pedig ne tegyél bele vegyesen gyári és utángyártott patront, és a csere-beréhez a kezelőprogit használd mindig.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1469) Norby86 válasza mr_ricsi (#1467) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi a linket, valószínű elsiklottam felette. Egyszerre cseréltem amúgy ki a patront, tehát mint után gyártott és úgy sem megy. :F

-Norbi-

(#1470) Kuter válasza lamiki (#1460) üzenetére


Kuter
senior tag

Hi.A francba én meg kidobáltam az eredet patronokat a kukába .Én v.6. használok az sx105 be.Ja még egy tapasztalat az Agfa photo premium glossy papir amire az van irva hogy waterprof full vízálló kinyomtatam egy képet, nyomtam vizalá probáltam ujjal maszatolni semmi ,a kép rajta marad eredeti állapotában,a papir meg tiszta hullámos lett a víztöl,de a kép tökéletes hihetetlen,aki nem hiszi küldök neki mintát ,és a full univerzális tintával nyomtatam amit a tescoban vettem,a papirt meg a lidlbe.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1471) asthma


asthma
tag

Sziasztok!

Pár hónapja vásároltunk egy Epson Aculaser CX11N [kép] típusú színes multifunkciós készüléket. A napokban eljött az ideje, hogy fekete tonert kéne benne cserélni, azonban mindig a kék színű tonert tolja az arcomba amikor ki szeretném venni. Olvastam a kézikönyvet, átnéztem a driver-t, de semmit sem találtam arról hogyan tudnám átforgatni a feketére.
Esetleg, ha valaki tudja mit kéne tennünk, azt megköszönném. Előre is köszi a válaszokat!

https://www.youtube.com/user/asthmajt0

(#1472) lamiki válasza racrac (#1462) üzenetére


lamiki
senior tag

Amikor már letiltja a gyári patront annak kakukk, ezek a T0711-714-es chipek a legkisebb eltérésre letiltanak, a régebbiek nem voltak még ilyenek. Próbálj szerezni egy sárgát is kölcsönbe, vagy legjobb ha a maradék 3 patront veszed meg utángyártottba a fekete mellé, ja és lehetőleg számítógép nélkül cserélj patront, nekem legalább is ilyenkor még mindig elfogadta.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1473) lamiki válasza Kuter (#1470) üzenetére


lamiki
senior tag

De jó, akkor az én Aldis papírom is vízálló? Rá van írva waserfest :)

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1474) lamiki válasza mr_ricsi (#1468) üzenetére


lamiki
senior tag

Az Epsonoknak telepítéskor ki kell kapcsolni a vírusirtó programot, ill. fel kell függeszteni a védelmet, erre még a telepítő is figyelmeztet az újabb telepítőknél, utána vissza lehet kapcsolni.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1475) Kuter válasza lamiki (#1473) üzenetére


Kuter
senior tag

Porbáld ki ,én fólyattam rá a vizet kb 20-30 mp-ig semmi baja nem let,nem mosodot el,és kézzel ha csiszatoltam sem tudtam kárt teni benne.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1476) lamiki válasza Andilona (#1466) üzenetére


lamiki
senior tag

A patronokon amelyikre azt írja ki nem kompatibilis milyen chip verzió van?
Ha V3.11, akkor úgy tudom ehhez a típushoz nem jó.
V5.0, V5.1 vagy V6.0 kell

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1477) lamiki válasza Kuter (#1475) üzenetére


lamiki
senior tag

kipróbáltam, nekem is vízálló:) még jó, hogy 200 db-ot vettem belőle (A4-es)
Sima másolópapírnál meg, ha egy csepp víz éri azonnal szétfolyik.
A vasalható fólia is ilyen, csak ott még a mosószeres meleg vizes mosással is meg kell birkóznia.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1478) mr_ricsi válasza lamiki (#1476) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Amelyik patronokat 488-ért szoktad rendelni, milyen márkájúak?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1479) lamiki válasza mr_ricsi (#1478) üzenetére


lamiki
senior tag

EzPrint, már van V6.0-ás is belőle pár Ft-al drágábban.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1480) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Sziasztok!Segitseg kellene!!!Van egy epson stylus photo r285-os nyomtatom es nagyon jol mukodott nagy tetelben nyomattam vele a fotokat!Aztan tegnap kiirta hogy a belso alkatreszek az elettartamuk vegehez kozelednek es javitas szukseges.Nyomtattam meg par fotot vele es teljsen leallt.Csak a ket led villog felvaltva es meg se moccan.Korulbelul a belso lapszamlalo erte el a maximumot!Le kellene nullazni valahogy de az ssc ezt a nyomtatot nem tamogatja.Ti nem tudtok valami megoldast ra?Mert ha nem akkor azt ajanlom h epson nyomtatot soha ne vegyetek komolyabb felhasznalas celjabol! :W

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#1481) Stirlitz válasza szuk_jozsef (#1480) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Sajnos ötlettem nincs rá, de ezt azért megjegyezném, Canon-t sem, mert ott is van olyan védelem a nyomtatóban. És ha csak ez a szempont....

[ Szerkesztve ]

(#1482) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Epson SX205 nyomtatóhoz melyik "utángyártott" patron lenne megfelelő? Gyárit patront érdemes használni vagy van más olcsóbb termék amelyik megfelelő?

Köszönöm!

Géza

(#1483) lamiki válasza szuk_jozsef (#1480) üzenetére


lamiki
senior tag

Jobb ha tudod ezek a nyomtatók egyik sem a nagy tételben való nyomtatásra készült.
Semmi más nem történt, mint túlcsordult a használt hulladék tinta gyűjtő számlálója, elérte a számlálója azt az értéket amit az Epson gondolt, hogy eddig megbízhatóan működik. Az esetek nagy részében ilyenkor elég a számláló nullázása egy programmal, de lehet nem árt a fej bölcsője alatt és a környékén megtisztogatni a dolgokat a rászáradt tintától egy kis nyári zöld bogároldós szélvédő mosóval, ami mint tudjuk kiválóan oldja a tintát.
Ha beírod a keresőbe, hogy R285 adjust program, vagy R285 Adjustment Service Program, akkor még sikerrel is jársz talán, hoz vagy 60 oldal találatot, abban csak ott lesz ami neked kell, de vigyázz mert a program ugyan az mint az R290-né tudtommal, csak más dátumot kell neki beállítani, és ha elcseszed, nem jó a dátum akkor R290-es lesz belőle, más patron típussal:).
Jobb ha felveszed a kapcsolatot a sráccal, hátha tud segíteni: [link]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1484) Melinda89


Melinda89
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy Epson dx 4450-es nyomtatóm van. Az a gondom, hogy vízszintes csíkok, kihagyások (egymástól egyenlő távolságra, szabályosan) vannak a nyomaton. Próbáltam többször tisztítani a fejet, de nem lett jobb. Tudnátok segíteni?? :((

(#1485) lamiki válasza Melinda89 (#1484) üzenetére


lamiki
senior tag

918-919-es hozzászólás
Valószínű akkor beleszáradt a festék és át kell mosnod a fejet, csak vigyázz, hogy egyszerre csak kevés ablakmosót nyomj a fejbe (1 ml csonkonként) azt is lassan,amíg tiszta lesz a fej alá helyezett papírtörlő addig kell ismételni az átmosást.
Ha túl erősen és túl sokat nyomsz a fejbe tönkre mehet.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1486) lamiki válasza szuk_jozsef (#1480) üzenetére


lamiki
senior tag

itt is megnézheted az adjust program innen letölthető.
Elméletileg a dátumot előtte 2008 április 10-re kell állítanod az R285-ösnél, és 2008 április 1-re az R290-nél, de azért olvass előtte utána ennek, mivel én nem próbáltam, kérdezd meg a srácot aki átállította a nyomtatóját R290-esnek hogy milyen dátumot állított be.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1487) Melinda89 válasza lamiki (#1486) üzenetére


Melinda89
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#1488) lamiki válasza Melinda89 (#1487) üzenetére


lamiki
senior tag

Ha csak 1-2 szín csíkoz, akkor elég csak azokba a csonkokba nyomni ablakmosót, és ha függőlegesen nyomod oda a csonkokhoz a fecskendőt, akkor nem fontos cső sem az összekötésre, mert nem spriccel ki az ablakmosó, és ne felejtsd előtte mindenképpen tegyél a fej alá egy fél ív összehajtogatott papírtörlőt, ha átázott cseréld ki, mert elönti a nyomtatót az ablakmosó, utána meg a csonkok környékét és az érintkezőket töröld papírtörlővel szárazra .

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1489) Krisz79


Krisz79
őstag

Lehet Nekem sem használt a fejmosás.:(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1490) lamiki válasza Krisz79 (#1489) üzenetére


lamiki
senior tag

Lehet gyengébb ezeknek a nyomtatóknak (pl DX3850) a fejének a belső kialakítása, mert én is találkoztam ebből a típusból pár darabbal amit sosem tudtam kitisztítani, míg más régebbi típusnál amit ki kellett bírni neki , hogy kitisztuljon a fej, én sem akartam elhinni, hogy utána mégis működött.
Persze azt sem tudja az ember biztosan, hogy amikor elkezdi kitisztítani a fejet mert nem nyomtat semmit, akkor még jó e egyáltalán a fej, vagy már eleve tönkre ment. Lehet csak azért nem nyomtat eleve, mert a fej meghibásodott.
Ami csak csíkoz, az nagy valószínűséggel csak beszáradt, és ennek még segít az átmosás, de ha túl nagy nyomással nyomjuk bele a szélvédő mosót, nem hagyunk neki időt, hogy megoldja kicsit a beszáradt tintát, akkor átszakadhatnak a kamrák, és a szomszédos csonkokon visszajön az anyag.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1491) Krisz79 válasza lamiki (#1490) üzenetére


Krisz79
őstag

Nálam semmit sem nyomtatott,ugyhogy még azt sem mondhatom,hogy csikozott, De az átmosásnál nem csináltam durván,de mint irtam gyanitom,hogy valami átszakadhatott.
Mert elindult a többi fejen kifelé az anyag.
Sajnálom,azért még kéne nézetnem valakivel aki ért hozzá,hogy feladjam vagy azért lehet még valami kezdeni...
Igazából jó kis nyomi,mégha nem is 1 versenyló.:)
A tisztitások miatt ismét minimálisra fogyott a fekete tinta szintje.
De már nem tudom érdemes-e rendelni hozzá tintát. Vannak patronjaim amikbe van még,de a resetter sem jó ötlet,mert az Epson Sx 200-hoz nem jó.
Illetve a patronok is drábábbak hozzá.
Mivel azt nézegettem a régi nyomi helyett.
Mi a véleményed az SX 200-ról???

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1492) lamiki válasza Krisz79 (#1491) üzenetére


lamiki
senior tag

Nekem is az van, szerintem jó, pláne egy DX3850-hez képest, a scannere jobb, nagyobb felbontású, a nyomtató része sokkal gyorsabb (színes és fotó nyomtatás, mert 3x annyi színes fúvókája van), szebb fotókat nyomtat stb.
Olyan resetert vegyél ami mindkettőhöz jó QE868, még megpróbálhatsz egy ugyanolyan nyomtatót venni, és ha szerencséd van a kettőből csinálni egyet. pl ilyesmit [link]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1493) Krisz79 válasza lamiki (#1492) üzenetére


Krisz79
őstag

Már csak 1 a baj,hogy ezen az oldalon nem vok. regizve.
De ha segitesz,már MA átveszem az eladótól.
Mivel megyek Pestre.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1494) lamiki válasza Krisz79 (#1493) üzenetére


lamiki
senior tag

Hát akkor regisztráljál, 2 perc kb, meg kérdezd ki előtte, hogy biztos nyomtat e meg nem fejhibás e meg ilyenek, mert sosem lehet tudni. Kérdezni nem kerül semmibe.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1495) szuk_jozsef válasza lamiki (#1486) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Koszi szepen a linkeket de nem jartam sikerrel. :((( Ma felhivtam a ceget ahonnan vettem a nyomtatot es az mondtak h kuldjem el hozzajuk mert lehet hogy tundak segiteni mivel mar talalkoztak ilyen dologgal es egyes estekbem sikerult is lenullazni a szamlalot.Lehet hogy van eredeti szervizszoftjuk amit nemszivesen adnak ki a kezukbol.Mar uton van felejuk meglatjuk mi lesz vele jo kis nyomtato volt kihajszoltam igaz de a mechanikaval semmi gond sincs szerintem megegyszer ugyanenyit kibirna ja es 5 honap alatt ertem el vele ezt a szep halalt.Meg egy info a nyomtatorol hogy tenleg sokat dolgoztam vele : 5 nap leforgasa alatt kinyomtam vele 1500 10x15 fotot :DDD Azt akarom meg kerdezni hogy ha vennek egy olyan nyomtatot amit tamogat az ssc akkor letudom nullazni vele a belso szamlalojat a nyomtatonak?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#1496) lamiki válasza szuk_jozsef (#1495) üzenetére


lamiki
senior tag

Igen le tudod nullázni a használt hulladék tinta gyűjtő számlálóját, pl R200-as fotónyomtató, nekem is van egy ilyen én is nulláztam neki.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1497) szuk_jozsef válasza lamiki (#1496) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Az jo lenne mert lattam egy epson r800 ast kb 100 ezer forinyert es azt tamogatja az ssc.De a dilemmam a kovetkezo szerinted mit lenne erdemeseb venni :egy epson r800-at amit tamogat az ssc vagy az arabol kijon akar 3 db epson p50 ami az r285-omnek az utodja es jo hozza az autoresetalo patronjaim?Hoszzutavon te melyiket venned meg?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#1498) Krisz79 válasza lamiki (#1494) üzenetére


Krisz79
őstag

Bakker,lecsúsztam a 2000-res masináról.
Nem volt ma időm neten lenni.
Az aukció 13h-körül lezárult.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1499) astra81


astra81
csendes tag

Sziasztok

kérlek segitsetek!

cián és fekete patronokat cseréltem és a fekete nyomtatásnál a végeredmény "hiányos". olyan mintha egymásra csúsznának ill kimaradnának sorok.. igy tudnám a legjobban elmagyarázni.
a többi szinnel ugyanaz kinyomtatva jól működik. csere előtt nem volt gond. sajna a régi patront visszatenni tesztcéllal nemtom mert töküres.

epson dx7400
vista os

köszönöm az ötleteket!

ps: a patronok eredeti epson termékek

(#1500) Stardust válasza astra81 (#1499) üzenetére


Stardust
csendes tag

Küldj rá egy pár fejtisztítást szoftveresen, valszeg levegős a rendszer patroncserénél gyakori. elfog fröcskölődni egy kis festék...
Eredeti patronokat használsz?? akkor feléd biztos jó világ van :P
A v6.0-ás chip-es T071-es után gyártottakat nyugodtan lehet keverni az eredeti Epson patronokkal. legjobb minőségű után gyártott az ORINK-es a pécsi tintacentrumból nem mellesleg sztem a legkönyebben tölthető is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.