Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) King Charles


King Charles
tag

Sziasztok

Az előzőhöz még annyit szeretnék kérdezni , hogy resetelni lehet szoftveresen is?

Köszi Dudo

(#652) maxxum120 válasza King Charles (#651) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Nézz szét az apróhirdetések között , vagy írj privit tudok segiteni a chip nullázóban !

(#653) Davideee00


Davideee00
csendes tag

Elsősorban HELLO mindenkinek...
Van egy EPSON DX4400 nyomtatóm és ha kifogyikbelőle egy szín (pl.: a bíbor) akkor elvileg nem lehet vele semmit még fekete betűket sem nyomtatni.
Megoldaható valahogyan, hogy lehessen? :)
Gondolok itt valami kapcsoló átkapcsolására :P vagy valami beállitásra.
Nem annyira sürgős de azért 1-2 visszajelzésnek örülnék...
Előre is kösz és viszlát

(#654) Stirlitz válasza Davideee00 (#653) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Visszajelzek :)

Nem megoldahtó. :N

(#655) maxxum120 válasza Davideee00 (#653) üzenetére


maxxum120
csendes tag

A megoldás Epson chip nullázó !!!
Utángyártott patronokon teszteltem működik !!!!!!!

(#656) fiatalember válasza maxxum120 (#655) üzenetére


fiatalember
csendes tag

Én is vettem egy chip nullázót 1900.-ért, de megbántam mivel csak minden 4-5-dik chipet lehet nullázni vele, és így nem sok hasznát veszem. :W
Sőt van mikor zölden ég a nullázáskor és mégsem mutat szintet, vagy nem ismeri fel a patront a gép. :F :O

(#657) wordswort


wordswort
csendes tag

Hali!
SX100-as nyomtató utántöltéséről tudtok valamit mondani? Nehéz? könnyu? stb? :)

(#658) maxxum120 válasza fiatalember (#656) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Szia !
Én nem győzködök senkit a magam igazáról , nekem QE868 nullázóm van .
A gyártó szerint üti a régi 7 lábas patronokat , de az uj T07-TO8 szériákkal sem bajlódik .
A másik érthetetlen számomra hogy ha van olyan chip amit nulláz miért cserélgeted ??????
Én a legolcsóbb tintát vettem ami ráadásul Canon nyomtatóhoz ajánlott , össze kavartam egy pici mennyiséget egy müanyag lapon nem változott a tinta szine a piros maradt piros .
Azóta már legalább 10 nullázáson töltésen túl vagyok színenként és minden ok .
Te nulláztad a chip-et és utána eldobtad a patront akár sikerült akár nem ????
Ha nem töltötted a patront minek vettél nullázót ????
Bocs ha a hozzászólásom sértő , vagy idegesít .
Nem azzal a szándékkal vagyok itt hogy bárkit hergeljek , hanem hogy minél több
Epson SX-DX tulajdonosnak segítsek a gyors és nagyon olcsó nyomtatásban !!!

(#659) fiatalember válasza maxxum120 (#658) üzenetére


fiatalember
csendes tag

Nekem is a képen látható kék színű cuccom van.
A chipeket egyszer-kétszer tudtam csak nullázni (utána csak pirosan égett a ledje).
Ezért kellett vennem kell másik patront mindig, amin újból eltudtam játszani a resetet de megintcsak párszor, aztán annyi neki.
Próbáltam már másik gyártó patronjait is, azzal is ugyanez a helyzet.

Egyszóval a CHIP NEM RESETELHETŐ VÉGTELENSÉGIG. :W
De te ezt nem tudatod velünk :W :W

[ Szerkesztve ]

(#660) maxxum120 válasza fiatalember (#659) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Ha igaz amit mondasz akkor bocs a tudatlanságomért , de kivettem a fekete patront és rengetegszer próbáltam nullázni NEM TUDOM TÖNKRE TENNI !
Van pár patronom mert amíg nem volt nullázó hetente cseréltem a feketét én az összes patront az uninkpatrontól rendeltem szerintem kivégezhetetlen a chip .
Azt megfigyeltem hogy ha szemből nézem a nullázót és a patront is csak akkor nulláz ha a chip második ( rövid széles ) lábához nyomom a nullázó jobb oldali felső két érintkezőjét :
Tehát ha mellé nyomom nem nulláz de a chip akkor sem ment nálam tönkre .
Szerintem próbáld meg a már kifogyottat türelmesen nullázni és látni fogod hogy működik , én tudok rongálni de csak fizikai behatással .
Bízom benne hogy tudtam segíteni és továbbra is Epsonos maradsz .
Én például most licitáltam a vaterán egy új Epson S20 ra nem azert mert szükségem van rá hanem azért hogy a barátaimnak átadjam mert olcsóbb üzemeltetni mint a HP .

(#661) Szab02


Szab02
aktív tag

Én csak kiveszem a patron és visszateszem, s lásd, már nullázva is van! :) Chipresetter helyett próbálkozhatsz ilyen chipeket beszerezni ;)

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#662) fiatalember válasza maxxum120 (#660) üzenetére


fiatalember
csendes tag

Mellesleg a leírásában is benne van hogy

csak akkor lehet resetelni a chipet, ha
NEM CSÖKKEN A TINTASZINT 25% ALÁ.

És azt is írják hogy a resetelés után
NEM MINDEN NYOMTATÓ FOGADJA EL A RESETELT PATRONT

Szóval nagyon kavaró ez a resetelős dolog. Hol működik, hol nem :W
Ment privát is.

[ Szerkesztve ]

(#663) maxxum120


maxxum120
csendes tag

A " fiatalember " valamiért nem akarja hogy olcsón és könnyen nyomtassatok az okát nem tudom kérdezzétek őt . :N :(

(#664) fiatalember válasza maxxum120 (#663) üzenetére


fiatalember
csendes tag

Nem értelek.
Én pont segíteni akarok azzal, hogy hasznos információkat mondok el a resetelőről, amit te nem közölsz a tisztelt fórumozókkal.

(#665) maxxum120


maxxum120
csendes tag

Tisztelt fórumozók !
Ha a kisfiu nem köp bele a levesbe vagy mondhatnám úgy hogy nem piszkol arra az asztalra ahonnan eszik .
Akkor ti fillérekér jutottatok volna rövid időn belül a nullázókhoz .
Ez az egész Epson fórum szinte mindíg a patronoknál jukad ki én próbáltam alattomosan piackutatást végezni mert büszke voltam magamra hogy önállóan rátaláltam a nullázóra .
A barátaim segítségével mindenkinek tudtam volna POSTAKÖLTSÉGGEL EGYÜTT IS 1000 FT ALATT nullázót adni .
A kisfiu az alattomos szurkálásával elvette a kedvem !
Mindenkinek kívánok jó fórumozást én nem leszek ezután elérhető , mivel más témában nem tudtam volna segíteni .
Sziasztok !

Remélem KISFIU boldog vagy mert sok ember kedvét vetted el .

(#666) Stirlitz válasza wordswort (#657) üzenetére


Stirlitz
senior tag

2 lehetőséged van.

Őnmagát resetelő chipekkel ellátott patront veszel, ezek drágábbak, de nincs más dolgod, mint feltölteni a patront tintával. Természetesen a patront kiszedve a nyomtatóbol.
A másik, veszel egy, a patron chipjét nullázó, úgynevezett chipreseter-t. Ez sem bonyolult dolog, ha pici műszaki érzéked is van, menni fog ez is.

(#667) Stirlitz válasza fiatalember (#664) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Akkor tedd meg légyszíves, ha valóban segíteni akarsz, hogy írd már be ide, a patronod tipusát, és a gyártót is. Előre is köszönet!

(#668) fiatalember válasza Stirlitz (#667) üzenetére


fiatalember
csendes tag

Próbáltam már eredetivel, Spectrum, Q-ink, Ez-print, Procolor, GnG és sokmás 711-714 patronnál is, de mindegyiknél az a helyzet amit írtam. :W

csak akkor lehet resetelni a chipet, ha
NEM CSÖKKEN A TINTASZINT 25% ALÁ.

a resetelés után
NEM MINDEN NYOMTATÓ FOGADJA EL A RESETELT PATRONT

CHIP NEM RESETELHETŐ VÉGTELENSÉGIG (csak 1-2-szer)

[ Szerkesztve ]

(#669) Stirlitz válasza fiatalember (#668) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Érdekes. Info-t gyüjtök épp. Kösz a választ, de ez a chip 1-2 reset után tönkre megy, nagyon fura. Eddig is lehetett resetelni a chipeket, gond nélkül többször is.

[ Szerkesztve ]

(#670) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Sokan használják ezt a chip resetert gond nélkül. Valamit valószinűleg Te csinálsz rosszul. Aki nem biztos benne, hogy hozzátudja érinteni a patronok chipjét a reseter érintkezőihez, az vegyen utángyártottat.(amikkel szintén előfordul hiba) Aki pedig nem fél tőle, hogy festékes lesz a keze, és még akkar sporolni egy utángyártott patronhoz képest kb 100ft-ot, az nyugodtan reseteljen. Maxxumot meg ne hibáztasd azért, mert neked nem megy. Egyébként a legtöbb ember nem nyomtat anyit, hogy megérje resetelni. Évi 3-4 vagy még kevesebb patronért nem kenik össze a kezüket. Aki pedig színesben szeretne valóban nagy tételben nyomtatni ezekkel a home felhasználásra szánt cuccokkal, az úgyis beszerez egy ciss rendszert.

(#671) fiatalember válasza Stirlitz (#669) üzenetére


fiatalember
csendes tag

Igen a régi fajta epson chippeket gond nélkül tudtam resetelni (pl. T0481, T0611), de ezeket a T0711 chippek resetelésével csak a bajom van.
Én nem csak nekem, hanem a havernak is, de még a külföldi fórumozóknak is.

(#672) wordswort


wordswort
csendes tag

De akkor miért van az, hogy van akinek minden gond nelkul megy? Lehet nem mindegy a tintapatron chipje sem

(#673) lamiki válasza Badi82 (#643) üzenetére


lamiki
senior tag

Én egy Epson RX 425 multifunkciósat tisztítottam ki, aminek 3 éve beszáradt a feje, kb 1,5 órai munkával, meg vagy 10-15ml fejtisztítóval, anélkül hogy a nyomtatót szétszedtem volna.
A módszerem: ráhúztam mind a 4 csonkra, ahol a tinta befolyik a fejbe 1-1 db kb. 4-5 cm-es mipolán csövet, vagy bármilyen cső megteszi, csak pontosan illeszkedjen. Ezeket megtöltöttem injekciós tű segítségével, rózsaszínű fejtisztító folyadékkal, és hagytam állni pár percet, ha fogyott a folyadékszint töltöttem bele pár cseppet.
Közben vágtam jópár 3-4 cm-es csíkot papírtörlőből, pont akkorát amekkora elfér a nyomtató fej alatti vályúba. A nyomtató fej a nyomtató kikapcsolt állapotában szabadon mozgatható a fejcsere állásból ide-oda. Ezt kihasználva beraktam 1 papírtörlő csíkot a fej alá, hogy a kimosott tintát felszívja, majd az injekciós tű végét rádugtam a mipolán csőre, amik a tinta beömlő csonkokon voltak, és az injekciós tűvel ki-be pumpáltam a fejbe pár csepp fejtisztítót.
Ha a papírtörlő elázott elázott kicseréltem, ha a mipolán cső tönkrement, vágtam le másik darabot, és a pumpálást addig ismételtem amíg mosott ki tintát a nyomtató fejből, és alúl a papírtörlő csík elszineződött.
Ezután áttörölgettem mindent a patron tartóban belül szárazra, pár perc száradás után (a biztonság kedvéért) beraktam az új patronokat, és kb 3 fejtisztítás után lett 1 működő nyomtatóm :)

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#674) lamiki válasza wordswort (#672) üzenetére


lamiki
senior tag

Igen megírhatná ide a fórumba valaki, a többiek okulására, hogy az újabb V5-5.1-6-os chipes Epson T0711 utángyártott patronokból melyik márkát sikerült resetelni a blue chip reseterrel

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#675) lamiki válasza Deadhero (#598) üzenetére


lamiki
senior tag

Nekem is ugyan az a nyomtató és ugyanaz a hiba volt, még önálló PCI USB bővítő kártyát is vettem, de nem használt semmi, mág a nyomtatót sem volt hajlandúó felismerni csak egy USB portban. Na szóval az USB printer kábel volt a ludas.
Vettem a 1,5 m-es USB 2,0-ás helyett 1,8 m-es USB 2,0-ás kábelt és megoldódott minden gondom. Nem tudom miért nem tetszett neki a kábel, megjegyzem egy 3 éves régebbi multifunkciós Epson model meg gond nélkül működik most is ezzel a kábellel.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#676) Badi82 válasza lamiki (#673) üzenetére


Badi82
tag

Szia!

Köszi szépen a tippet, megyek, nézek valami fejtisztító folyadékot...:)

Nec Arte Nec Marte

(#677) Dluinet válasza lamiki (#673) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Király. :C
Eddig mindenki úgy akart nekiállni, mint a többi nyomtatónál, hogy fej ki, majd beáztatni.
Kreatív megoldás, köszönöm (köszönjük).

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#678) Stirlitz válasza lamiki (#673) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Pontosan. Szomszédom is hagyta beszáradni az Epson DX 3850et, ő is így javította meg, a különbség anyi, hogy nálad drasztikusabban tette. Fejtisztitó folyadék helyett gyógyszertári alkoholt használt, és a nippolan cső végén egy fecskendő is volt, amivel enyhén nyomta az alkoholt a fejbe. Én azt hittem, tönkremegy egyböl, de jó lett az is. (nem mertem leírni ide, mert azt hittem, csak szerencséje volt, de ezek szerint ez jó esélyel müködik.) Grat a nyomtatódhoz, legyen sok örömöd benne! :C

(#679) lamiki válasza Stirlitz (#678) üzenetére


lamiki
senior tag

Én is ki- be pumpáltam egy fecskendővel a folyadékot a fejbe, egész felhabosodott.
Az alkoholról azt írták az egyik fórumon, hogy a fej tönkremenetelét is okozhatja, mert bizonyos műanyagokat feloldja, megpuhítja, mindenesetre nem mertem megpróbálni vele.
Szerintem mivel az utángyártott tinták víz bázisúak, lehet, hogy jobb megoldás a desztillált víz is, mivel ebből kivonták az ásványi sókat, és csak tiszta H2O, sőt a gyári tintát is nagyszerűen oldja a víz.
Mondjuk kíváncsi vagyok miből csinálhatják a fejtisztító folyadékot, mert amit használtam az enyhén rózsaszínű volt és illatos, szóval lehet akár valami desztillált vízzel jól felhígított enyhe tisztítószer, vagy tusfürdő is akár, mert amikor kiszívtam a fejből a folyadékot és vissza pumpáltam mérsékelten habzott is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#680) Stirlitz válasza lamiki (#679) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Tescos tisztitó volt? Az rózsaszín szinű és enyhén illatos. Alkohol valóban marhat müanyagot, ha túl tömény. Szerencsének hittem,de ezek szerint ez így müködik, mégha nem is kell követni a példáját. Talán az is müködhett, ha egy üres patront tölt fel az ember valami enyhén alkoholos cuccal, és visszateszi a helyére. Elviekben szívja a szivattyú a folyadékot. De legjobb a megelözés, néha egy picit nyomtatni.

(#681) lamiki válasza Stirlitz (#680) üzenetére


lamiki
senior tag

Nem Tescos volt, hanem 500 ml utántöltős tintát vettem azzal adták.
Szerintem meg az alkohol felesleges, sőt az is lehet, hogy káros, a sima csapvízzel olyan szépen és könnyen kimostam a felbontott patronokat, szóval szerintem jobb a desztillált víz, és némi felületi feszültség csökkentő anyag

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#682) makoka11


makoka11
csendes tag

Epson Dx7400-hoz vettem utángyártott patront. kicseréltem, de azt jelzi, hogy nem kompatibilis. Tudna valaki segíteni? Sürgős...

(#683) maxxum120 válasza makoka11 (#682) üzenetére


maxxum120
csendes tag

A rendeléskor odafigyeltél a patron chip-jére , vagy a boltban ahonnan vetted jelezted milyen tipusú nyomtatóba akarod tenni , mert TO711 és TO711 sok fajta van .

(#684) makoka11


makoka11
csendes tag

Igen odafigyeltem (ezPrint), és elvilegv5.1 a chip, tehát működni kellene. Más ötlet?

(#685) lamiki válasza maxxum120 (#683) üzenetére


lamiki
senior tag

igen ez így van, a T0711-14-es patronokból most jött ki a V6.0-ás chipes változat, pl a 2009 márciusa után gyártott SX100-200-400-as nyomtatók már csak ezzel működnek, a március előtt gyártottak meg a V5, V5.1 és V6-al
A tiédnek a V5-ös chippel szerelttel biztos mennie kell

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#686) lamiki válasza makoka11 (#682) üzenetére


lamiki
senior tag

Mindet kicserélted? Vagy keverve van az eredeti, és utángyártott? Mert azt nem szereti

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#687) makoka11


makoka11
csendes tag

mindet kicseréltem, de azt írja nem kompatibilis.

(#688) Stirlitz válasza makoka11 (#687) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Akkor pedig csak a patronon lévő chip nem jó. Más nem marad.

(#689) Stirlitz válasza lamiki (#681) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Tehát desztilált víz és mondjuk egy csepp mosószer keveréke. Mondjuk clin ablaktisztitó. Így gondolod?

(#690) lamiki válasza makoka11 (#687) üzenetére


lamiki
senior tag

Egyiket sem ismeri fel?
Próbálj meg egy patron cserét csinálni a számítógép nélkül, annak kikapcsolt állapotában.
A Stop gombot 3 mp-ig nyomva patroncsere helyzetbe megy a fej, ha esetleg túl menne, akkor nyomd meg röviden párszor a stop gombot amíg jó helyen nem áll, kiveszed a patronokat, megnézed az érintkezőit, nincs e tinta vagy egyéb kosz rajta, visszarakod megint Stop gomb.
Ki is próbálhatod számítógép nélkül dolgozik e, hátha segít, csak 1 ötlet, vagy esetleg vegyél 1db más márkájú utángyártott patront azt felismeri e, ha igen akkor csak nem szereti ezt a márkájú patront

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#691) lamiki válasza Stirlitz (#689) üzenetére


lamiki
senior tag

Akár ez is, bár az ablak tisztítóban ha jól emlékszem Isopropil alkohol van talán, vagy valami ilyesmi. nem tudom, lehet kísérletezni mi oldja jobban a megszáradt tintát.
Holnap lehet kipróbálom cseppentek pár cseppet 1 üveglapra, hagyom megszáradni, és pl megnézem melyik keverékből oldja jobban 1 csepp: desztillált víz+ ablak tisztító, vagy desztillált víz + mosogatószer, vagy desztillált víz+ tusfürdő
Az üveglapon ráadásul meglátszik melyiknek kisebb a felületi feszültsége, melyik terül szét jobban. 1 biztos, bármi van is benne, nagyon-nagyon hígított formában van, mert olyannak tűnik mint a "szagos" víz, és csak picit habzik

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#692) makoka11


makoka11
csendes tag

köszi az ötleteket, közben megoldódott a probléma.Gép nélkül próbáltam, és újra betettem a patronokat, nagyon szépen nyomtat. Köszi mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#693) lamiki válasza makoka11 (#692) üzenetére


lamiki
senior tag

Szívesen

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#694) maxxum120 válasza lamiki (#685) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Szia !
A hozzászólásodban láttam a képet az 5.0 chip-ről , az érdekelne hogy az eredeti patroné vagy utángyártotton van ?
Ha utángyártott azon müködik a nullázó ????????
Most vetettem az ismerősömmel a Tesco-ból egy Epsont és mondtam neki a tinta töltést majd bízza rám .

Ha majd valaki teszteli a legújabb 6.x chip-eket jelezze már hogy boldogul a töltéssel !

(#695) lamiki válasza maxxum120 (#694) üzenetére


lamiki
senior tag

Hello!

Utángyártott, még nem próbáltam resetelni, mert majdnem tele van, majd ha kifogyóban lesz, akkor megpróbálom, remélem sikerűl. 25%-nál nem tudod az utángyártottat is tölteni kell, vagy bármikor lehet nullázni ha kevesebb is?
Érdekelne, gyárit hogy tudod megtölteni, én mondjuk elszúrtam kapásból azokat, mert amit találtam leírást a neten hozzá, arról az oldalról megtölteni elég hülyeség volt, kicsit visszább leírtam miért, sikerült a vékony hártyát átszúrni a tűvel, és összetintázott mindent, meg a chip is letiltott, lehet a kifolyt tinta miatt, mert először csak a régi tinta szintet mutatta, mintha nem sikerült volna a nullázás, és miután kikapcsoltam a nyomtatót nem ismerte fel a patronokat.
Igaz, hogy a gyárit csak pigmentes tintával lehet tölteni, különben letilt, az eltérő tintasűrűség miatt?

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#696) maxxum120 válasza lamiki (#695) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Én nem próbáltam egyszer sem tölteni a gyárit !
Egyszerü volt az ok , felboncoltam mind a két patront és a gyáriban nem találtam szivacsot , nem volt a tetején töltönyillás sem szellőző .
Tartottam attól hogy ha az oldalán túltöltöm , lyukasztom a tinta kifolyik vagy ami még rosszabb a szellőzés hiánya miatt tulnyomást okozok és elönti a nyomtatót .

Az utángyártottat bármikor nullázhatod , töltheted .
Mivel a chip semmilyen kapcsolatban nincs a tintával igy kizárt hogy tudja mikor van 25% tintamennyiség .
amikor nagyon kell a nyomtató sokszor csak nullázom és majd amikor minden bevallás stb papíron van akkor töltöm , amikor töltöm olyankor mindig nullázom is .
Szerintem akárhányszor nullázható .

(#697) lamiki válasza maxxum120 (#696) üzenetére


lamiki
senior tag

Jó de ha kiürül teljesen a patron a chip szerint, akkor sem tilt le a chip ?
Ilyenkor is lehet még nullázni?
Én eddig 4 féle nyomtató patronját próbáltam nullázni a resetelővel, és csak egynek sikerült megcsinálni, úgy hogy telinek is látta a patront. A többit is resetelte látszólag, zöldre váltott a led, de mégis nem változott a tintaszint, pedig többször is reseteltem egymás után. Ebből még nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de erősen úgy néz ki, hogy erősen gyártófüggő kinek a patronját lehet resetelni.
Esetleg nem az Epson Status monitor kavar be valamit, esetleg megjegyzi melyik patron volt már benne?

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#698) Stirlitz válasza lamiki (#697) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nézd meg az ssc-ben, nincs-e véletlen a tintamenyiség "fagyasztva". Én szoktam használni ezt a funkciót, nekem bevállt, kiüritem vele a patronjaim teljesen.

(#699) maxxum120 válasza lamiki (#697) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Én nem szoktam nézni a tintaszintet , amikor letilt és kiírja hogy kifogyott a tinta a patront csak akkor veszem ki és nullázom , ha van kedvem töltöm .
Mivel idáig csak uninkpatronos patron volt benne más gyártókét nem próbáltam .
Azt javaslom hogy ha ténylegesen nem látja telinek a tartályt rendelj az uninktól egy garniturát és utána nem kell bajlódnod mert addig töltöd nullázod amíg a nyomtató egyben van .

[ Szerkesztve ]

(#700) lamiki válasza maxxum120 (#699) üzenetére


lamiki
senior tag

Hát ha ezt nem tudom majd resetelni ami most van akkor lehet előbb 1 önresetelős tintapatront veszek, csak 1200 Ft/db , de az Uninkpatron is jó ötlet

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.