Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Stimpy96 válasza SunBreeze (#100) üzenetére


Stimpy96
csendes tag

Furcsának furcsa hangok szűrődnek, de aszem ez egy nyomtatónál normális.:)
E fejek pedig nem mozognak végig, csak egy részen ide-oda, kb. 15 másodpercig.Azután leáll.

Élsz, vagy csak létezel?

(#102) SunBreeze válasza Stimpy96 (#101) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

aha, hát akko a fejek mozognak...
rányomod hogy nyomtatás a word-ben és mit ír ki?
észleli a win a nyomtatót?
rá van írva hogy üzemkész a vezérlőpultban? festék szintet is mutatnia kéne.. és a papír kiadnia, üresen, ha a fejek be vannak száradva...

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#103) Stimpy96 válasza SunBreeze (#102) üzenetére


Stimpy96
csendes tag

Vezérlőpultban üzemkész, viszon festékszintet abszolút nem mutat.
Inaktiv az ablak.

Élsz, vagy csak létezel?

(#104) SunBreeze válasza Stimpy96 (#103) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

új patron van benn? leszedted a fóliát róla?
bár ilyenkor sztem nem ilyet írna ki...
:F
sztem valamit rosszul tettél fel, meg valamit elfeljhettél...
van használati utasításod?
[link]
szedd le innen a cuccokat, és tedd fel
meg nézd meg hogy télleg jól tetted e bele a patront...

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#105) Stimpy96 válasza SunBreeze (#104) üzenetére


Stimpy96
csendes tag

köszi szépen a segitséget. :R

Élsz, vagy csak létezel?

(#106) tototto


tototto
csendes tag

sziasztok valaki pls segítsen mert megőrjít a nyomtatóm, epson 3850dx amikor megvettem akkor is 30-40 oldalt birt max, gondoltam amit adnak hozzá patron biztos csak egy tesztelésre való csökkentett kapacitású
ezért vettem hozzá egy állitolag dupla kapacitású utángyártott feketét, namost kb 5* nyomtattam vele egyenként 5-8 oldalt kb de már megint azt mondja fogyóban a tinta és villog a kis led, szerintem ha most bekapcsolnám már aztmondaná kivan fogyva
ezt egyszerűen nem hiszem el hogy 30-40 oldal a kapacitása amit itt irtak programot leszedtem próbáltam orvosolni még az eredetileg hozzáadott patront hátha tudok majd nyomtatni tovább vele de semmi sem történt, működik az egyáltalán, ha igen hogy kell hazsnálni sorrendben irja le valaki pls
mert igaz olcsó az utángyártott patron de 700ft/40 oldal elég katasztrófális majdnem hogy olcsóbb a sarki nyomtatás ...
a régi deskjet 520asommal sosem volt ilyen gond nyomtatott 300-400oldalt is
aztse értem ha bekapcsolom miért kerreg kattog egy csomo ideig, akkor sziv le egy csomo fdestéket lehet hallani rajta, és a tinta mennyiséget jelző winfos ablak azt jelzi hogy már akkor leszivja a tinta 1/4ét amikor még nem is nyomtattam csak bekapcsoltam
ha valaki tud kérem segitesen, ha meg ez igy a normális akkor a tanulság soha többet epsont bár ez már elég régóta megfogalmazódott bennem

(#107) SunBreeze válasza tototto (#106) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

csak ilyen utángyártottat próbáltál? milyen típusú a nyomtató?
kinyomtatott cucc nem üt át a lapon? (lehet hogy elállítódott valami)
teljesen normális hogy a patron (vagy nyomtatás előtt) elkezd kerregni kb 1 percig és utána kezd el nyomtatni.
az én utángyártott patronjaim nem fogynak ki 40 lap után természetesen, de pl ha többet nyomtatok kb 100 oldalat, akkor nyomtatás közben megáll ugyan úgy kerregni
ha garanciás vidd vissza az eredeti patronokkal

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#108) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

...teljsen normális hogy a patron *behelyezése után* (vagy a ....
(kicsit előrébb járt az agyam mint a kezem és nem írtam le amit akartam)

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#109) erdol


erdol
senior tag

Hát én is megjártam az epson dx 3850-essel már a második eredeti fekete van benne amivel kb 50 oldalt nyomtattam csak.Resetelni meg nem sikerül.

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#110) hanka


hanka
tag

Úgylátom mostanában nincs sok panasz az Epson nyomtatókra...
Talán azért mert ez a legjobb, legolcsóbb és legmegbízhatóbb nyomtató????
Válasz: IGEN.

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#111) fritaa válasza erdol (#109) üzenetére


fritaa
csendes tag

Helló!

Kérek mindenkit, hogy segítsen nekem abban, hogy mi a jó fenéért nem tudok az epson stylus dx3800-as nyomtatóval megközelítőleg annyit nyomtatni, mint amit írnak róla.
Ha elhiszitek ha nem és a feketével ha 20 (igen húsz) lapot nyomtattam, akkor sokat mondok és már csak 1/4-éig van a patronom.

A színessel sem nyomtattam többen 20 lapnál és két szín már fullra lement.
A feketébe pedig erdeti t vettem 2400 ft-ért.
Nekem ez teljesen anyagi csőd.
Pedig valahol olvastam, hogy valaki majd 500 oldalt nyomtatott a feketével :(( - nekem és egy pár (vagy jó pár) tárdamnek ez mért nem sikerül?
Ha valaki tud segíteni, kérem tegye meg.
Sziasztok.

(#112) hanka


hanka
tag

Szerintem kevesebb fejtisztítást csinálj, és akkor tovább bírja a patron.

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#113) fritaa válasza hanka (#112) üzenetére


fritaa
csendes tag

Köszi a segítséget, de én magamtól soha nem csináltam még fejtisztítást. (Remélem nem írtam hülyeséget)

(#114) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Miért nincs sárga????????????? :Y :O
Nekem otthon van egy c43-asom és évek óta semmi gondom vele. Nemrég kellett resetelni, de amugy soha semmi gond. (Bár hogy most elgondolkodom)egyszer-kétszer nem akarta látni a gép aztán egy porttörlés és kész...)
Naszóval páromnak meg HP-je volt. Baromi lassú és k*va drága patron ment bele..Aztán nemrég kitalálta szerezzek neki ugyailyat mint ami nekem van.
Szereztem is úgy két hete és kipróbáltuk működött, csak épp a patronok szorultak cserére. Ekkor néztem nagyot, mertüzletben valahogy sehol sem kaptam, pedig eddig ezzel se volt gond soha :Y :Y Az egyik eladó meg olyat szól, hogy ilyen szar ócska régesrégi ezeréves vackokhoz minek tartsunk patront :Y :Y :Y
Na jól van rendeltem át is vettem és tényleg 500 ft-ért/db lett pár fekete és szines patron.
Aztán én hülye azt hittem, csak beleteszem a drágám gépébe és begyűjtom a jutalomcsókokat.. :D
Ehelyett ez a szar először nem akarta felismerni hogy patront cseréltem...Aztán nagy nehezen miután rájöttem, hogy a fekete patron miatt lehet érintkezési probléma és megmozgattam a helyén a patront végre igen, akkor meg szinek nem voltak..Nosza egy pár powerfull cleaning, és már lettek is színek illetve csak kettő :W :W :W Kék és vörös. Sárga semmi esetre sem akar lenni :W :W :W :W
Egy fél délután szórakoztam, de minden van csak sárga nem Eközben a sok tisztítástól a fekete patron kifogyott...Vagy nem fogyott ki, csak hibás, mert a szinesek még több mint félig vannak, de ez meg azt jelzi kifogyott...Hiába mozgattam semmi...Aztán felbontottam egy másik fekete patront azzal meg egyből megy... :Y :Y
DE SÁRGA MÉG MINDÍG NINCS HOGY AZ A ....***%%%''''''**§§§'§''+ :Y :Y
mOST MIT CSINÁLJAK BONTSAK FEL A SZÍNESBŐL IS EGY MÁSIKAT? Marha jó!! 2000 egy nyomorult patroncsere... :Y :W
Közben párom meg hisztizik, hogy szar az egész biztos egy kurva szar valamit rádsóztak én meg kidobtam a pénzt az ablakon, és kétezerért a HP-patront is feltöltötték volna..Meg hogy mér nem veszel akkor eredetit hátha azzal jó...Mondtam 8rugó körül van, erre most elvonult duzzogni, hogy megvetettem vele egy szart és kidobott rá egy csomó pénzt meg nem jó semmire, mert egy képet nem lehet kinyomtatni, meg minden...
SEGÍÍÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!
Sejtésem szerint valami be lehet száradva ott a sárga környékén azért nincs az a szín. A srác akitől vettem, mondta, hogy hát a színes nyomtatást aztán szinte soha nem használta, és a nyomtató is két hónapig a polcon volt...
Szóval hova pöttyintsek egy kis alkoholt, hogy már legyen sárga is...öööö kölni is jó lesz az van itthon... :F
Vagy verjem szét a srác fejét aki eladta nyomtatót? :Y Az nem lehet, hogy én vagyok olyan peches, hogy több csomag patron közül elsőre pont két gyári hibásat próbálok ki... :(((
Segítsetek!!!!!!!!!
Sűrgős!!!!!!!!
Párom megöl!!!!!!!!

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#115) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

időközben már a szines miatt is elkezdett villogni..Kicseréltem a patront, aztán lőn ez se hajlandó sárgát nyomtatni... :O :O :O :O :O :O

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#116) regvoltrossz válasza regvoltrossz (#115) üzenetére


regvoltrossz
tag

Köszönöm Hankának, aki végül megjavította a nyomtatót! :R

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#117) Gyu-001


Gyu-001
csendes tag

Sziasztok!
Olvasgattam a fórumot, szeretném én is megírni a véleményemet, tapasztalataimat az Epson nyomtatókról. Én a másik oldalról látom a dolgokat, ugyanis nyomtatószervizben dolgozok. Előszőr is nem csak az Epsonnál hanem a többieknél is létezik az a megoldás, hogy számlálják a tintagyűjtőbe fecskendezett tinta mennyiségét, és amikor az elér egy értéket, akkor a nyomtató letilt. EPSON: A nyomtató egyes belső alkatrészeinek lejárt az élettartama. Parts inside your printer are at the end of their service life. CANON: A hulladéktinta gyűjtője megtelt. HP: Cserélje ki a tintakarbantartó modult. A HP-knál a hordozható nyomtatóknál találkozhatunk ezzel. Ugyanis elég gáz lenne, amikor beteszed a táskádba, és kifolyik a tinta. Biztos sokan láttatok már olyan tintasugaras HP-t, amit megbillentettek, és kifolyt az asztalra a tinta. Na ez nem jó. Meg elég undorító olyan nyomtatót javítani, amit szedek szét, és orrán-száján dől a tinta. De az is igaz, hogy az Epson, Canon-nál túl alacsonyra állították ezt az értéket. Pédául egy Epson C43-as, ha csak fejtisztítást csinálsz, és nem nyomtatsz, akkor kb 250-300 tisztítás után letilt. (A nyomtató időnként magától is tisztít fejet.) Tapasztalatok: Maradjunk ennél a jól ismert C43 típusnál. A hozzám került mintegy 40-50 db ilyen nyomtatónak mintegy 80%-a azért jött mert letiltott a tintagyűjtő miatt. Ezeknél valóban nem mondható, hogy tele lett volna tintával, de más dolgok miatt azért indokolt volt a karbantartás. Jellemzően a papírtovábbító henger fölötti műanyag leszorítók tele vannak dzsuvával, és összekoszolják, csíkozzák a papírt. A fejmozgató bordásszíj megnyúlik, és kétirányú nyomtatásnál szellemképes lesz a cucc. Feszits a bordásszíjon, és futasd le a driverben a nyomtatófej beigazítást. A service station, és a fej alja is összeszedi a szöszt, ezeket el kell távolítani. A behúzógörgőt is érdemes megtisztítani. Én ki szoktam mosni vízzel a szivattyút is, mert volt 1-2 nyomtató, ahol már annyira eldugult, hogy nem szivattyúzott rendesen, és a fejtisztítás hatástalan volt a fejre. Érdemes a service stationt kimosása után megkenni, mert különben ki tud akadni, a fej beleakad, és nem tud helyre menni, amitől beszárad. A naív felhasználók észre sem veszik, hogy ez a baj. Eddig csak kb a felét írtam le, amit egy ilyen nyomtatóval csinálni szoktam. Ha már naív felhasználó: mostanában találkoztam egy pár olyan nyomtatóval aminek azért száradt be a feje, mert a biztonsági szalagot nem szedték le a tetejéről, és olyan jól zárt, hogy nem ment tinta a fejbe.
Mit tegyünk ha a fej beszáradt?
Házilag a következőt javaslom:
Példa Canon Ip1000: vedd ki a fejet. Vedd ki a patronokat. Végy egy Tescos mosogató szivacsot, langyos vízzel itasd át, tedd rá a fejet. Óvatosan huzogathatod. Felülről, ahol a befolyó nyílások vannak, csinálj rá héhány milliméter magasan 50% víz, 50% ''Clin Universal+alkohol'' keveréket (ablaktisztító). Lehet, hogy pár óra alatt megjavul. Nekem volt olyan, amiről más szervizben már lemondtak, de 2-3 napos kezeléssel helyrejött 100%-osra!
Epsonnál kicsit macerás a fejet kiszerelni, ott nedves papírzsebkendőt tudsz a fej alá tuszkolni, és hasonlóan a fúvókák csonkjaira tegyél a titkos szerből.
Vigyázz, hogy elektronikát ne érjen folyadék, és töröld szárazra mielőtt bekapcsolod. A boltban kapható, erre a célra készített fejtisztító folyadékok tapasztalatom szerint nem sokat érnek.
Canonoknák előfordul, hogy a tintától összeragad a fejtisztító egység, kiakad, a fej nem tud a helyére menni. A nyomtató ilyenkor szolgáltatáshiba üzenettel leáll.
Canonnál óvatosan használjátok a tintaszámláló nullázó hacker programokat, mert könnyen elkúrhatjátok a nyomtatót egy rossz eeprom írással. (Például az i250-nél)
Bocsánat a hosszú hozzászólásért, szívesen írnék még tippeket, trükköket, de az üzletet sem akarom rontani, meg untatni sem akarok senkit, de remélem sokaknak segítettem vele.
Ha valakinek problémája van szívesen segítek. Fórumot nem olvasok, de a www.atom.hu/szerviz.php linken tudtok tovább tájékozódni, illetve kérdezni.
Üdv: Gyuri

(#118) freewulf


freewulf
csendes tag

Üdv! Van egy Epson CX3200-es nyomtató-scanner a tulajdonomban. Eddig tökéletesen működött, de tegnap beszedett egyszerre vagy 6-7 lapot, begyűrte őket, és azóta nem nyomtat. Szétkaptam, kiszedtem a lapokat,nem volt semmi gond ránézésre, de miután összeraktam sem nyomtatott ismét szétszedtem. Itt derült ki a probléma, ami a következő: a nyomtatófej eltávolodott a lapoktól kb. 2 mm-re, és nem tudom mi a megoldás, mert minden alkatrész fix, nem találtam semmi állítási lehetőséget a fejen, sem szoftveresen, sem hardveresen. Mit lehetne tenni ezzel a nyavajással?

Széles utat!

(#119) kovacsne65


kovacsne65
csendes tag

Sziasztok!
Pár hete vettem egy Epson DX 6050-es nyomtatót. Miután kifogyott a fekete vettem egy Quality print T0711 -es utángyártott patront, amire azt írta ki, hogy nem kompatibilis a nyomtatóval, bár a doboz szerint igen. Kiderítettem, hogy március utáni nyomtatókba új chipes patron kell. Most vettem komplett új G&G garnitúrát ami már elvileg ilyen, amit egyszerre kicseréltem az eredetiről erre az utángyártottra és a négy közül a kéket nem ismeri fel. A többit elfogadta csak erre irja, hogy nem kompatibilis, pedig mindenben ugyan az. Ilyenkor mit lehet csinálni??????? :O

[ Szerkesztve ]

(#120) Shadows válasza kovacsne65 (#119) üzenetére


Shadows
senior tag

az ujjabknál a kék nem szokott menni utángyártottal de ezeredetivel jó lesz, nem tom mit kell próbáld meg 5X ki-be kapcsolgatni általában segít neki valamit

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#121) bozoli válasza kovacsne65 (#119) üzenetére


bozoli
tag

Szia!
Bár nekem DX5000-es van, de ugyanúgy nem ment az utángyártott ptronokkal. Nekem is 2007.március utáni. Sokat próbálgattam, végűl a G&G V3.1-es verziós jött be, és mindet szépen elfogadta, és szépen is nyomtat vele. :DD Én a www.patronok.hu -ról vettem.
Rendelésnél érdemes megemlíteni, hogy mikor gyártották. Az előbbi verziósokkal, hol az egyik, hol a másik színt nem ismerte fel. A végeredmény ugyanaz volt, nem nyomtatott. :W
De a V3.1-es jó. :C (nekem)

(#122) kovacsne65 válasza bozoli (#121) üzenetére


kovacsne65
csendes tag

Szia!
Most már működik nekem is a nyomtatóm :DD . Hála neked :R és a lehetőségnek, hogy ilyeneket meg lehet valahol beszélni. Én is ott rendeltem meg és szépen nyomtat is vele. Már csak azt nem tudom mit kezdjek a többivel :F hiszen chip nékül nem megy, a festékes felét ki sem bontottam / az egyforma/ Te mit csináltál velük? Valahogy jó volna felhasználni. Hallottam valamilyen chip resetelőt, de nem tudok róla sokat mi is ez. Program vagy eszköz? Netán lehet valahol külön v3.1chipes részt venni?
Kösz., hogy segítettél! :)

:C :C :C :C

(#123) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Pár napja vagyok tulajdonosa egy Epson DX5000-es jószágnak. Tetszik a cucc, amit szerettem volna, hogy tudjon, azt hozza is szépen. Egyetlen dolog nem egészen tiszta nekem. Eddig vagy 7-8ff oldalt nyomtattam, illetve a család számára egy teljes oldalas színes képet, csak, hogy lássák mégis mit tud a kütyü. Ma ismét nyomtatni akartam, ám amikor megmutatta mennyi festék van még a patronokban kissé felhúztam a szemöldököm. Ez így teljesen normális?

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#124) bozoli válasza kovacsne65 (#122) üzenetére


bozoli
tag

Szia!
Szivesen, örülök, hogy segíthettem. A megmaradt patront visszacsomagoltam, és leragasztottam a beszáradás ellen.A programból kikapcsoltam a tintaszinf figyelést, és ha észreveszem, hogy kifogy, akkor megpróbálom áttölteni. Ez a terv, aztán, hogy hogy sikerűl.....majd meglátjuk. A chip resetet én is olvastam, de nem találtam tutit. Próbálkozni meg nincs most pénzem. Ez amúgy egy kütyü, amibe bele kell tenni, ill. hozzá érinteni a chipes részt, és átírja a tartalmát. A töltögetést meg, hát nem tudom. Annyit nem nyomtatok. ;)

(#125) bozoli válasza Agostino (#123) üzenetére


bozoli
tag

Szia!
Nekem azért ennyire nem fogyott. Tény, hogy a legelső bekapcsnál 1/4-et ugrottak a tintaszintek, mert feltöltötte a fejet. Az eladó azt mondta, hogy amit hozzá adnak általában csak egy csökkentett tartalmú patron, csak azért, hogy megjöjjön a kedv a nyomtatáshoz.
De nekem kb: 50db 10*15-ös foto, egy A4-es foto (nem a leg best) és pár fekete után maradt fél patron fekete, és a kék totál kifogyott, aztán a sok próbálkozás közben (bekapcsolás, fejtisztítás) a magenta is. Aztán a sárga is. A színesek szinte egyszerre fogytak. Azt vettem észre, hogy bekapcsolásnál nagyon sok tintát elpazarol tisztitásra.
Nincs sok helyem, és mindig el kell csomagolnom. Ezért, ha előveszem akkor legalább 50-80 fényképet kinyomtatok. Addig gyűjtögetem őket.

(#126) Agostino válasza bozoli (#125) üzenetére


Agostino
addikt

Hát, ez csodás... :-\

Jó, legyen csökkentett tartalmú, üsse kavics. Ha viszont a köv patronok is ezt csinálják akkor viszem vissza az egész cuccot ahogy van. Nekem ne egye meg a patron felét tisztítás címszó alatt. De most ez a tisztítás is... mi a halált csinál a tintával? Nem lehet lelőni vagy valami?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#127) bozoli válasza Agostino (#126) üzenetére


bozoli
tag

Nem, nem lehet lelőni. Hogy mit csinál? Gyűjtögeti egy kis szivacsos tartóba.

(#128) Agostino válasza bozoli (#127) üzenetére


Agostino
addikt

Akkor kifacsarom onnét. : D

Csak vicceltem, kösz azért a segítséget.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#129) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Olvastam több helyen, itt is, hogyha nem nyomom ki a nyomtatót, akkor nem csinálja ezt a tisztítósdit annyira, vagyis valamilyen szinten ki lehet bekkelni. Ez is megdőlni látszódik, gyak tökmindegy kinyomod-e a nyomtató vagy sem, ha sokáig - nabumm 4 nap - nem nyomtatsz vele, mindenképpen tisztít. :-\ Most is nyomtatás elindult, már épp örvendeztem, erre hopp, negyed szintnyi tinta megint ugrott.

"Pozítivum", hogy a gyárilag adott patronok tényleg demónak látszanak csak. Veszek egy négyes orig pakkot, kíváncsi leszek rá hogyan fogy.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#130) gyalogh3 válasza martonfun (#88) üzenetére


gyalogh3
csendes tag

Hálás köszönet. :K EPSON Stylus C43SX nyomtatóm feltámadt a halottaiból (mint a Rock and Roll). A "http://www.ssclg.com/epsone.shtml" program és a tanács bevált. (COUNTER Reset) Viszont valaki mondja meg, hogy lehet a tintafogó szivacs?-hoz - filc?-hez hozzáférni a C43-asnál. :F

gyalogh

(#131) Tímár Barbi válasza HoReSz1975 (#2) üzenetére


Tímár Barbi
csendes tag

Szia HoResz!
(Nekem is Epson c45) lassan már 2 éve és ma pont nyomtatni szertettem volna és egyszerűen ezt a szöveget irta ki: A nyomtató egyews alkatrészeinek lejárt az élettartalma...... Mérges lettem és villog a piros zöld gomb.neten utána néztám hátha van rá valami megoldás de beléptem erre az oldalra és megláttam hogy nem csak én vagyok ezzel a problémával egyedül! legalább tudom mi a baja és előrébb vagyok ezzel.Nagyon lehangolt ez a dolog és problámás az egész SZAR!!! Nem lehetne valahogy ezt itthon megoldani ??
Szia
Barbara

(#132) Tímár Barbi válasza prozoo (#71) üzenetére


Tímár Barbi
csendes tag

Szia!
nekem is van egy c45 epson nyomtatom sajnos nekem is az a hiba hogy azt irja ki hogy egyes alkatrészeknek lejárt az élettartalma és villog a zöld piros gomb....
valami számlálot kéne kiiktatni visszaállítani (itt többek között ezt olvastam)
Tudnál nekem segíteni hogy hogyan kéne megoldani a problémát???
előre is köszönöm: Barbi

(#133) gyalogh3 válasza Tímár Barbi (#132) üzenetére


gyalogh3
csendes tag

A nyomtatóban egy belső számláló úgy érzi, hogy a fejtisztítási hulladék-tinta gyűjtő filc?-szivacs? megtelt. A számlálót a "http://www.ssclg.com/epsone.shtml" programmal lehet lenullázni. Viszont valaki mondja meg, hogy lehet a tintafogó szivacs?-hoz - filc?-hez hozzáférni a C43-asnál, vagy a fedelet levenni.

gyalogh

(#134) gyalogh3 válasza Tímár Barbi (#131) üzenetére


gyalogh3
csendes tag

Civilizált országokban jogogilag létezett a HARÁCSOLÁS fogalma. Ez ma tökéletesen ráillik egyes (többes) printer gyártókra.
A tanpélda EDISON aki kiváló feltaláló de egyben gengszter is volt. Az általa feltalált és gyártott film. felvevőknél és vetítőknél nem a gépek eladási ára után, hanem a mozijegyek árából is akart szabadalmi jutalékot zsarolni. Szerencsére POINCARÉ francia köztársasági elnök (matematikus és fizikus) figelmeztette, hogy ez jogilag harácsolás és ki fogják tiltani Franciaországból.

gyalogh

(#135) Stefun


Stefun
tag

Sziasztok!
A gépem Epson Stylus Photo R360. Kérdésem, hogy lehet e egyedi méretü lapméretet beállitani rajta. Szélesség 210 mm lenne a szokásos A4-es de a magassága 420 mm.
Megköszönném aki segit!

(#136) koma77


koma77
csendes tag

Hello!

Segítsen már valaki megoldani az EPSON C40 UX -omnál a következő probléámát:

A piros és a zöld led felváltva villog, és az a hibaüzenet, hogy ki kell cserélni valami alkatrészt, meg hogy kerbantartás szükséges.

Előre is köszönöm mindenkinek.

Komlósi Attila, Debrecen

(#137) Dalmand


Dalmand
csendes tag

S.O.S. Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Kellene egy olyan progi, amivel le tudnám nullázni a patron chip -jét? és hozzá valami leírást, ha lehet magyarul! Epson Stylus 3200 és DX5050 hez! Ha valaki küldene nekem vagy tudná, hogy honnan tudom letölteni! Előre is köszönöm! mail: dalmand@freemail.hu msn: zsoca2@hotmail.com

Dalmand

(#138) Dalmand


Dalmand
csendes tag

:F S.O.S. Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Kellene egy olyan progi, amivel le tudnám nullázni a patron chip -jét? és hozzá valami leírást, ha lehet magyarul! Epson Stylus 3200 és DX5050 hez! Ha valaki küldene nekem vagy tudná, hogy honnan tudom letölteni! Előre is köszönöm! mail: dalmand@freemail.hu msn: zsoca2@hotmail.com :O

Dalmand

(#140) BadBoyz


BadBoyz
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Olyan gondom van hogy egy DX5000(5050) fél év kihagyás után nem fogadja el a patronokat,sem az eredetit, sem az utángyártottat.

Dobjam ki mert fej elektronikai hibás, vagy van megoldás?

Segítsetek kérlek!!!!

(#141) gyalogh3 válasza BadBoyz (#140) üzenetére


gyalogh3
csendes tag

!!! EPSONOSOK !!!
Itt sorban, egymás uitán ugyanaz a kérdés ismétlődik, holott a válasz itt van az előző hozzászólásokban. Először nézzék át az oldalt.
:DD gyalogh

gyalogh

(#142) bnorci71


bnorci71
addikt

Sziasztok!

Ma láttam a gazdaságosban D88-hoz T0611-T0614 gazdaságos márkanév alatt patron készletet ~3500Huf ért. Használt már valaki ilyet? Merjek venni a nyomtatóba? :F
Itt a PH kínál egy user 2750-ért utángyártottat arról tapasztalat??
Gondolom ezek a patronok nem eredeti minőségbe nyomtatnak de hát nem is az a célom hogy nagyüzembe fényképet nyomtasak.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#143) Sygnus


Sygnus
tag

Sziasztok!
Epson stylus c 48am van és egyszerűen nem birom felrakni Vista alá!
Leszedtem a legfrisebb drivert de nem jó vmi!
Ötlet??Köszi előre is!

(#144) RoyalFlush válasza Sygnus (#143) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Konkrétan mi a probléma ?

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#145) sznupi555


sznupi555
csendes tag

Hali!

RX425-ös multifunkciósom van, írja a hibát hogy cseréltessek ki benne vmit.

letöltöttem a ssc 4.30as progit, hogy lenullázam benne a bizonyos számlálót, de a progi ezt írja a helpben:
1) Turn off printer.
2) Replace waste ink pad.
3) Perform reset instructions provided for Your printer model below.
4) Turn off printer.
"Do not reset protection counter if You didn't replaced ink pad! This can cause ink leakage and, as result, head damage"

ez csak olyan ijesztegető szöveg, vagy jelentősége is van? Mivel üres patronom nincs, telivel meg nem merem resetelni, félvén hogy baja lesz.
szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#146) sznupi555 válasza sznupi555 (#145) üzenetére


sznupi555
csendes tag

jah dehülyevagyok... az inkpad az gondolom az a filc, nem pedig a patron... kissé fáradt vagyok.... akkor nyomom neki a resetet azt kész.

amúgy olyat hol lehet szerezni? problémás kicserélni?

(#147) Allegra


Allegra
csendes tag

Epson DX4000 nyomtatom, tintapatron csere után nagyon erős csíkosan nyomtat. A patronokat kissé nehezen, de elfogadta. Minden piros, úgy tűnik a sárgát nem használja, sem a feketét. Olyan, mintha reluxán át fotóztam volna.... Kérlek segítsetek. A nyomtatót októbernen vettük, a nagyszülők már nagyon "fogdosnák" a babaképeket.....

(#148) Allegra


Allegra
csendes tag

Hát senki sincs itt, hogy segítsen?

(#149) Balinov válasza Allegra (#147) üzenetére


Balinov
félisten

ugyan csak SCX-3650-em volt,de nincs a karbantartási opciók között a nyomtató controlpaneljén fejigazítás,fejtisztítás,fúvókák igazítása?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#150) kovacsne65 válasza Allegra (#148) üzenetére


kovacsne65
csendes tag

Szia!
Próbáld meg a www.atom.hu/szerviz címen megkérdezni. Nekem is segítettek már. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.