Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) lamiki válasza teleahocipöm (#950) üzenetére


lamiki
senior tag

de lehet használni, most rohanok majd este leírom hogyan, amúgy nem nehéz, ha fel van telepítve a meghajtóprogramja, ha nincs akkor bonyolúltabb

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#952) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Mivel nem tudok angolul igy "vaktában" nyomogattam a "gombokat" főleg a resetet, annyit elértem, hogy a nyomtatón felváltva villogó zöld és piros ledek most már folyamatosan vollognak. Egyszer volt, hogy a zöld villogott míg a piros folyamatosan égett.

Na mindeggy addig nyomkottam, - mivel nyomtatás helyett folyton lefagyott - míg a fekete 8%- ról nullázta magát. Most legalább már nem a lentebb írt angolt szöveget írja ki, ha nem a patroncserét. Nyomtatni persze így megint nem tudok.

Nem tudom merjek-e venni fekete patront?!

Régebben előfordult, hogy felajánlotta, hogy kikeveri a szinesből, de most nem találtam sehol.

(#953) lamiki válasza teleahocipöm (#952) üzenetére


lamiki
senior tag

Ha telepítve van a nyomtató driver akkor beállítod Configutation menüben az Installált nyomtatót, és a nyomtató tipusát, majd teszel 1 pipát a Disable Epson Status Agenthez, majd becsukod a programot, amire az leköltözik a tálcára.
Jobb klikk az ikonján,
Show current value: megmutatja a számláló értékét
Clear counter overflow: a számláló túlcsordulását törli vagy mi
Reset protection counter: nullázza a hulladéktinta gyűjtő számlálóját

Aztán Extra menü/Soft Reset, és Power on printer init alapállapotba állítja a nyomtatót.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#954) lamiki válasza teleahocipöm (#952) üzenetére


lamiki
senior tag

merjél e venni feketét? Ha nem szánsz rá 270 Ft-ot akkor sosem tudod meg, hogy jó e a nyomtatód:)
[link]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#955) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Köszi a segítséget Lamiki!
Holnap Újból nekiesek most már a Te általad megadott segítséggel az SSC-nek.
Holnap veszek patront, de 270 ért biztos nem kapok, én anno 800 Ft körül vettem.

(#956) rrobert


rrobert
csendes tag

Sziasztok
Vettem egy epson stylus cx3600 as gépet, persze használtan..
Vettem bele egy fekete patront hogy úgy is feketét fogok nyomtatni alapon. és nem engedi.
Valahol át lehet állítani, vagy meg kell hogy vegyem bele mind a 4 et?
Köszi a segítséget

(#957) lamiki válasza teleahocipöm (#955) üzenetére


lamiki
senior tag

Keresgéljél, elég sok felé lehet kapni itt körül, de pl a Tacskóban :D is kapsz ilyesmit. Amúgy ha már kifogyott patront jelez, akkor valószínű már resetelted is a nyomtatót véletlenül, de ezt nagyon egyszerűen megtudhatod, ha megnézed a számláló aktuális értékét az SSC-vel

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#958) lamiki válasza rrobert (#956) üzenetére


lamiki
senior tag

olvasgass 930-tól

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#959) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

A neten is 4-500 körül láttam, de azért még körül nézek. 500 alatt csak vidéken van itt Pesten eddig nem találtam.

(#960) lamiki válasza teleahocipöm (#959) üzenetére


lamiki
senior tag

Küldtem linket fentebb, csak rá kellett volna kattintanod.
vagy itt is: [link]
[link]
[link]
aki keres talál.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#961) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Nincs mentségem! Jobb szeretek személyesen elmenni a boltba, így postai uton..
Azért köszönöm a segítséget!

(#962) lamiki válasza teleahocipöm (#961) üzenetére


lamiki
senior tag

Szívesen

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#963) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

405 ft volt a fekete patron. Beraktam és nyomtat igaz csíkos a piros kivételével mind, csináltam fejtisztítást és fekete majd fele el is fogyott. Ha ezt rudom anno, nem veszem meg az S20-ast. Na mindegy mégegyszer átmosom tisztítófolyadékkal, valahonnan szerzek csövet amit ráhúzhatok osztnyomom bele.

(#964) lamiki válasza teleahocipöm (#963) üzenetére


lamiki
senior tag

Így jár aki hagyja beszáradni, pár naponta kinyomtatol egy fúvóka ellenőrző mintázatot, és megelőzöd a beszáradást. Amúgy ez az S0-astól fügetlen, ha nem nyomtat beszárad az mind. Ha lenne egy chip resetered, és most kinulláznád, akkor ismét teli lenne a patron, ugyanis az utángyártott üres patronokban még rengeteg tinta marad.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#965) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Átmostam még egyszer, még rosszabb lett, fejtisztítás még kétszer és így sem az igazi, de most már jobb, mint először. A szöveg jónak mondható, színes kép még nem ajánlott, talán egy új színes patron segít, végül is január óta nem volt használva.

Ahhoz képest, hogy ki akartam dobni a C42-est, - áldom az eszem, hogy nem tetem - most legalább nyomtat. :DD

Lehet, hogy resetert is venni kéne!?

Köszönöm szépen Lamiki, nagyon sokat segítettél.

(#966) lamiki válasza teleahocipöm (#965) üzenetére


lamiki
senior tag

Nagyon szívesen, a reseter meg egy egyszeri befektetés, elvileg a benne lévő elem kibír vagy 1000 resetelést, nem bonyolult resetelni, és utána fillérekből nyomtathatsz.
A fúvóka ellenőrző mintázatban sok csík van?
Az SSC Service Utillity-vel lehet fagyasztani a tinta szintet, és így ki lehet használni teljesen a patront, nem marad benne tinta,ill ha megtöltöd a patront mielőtt kifogy a tinta belőle és fagyasztod az aktuális tintaszintet akkor sosem látja üresnek a nyomtató a patront, hátránya, hogy nem tudod mennyi tinta van a patronokban, de ha ki fogy valamelyik szín úgy is észreveszed, mert nem nyomtat, és gyorsan megtöltöd.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#967) Stardust


Stardust
csendes tag

Resetelőt keresek T0711-14 v6.0 chip-hez.

(#968) lamiki válasza Stardust (#967) üzenetére


lamiki
senior tag

Elvileg ez jó hozzá [link]
Nekem QE868-as van, ami a V5.1-est biztosan reseteli, a V6.0-ást nem tudom, még nem találkoztam V6.0-ás utángyártott patronnal.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#969) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Tegnap még csíkos volt, de próbaképpen egy ki szines képet nyomtattam és jó lett. Elég sok fejtisztítást kellett csinálni, de megérte. Fejtisztítás + SSC és újra működik a kidobásra ítélt nyomtató :C Szinte hihetettlen.

(#970) lamiki válasza teleahocipöm (#969) üzenetére


lamiki
senior tag

Igen, egy kis munkával meg lehet sok mindent csinálni, van aki meg egyszerűen csak kidobja.
Régebben én is így csináltam, ha 2-3 fejtisztítás után is csíkozott még, eltettem másnapra, és volt hogy megjavult az 1 nap állástól.
Most már ne hagyd beszáradni, célszerű 2-3 naponta kinyomtatni egy fúvóka ellenőrző mintázatot legalább, alig fogyaszt tintát.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#971) Czubu


Czubu
csendes tag

Helló Mindenkinek!

Hozzám most került egy Epson DX 8450-es tipusú nyomtató. A gazdája rám sózta (már ez is gyanús volt :F )
A lényeg: Már egy jó éve kifogyott neki a fekete, és nem vett bele másikat. Ott állt neki parlagon a sarokba. Most hogy ide adta megpróbáltam életre kelteni de persze vadúl hibaüzenetelt a kijelző...

A kérdésem az az hogy ha veszek ebbe a nyomtatóba 4 patront (Úgy emlékszem a T sorozat kell bele) akkor hibátlanúl fog működni vagy inkább ne is pazaroljam rá a pénzem??

Válaszaitokat előre is köszönöm

Egy Láma
Czubu

(#972) maxxum120 válasza Czubu (#971) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Szia !
Picit részletesebben jellemezd a problémát , milyen hibaüzeneteket ír a masina ?
Ha csak a patron ürességét jelzi akkor célszerű venni egy adag utángyártott patront és egy vödör ablaktisztító folyadékot .
Ha van kedved olvass vissza a fórumba nem kell sokat keresgélned megtalálod minek az ablakmosó .
Ha nincs kedved , türelmed a fejátmosáshoz valószínű csak kidobod a patron árát .

(#973) lamiki válasza Czubu (#971) üzenetére


lamiki
senior tag

918-919-es hozzászólás
Amúgy nincs garancia semmire, volt már hogy 3 éve beszáradt nyomtatót sikerült tökéletesen kitisztítani, úgy, hogy még a patronok sem voltak benne, úgy száradt 3 évig, és olyan is volt, hogy a 2 hópapig fekete patron nélkül száradót nem sikerült kitisztítani de ez a ritka.
Ha nem fejhiba okozza a csíkozást, akkor szerintem. 99 %-ban sikerül kitisztítani a nyomtatót 1-2xeri teljes zöld bogároldós átmosásával a fejnek.
Amúgy a DX8450 egy nagyon jó kis nyomtató, mindenképpen megér egy próbát.
A T0711-714-es patronok járnak bele amit 488Ft/db áron már megvehetsz.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#974) F_Zolee válasza lamiki (#973) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hello. Tervezek venni egy SX200-ast. Abba is ilyen T07-es patron kell. Hol lehet annyiért kapni?

(#975) lamiki válasza F_Zolee (#974) üzenetére


lamiki
senior tag

küldtem linket privátban

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#976) F_Zolee válasza lamiki (#975) üzenetére


F_Zolee
veterán

Köszönöm. :R

(#977) keger


keger
csendes tag

sziasztok!
ha valaki tudna segiteni megköszönném,van egy epson stylus photo r1800-as nyomtatom.Ha nyomtatni akarok a papir behúzása után a fej be áll ajobb oldalra és pár másodperc fejtisztitás után elkezd villogni a két nyomogombon levö led,majd semmit nem csinál.Nem tudom mit lehetne csinálni vele?

(#978) lamiki válasza keger (#977) üzenetére


lamiki
senior tag

Így első olvasatban úgy tűnik meg telt a hulladék tinta gyűjtő tartály, nézd meg az Epson Service Utility 4.3-al hogy áll a hulladék tinta gyűjtő számlálója, ha túlcsordult akkor nullázd ki és kész. Ha nem ez a gond, akkor először javaslom nézd meg a nyomtató gépkönyvében a ledek villogásának jelentését, ott szépen le van írva.
941-es és 953-as hozzászólás

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#979) keger válasza lamiki (#978) üzenetére


keger
csendes tag

Köszi a választ.A Epson Service Utility-t próbáltam ,sajnos nem használt,megkeresem a gép leirását remélem irnak erröl valamit.köszi

(#980) lamiki válasza keger (#979) üzenetére


lamiki
senior tag

Milyen szinten nem csinál semmit? Tisztítást ás fúvóka ellenőrző mintázat nyomtatás, patroncserét tudsz kérni a az Epson meghajtóprogramjából?
Mert ha ezt sem akkor csak hulladék tintagyűjtő túlcsordulás, először töröld a túlcsordulást, és csak utánna tudod nulláznia gyűjtő számlálóját

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#981) Czubu válasza lamiki (#973) üzenetére


Czubu
csendes tag

Helló lamiki

Említetted a 488Ft/db árat... Hol is tudok ennyiért ilyen patront venni?? :$

(#982) Czubu válasza maxxum120 (#972) üzenetére


Czubu
csendes tag

Helló maxxum120

Utánaolvastam a tisztításnak és találtam is valamit :$ bár azt nem tudom hogy mennyire fogom tudni alkalmazni az én masinámra (a biztonság kedvéért belinkelelm hogy tudd miről van szó:
http://prohardver.hu/tema/epson_nyomtato_segitseg_kene/hsz_673-673.html)

Szóval a cucc a következőt írja ki:

"ERROR
T0711H/T0711
Press the OK button to replace ink cartridges

OK Proceed"

A vajmi kevés angol tudásomból arra következtettem hogy csak a festéket hiányolja..

Ha van időd erőd energiád Részletesen leírhatnád te vagy BÁRKI akinek van hozzá affinitása hogy hogyan is kell megelyteni ezt a fejtisztítás dolgot a DX8450 es készülék fényében...

Segítségteket előre is köszönöm :R

Üdv
A Láma :DDD
Czubu

(#983) maxxum120 válasza Czubu (#982) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Szia !
Elképzelhető , hogy csak egy patront kell benne cserélni , a gáz hogy ha eredeti patronok vannak benne akkor nem ajánlott a feketét önmagába utángyártottra cserélni .
Okos dolgot nem tudok mondani , mert nem szeretném a pénzedet kidobatni az ablakon , mert ha veszel egy garnitúra utángyártottat olcsób mint egy gyári fekete de attól még nem biztos hogy a géped életre kel .
Ha utángyártott patronok vannak benne nézd meg a chip számát , ha mind a 4 ugyanaz és ráadásul a régi 3.1 akkor valószínű hogy tudnék neked egy nullázott chip-et küldeni amit ha kicserélsz a masina azt hiszi patront cseréltél és akkor már foglalkozhatsz más problémákkal pl beszáradt fej .

(#984) mr_ricsi válasza maxxum120 (#983) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Egy ismerősöm valami hasonló típusú Epsonnal járt úgy, hogy az utángyártott fekete működött a 3 gyári színessel, de amikor azok közül is utángyártottat rakott egyik helyére, az kicseréltette a maradék 2 gyárit is.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#985) lamiki válasza mr_ricsi (#984) üzenetére


lamiki
senior tag

Ez szerintem gyártófüggő, van amelyik gyártó patronját elfogadja gyárinak olyan jó sikerült lemásolni a chipet , van amelyiknél meg akár minden nyomtatásnál szól, hogy nem eredeti patron van benne. Ez legmarkánsabban a T0711-714-es és újabb patronoknál jelentkezik, hisz ezeknél vezette be először az Epson, hogy itt a chip már nem különül el fizikailag a tintától, hanem egy szenzor belelóg a tintába, és a legkisebb eltérésre letilt a chip.
A T0611-614-es és korábbi patronoknál a gyári chip is csak rá volt rakva a patronra 2 kis műanyag pöcökkel, ám a tintával nem volt fizikai kapcsolatban.
A T0611-14-es patronoknál még szabadon lehetett keverni a gyárit és nem gyárit, legalább is azzal a 2 fajtával + gyári, amivel próbáltam tetszőlegesen lehetett cserélgetni, egyedűl a gyárit macerásabb volt tölteni.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#986) mr_ricsi válasza lamiki (#985) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Amit írtam, az T071x v5.0 patronokkal történt meg.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#987) lamiki válasza mr_ricsi (#986) üzenetére


lamiki
senior tag

Gondoltam, én ezeknél még a patroncserét is számítógép nélkül csinálom, mert az Epson Status Agent tud meglepetéseket okozni, és csak ha elfogadta a patronokat, akkor dugom be az usb kábelt, ha nem tetszik neki a patron akkor addig csinálom amíg el nem fogadja.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#988) csaxax


csaxax
csendes tag

Epson Stylus Photo RX500 :W
Hi! Az lenne a kérdésem, hogy a fentemlített nyomtató esetén lehetséges-e az, hogy csak a fekete patronból nyomtassak?
A fekete patron tele van tintával(T0481) és nem szeretném a többit feltölteni, ha lehetséges így is használni.
Tud-e valaki segítséget nyújtani, akkor is, ha ez semmiképpen sem lehetséges.

Thx előre is a válaszokat!

(#989) mr_ricsi válasza csaxax (#988) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Tinta nélkül a színes fúvókák beszáradnak, amit a nyomtató semmiképpen nem enged meg.
Ezért nem lehet.

(A nyomtató nevében benne van a "Photo" szó. Csak fekete nyomtatáshoz ez eleve rossz választás volt.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#990) csaxax válasza mr_ricsi (#989) üzenetére


csaxax
csendes tag

Thx a választ és a felvilágosítást mr_ricsi! Szerencsére kaptam ezt az eszközt, így nem állok fejre :) .
Ám szívesen venném a segítségedet, hogyha hamarosan venni szeretnék egy nyomtatót, akkor milyet válasszak, maximum 40000 ft értékben. A cél alapvetően a nagyon olcsó ff nyomtatás, de alkalmanként grafikon szintű színes oldalak is kellhetnek, a legfontosabb, hogy a patronok külön-külön legyenek cserélhetőek, és ne álljon meg a nyomtatással, ha kifogy az egyik. A másik, h. lehessen vele piszkozat és/vagy szürkeárnyalatosat is nyomtatni.
A segítségedet előre is köszönöm.

(#991) mr_ricsi válasza csaxax (#990) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Amit szeretnél, az együtt kb. lehetetlen. A tintás technika csak a régebbi, chip nélküli patronok otthoni utántöltésekor volt olcsó.

Ha a külön cserélhető patronok alatt színenként cserélhetőre gondolsz, az fixfejes nyomtatót feltételez, ezért bármelyik szín kifogyásakor leáll a nyomtatás. Ha a színes és a fekete patron külön cseréjére, akkor azok nem olcsóak, mert a fejet is tartalmazzák.

Ha csak ritkán kell a színes, hol lesz tárolva? A nyomtatóban a fejtisztítás idővel kiüríti, kiszedve pedig beszárad.

Neked színes lézer kellene, de az meg nem fér bele a keretbe.

(Egyébként pedig 253Ft egy utángyártott patron a nyomtatódhoz, még akkor sem drága, ha 6 db kell belőle. Egy pótgarnitúrát ott kell tartani a nyomtató mellett, és ha bármelyik szín kifogy, azonnal ki lehet cserélni, és folytatódhat a nyomtatás.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#992) lamiki válasza csaxax (#990) üzenetére


lamiki
senior tag

Amúgy nem tudom mi bajod az RX500-al, nagyon-nagyon jó kis multifunkciós nyomtató az, a patronok nagyon olcsók bele 253 Ft/db [link]
Ha veszel egy chip nullázót akkor ráadásul minden patront 2x fel tudsz használni, ugyanis mindig rengeteg patron marad az után-gyártottban, amiről magad is meggyőződhetsz ha megrázod az üres patront, rengeteg tinta lötyög benne.
Ha főleg feketét kell nyomtatnod, akkor az fog a legtöbbet fogyni, pl 250 ml-es fekete tintát vehetsz 1500-1650 Ft körül ez kb. .40-50x-ri töltésre elég, ha nem félsz, hogy tintás lesz a kezed, a chip nullázó meg ugyan ennyi ehhez a típushoz, és ezt csak 1x kell megvenned.
Ettől nem fogsz olcsóbban nyomtatni semelyik nyomtatóval.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#993) sadams válasza lamiki (#685) üzenetére


sadams
tag

"igen ez így van, a T0711-14-es patronokból most jött ki a V6.0-ás chipes változat, pl a 2009 márciusa után gyártott SX100-200-400-as nyomtatók már csak ezzel működnek, a március előtt gyártottak meg a V5, V5.1 és V6-al
A tiédnek a V5-ös chippel szerelttel biztos mennie kell"

Vásároltam nemrég egy SX405-t és szeretnék hozzá elég sok utángyártott patront rendelni. Olvastam erről a v5 v6 chip változásról. Megnéztem a nyomtató alján a gyártási dátumot. 4 egymás mellett levő 1 centis körben a következő számok vannak
1. 07, 08, 09, 10, 11, 12 (nyíl 09)
2. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 (nyíl 1)
3. 0,1,2,3 (nyíl 0)
4. 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 (nyíl 7)

Ez alapján értelemszerűen 2009. januári gyártásúnak tűnik. A korábban írt hozzászólás alapján ehhez jó a v5.0, v5.1, v6.0-os patron is. 3-4.es karika mindegy milyen számra mutat?

Ilyet rendelnék hozzá: [patron]

Megtudja valaki erősíteni, hogy tuti jó lesz hozzá? Illetve miben jobb a v6.0-ás chip?

[ Szerkesztve ]

(#994) lamiki válasza sadams (#993) üzenetére


lamiki
senior tag

99%-os valószínűséggel jó lesz neked, de 100%-os biztonsággal csak akkor tudod meg ha kipróbáltad, amúgy más fórumokon meg májust olvastam a V6-os patron bevezetésének, nem tudom végül is a március, vagy a május az igaz.
Amúgy semmivel sem jobb a V6.0, csak az Epson kihoz mindig egy újabb chipet, és pár hónapig nem tudsz ahhoz a szériához patront venni csak gyárit, aztán annak is legyártják valahogy a klónját, és utána lehet kapni utángyártottat, persze drágábban mint az előző szériát.
Ha cserélsz patront, nehogy keverd még véletlenül sem a gyárival, mert letiltja a patronokat a nyomtató, először csak egyszerre cseréld ki mindet, aztán már cserélheted az utángyártottakat egyesével is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#995) keger válasza lamiki (#980) üzenetére


keger
csendes tag

Bocsi a késöi válaszért de nem voltam net közelben.A fejtisztitást,és fejcserét megcsinálja ,de a ellenörzö nyomtatást nem ,kimegy a jobb oldalra a kocsi és villog a két led .Ez a gépkönyv szerint:" elülső fedelél nyitva"hibát jelez.de a fedél csukva van.A számlálo nullázást is elvégeztem ,a helyzet ugyanaz.

(#996) lamiki válasza keger (#995) üzenetére


lamiki
senior tag

Én még olyan Epsont nem láttam aminek felhajtva az ajtaját, nem nyomtatna, azt nem mondom, hogy nincs ilyen, csak eddig nem láttam, bármelyik Epsonnal amivel találkoztam, az ablakot felhajtva lehetett nézni, hogy halad a nyomtatás.
A két led egyszerre villog? [link]
Ha felváltva akkor valami papír beszorult valahová, vagy a görgők közé, vagy a fej útjába, és a fej nem tud kimenni a parkoló pozícióba egy kis tintát kifújni szélre, lehet akár a tintalehúzó gumi, vagy ahová a fejtisztítást végzi párna ott is kiakadhatott valami, vagy bekerült oda egy kis idegen anyag.
Ha bekapcsolod a nyomtatót, és amikor kimozdul a fej, ha ekkor kihúzod a tápkábelét a nyomtatónak a fej szabadon mozgatható lesz kézzel, és erős fényű elemlámpával alaposan vizsgáld át, ha tudod, akár a burkolatot is leveheted, hátha jobban látszik mi a bibi.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#997) lamiki válasza lamiki (#996) üzenetére


lamiki
senior tag

[link]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#998) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Nem rég akartam nyomtatni az Epson Stylus S20-al utvonaltervet és ismét nem tudtam, majd egy hónapja ui jártam. Most a fekete fogyott ki pedig telét jelzett. Még jó hogy megcsináltam a C42-est. Már nagyon teleahocipöm az S20-al. Már többször újratelapítettem a nyomtatóprogit, de ...á. Hétfőn az lesz az első, hogy felhívom a szervízt.

(#999) sadams válasza lamiki (#994) üzenetére


sadams
tag

Köszi, megrendeltem a patronokat. :)

Én is több helyen olvastam úgy, hogy március-május után gyártottak csak a v6-ot eszik meg. :)

(#1000) lamiki válasza teleahocipöm (#998) üzenetére


lamiki
senior tag

csak érdemes lesz beszerezned egy nullázót, ilyenkor csak kinullázod a chipet, és telének látja.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.