Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) lamiki válasza Stirlitz (#1147) üzenetére


lamiki
senior tag

Az Itmedia árul Itmedia patront is és azok olcsóbbak és legalább olyan jók mint a g&g, és nagyon jól tölthetők. Nekem az ezPrinttel sosem volt problémám, több valakinek ilyet tettem a nyomtatójába, sosem volt gondom vele, de ha utántöltöd, akkor végképp nem számít milyen tinta van benne, mert úgy is a saját tintádat töltöd bele.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1152) lamiki válasza Csabee. (#1145) üzenetére


lamiki
senior tag

[link]
Itt is találsz pár linket hol lehet patront kapni, olvasd el az utólsó pár hozzászólást.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1153) Csabee. válasza Stirlitz (#1147) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Rendben utána nézek és fejben tartom ezt a márkát..

lamiki :R

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1154) Stirlitz válasza lamiki (#1151) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én az alapján írtam, amit itt olvastam vissza. Többen is panaszkodtak rá, de mindegy ezek szerint, mert neked meg jók a tapasztalataid vele. Akkor nem tudom.

(#1155) adam_ válasza Stirlitz (#1150) üzenetére


adam_
senior tag

Lehet, hogy tévhit, de én folyamatosan nyomtattam, nem hiszem, hogy beszáradt volna... de igazítsatok ki, ha nem így lenne.

(#1156) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Mindenkinek mást vállt be :D Nem tudom lehet maradok az eredetinél :DD

Üdv: Csabee.

(#1157) maxxum120 válasza Csabee. (#1156) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Ne figyelj senkire !
Ha sok a felesleges pénz a tárcádban vásárold csak tovább az eredeti patront .
És ne törődj a hozzám hasonlókkal akik veszik fillérekért a tintát literszám .

(#1158) lamiki válasza maxxum120 (#1157) üzenetére


lamiki
senior tag

Szia maxxum :C
rég jártál erre, üdvözlet neked.
A kis kellemetlenkedőd azóta hallatott magáról? Nekem mindenesetre nem írt azóta.

Jó pár beszáradt nyomtatót vettem már, és szinte mindben gyári patron volt, valahogy az emberek inkább abban bíznak, amit megvesznek 8-10 ezer Ft-ért, és nem abban amit meg töltenek 160-200 Ft-ért (itt egy garnitúra patronra gondolok).
Nem baj, legfeljebb maradunk kisebbség, mindenesetre a családban mindenkinek Epson multifunkciósa van már :D , és amit vettem 550 ml-es tintaszettet 2900 Ft-ért, abból már sokszor megtöltöttem a kifogyott patronokat, és még nem kopott el 1/5-e sem.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1159) lamiki válasza adam_ (#1155) üzenetére


lamiki
senior tag

De valamiért csak lefogyott a fekete tintád, amikor kicserélted a patronokat, akkor feltölti a nyomtató a fejet, és tisztít egyet, szerencsés esetben utána rögtön tudsz nyomtatni, nem csíkoz, de lehet hogy tisztítani kell párat, hogy a rendszerbe bekerült levegő eltávozzon, meg a feltöltésre is elmegy némi tinta.
Ez a mennyiség lehet alig látható a tintaszint kijelzőn, de ha sokat kell tisztítani akár 1/4-1/3-1/2 patron is elmegy tisztításra mire tökéletesen nyomtat, szélsőséges esetben volt már olyan, hogy több mint 1 tintapatront eltisztítottam, hogy rendesen nyomtasson, de ez több éve beszáradt nyomtatónál volt így, alapos fejtisztítás után.
Sima patroncserénél én még olyat nem láttam, hogy a fej feltöltésére elmenjen vagy 7/8-ad tinta, mint neked a képen, azért gondoltam, hogy esetleg csíkozott neked, és te tisztítást kértél többször is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1160) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Abban mind egyettértünk, hogy kell venni egy sorozat utángyártott patront és egy resetelőt hozzá. Utána pedig otthon tölteni, mivel így nevetséges az üzemeltetési költség. (én is minden ismerősömnek ajánlom, és akik halgattak rám és epson-t vettek, elégedettek is) Itt abban van csak eltérés, hogy ki melyik utángyártott patront ajánlja. De egyett azért mondanék mkinek, egyszer kell venni egy sorozatot csak belöle, itt az már mindegy lesz hogy 500 vagy 600 forint darabja. A lényeg, hogy biztosan resetelhető legyen és könyen tölthető.

(#1161) Csabee. válasza maxxum120 (#1157) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Okés:D Csak mindenki más márkát mond, most akkor döntse el az ember hogy melyik a jó .. Múlthéten vettem egy patront! Utángyártottat, a vége az lett hogy a fekete patront már nem akarta kezelni ment szervízbe a nyomtató..

Üdv: Csabee.

(#1162) lamiki válasza Csabee. (#1161) üzenetére


lamiki
senior tag

végül is a szervizes is ember, neki is meg kell élni valamiből.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1163) Csabee. válasza lamiki (#1162) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen.. ezért tartok az utángyártott patronoktól!

Üdv: Csabee.

(#1164) Kuter válasza Csabee. (#1163) üzenetére


Kuter
senior tag

Hi. Kudarcok engem is értek a patron töltésnél ,de ezelött HP815 nyomim volt kb 8 évig kb 2 eredeti teli patron volt benne,és egy csomo kifgyott(irodákból elkértem mert ugy is ment volna a kukába) amit töltötem rendületlenül,szerintem több száz ezer forintot meg sporoltam a töltésel.Ezután is tölteni fogom.Ha meg beszarik végleg a nyomtató akkor veszek egy másikat.Már az első utángyártott patron beszerzése+ töltése vissza hozta a nyomtató árát.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1165) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Na, hogy ne csak a patronokról legyen szó, kérdeznék valamit tőletek. Ki milyen fotópapírt használ? Én egy tintacentrumban vett 700ft-ért 50db-os a6-os papirt, de nem vált be sajnos. Érdekelne, kinek mi jőtt be. Az epson premium super glossy vagy hogy irják, nagyon jó, de a legdrágább is. Van valami okosságotok erre?

Kuter én a lexmarkom töltöttem, illetve még töltöm a mai napig is, becslésem szerint 40ezer ft-ot sporoltam. Ez azért szép pénz! :)

[ Szerkesztve ]

(#1166) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Valaki nem akar nekem tölteni egy patront? Kíváncsiságból megnézném.. aztán ha jó akkor átállok! (persze kifizetném) Stylus SX600FW

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1167) Kuter válasza Stirlitz (#1165) üzenetére


Kuter
senior tag

HI. Lidliben vettem legutobb AGFAphoto premium glossy inkjet 50 lap A4-est 240g/m2 9600 dpi waterproof 1200 ft volt.
Utángyártottpatronnal nyomtattam pár a4 képet a tesom kibukott a minőségen ő grafikus+ fényképész azt mondja a előhivó gép szem tud sokkal jobbat csak sebeségben :), egyébként és águs szemel néz minden ilyent.
+ marad hp sima papírom 120g/m2 azon is szépek a képek
De probáltam egy lézerhez gyártott 165g/m2 papíron na azon szarok lettek a képek olyan mintha műanyagból lenne a papir.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1168) Kuter válasza Csabee. (#1166) üzenetére


Kuter
senior tag

Én megtölteném de csak t07xx ill t08 xx resettelőm van ill Tatabányán.

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1169) lamiki válasza Kuter (#1168) üzenetére


lamiki
senior tag

Epson Stylus SX600FW-hez is a T0711-714-es patron jár.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1170) Kuter válasza Csabee. (#1166) üzenetére


Kuter
senior tag

Ja és vegyél egy garnitura utángyártott patront ,mert az eredetit nem lehet ill nem is szeretném megtölteni.OR-INKET vegyél nekem az bevált meg másnak is.Igaz más még nem probáltam.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1171) Stirlitz válasza Kuter (#1167) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Köszi! :R

(#1172) lamiki válasza Stirlitz (#1165) üzenetére


lamiki
senior tag

Én legutóbb az Aldiban vásároltam be A4-es 240 gr-os 9600 DPI-s Office márkájú fotópapírból, vettem vagy 4 csomaggal :D , 600 valahány Ft volt 50 db, szerintem szép fotót lehet rá nyomtatni.
Régebben Green márkájút is használtam, ez az Epson C62-esemnél, és DX 4400-asnál kicsit pirosas árnyalatú fotót produkált, vissza kellet mindig venni a pirosból, más márkával nem csinálta olyan durván, de az SX200-asommal meg erre sem nyomtat pirosas árnyalatban. Vagy más a nyomtatóknak a színkezelése, vagy más tinta volt bennük, vagy mindkettő, kitudja.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1173) Stirlitz válasza lamiki (#1172) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ahogy komolyabban beleástam magam most a témába, azt vettem észre, hogy a papír tömege, azaz hány gramm, az nagyon számit.
a drágább papírok mind kivétel nélkül 200-240gramm
És amit Kuterral ketten javasoltok az is ebbe a kategoriába tartozik tömeg ügyileg.
Thx a tippeket, most már tudom mit nézzek egy foto papiron leginkább, amit én vettem az csak 170gramm....

(#1174) Csabee. válasza Kuter (#1170) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hétvégén utánajárok!

Üdv: Csabee.

(#1175) lamiki válasza Stirlitz (#1173) üzenetére


lamiki
senior tag

A papír súlyától csak a vastagsága lesz több. Ugyanabból a márkából árulnak több fajta súlyút is. Ha vékonyabbat kapok olcsón, akkor azt veszek, mert nekem a nyomtatómnak a papírtovábbító görgői, húznak egy csíkot már a 240 gr-osba mert vastagabb picit mint kéne, talán 220-230 gr-ig ajánlja az Epson. A vékonyabb papír csak könyebben gyűrődik, nekem nem nagyon számít, mert ált úgy is laminálom a fotókat, egyrészt a vízállóság, másrészt elzárja a fotót a levegőtől, emiatt nem fakul ki olyan hamar.
Én csak az ára miatt döntöttem emellett, hiszen csak vagy 12 Ft körül volt az A4-es darabja, ennyiért még A6-ost sem nagyon kapok, és ebből 4 db A6-os kijön egy lapból, de inkább A4-es, vagy A5-ös méretű fotókat nyomtatok.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1176) Stirlitz válasza lamiki (#1175) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ebbe a 170grammos papirba, amit most használtam el, nekem is húz egy nagyon vékony csíkot a papírtovábbitó görgö. Míg a 220grommos epson papírba nem. Akkor tévedtem, amikor azt hittem azért, mert nagyon "puhának" érzem a papírt. Lehet, hogy piszkos a görgö? :U (Lamináláshoz mekkora befektetés kell? :) )

[ Szerkesztve ]

(#1177) maxxum120 válasza lamiki (#1158) üzenetére


maxxum120
csendes tag

Szia !
Nem zaklat engem sem az a kis k..... .
Elkanyarodtam a nyomtatóktól , sajnos a tudatlan embereket nehéz felvilágosítani .
Áttértem a navigációk , láncfűrészek világába .
Sajnos az a rész is telített de sebaj én úgy gondolom még én is elférek .
Láttam az aukciós oldalon a nyomtatót amire licitáltál , sok szerencsét hozzá !
Tuti siker , ritka az olyan eladó aki megengedi hogy kipróbáld , és ha nem látod jónak otthagyod .
Ha nyomtatókon kívül másra is lesz szükséged keress !
Talán a jövő héttől már monitorok is lesznek , használtak de hihetetlen áron .

(#1178) lamiki válasza Stirlitz (#1176) üzenetére


lamiki
senior tag

Nem kell nagy befektetés a lamináláshoz, 3-5ezer Ft körül kapsz laminálót pl.a Tescoban, A4-es fóliát is lehet venni 10-30 Ft között, de van A6 és A5 méret is, néha szoktak lenni szettben A4-től névjegykártya méretig lamináló fóliák pár száz Ft-ért pl Aldi, Lidl meg ilyenekben is, azokat jobban megéri venni. Elég a 70-85 mikron vastagság körülit megvenni fotónak, az olcsóbb kicsit, mint a 100-125 mikronos, meg az olcsóbb laminálóknak nem is mindegyike szereti a vastagabbat.
Célszerű venni olyan karos papírvágó kést is hozzá, pár ezer ft-ért, nekem még a régi NDK-s időkben készült fotóvágó asztalom van ami A3-as méretig jó, pár éve vettem fillérekért, ezzel gyorsan és egyenesen lehet darabolni a fotókat, névjegykártyákat is.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1179) mr_ricsi válasza maxxum120 (#1177) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Áttértem a ... láncfűrészek világába"

Valószínűleg ezért nem mer zaklatni...
:)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1180) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Használ valaki piros dobozos RedBox patronokat?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#1181) Stirlitz válasza lamiki (#1178) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Köszi! Akkor beszerzem az eszközöket.

(#1182) klac válasza lamiki (#1158) üzenetére


klac
aktív tag

Nem is olyan rég járt erre, és rövid, tömör, a használat folyamán bevált megoldást kaptam tőle, [link] amit ezúton még egyszer köszönök neki.
Csak egy más által kidobott üres utántöltött patron chipjét V5.0 raktam át a tönkrement V3.11 helyére, és újból gond nélkül működik minden.

(#1183) lamiki válasza klac (#1182) üzenetére


lamiki
senior tag

Látod rám bezzeg, nem hallgattál, írtam neked jóval előtte privátba, hogy nyugodtan használhatod a későbbii verziójú chipes patronokkal keverve is., de te csak a 3.11-es verziójú chipeshez ragaszkodtál.
Ha rajta volt a másik patronon a chip, akkor miért kellet átrakni? Megtölthetted volna azt is, bár nem nagy dolog átrakni a chipet, de akkor is.
Azért örülök, hogy boldogultál.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1184) klac válasza lamiki (#1183) üzenetére


klac
aktív tag

Már miért ne hallgattam volna Rád. Hiszen a privátodat is megköszöntem, és azon felül a [link] saját tapasztalatomból hozzászólásomban is megköszöntem a segítőkészségedet.
Azért a chipet raktam át, mert ez olyan patron volt ami két külön részből áll, most találkoztam először ilyennel, a belső része a tartály, ami a gyárihoz hasonló bonyolult labirintus rendszerű és ugyanúgy fóliával borított csak átlátszó a fólia, a külső burok részen van a chip.
A két külön rész a nyomtatóban lévő helyzetnek megfelelő állásban felfelé széthúzható illetve lefelé összenyomható.
A benne maradt tintával még resetelés után tudtam nyomtatni egy darabig, de hamar kifogyott, mert többször resetelnem kellett egymás után, mire folyamatosan látszódtak a tesztcsíkok.
Általában a tintafeltöltés helyett a szükséges színű patront resetelni szoktam, mert úgy vettem észre így csak a resetelt patronból tölt, vagy kevesebb tintát pazarol.
Az én meglévőmőn meg eredeti töltőlyuk van, így ezt találtam jobbnak.
Na mivel ketten is írtatok így meggyőzőbb voit, hogy nem kell radaszkodnom az azonos verziójú chipekhez.

(#1185) lamiki válasza klac (#1184) üzenetére


lamiki
senior tag

Ok :R
Eco saver-nek is hívják az ilyen patront.

Ugyan ez régebbi típusú patronba való, de az elv ugyan az, lehetne csak tinta tartályt cserélni benne, (ha valaki egyáltalán árulna hozzá)
Megtölteni a középső lyukon lehet, és van amelyik felpuffad, amikor töltik, mert nem tud távozni belőle a levegő (ez nem olyan), ilyenkor be kell nyomni alul, ahová a csavarhúzót nyomtam, mert ott is egy szelep van a legtöbben, és ott távozik a levegő.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1186) klac válasza lamiki (#1183) üzenetére


klac
aktív tag

Még folytatom azzal, hogy a 17 éves Lányom hétvégeken és szünidőben mikor nálam van rengeteget nyomtat, nem csak házi feladatot sőt szerintem az a legkevesebb, és hiányzott Neki a nyomtató.
Pedig csak most, egy hétvégén nem üzemelt a hiányzó chip miatt.
Mikor mondtam lehet nyomtatni, hát nagy volt az öröm, amikor meg látta hogy a színek milyen szuper minőségűek, egyből azt kérdezte, apa talán vettél drága eredeti patronokat.
Most is kinyomtatott vagy 20 A4 es képet a kedvenc énekeseiről, meg CD, DVD borítókat.
Az biztos hogy a gyári patronokat én nem győzném pénzzel, meg az is biztos hogy nálam nincs ideje beszáradni a nyomtatófejnek.
Jelenleg csak pigmentes tintát használok Printy Max tól, 8.000 Ft volt 400 ml azaz színenként 100 ml jó minőségű pigmentes tinta szerintem megérte, mert kiváló a színminősége, nem csíkoz, tökéletes szineket ad.
Lehet máshol van olcsóbb, de én még csak Tőlük vettem kb. egy éve töltögetek.

(#1187) klac válasza lamiki (#1185) üzenetére


klac
aktív tag

Igen,. így ránézésre ilyen valami volt.
A chipje V5.0 volt egyből lehetett resetelni és ahogy írtam még a benne lévő tintával nyomtatni is tudtam, de hamar jelzett hogy kifogyott.
Akkor levettem róla a chipet és áttettem a tölthető patronom tönkrement chipje helyére, reseteltem és egyenlőre azóta is nyomtatok vele.
Azt viszont továbbra sem tudom mitől ment tönkre a 3.1 es sárga szín chipje, mivel mindegyik színen azonos verziószámú chip volt, tehát egyforma utántölthetők, ráadásul azonos gyártmányúak is, és csak ez adta fel a többivel nincs gond, lehet elfelejtettem resetelni? azért. Nem tudom ...

(#1188) lamiki válasza klac (#1187) üzenetére


lamiki
senior tag

A válasz: csak:)
A chipek is tönkre mennek, meghalnak egyszer akár csak az emberek.
Ilyenkor veszel egy új patront, vagy elkunyerálod a kifogyott patront attól akitől előtte is tetted.
Ha tudod, akkor érdemes elrakosgatni az üres patronokat, ha tönkremegy akkor lesz azonnal tartalék.
A T0711-714-es patron előtti verziókból még a gyárit is érdemes elrakni, igaz ugyan, hogy nehezebb megtölteni őket, de pl. a chip is felhasználható szintén róluk. Ezek még nem tiltanak le azonnal, ha valami nem tetszik nekik, nem tudják még nézni a tinta minőségét sem, és resetelhetők voltak még akkor is ha kifogyott a patron (legalább is azok amikkel találkoztam eddig)

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1189) Kuter


Kuter
senior tag

Hi.Na kifogyott az utángyártott patronom a szoftver szerint,megtöltötem elöször fullra ez 3,5 ml tinta volt folyt mint álat a fejből.Patronok kiszed,tinta kiszív,betölt 2,5 ml tinta folyás megszűnt. egy automatikus tisztitás az indulásnál kop-kop minden megy frankon,.el sem hiszem hogy csak enyi tinta megy bele tök jó,ja a feketébe is nyomtam 5,5 ml ment volna most bele,de csak 4,5 töltötem bele nehogy fólyon.Köszönöm a segítséget Lamiki és a többiek... ,Ja és nyomtatok folyamatosan.És rohadt olcson.
Üdv:Kuter

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1190) lamiki válasza Kuter (#1189) üzenetére


lamiki
senior tag

Én úgy szoktam, hogy lassan töltöm, amíg kijön pici tinta a levegőztetőn, és ilyenkor visszaszívok fél ml tintát a fecskendővel. Ekkor biztos nem lesz túlnyomás a patronban.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#1191) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok.
Segitségre lenne szükségem. Én is megjártam Epson Dx3850. Nem nyomtat csak az üres papit nyomja ki. Miért lehet,mit csináljak? Ja és utángyártott patront vettem az Auchanba. Elötte semmi gond nem volt a tinta-box-ból vásároltam.-,illetve,hogy tudok áttérni ,hogy Én magamnak töltsem a patronokat. Mit vegyek illetve hol tudom beszerezni? S.O.S. :W

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1192) vakamig


vakamig
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is kellene egy kis segítség. Olvasgattam a fórumot de ilyen problémát nem nagyon láttam másnál, lehet, csak én vagyok kicsit gyenge a nyomtatókhoz. A lényeg, hogy van egy epson sx105-öm, cseréltem benne fekete patront. Fel is ismerte, mégse tudok még szöveget se nyomtatni, mert a sárga üres. Ez számomra elég érdekes. Nem is fogok tudni, amíg a szinest ki nem cserélem??? :F

(#1193) laccy88


laccy88
senior tag

hello!
van egy dx4400 multifunkciósom.
Az a probléma, hogy a tinta jelző led világít folyamatosan, és ugye nem enged nyomtatni.
vettem bele újakat(ezek is utángyártottak), és ezzel is ugyanez.
A programja az jelzi h a fekete nem ismerhető fel(vagy mikor melyik).
Mi lehet a probléma?

(#1194) laccy88


laccy88
senior tag

na közben kipróbáltam a patronokat ugyanilyen gépben, ott se jó.

(#1195) Stirlitz válasza vakamig (#1192) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Igen, ki kell cserélned a sárga patront is. Sajnos nincs más lehetőség.

(#1196) Stirlitz válasza laccy88 (#1193) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Valamelyik patronodon a chip hibás. Próbáld egyesével cserélni őket, és megállapítani melyik a rossz.

(#1197) laccy88 válasza Stirlitz (#1196) üzenetére


laccy88
senior tag

na szóval a következő áll fent.
sorba, egyesével pakolgatom bele.
mondjuk kezdem így h fekete,sárga,piros...ekkor még minden oké, de ha a kéket is belerakom, a feketére hibát ír.
az a vicces, hogy ez egy vadi új garnitúra. ma jött postán. az előzőekkel is ugyanez volt.

(#1198) Stirlitz válasza Krisz79 (#1191) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Szia!

Előfordulhat, hogy neked is rossz valamelyik patronon a chip, vagy nem érintkezik rendesen. Nekem elégé "lötyögösen" tartja a patronokat a nyomtatóm.

Itt tudsz rendelni patront és chip resettert. A resetter ahhoz kell, hogy a saját kezüleg töltöd patronod a nyomtató elfogadja teliként. HA-1000 a chip resetter tipusa, ez kell DX3850-hez. Én múlt héten vettem tölük, nekem is ez a nyomtatóm van.

(#1199) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

Adott egy Dx 4450 nyomtató..kifogyott a t0713 és 14 (sárga és r.szín)-es patron..vettem bele..a festék szint ellenörző azt mutatja, hogy tele van de előtte egy piros X van és nem nyomtat..mondom akkor biztos a patron hibás, ezért ma vettem megint két újat..(utántöltött mind a 4 ) azokkal is hasonló..a boltban ahol vettem azt mondták, hogy próbáljak ki egy resetelő programot..találtam csak sem a nyomtatót sem a patronokat nem ismerte..vkinek vmi ötlet?

üdv: olloczky

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#1200) Stirlitz válasza laccy88 (#1197) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Próbáld nem bekapcsolt pc melett cserélni. Honnét rendelted és mi a patronok "márkája"? Az elöző sorozat patron is ua, tipus volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.