Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) #75912448 válasza sb (#19398) üzenetére


#75912448
törölt tag

madVR alapbeállításon is 100-on járatja, az A10 pedig 20% körül. Ennél csak erősebbre rakhatnám :)

(#19402) Relaxing


Relaxing
tag

Sziasztok,

HTPC -n gondolkodom és felmerült bennem pár kérdés. Tetszenek az előre szerelt ARTIC modellek is. Ezek kapcsán volt nemrégen egy PH - s teszt is. A kérdés az lenne ,hogy az olcsóbb Intel Atom megoldások is kellő tartalékkal bírnak az AMD -s társaik ellen vagy itt erős kompromisszum az akadásmentes lejátszás? Érdemes -e azt a kb. 100 dolcsit megspórolni vagy sokkal jobb az AMD-s?
Vagy inkább építsen magának az ember mert ezek az előreszerelt gépek (akár melyik platform) nem hozzák az elvártat?

Üdv

Bakker - micsoda gubanc!

(#19403) sb válasza #75912448 (#19401) üzenetére


sb
veterán

Most a cpu-ról beszélünk vagy a gpu-ról?
Valami biztos, hogy nem kerek ott, mert nálam sem az Atom cpu sem az Ion gpu nem erőmű és FullHD-t ajánlott (viszonylag erős) skálázási madvr beállítások mellett is jól futtatta. A 720p és SD volt képregény.

(#19404) #75912448 válasza sb (#19403) üzenetére


#75912448
törölt tag

GPU es mindket CPU mag 100% volt.

(#19406) sb válasza #75912448 (#19404) üzenetére


sb
veterán

Bemásolod a saját beállításaid? Lav video és madvr scaling felületekre gondolok. MPC-HC nem kell.
A cpu-t nem kellett volna megennie. A lav gpu-ból dekódol és a madvr is gpu-ból skáláz, ha jól tudom.

(#19407) Paulo81


Paulo81
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Szeretnék venni egy alaplapot integrált procival, vga-val.
Főleg minőségi zenehallgatásra lenne, (usb->dac) ezért a főbb Szempontok:

- Legyen 12V DC csatlakozási lehetőség
- A cpu ne a leggyengébb legyen (persze nem erőgépet szeretnék, de úgy tudom atom prociból is több féle van. Illetve nem is fontos, hogy atom legyen, ha van más jóféle proci)
- Passzív hűtés
- Windows 8 64 bit támogatása
- Ezáltal jó lenne, ha több, mint 4 GB ram-ot kezelne, de legalább annyit

Nem fontos dolgok:

- Filmnézésre (hd) alkalmas vga - HDMI kimenettel vagy PCI express foglalat a bővítés miatt
- USB 3.0

Én laptop alaplapra gondoltam, mi a véleményetek?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#19408) #75912448 válasza sb (#19406) üzenetére


#75912448
törölt tag

Brazon alap bilinear:

(#19409) Paulo81 válasza Paulo81 (#19407) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Egyébként a 12V DC-t azért gondoltam, mert úgy talán tisztább tápellátást kapna, mint egy pc tápról, ami ráadásul zajos is.

(#19410) canniball válasza Paulo81 (#19409) üzenetére


canniball
nagyúr

A paneltáp és a picoPSU nem zajos, bár tény hogy drágábbak mint egy ATX táp.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19411) Paulo81 válasza canniball (#19410) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Egyik képet sem tudom értelmezni, mi megy honnan hova. :D :B

(#19412) tvamos válasza canniball (#19410) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ilyen panel tapot hol lehet venni? Van ebbol 200W koruli?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19413) canniball válasza Paulo81 (#19411) üzenetére


canniball
nagyúr

Pedig egyszerű. :)
Paneltáp esetén a panelt becsavarozod a házba (amelyikhez gyárilag adnak ilyet abban megvan a hely, másikban keresni kell neki), a mellékelt kábel egyik 24pines csatiját rádugod erre, a másikat a lapra (a sata és egyéb csatik gondolom érthetők), a bal felső kábel egyik fele szintén a panelra a másik vége a ház seggébe és ide passzol a külső kocka, mint a notiknál.
Piconál annyi az eltérés hogy itt magát a tápot dugod a lapra.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19414) canniball válasza tvamos (#19412) üzenetére


canniball
nagyúr

Pl. itt. 200W-os szerintem nem nagyon van, illetve ha találsz is nem hiszem hogy jó lenne mivel ezek a 12V-os ágon elég gyengék.
Picoból talán találsz ekkorát, de ha akad is ott is meg kell nézni mit bír és biztos nem lesz olcsó mulatság...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19415) tvamos válasza canniball (#19414) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem ebbe a gepbe kellene a tap.
Amit tudok rola, hogy ami tap van benne, arra ez van irva:
3.3V 16.7A / 5V 12A / 12V 10A / -12V 0.3A / 5Vsb 2A
Ez egy 160W tap. Bar az alaplap konyveben azt irja, legalabb 200W legyen a tap, de "csak" i3 van benne, gondolom azert eleg ez a tap is. Akkor panel tapbol is eleg lenne valami 150-160W.
Esetleg igy mar tudtok ajanlani nekem valami passziv tapot?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19416) Gabesz26 válasza tvamos (#19412) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Van 250 W-os paneltáp: LR1106. Ennek már elég erős a 12 V-os ága is, viszont csak külföldről tudod megrendelni Mo-on sajnos nem kapható. :(

Pico PSU-ból én eddig max 160 W-os példánnyal találkoztam: PicoPSU-160XT. Ez már kapható itthon is, viszont ez sem olcsó.

Ja és mindkettőhöz számold még hozzá a külső tápegység árát is. Sajnos itthon 20+ alatt nem nagyon lehet kihozni egy normális paneltápos, picopsu-s megoldást :(

[ Szerkesztve ]

(#19417) Inqontrol


Inqontrol
csendes tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, egy HTPC akarok építeni. Kinéztem egy alaplapot de nem vagyok benne biztos hogy 3D Blu ray-el megbirkózik. A lap Gigabyte Z77N-WiFi lenne. Ha képes lejátszani a 3d filmet milyen procit ajánlanátok hozzá, ha nem jó mit ajánlotok?(nem muszáj ITX-nek lennie)
Előre is köszönöm a segítséget!

(#19418) Paulo81 válasza Paulo81 (#19407) üzenetére


Paulo81
aktív tag

?

(#19419) msanya01 válasza msanya01 (#19387) üzenetére


msanya01
csendes tag

Sziasztok.
Ezzel kapcsolatban ( 19387 ) valaki tudna segíteni?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#19420) zsigus válasza msanya01 (#19419) üzenetére


zsigus
őstag

Ha nem játszol rajta elég lehet egy GeForce GT 610 is. 10k körül kapható passzívan (ASUS), és az nV oldala szerint támogatja a BD3D-t is.

De csak az árlistát böngészve találtam, szóval lehet, hogy van jobb megoldás is ennél... majd a többiek megcáfolnak, ha ez van.

[ Szerkesztve ]

(#19421) sb válasza tvamos (#19415) üzenetére


sb
veterán

Szia!

1-2 oldallal ezelőtt írtam le, hogy mennyit eszik paneltáppal egy hasonló konfig. i3-2100, 1HDD, 2x2GB ram.
Az itt említett LR1106-os, 12V-on 120W-ot tudó táppal próbáltam, de külső kockából elég volt egy 75W-os is neki. Később majd kicserélem egy 96W-osra mert az is van egy másik gépben, az már bőven elég rá.
Szerintem az általad írt konfighoz is elég ennyi. 200W közel sem kell.

(#19422) msanya01 válasza zsigus (#19420) üzenetére


msanya01
csendes tag

Szia!
Ezek szerint a proci elég lesz hozzá, ez azért megnyugtató. Játszani nem szeretnék, csak annyi az elvárás, hogy a filmek és zene gond nélkül menjen róla. Win7 maradhat rajta, vagy jobb lenne az xp? Memo az van benne 6 gb. Örülök, ha ezt még tudom használni és nem kell az alapoktól új gépet összeraknom.
Köszi.

(#19423) Harsonás


Harsonás
tag

Kérlek segítsetek. Minőségi zenehallgatás érdekében mivel célszerű összekötni a pc-t a Házimozierősítővel. Jelenleg HDMI-vel egy ati 7850-es videókártyáról. Milyen programot ajánlotok, és milyen beállításokkal. Ha rámegyek az infora házimozin azt írja ki hogy 24 bit 44 Khz ha mondjuk ennél magasabb minőségű flac-et hallgatok, akkor azt is lebutítja valahol a gép?

(#19424) drdr válasza Paulo81 (#19418) üzenetére


drdr
senior tag

"A cpu ne a leggyengébb legyen (persze nem erőgépet szeretnék, de úgy tudom atom prociból is több féle van. Illetve nem is fontos, hogy atom legyen, ha van más jóféle proci)"

Én bármelyik Trinity-t ajánlanám, de ha fogyasztás is kritikus akkor egy újabb i3-at (mint írtad film nem fontos). Ezeken 64 bites W8-cal nem lenne gond elég gyors is lenne, nem csak zenélésre lenne elég...

A táp kérdést nem értem pontosan, miért számít mennyire zajos a táp? A PC-s tápok is elég szűrtek, javítottam párat már, láttam milyen szűrést alkalmaznak, mellesleg ált. 3% a hullámzás és PC tápnak sokkal nagyobb tartalékai vannak, mint egy notesz kockának. Eleve digitális minden jelfolyam usb-n is; maximum akkor látom a tápzajt problémának, ha az alaplap analóg kimeneteit használnád vagy a fentebb említett usb dac is erről a 12V-ról menne. Processzor és vga szempontjából sem lényeges annyira, hiszen a cpu-nak alaplapon gyakorlatilag külön tápja van és a különálló vga karikon is.

Ha analóg kimeneten kell jó minőség, akkor a Biostar újabb "Hi-Fi" jelölésű alapjai jöhetnek számításba vagy egyéb hangkártyák (pl. Creative, Asus,....)

Minőségi zenélést szerintem egy jó minőségű erősítővel lehetne legjobban megközelíteni melyet bitstreammel táplálnál (SPDIF/koax, HDMI), bár utóbb már sokak szerint jobb ha a PC LCPM-et tol ki.... Az utóbbi pár évben 3 erősítőt használtam (egy belépő szintűt és 2 középkategóriásat). Elég érzékeny vagyok a hangminőségre meghallom a különbségeket, nekem a bitstream/passthrough jött be...

[ Szerkesztve ]

(#19425) canniball válasza drdr (#19424) üzenetére


canniball
nagyúr

A zajos tápot gondolom úgy értette hogy hangos/zörgő/stb.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19426) drdr válasza canniball (#19425) üzenetére


drdr
senior tag

"Egyébként a 12V DC-t azért gondoltam, mert úgy talán tisztább tápellátást kapna, mint egy pc tápról, ami ráadásul zajos is."

"tisztább tápellátás" miatt értettem a táp-zajt, a hallható zajosságot Ő is külön értelmezi ("ami ráadásul zajos is")....

No mind1, túl van tárgyalva....

(#19427) canniball válasza drdr (#19426) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor nem szóltam. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19428) Paulo81 válasza drdr (#19424) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen a választ!
Igen, a fogyasztást is szeretném alacsony szinten tartani, főleg azért is, mert passzív hűtést szeretnék.

A táp kérdést valóban mindkét értelemben gondoltam, bár tapasztalatom eddig csak laptop/netbook terén van. Akkor viszont feltélenül valami minőségi tápra lenne szükségem, lehetőleg ventillátor nélkülire. :U
Jelenleg egy dell mini 1018 a digitális forrásom, olyan egyszerű az egész gép, hogy nem sok alkatrész zavar be a hangba, és passzív hűtésű.
Foobar+wasapi+fidelizer-rel komoly cd futóművekkel van egy partiban.
Usb-ről megy ki a jel egy ethosz csöves dac-ba. Onnan az ethosz csöves előfokba majd végfokba. Szóval hála Istennek adottak a jó komponensek.
Azért szeretnék egyébként win8 64 bitet, mert meg szeretném venni a jplay (jplay.eu) nevű programot, na annál jobbat szerintem nem lehet kihozni a hangból lejátszás oldalon. :) És ahhoz már ajánlott ez az op.rsz.
(A netbook-omat már meg nem támogatja a dell, nem lehet win8-at rárakni.)

Tehát akkor egy új i3-as procis alaplapot ajánlasz? Ezt lehet passzívan hűteni? Tudsz konkrét lapokat/procikat mondani?

Nagyon köszönöm a segítséged! :R :R

(#19429) tvamos válasza sb (#19421) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ad abszordum valami ilyesmi is eleg lehet?
http://www.mini-box.com/picoPSU-160-XT-192W-Adapter-Power-Kit
(Persze, vagyom ra, hogy kicserelodjon valami takarekos i5-re a processzor kesobb...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19430) Paulo81 válasza Harsonás (#19423) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Nem akarlak megsérteni, de a minőségi zenhallgatást a házimozi erősítővel már elbuktad...
Vegyél akár egy régi retro sztereo erősítőt, (pár tízezerért) nem fogsz hinni a füleddel mennyivel jobb! (Én is így kezdtem) Valamint egy egyszerűbb usb-s dac, pl. hivox.
A nagyfelbontású anyagok minőségi különbsége is csak jó rendszeren hallható.
Ha az erősítőd tudásánál nagyobb felbontású anyagot hallgatsz, akkor vagy nem lesz hang, -ekkor neked kell lekonvertálnod - vagy lesz hang, csak lekonvertálja magának a vevő chip.

Ja közben a fő kérdésedre a válasz:
Foobar-t ajánlok, wasapi kimenettel, előtte fidelizer programot futtatva. És a jelet usb-n kiküldeni.

[ Szerkesztve ]

(#19431) drdr válasza Paulo81 (#19428) üzenetére


drdr
senior tag

Konkrét alaplapot nem ajánlanék legfeljebb iránymutatásként...

Szóval ha valóban nem kell videózás csak zene és a lejátszó progi sem nagy proci igényű, akkor szerintem elég lehet egy Celeron is. pl. G460, G465 ezek 35W TDP-vel nem igényelnek nagy tápot, könnyen található hozzá paneltáp és adapter. Esetleg még G1610 G1620 ezek 55W-osak G550/555 pedig 65W-osak, még ez is megoldható szerintem passzív táppal. DDR3-1333 ram is elég hozzá. Más kérdés mennyire lesz meg a "windows-élmény". Viszont olcsó. i3-as proci 3210/3220 vagy ezekből T-s, de akkor az már 2-3-szor drágább, viszomt gyorsabb is lesz a rendszered, hasonló TDP mellett, tehát a passzív táp még mindig játszik...

Alaplap, gyakorlatilag bármely LGA1155-ös foglalatú, ha nem kell HDMI, optikai csatlakozó, elég a legolcsóbb... Hangtalan
működéshez SDD, viszont akkor SATA3-as alaplap kell pl:

Asrock-ból pl. a H67 v. B75 sorozatból, ezeket Sata3 és usb 3.0 is van már. Van ATX, mATX és mITX méretekben. Nézd át az Asrock honlapját, melyik felelne meg a kimenetek és szolgáltatások terén, ebben neked kell döntened.

Nagyjából ennyi, én mostanában inkább Amd-vel foglalkoztam, a videó és 3D-ben erősebb. Intellel alacsony fogyasztású gépet könnyebb csinálni. CPU hűtés passzívan szerintem nem fog összejönni, viszont vannak halk hűtők pl: Scythe Big Suriken 2 rev.B.

Atomra lehet-e W8 64-et tenni nem tudom, szerintem kevés lenne (és 64 bites nem is támogatott???), erre talán tud más választ adni

(#19432) drdr válasza Paulo81 (#19430) üzenetére


drdr
senior tag

Azért a házimozi védelmére annyit, hogy korábban én is sztereó erősítőn hallgattam zenét, nem volt audiofil, de a szoba akusztika tovább rontott rajta. Nincs sok elnyelő felületem, mindenfelől visszhangzik a szoba, állóhullámok alakulnak ki. Szóbval hm erősítővel, beállítva az időzítéseket, fázist, hangszín korrekciót elég jól sikerül kiküszöbölni a hatásokat. Hogy így mi köze a hangnak az eredeti jelhez??? Jó kérdés, viszont hallgatható, lággyabb hangja lett a rendszernek.

Abban egyetértek, hogy egy igazán jó audiofil erősítőnek jobb a hangja, részletezőbb, pontosabb, de hangdoboz és szoba kérdése is a dolog. (Azt viszont nem hiszem, hogy ehhez csöves erősítő kell.)

(#19433) Harsonás válasza Paulo81 (#19430) üzenetére


Harsonás
tag

Hát erre már én is gondoltam :D mármint a sztereó erősítőre. Nekem van egy pár kiváló retro hangfalam. milyen sztereó erősítőt ajánlanál mellé? Természetesen használtat.

(#19434) tvamos válasza Paulo81 (#19428) üzenetére


tvamos
nagyúr

Egy ujabb, intel atommal megoldhato full passziv hutessel a rendszer.
Pl. egy Intel Atom D525, mar dual core, vagy kicsit tobbert N2800.
Windows 8 elmeny szerintem nem gond ezeknek.

En is ilyet akartam, de akkor hirtelen... jott ez a hasznalt i3.
Gondoltam, olcsobb lesz, de a vegen tuti tobb lesz.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19435) bigdady


bigdady
nagyúr

Na lecseréltem a gyári kis hűtőt egy scytec mini kaze-ra, hát egy fokkal halkabb de nem sokkal. Bios meg nem is látja mennyivel pörög így állitani sem lehet :F

(#19437) cekkk válasza Enszuke (#19436) üzenetére


cekkk
veterán

Azért nekem van egy olyan érzésem, hogy amiket te ajánlasz 10 K alatt PicoPSU-k azok hamisítványok. A gyártónál többe kerülnek, így én nem tudom, hogy hosszútávon mennyire fogják azok bírni. Szerintem pont a tápellátás az amelyiken nem érdemes spórolni, főleg úgy, hogy nem sokkal többért biztos minőséget kap az ember. :K

(#19439) cekkk válasza Enszuke (#19438) üzenetére


cekkk
veterán

Ez az ugyanazon a gyártó soron készül a dolog, ez csak mese és kb városi legenda. Kb mint amikor ki jöttek a TRX hamisítványok, hogy jaj biztos reggel az eredeti este meg a hamis készül ott, aztán valamiért még sem tökéletesen egyformák voltak. Szóval egy komoly gyár aki ad magára nem csinál ilyet, mert nem kap utána megbízást. ;) Szóval igen is el kell fogadni, hogy ami kínai és olcsó és hasonlít az eredetire az hamis. :(((

Nekem egy ilyenem van, ez tökéletesen működik.

Meg ha megnézed ez egy amerikai cég, szóval biztos nem silány minőség amit ők adnak.

Mellesleg ha egy nyugati cég megy oda gyártatni, akkor amikor végeztek a gyártással kb mindent elhoznak onnan, hogy nehogy másolni tudják utána őket. Nem véletlen, hogy maga a kínaik nyugati tudás nélkül még mindig nem tudnak jó minőséget felmutatni.

[ Szerkesztve ]

(#19440) sb válasza Enszuke (#19436) üzenetére


sb
veterán

Most írtam nemrég az i3-2100-as fogyasztási adatokat, nagyon meggyőző, de ha minden jól megy egy hasonló teljesítményű 4 magos Llano-t is összerakok nemsokára és kiderül minden.

Mindenesetre én a netes tesztek (többsége) alapján hasonlóan jó fogyasztást várok... Persze alulfeszeléssel és az igazsághoz hozzátartozik, hogy az i3-on nincs alulfeszelés. De ez idle és lejátszás alatt nem számít, load-ban pedig kb. 10-15W eltérést jelenthet majd. Sőt, annyit sem, mert én csak cpu load-ot mértem. cpu+gpu az i3 is fentebb ment volna még kb. 5W-tal.

Egy biztos: 65W TDP-s procival egy ilyen csupasz konfigban mint amit linkeltél a 135W valami hiba lehet a mérésben vagy egyéb anomália. Ez azt jelentené, hogy közel dupla annyit vett fel a proci, ha csak rövid ideig is.

Itt egy elég jó alulfeszelős teszt. Ez korrektnek tűnik. Llano alulfeszelés
100W-os TDP procinál (ami nem a legerősebb 100-as, tehát valójában alatta lehet) 115W körüli csúcs, 65W-osnál 75W körül. Alulfeszelve 75 és 55W a full load cpu+gpu. (Idle/lejátszás pedig eleve rendben minden beállítással, ahogy sok más tesztben is látni.) Ennél inkább egy tízessel kisebb a real life load, ami előfordulhat. Persze a nagyobb fogyasztásokra kell tápot méretezni, de ezt bőven meg lehet oldani panellel vagy pico-val.

[ Szerkesztve ]

(#19442) cekkk válasza Enszuke (#19441) üzenetére


cekkk
veterán

Én használtam vettem, már több mint két éves és működik ;) :P

(#19443) drdr válasza Enszuke (#19436) üzenetére


drdr
senior tag

Jah. Teljesen igazad van, elnéztem, az 1 magos G46x nem opció...

(#19444) sb válasza Enszuke (#19441) üzenetére


sb
veterán

Ha meglesz majd írok.

(#19445) Csicsóka válasza Enszuke (#19436) üzenetére


Csicsóka
őstag

"Idleben barmelyik proci gyakorlatilag ugyan annyit fogyaszt."

Pedig pont most gondolkodtam, hogy lecserélem a G530-as cerkámat egy ivy G1610-re. Ezek szerint hiába az újabb technológia, nem nyernék vele semmit? Az üzemidő 90%-ban tétlenkedik, néha pár % terheléssel viszi a szerver+htpc funkciókat.

(#19447) rii válasza rii (#19280) üzenetére


rii
nagyúr

ez a MEM jó lenne?
(Asus AT3IONT-I Deluxe lapba)

Corsair vengeance 2x2gb kit cl9 black

BPen van
és hogy most 5 vagy 6ezer az má oly mindegy ... fél doboz neocitrián ...

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#19448) Pista0001 válasza Enszuke (#19436) üzenetére


Pista0001
addikt

Mindkét gépemben SSD-n van a rendszer, mindkettőn Win 7 Home Premium. A "nagy" gép SATA2-es, Samu 830 van benne, a másik SATA3-as, egy SanDisk belépő szintű SSD-vel. A SATA3-as gép sokkal gyorsabban bootol (másban nem tudom összehasonlítani) mint a másik.

(#19449) Paulo81 válasza Harsonás (#19433) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Szia!

Én ezeket ajánlanám:

http://www.hifipiac.hu/hu/aprohirdetesek/3-erositok/640-luxman-l-400-erosito
http://www.hifipiac.hu/hu/aprohirdetesek/3-erositok/2148-luxman-l-3
http://www.hifipiac.hu/hu/aprohirdetesek/3-erositok/2154-marantz-pm-25
http://www.hifipiac.hu/hu/aprohirdetesek/3-erositok/2220-harman-kardon-pm665
http://www.hifipiac.hu/hu/aprohirdetesek/3-erositok/2274-technics-su-7700-erosito

Nem tudom mennyi a kereted rá, de ezek mind megérik az árukat. A HK és technics kicsit "odavágós", dinamikus hang, a többiek finomabb hangúak.

(#19450) Paulo81 válasza tvamos (#19434) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Köszönöm a tanácsod, akkor ha a N2800 a leggyorsabb atom, nekem az tökéletesen megfelel. :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.