Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz vegyszer #6137 üzenetére

    No, elobb megroptettem ay MJX X600-at.

    pro:
    - jol nez ki
    - jo osszeszerelesi minoseg
    - elegge strapabiro
    - hosszu repulesi ido
    - konnyen vezetheto
    - nagy felhajtoero, nem veszit a magassagabol elorehaladaskor.
    - negy!!!4!!! mod a taviranyiton. 1 es 3 modban a jobb oldali pockon kikapcsol a gazkar rugoja, 2 es 4-nel meg a baloldali gazkare.
    - meg egy plusz a taviranyitonak, mert rohadtul jo :D

    kontra:
    - 2 ora (jesszus!) toltesi ido
    - high-on autoflippel
    - lassu, mint egy terhes csiga
    - nincs benne meg a bugi
    - mar kozepes tavolsagrol sem latszik, hogy hol az eleje (kb 10m)
    - kicsit tulkorrigal

    Hat nagyon az az erzesem, hogy Quadcopter 101 tesztje utan ezt a koptert is ugy "upgrade"-eltek mint a Lishitoys L6052-t. Azaz lelassitottak, hogy a kezdoknek is jo legyen. Legkisebb szinten nem hittem el, alig akar megmozdulni. Feljebb raktam a sebesseget, parszor csattantam is az elejen, mert tolni akartam neki mint a meszes, a kopter meg kozolte, hogy nyasgem. Amikor kezdtem kapisgalni, hogy mi a helyzet, kezdett engedelmeskedni.
    Lenyegeben egy nagy batar kisebb kamerak cipelesere, ha nem akarunk vele versenyezni halas lesz. Repulni vele viszont elegge unalmas.
    Valoszinu majd idovel hekkelek ra egy FPV szettet. Egyelore ugy nez ki, FPV tanulokopternak idealis lesz, kvazi segedkerekes tanulobicikli. :)

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés