Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) Rick4 válasza homeoffice76 (#7649) üzenetére


Rick4
félisten

Az a minőségjavítás sajnos nem olyan egyszerű, ha minden eszköz marad, és a tp-k számát legalább 50%-kal kellene emelni, hogy ugyanannyi csati jól elosztható legyen, akkor már oké volna, de érdekes módon a upc-vel kb azonos bitrátájú adatfolyam annál lényegesen xarabb képet okoz. Lehet a feladó oldalon is fejleszteni kellene, de akkor meg mindent cserélni kellene, a meglévő tp-ken mpeg4-re váltva az egyébként is hitvány beltériket is cserélhetnék. Csak most a rengeteg hitel miatt a cég se mozdul, óriási pénzt vinne el bármiféle váltás, bizonytalan mértékű előfizetői szám növekedés mellett, pontosabban tuti nem lenne annyival több az előfizetőtől beszedett havidíj, ami 2 év alatt kitermelné a beruházást....

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7652) homeoffice76 válasza Rick4 (#7651) üzenetére


homeoffice76
tag

Ezért (is) zsákutca a történet. Amúgy fejlesztés esetén minden előfizetőjükre ráverhetnének havonta egy ezrest, és még akkor is ők lennének a legolcsóbbak. Nem tudom, mennyibe kerülnének a fejlesztések, nem értek hozzá, de előfizetőnként havonta ezer Ft azért nem kis pénz, pláne, ha jönnének újak is. De aki túlköltekezik, hogy minden sporteseményt adhasson, az persze nem ugrálhat.

(#7653) Rick4 válasza homeoffice76 (#7652) üzenetére


Rick4
félisten

Novemberben 359 ezer előfizető volt a diginél, az a havi ezres úgy 359 milla lenne, viszont a upc hasoló csomagjánál (direct +) 3 ezes helyett 3900 a havidíj, a minőség nagyságrendekkel jobb, épp csak a két sport csati hiányzik, de erről nem a upc tehet, a sport 1-2 baxta el........ Sajna a helloHD is olyan sorsra jutott, amire nem kellett volna, ők xarul csinálták, itt meg az előfizetői bázis és a két sportcati miatt még van remény, csak hát a válság a diginek is rosszkor jött. De egyszer ide is beköszönt a HD korszak, viszont azt nem lesz érdemes úgy csinálni, hogy akkor van 5 HD csati, és lehet kérni HD-s beltérit, mert abból sose jön vissza a pénz. Azért most az M1-en HD-ben közvetített olimpia, F1 miatt előfizetőt fognak veszteni, mert ugye itt nem HD-ben jön a műsor. Most csap vissza hogy itt még semmi sincsen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7654) Anubis_9 válasza homeoffice76 (#7650) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én most váltottam egy helyi kábelszolgáltatóra, ahol 2-300 Ft-tal fizetek többet, cserébe van 57 digitális csatornám, elektronikus műsorfüzettel, stb. Végre látom egy focimeccs alatt, hogy milyen mezszám és név van egy játékos hátán egy távolabbi kameraállásból. :) A Digi-n csúnyán szét volt esve a kép. Emellett a szerelő annak idején nem szélvédett helyre szerelte fel az antennát és ha esett, havazott, vagy fújt a szél, vagy szakadozott a vétel, vagy egyáltalán nem volt. Persze saját költségemen fizethettem volna az antenna áttelepítését, de azért álljon már meg a menet... Ebben az új digitális kábel előfizetésemben benne van a DigiSport és a DigiSport+ is. Szóval csak többet kaptam a váltás után, minden téren.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#7655) Orlin válasza Anubis_9 (#7654) üzenetére


Orlin
addikt

az jó!milyen szolgáltató?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7656) Anubis_9 válasza Orlin (#7655) üzenetére


Anubis_9
őstag

Zirci Kábelszatnet2002 Kft. :)

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#7657) Rick4 válasza Anubis_9 (#7654) üzenetére


Rick4
félisten

A focimeccs az csak egy dolog, de egy teniszmeccsen labda nélkül játszottak, ha a digi közvetítette... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7658) homeoffice76 válasza Rick4 (#7653) üzenetére


homeoffice76
tag

Én 3 beltérivel számoltam, ez esetben bőven beleférne a Diginek az 1.000,- Ft-os emelés, mert náluk csak plusz 600,- a plusz 2 db. De akkor emeljenek csak 800,- Ft-ot előfizetőnként, az is nagyon komoly bevételnövekedés, amiből lehet hitel nélkül fejleszteni, és akkor még mindig mindenféle beltéri darabszámnál ők a legolcsóbbak, mindezt úgy, hogy a 2 sportcsati miatt az övék a legvonzóbb csatornakiosztás. Sztem hülyék, ha ezt nem látják, de különösebben nem érdekel, a számomra érdekes meccsek közvetítéseit nézem neten vagy más csatornán, az egyéb műsorokat meg a Sat TV-n (amiből lehet, hogy UPC Direct lesz, még nem tudom).

(#7659) homeoffice76 válasza Anubis_9 (#7654) üzenetére


homeoffice76
tag

Nálunk sajnos nincs ilyen helyi szolgáltató. :(

(#7660) Anubis_9 válasza Rick4 (#7657) üzenetére


Anubis_9
őstag

Na, ez már több, mint kellemetlen. :DD

homeoffice76: nálunk sem olyan rég tértek át digitális sugárzásra, előtte csak analóg volt.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#7661) homeoffice76 válasza Anubis_9 (#7660) üzenetére


homeoffice76
tag

Hát, a fél karomat odaadnám egy olyan szolgáltatónak, amelyik jó minőségben közvetít, ráadásul szerepel a kínálatában a Digisport és a Digisport plusz is! Mindenki költözzön Zircre!!! Van arborétum is, meg fasza TV-szolgáltató is. Mi kell még? Tengerpart? :DD

[ Szerkesztve ]

(#7662) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

halihó

pls keressen meg vki püben, akit faggathatok műholdas digis rosszaságokkal :R
köszönöm :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7663) Rick4 válasza - = Zk = - (#7662) üzenetére


Rick4
félisten

Nem egyszerűbb itt fentenni a kérdést?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7664) - = Zk = - válasza Rick4 (#7663) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, amit én szeretnék kérdezni, azt nem igazán... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7665) Rick4 válasza - = Zk = - (#7664) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor kérdez priviben..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7666) - = Zk = - válasza Rick4 (#7665) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megtörtént....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7667) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Mi a bánatért csinálnak ezek a jómadarak olyat, hogy időnként éjszakákon egyáltalán nincs semminemű szolgáltatás? Se külföldi, se belföldi csatornák. Mindenhol "nincs jel vagy gyenge" felirat. Ha pedig karbantartás van, arról miért nem szólnak és miért nem találok az oldalukon közleményt? :W
Tudom, mert ilyenkor kivételesen nem a beltéri fárad el, mint ahogy szokott. Bedugva hagyom ilyenkor és reggelre megjön az adás.
Ha ilyen elő fog fordulni majd a MotoGP szezon idején, akár nappal is, akkora cirkuszt fogok náluk csapni, hogy az ég is rájuk szakad. :((

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7668) Rick4 válasza JetiRulez (#7667) üzenetére


Rick4
félisten

Nem beszélve arról aki az Austral Open teniszmeccseit nézné éjjel élőben.. :N
Egyébként én ilyenről nem tudok, nem egy galamb fészkel éjjelente a parabolatükröd fejtartójára?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7669) Watt25


Watt25
veterán

Meg lehet valahonnan tudni, hogy a műsorok milyen bitrátával és kódolással jönnek? Úgy értem, van-e ilyen elérhető táblázat? Én ugyanis szeretnék egy ilyen összehasonlító táblázatot készíteni a szolgáltatók között. Ha nincsen ilyen elérhető táblázat, akkor valaki, akinek van DVB-S tunerje számítógéphez, az meg tudná nézni néhány csatorna esetében az értékeket? (Ez segíthet.) Nem kell az összes csatornáét (nem is teljes az átfedés, gondolom), csak a fontosabbakét. PM-ben, vagy akár ide is írhatja valaki az értékeket, én meg beírom a táblába.

Köszi!

Ps.: Tudom, hogy nem minden a bitráta, de mégis jól jöhet egy ilyen összehasonlító táblázat.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7670) Rav3n02 válasza JetiRulez (#7667) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Karbantartás nem szokott ilyen hibát okozni tudtommal. Esetleg külföldi fejállomásnál tomboló vihar okoz ilyen problémát. Vagy nálad van valami ami este folyamatosan kinyírja a fejet :(

(#7671) JetiRulez válasza Rick4 (#7668) üzenetére


JetiRulez
őstag

Rick4, Rav3n02: Ha legközelebb is előfordul. Már megnézem, hogy tényleg nem száll-e rá valami madárfajzat éjszakára. Esetleg egy denevér csimpaszkodhat rá, vagy egy bagoly hasznosítja magasles gyanánt.

A rossz elektromos hálózat okozhat ilyesmit? De pont csak éjszakánként? A környéken kifejezetten rossz az áramellátás. Egy hónapban többször is vannak áramkimaradások, áramingadozások, áramszünetek.

Ráadásul itthon sem stimmel valami, mert ráz az antennakábel, amint csatlakoztatom a beltérihez. Más elektromos készülékek csavarjaiban, burkolatában némi áramféleség. Portörléskor idegesítő tud lenni. Ezzel kapcsolatban azonban már faternak kéne intézkednie...

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7672) Rav3n02 válasza JetiRulez (#7671) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nálunk az előszobában van kóboráram, egy idő után mindent tönkretett, mire rájöttünk :(

Ha legközelebb is ilyen történik, akkor nézz rá az antennára, hogy rossz áramellátás okozhat-e ilyet éjszakánként azt nem tudom, de nem tartom túl valószínűnek. Bár ezek a fejegységek 14-18 voltot bírnak szóval ha többet kap lehet megzavarodik, de a beltéri elvileg nem enged át többet egy grammal sem :N

Ilyenkor hány százalék a szint és minőség :F

(#7673) JetiRulez válasza Rav3n02 (#7672) üzenetére


JetiRulez
őstag

Amikor nincs adás, akkor abszolut 0%. Mintha be se lenne dugva az antenna. Egyébként utólag belegondolva biztosan nem a fej zavarodik meg. Quad fej van felszerelve. 1 digi és 2 UPC van rákötve. A UPC-nek soha nincs baja. Innentől meg megint csak a Digi szolgáltatására lehet gondolni, ha kifejezetten csak éjszakánként szokott elmenni az adás. :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7674) Rav3n02 válasza JetiRulez (#7673) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha 0% akkor egészen biztosan nem a szolgáltatása a ludas, ugyanis, ha fejállomáson vagy valahol vihar van akkor is 10%-ra esik vissza jel. Ott valami más gebasz lesz :(

(#7675) homeoffice76 válasza Watt25 (#7669) üzenetére


homeoffice76
tag

Szerintem nem kell feltétlenül DVB-S tuner, hisz a STB-ot kötöd a sztg-re, aminek többféle kimenete is van. A téhómos sat TV-hez kapott STB-k pl. hdmi-, scart- és rca-kimenettel (utóbbi csak hang) is rendelkeznek, az enyém hdmi-n csatlakozik a monitoromhoz és scart-rca átalakítóval plusz egy rca videókábellel egy usb-s digitalizálóhoz, hogy sztg-en keresztül is tudjam nézni az adást (meg persze az rca-s hangkimenet csatlakoztatva van a hangfalamhoz). Én nem tudom megcsinálni a kért mérést, mert a kemény 4e Ft-ba kerülő digitalizálóm érezhető minőségromlást okoz (ha élvezhető minőségben akarok nézni vmit, nem csak a háttérben megy a TV, mint most, akkor a monitorom hdmi-bemenetére váltok).

A lényeg: bármelyik, s-video, rca- vagy hdmi-bemenettel rendelkező tuner alkalmas az általad kért mérésre, amennyiben utóbbi előfeltétele az, hogy minőségromlás nélkül a sztg-re kerüljön az adás. Én is kíváncsi lennék a dologra, kérdeztem is már itt, hogy hogyan lehet ilyen mérést csinálni, de nem válaszolt senki.

[ Szerkesztve ]

(#7676) Watt25 válasza homeoffice76 (#7675) üzenetére


Watt25
veterán

Hát, pedig jobb lett volna, ha válaszol valaki a kérdésedre, mert hát izéé... Szóval... Hogy is mondjam... :) Amit leírtál, az nagyon nem jó módszer. Az általad leírt módon egyáltalán nem állapítható meg, hogy mekkora sávszélességgel kapod a szolgáltatótól a műsort. (Hiszen csak újradigitalizálod a képet, olyan bitrátával, amit te beállítasz a gépeden.)
Mindenképpen egy DVB-S tuner kell egy gépbe és pl. az általam linkelt TSReader kiírja a bitrátát...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7677) homeoffice76 válasza Watt25 (#7676) üzenetére


homeoffice76
tag

Ha hdmi- vagy s-video kábelen, minőségromlás nélkül juttatom el a képet egy tv tunerkártyába, akkor is változtatok a bitrátán? De akkor a TV-re, monitorra átvitt kép esetében is ezt tenném.

Nem vagyok szaki a témában, nem is akarok vitatkozni, csak még nem győztél meg! :)

(#7678) Watt25 válasza homeoffice76 (#7677) üzenetére


Watt25
veterán

A szolgáltató valamilyen MPEG kódolási technikával küldi a képet, hangot. A kérdés most az lenne, hogy ez az MPEG stream mekkora bitrátával jön. A HDMI csatlakozón már a KITÖMÖRÍTETT jel megy, semmi köze már az MPEG-hez.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7679) Watt25 válasza homeoffice76 (#7677) üzenetére


Watt25
veterán

Még egy dolog: nem tudom, hogy honnan vetted, hogy az S-Video veszteségmentes, mert nagyon nem az. Már csak azért sem, mert analóg.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7680) homeoffice76 válasza Watt25 (#7678) üzenetére


homeoffice76
tag

Értem!

(#7681) Rick4 válasza JetiRulez (#7671) üzenetére


Rick4
félisten

Az antennára valóban szállhat madár, nem viccből írtam, nézd meg, a kóboráramot meg szerintem akkor érezheted amikor a beltéri és a tv a koax-szal vagy scart-tal van összedugva, emiatt is lehet gond.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7682) Rick4 válasza Watt25 (#7678) üzenetére


Rick4
félisten

az az MPEG 2 stream egy TP-ről jön, és 8-10 csatorna műsora van belemultiplexelve. A beltéri ezt szétválogatja, és kiküldi a beállított videokimenetre. De mivel VRB-rel multiplexelnek, az egyik adás épp aktuális képminősége függ az azonos TP-en sugárzott többi adás épp aktuális bitrátájától is. Elég rosszul megy a diginek a sávszélmenedzselés, amikor kockásodik a kép, akkor összefutott a sok csatinál a magas bitráta, és elfogyott a felesleg...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7683) JetiRulez válasza Rick4 (#7681) üzenetére


JetiRulez
őstag

Meg fogom nézni, bár továbbra sem értem, hogy az antennára kötött másik kettő (UPC) beltéri jelét miért nem zavarja, ha esetleg rászáll egy madár.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7684) Rick4 válasza JetiRulez (#7683) üzenetére


Rick4
félisten

Jaa, ezt nem mondtad, (vagy csak nem olvastam) akkor nem madárt van a dologban, csak a digis dolgok... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7685) misx


misx
senior tag

Azért az röhejes, hogy a 3 új TV csatornát csak manuálisan lehet beprogramozni, nem mindenki szeret a beltériben kurkászni. A héten jött is róla postán egy papír. Amúgy nekem a Digi szerelő azt mondta, hogy hagyjam őket a lista végén - mert 200-asok - és ha beteszem a többi közé, akkor szétkúrhatja a sorrendet. Igaz ez?

[ Szerkesztve ]

(#7686) Orlin válasza misx (#7685) üzenetére


Orlin
addikt

Melyik új?Én a priznát Story5-öt simán tudtam pakolni :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7687) panizzi


panizzi
aktív tag

Nagyobb tányérral nem lesz stabilabb vétel?
most akarom bedigizni magam :DDD

no limit

(#7688) ArchElf


ArchElf
addikt

Van HD adása is a Dignek, vagy csak SD? Ha igen, jól gondolom, hogy külön (új) beltéri kell neki?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7689) Rick4 válasza ArchElf (#7688) üzenetére


Rick4
félisten

:D Ébresztő... Ez a tányéros digi... Semmi HD, de még az SD adás is nagy kihívás. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7690) ArchElf válasza Rick4 (#7689) üzenetére


ArchElf
addikt

Tudom - SD már van (szüleimnél), csak kiványcsi voltam, hogy a szép nagy TV-jükre szép képet is lehet-e varázsolni (sajna 5-6 éves modell, digitális tuner nincs benne)...
Mentőötlet, esetleg (falu, Bp-től 80 Km-re)?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#7691) smog86 válasza ArchElf (#7690) üzenetére


smog86
senior tag

http://www.szelessavkereso.hu
Nézd meg hátha van valami kábeles szolgáltatás, vagy ha elég a MinDigTV-nél lévő pár adás akkor az, végső esetben IPTV.

(#7692) Rick4 válasza ArchElf (#7690) üzenetére


Rick4
félisten

Vagy mindigTV dekóderrel, vagy upc direct HD-s beltérivel. Sajnos a digi még nem lép a HD felé.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7693) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Egy másik érdekesség. Eltűnt az Investigation Discovery és ez a hibaüzenet fogad:
"Horizontal moved to 12.527" - Másnak is? :F

Rick4: "de még az SD adás is nagy kihívás."
Ezt alátámasztom. :DDD
Tényleg nagyon ocsmány képe van egyes csatornáknak, de természetesen a DigiSportok miatt fizetni KELL.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7694) smog86 válasza JetiRulez (#7693) üzenetére


smog86
senior tag

Hello HD-nál van DigiSport (1), viszont másik pár Sport csatorna nincs.

(#7695) JetiRulez válasza smog86 (#7694) üzenetére


JetiRulez
őstag

Néha meg csak a DS2 közvetíti a MotoGP-t.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7696) v.attis válasza JetiRulez (#7693) üzenetére


v.attis
őstag

És tényleg! Átköltözött oda, ahova írja. Keress a listában még egy invest.discov. -t és az menni fog.

(#7697) JetiRulez válasza v.attis (#7696) üzenetére


JetiRulez
őstag

Igen, kösz! 190-ről a 73-asra költözött.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7698) Orlin


Orlin
addikt

A FEM3 és a PRO4 is megérkezett a DIGI kínálatába!

"Február elsején a FEM3 és a PRO4 is megérkezik a DIGI kínálatába! Mindkét csatorna a „DIGI” alapcsomagban lesz elérhető a kábeles és műholdas előfizetők részére egyaránt."

Végre valami ójó hír is ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7699) - = Zk = - válasza Orlin (#7698) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és ezek mik? :B :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7700) JetiRulez válasza - = Zk = - (#7699) üzenetére


JetiRulez
őstag

A FEM3 majdnem egy TV2, a PRO4 pedig azt hiszem Film+ és ATV keverék.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.