Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) NagyDave válasza Orlin (#7450) üzenetére


NagyDave
tag

Értem. Egyébként van World, csak külön csomagban és asszem az a csomag havi 1190 HUF. Nekünk most lehet Digi és T is lesz. De digiből digi csomag, T-től pedig családi és HBO MaxPak. Ugyanannyi lenne, mint most a UPC-nk. És különbség, mert jobb és több csatink is lenne, na meg ugye nekem is a sport :D

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7452) Orlin


Orlin
addikt

"A CCTV-4 kínai csatorna bekerült a digitális csatornakiosztásunkba.

A csatornáról röviden:
A Kínai Központi Televízió (egyszerűsített kínai: pinjin: Zhōngguó Zhōngyāng Diànshìtái), rövidített nevén CCTV (China Central Television) Kína legnagyobb televíziós műsorgyártó és műsorsugárzó intézménye.
A CCTV első adását 1958. szeptember 2-án sugározta Pe­king Televízió néven. Nevét 1978. május 1-jén változtatta CCTV-re. A nyolcvanas évek végéig a legtöbb kínai műsorsugárzó
intézményhez hasonlóan a CCTV is egy csatornát működtetett. Az isko­lai szünidők kivételével többnyire csak az esti órákban sugárzott műsort.
A CCTV legnézettebb műsora a minden este, pekingi idő
szerint 7 órakor (UTC+8 időzóna) kezdődő félórás hírműsor, melyet a regionális csatornák is kötelesek sugározni. A kor­mány gyakran ezt a műsort használja fontos hírek bejelentésére.
Programválasztékában szerepelnek dokumen­tumfilmek, zene, hírek, drámák, sport és mesék."

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7453) vlaho válasza Orlin (#7452) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ez kell a magyarnak... :Y

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#7454) Orlin válasza vlaho (#7453) üzenetére


Orlin
addikt

Ha más a Viktor ápolja a kinai kapcsolatokat... :))

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7455) NagyDave


NagyDave
tag

Nekem azt írták, hogy a Digi bekötéséért kell fizetni 6.000 HUF-ot (2 tv-re kötés esetén), de az anyagárakat csak abban az esetben kell fizetni esetleg, ha a szerelésnél nem csak az alapfelszerelés részei kerülnek felhasználásra. Arra lennék kíváncsi, hogy ki mennyit fizetett a 6.000 HUF-on kívül, aki két tévére rendelte meg a digit. A válaszokat előre is köszönöm :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7456) Orlin válasza NagyDave (#7455) üzenetére


Orlin
addikt

A szerelésért 6 000!A plusz anyagfelhasználásért 9 000 Ft-ot.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7457) Livius


Livius
őstag

Múlt héten megrendeltük a műholdas digit két TV-re, de még nem jelentkeztek. Egyáltalán ők fognak hívni minket a bekötés megbeszéléséről vagy azt is nekünk kell?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#7458) NagyDave válasza Livius (#7457) üzenetére


NagyDave
tag

Na ez majd engem is érdekelne :D

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7459) scorpy02 válasza Livius (#7457) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Én neten rendeltem meg még tavaly november környékén, de 4 hét után se volt semmi visszajelzés, így kénytelen voltam én visszahívni őket. Az ügyfélszolgálatos ürge kicsit meglepetten konstatálta, hogy tényleg van egy rendelésem. :U Aznap délután már jöttek is beszerelni.

(#7460) NagyDave válasza scorpy02 (#7459) üzenetére


NagyDave
tag

Háááá...Ez kegyetlen. Akkor szerinted több értelme van telefonon leadni a rendelést? Mert én is neten terveztem.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7461) Livius válasza scorpy02 (#7459) üzenetére


Livius
őstag

Hm kösz, akkor fel kell őket hívni mindenképp, de sajna rendelési számot már nem tudok, e-mailt se adtak mikor leadtam a rendelést.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#7462) scorpy02 válasza Livius (#7461) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Visszaigazoló email nekem sem jött, de nem is kell rendelési szám, csak név meg személyi igazolvány szám.

@NagyDave: A tapasztalataim alapján mindenképpen a telefonos megoldást javasolnám, valószínűleg gyorsabb is az ügyintézés, és legalább nem fog elkallódni a rendelés.

(#7463) NagyDave válasza scorpy02 (#7462) üzenetére


NagyDave
tag

Köszönöm szépen. Akkor telefonos rendelés lesz, remélem még a héten :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7464) csibor


csibor
őstag

Menyire életképes megoldás, ha 1 koaxon egyszerre van rákötve a upc box, és a digis box :F

(#7465) Youri válasza csibor (#7464) üzenetére


Youri
veterán

Hát, a digin a vertikális csatornákat nem fogod tudni nézni szerintem

RTX ON

(#7466) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Hogyha a tányértól koaxon jön le a jel a beltérihez akkor ha 1 adást hd-ba sugároznak akkor a koax miatt gondolom nemfog hd minőségbe megjelenni a tv-men, vagy a koaxon is áttud rendesen jönni a hd jel mint akár a hdmi kábelen?

iPhone 13 Pro Max

(#7467) Lizzilara


Lizzilara
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni!

Szeretnék adást rögzíteni( MotoGP ), mert Vadmagyar férjem dolgozik:)

Adott: LedTV Philips 46PFL5605H
Digi beltéri HUMAX + III
Külső vinyó 1Terra

Kérdés Mi kell még hozzá? és hogyan rakjam össze???

Köszi

(#7468) csibor válasza Lizzilara (#7467) üzenetére


csibor
őstag

Nem igazán vagyok képbe, de szerintem még kéne tv-tunerkártya a számítógépbe, és azon keresztül tudnád felvenni. Vagy 10K körül veszel [link] ilyet.

(#7469) Lizzilara válasza csibor (#7468) üzenetére


Lizzilara
csendes tag

Köszönöm a tájékoztatást:)

Számítógéppel nem tervezem összerakni csak a külső vinyot szánom hozzá.
tv tunerje mpeg4
támogatott szabvány: DVB-T

(#7470) csibor válasza Lizzilara (#7469) üzenetére


csibor
őstag

A tv nem csak lejátszik usb-ről :F A felvételt nem biztos hogy támogatja.

(#7471) Lizzilara válasza csibor (#7470) üzenetére


Lizzilara
csendes tag

A vinyoról lejátszik mindent azért van rákötve.
Nézem róla filmeket, nem kell fől állni kivenni a lemezt, mint a dvd-ből.

Csak a motogp-t szeretném rögzíteni. De én is úgy gondolom,hogy csak lejátszani tud

[ Szerkesztve ]

(#7472) #41635072 válasza Lizzilara (#7467) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ezt így nem tudod megvalósítani...
Kéne célhardver,szoftver...
Szóval vagy egy asztali felvevő vagy TV tuner kártya a gépbe...

[ Szerkesztve ]

(#7473) Lizzilara válasza #41635072 (#7472) üzenetére


Lizzilara
csendes tag

Ok
Akkor egy asztali felvevő

De melyik???
Inkább jó minőségű mint olcsóbb legyen

(#7474) z00li


z00li
senior tag

Sziasztok!

Műholdas tv szolgáltatást szeretnék otthonra, és jelenleg a digi felé hajlok (sportcsatornák miatt). Egyenlőre egy régi 5x cm-es crt tv-n néznénk az adást. Van valami ok ami miatt lebeszélnétek róla? Én úgy gondoltam, hogy ha lesz valamikor HD-s tévénk, akkor kell majd jobban szétnéznünk a szolgáltatók között, addig meg jó lenne ez, mert ha jól tudom, akkor a diginél nincs hűségidő. Javítsatok ki ha tévednék! :B
Mindenféle tanácsot szívesen fogadok! :R

Üdv: Z

(#7475) Jokes67


Jokes67
tag

Hali mindenkinek!
Ma bementem a digi ügyfélszolgálatra ,gondoltam megkérdezem ,hogy a műholdas vételhez meg-e érkezett a hd vételre alkalmas box.Mert szó volt róla hónapokkal ezelőtt ,hogy várható az érkezésük és hát jó lenne hd-ben nézni az angol focibajnokságot.Csak a foci miatt fizettem elő a digi-re(1400 ft)."Igen"-mondták ,októbertől lehet lecseréltetni a régieket,havi 1000ft a bérlése(ez idáig ok) csak le kell tenni 60.000 (!!!) ft kauciót...Na ennyit a cseréről és hd fociról...Ja,meg is lehet venni,70.000-ért :DDD

(#7476) rsa4c válasza Jokes67 (#7475) üzenetére


rsa4c
csendes tag

Műholdas digin még egy ideig ne várj HD adásokat, mivel nincs rá se hely a műholdon, se megfelelő számú HD-vevő egység. Azért voltak kénytelenek lehetőséget biztosítani ilyen vevőkészülékek bérlésére / vásárlására, mert a hatóság rákényszerítette őket...

Ha valaki majd esetleg szerez ilyet, elárulhatná, mibe kell a kártyát dugni (feltételezem, nem gyártattak maguknak kártyahozzárendelős nagra3 boxokat, szerintem párosított CI(+?) modullal ellátott általános készülékek lehetnek ezek).

(#7477) Jokes67 válasza rsa4c (#7476) üzenetére


Jokes67
tag

Komolyan mondom lepetézek rögtön ezektől a taktikázós proli cégektől...azért köszi a választ

(#7478) BossBoss


BossBoss
őstag

Üdv! A digi műholdas digátils adást sugároz vagy analógot? Sajnos a honlapjukon nincs erről infó!
Köszönöm!

(#7479) #41635072 válasza BossBoss (#7478) üzenetére


#41635072
törölt tag

Természetesen digitálisat. :)

(#7480) BossBoss válasza #41635072 (#7479) üzenetére


BossBoss
őstag

Köszi! :R

(#7481) BossBoss válasza #41635072 (#7479) üzenetére


BossBoss
őstag

De csak scart csatlakozós boxokat ad a digi? Met ha igen akkor, hogy is digitális? Bocsi lehet én nem vagyok tisztában a dolgokkal, de úgy tudtam scart csak analóg...

(#7482) Rick4 válasza BossBoss (#7481) üzenetére


Rick4
félisten

A műholdról jön a digitális adatfolyam, ezt teszi nézhetővé a beltéri. Igaz, a végén emiatt a scart miatt már analóggá válik a dolog, de a kép szempontjából ez lényegtelen lenne, csak a hirdetés szempontjából (digitális képminőség) nem volt az, ebből is volt gond megbüntetés, ezért kezdték el nyomatni a digitális beltériket. Egy HDMI csatlakozóval még végig digitálisan megy a jel, egészen a tévéig. De a képminőségen se a HDMI se a másik beltéri nem fog változtatni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7483) BossBoss válasza Rick4 (#7482) üzenetére


BossBoss
őstag

Értem. Szóval nekem adott egy full hd led tv és csupán digitális képet szeretnék. Itt a diginek nincs kábelese ezért agyaltam a műholdason de ha azon is csak analog képem lesz akkor felesleg. Mi a megoldás? Nekem igazából csak a sportok miatt lenne szükséges a digi. Jelenleg upc kábel analóg van, azt szeretném áltani....

(#7484) Rick4 válasza BossBoss (#7483) üzenetére


Rick4
félisten

Egy 32" fölötti jó minőségű tévén csak a HD adás fog jól mutatni, a 4 műholdas szolgáltató közül pedig a digi adja a legramatyabb képet. De ha a digi sportot akarod nézni, akkor meg csak ez maradt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7485) gergo0007


gergo0007
tag

Sziasztok!

Ha jól tudom, a upc direct és a digitv ugyanazt a műholdat használja.
Az megoldható, hogy a upc-s tányért, amihez quad fej van, az egyik kábelt egy digis beltéribe kötni?

Kösz

[ Szerkesztve ]

(#7486) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hy
09. 14.-én( szerda) minden csatorna eltűnt mint vihar idején szokott.Hívom üfsz mi a teendő?...
.....Felveszi hibának és 120 órán :Y belül jön a szerelő. Jól van OK.
Akkor marad a régi módszer :20 percre áramtalanítottam a beltérieket és lőn csoda csatik működnek.
Pénteken hív a szerelő ,jönne elhárítani.Jó jöjjön.
Jött. -Mért ,beállított szupi kütyükkel.Alacsony volt a Minőség ezért beállította az antennát.
Így ismét van időjárási tartalékunk.
By
Kérdés: mi pénzt kóstál egy qvad fej?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#7487) csibor válasza Dízeles (#7486) üzenetére


csibor
őstag

9K tol indul.

(#7488) pojakcs válasza csibor (#7487) üzenetére


pojakcs
senior tag

http://forgat-sat.hu/webshop/inverto-quad-muholdvevovevofej-tobb-belteris-rendszerekhez-p-166.html

6600Ft

http://www.betacom.hu/fejkonverterlnb/opticum-quad-lnb-0.1-db.html

5900Ft

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csaba

(#7489) csibor válasza pojakcs (#7488) üzenetére


csibor
őstag

Én utoljára tőlük rendeltem :U

(#7490) pojakcs válasza csibor (#7489) üzenetére


pojakcs
senior tag

Szerintem egy kicsit drágán adják a portékát. Azért van a net, hogy az ember tájékozódjon. :)

Üdv: Csaba

(#7491) csibor válasza pojakcs (#7490) üzenetére


csibor
őstag

3 éve náluk volt a legolcsóbb :)

(#7492) tikee


tikee
csendes tag

sziasztok nekem van egy hundai hss-1165na beltérim kártyával együtt és szeretném kérdezni tudom e használni valamire????válaszotokat priviben várom

(#7493) pojakcs válasza tikee (#7492) üzenetére


pojakcs
senior tag

Nehezék, ablakdísz, vagy esetleg a szabadon fogható csatornák vétele.

Üdv: Csaba

(#7494) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Kösz az infókat.
Szerelő embernél 5k + 10m kábel + 2db csatlakozó 6500-7000 huf a vége.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#7495) tobias88


tobias88
csendes tag

Kertesházban lakunk és szeretnék a digiről érdeklődni. Tv-t és Internetet szeretnénk, de valahogy a honlapjukról nem jött le, hogy nekem mit lehet választani na meg hogy az mennyibe is kerül majd... Egyáltalán a 2700as 20mbites net nálunk élne e, vagy másmilyen net lenne?

(#7496) csibor válasza tobias88 (#7495) üzenetére


csibor
őstag

Ez igazából a lavóros tv fóruma. van külön földinek is fóruma. Egyébként van szolgáltatás felétek?

(#7497) tobias88 válasza csibor (#7496) üzenetére


tobias88
csendes tag

A városi panelekben már nagyon elterjedt.

(#7498) v.attis


v.attis
őstag

A műholdas dig nem tervezi véletlenül, hogy hdmi-s beltériket is ad? Esetleg, hogy a korszerű tévébe bedugva a kártyájukat fughassuk az adást?

(#7499) vlaho válasza v.attis (#7498) üzenetére


vlaho
aktív tag

De tervezi a Hdmi-s beltérit.Megveheted 70.000 forintért,vagy letétbe leraksz 60.000 forintot +havi 1000 a bérleti díj.Azt hiszem én ezt kihagyom.. :(

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#7500) v.attis válasza vlaho (#7499) üzenetére


v.attis
őstag

Ó! Ez igen! És vajon változtat a minőségen valamit? Mert gondolom ugyanannyi sávszélen ugyanannyi csatornát továbbítanak, szóval nem feltétlenül lesz jobb az adattovábbítás.
Gondolom saját készülékkel meg nem engedélyezik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.