Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) Amarth válasza runner 125 (#8300) üzenetére


Amarth
aktív tag

Azt pluszba kell fizetni.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#8302) gedikart


gedikart
aktív tag

Üdv. Az egyik tv-n Humax Digi II típ beltéri egység, van Sky News csatorna. DE a kétkártyás Hyundai-HSS 7160NA, sw dátuma 2007/11/22 kütyün hiányzik. Miért nem tudom behozni? Küldjem vissza és kérjek 1 kártyás Humaxot?

(#8303) rmartin94 válasza gedikart (#8302) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Keresd le ezen a TP-n és meglesz:
11862 Ghz
Polarizáció: Függőleges
Szimbólumsebesség: 28000 MSPS

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#8304) gedikart


gedikart
aktív tag

Sajna csak a következőket látom a Hyundai-on:

Intelsat1002
1-12,687 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
2-12,723 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
3-12,527 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
4-12,643 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
5-12,563 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
6-12,643 GHZ (Függőlegs, 27,500 MSPS)
7-12,607 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
8-12,687 GHz (Függőlegs, 27,500 MSPS)
9-12,607 GHZ (Függőlegs, 27,500 MSPS)
10-12,563 GHz (Függőlegs, 27,500 MSPS)
11-12,717 GHz (Függőlegs, 18,400 MSPS)
12-11,900 GHz (Vízszintes, 28,000 MSPS)

Thor3
1-12,399 GHz (Vízszintes, 28,000 MSPS)
2-12,322 GHZ (Vízszintes, 27,800 MSPS)
3-12,226 GHz (Függőleges, 28,000 MSPS)
4-12,169 GHz (Vízszintes, 28,000 MSPS)
5-12,054 GHz (Vízszintes, 28,000 MSPS)
6-11,823 GHz (Vízszintes, 28,000 MSPS)

Hotbrid
1-11,766 GHz (Függőleges, 27,500 MSPS)
2-11,804 GHz (Függőleges, 27,500 MSPS)
3-11,919 GHz (Függőleges, 27,500 MSPS)
4-12,188 GHz (Függőleges, 27,500 MSPS)
5-12,207 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
6-12,303 GHz (Függőleges, 27,500 MSPS)
7-12,654 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)
8-11,054 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)

Humaxon a következőn megy az összes, köztük BBC, Sky News, stb (mást nem is enged állítani):
12,563 GHz (Vízszintes, 27,500 MSPS)

[ Szerkesztve ]

(#8305) gedikart válasza gedikart (#8304) üzenetére


gedikart
aktív tag

Sikerült megtalálni, kézzel kellett átírnom a frekvencia értéket. Bocsi, kezdő vagyok... Ha ugyanazt szeretném, mint a Humax-on, szintén kézzel kell mind a 74 csatornát átírnom? Sw frissítést egyelőre nem próbáltam, szerintetek frissítsek, a jelenlegi 2007/11/22 dátummal bír?

(#8306) rmartin94 válasza gedikart (#8305) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Ne frissíts, mert az új szoftver enyhén szólva szar.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#8307) gedikart válasza rmartin94 (#8306) üzenetére


gedikart
aktív tag

Köszi, amúgy automatikusan frissít a készülék, vagy csak felajánlja egy idő után a lehetőségét?

[ Szerkesztve ]

(#8308) puma72


puma72
tag

Sziasztok
Segítségre lenne szükségem!
Vettem egy Gigabyte 990FXA-UD3-as lapot és nem tudom belerakni a Tv tuner karit mert nem fér el a PCI expresz helyen.
Van e más mód arra, hogy Tv tuner nélkül csatlakoztassam a Digi beltéri egységet a pc-hez úgy, hogy a csatornák nézhetőek legyenek.
Köszönöm előre is a segítséget.
Üdv mindenkinek

Számom +36205747193

(#8309) Orlin


Orlin
addikt

Gondolom kb. azonos lehet műholdasra is...

Ezekért fizetünk a kábeltévéknek

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8310) Argos válasza Orlin (#8309) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Érdekes cikk.
Nagyságrendileg hasonló lehet műholdra, de mindenképp olcsóbb szerintem.

...elmúlik...

(#8311) puma72


puma72
tag

Sziasztok
Tud valaki valami okosságot az HBO dekodolására?
Nekem is Antennás Digim van.
Üdv
mindenkinek

Számom +36205747193

(#8312) Argos válasza puma72 (#8311) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Előfizetés? ;]

...elmúlik...

(#8313) Orlin válasza Argos (#8312) üzenetére


Orlin
addikt

:D
Apropo lesz megint kodolatlan 7vége :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8314) puma72 válasza Argos (#8312) üzenetére


puma72
tag

Nem Egészen arra gongoltam :D

Számom +36205747193

(#8315) Argos válasza Orlin (#8313) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

;)

Nofene, mondjuk eddig talán egyszer sikerült elcsípni kódolatlan hétvégét. Valahogy annyira nem izgat fel a HBO kínálata, de ha eszembe lesz, majd lehet rákukkantok.
Tudod is esetleg, hogy mikor lesz?

(#8314) puma72:
Valahogy sejtettem... :P

...elmúlik...

(#8316) Orlin válasza Argos (#8315) üzenetére


Orlin
addikt

Október 22-e :))

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8317) Argos válasza Orlin (#8316) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Szóval kódolatlan hétfő. :)
Köszi az infót, majd elválik, hogy lesz-e érkezésem belelesni.

...elmúlik...

(#8318) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Sziasztok, van pár set top boxom, sd, dvr, hddvr, upc-s hálózaton mentek, illetve van vadi új is. Fel lehet tenni ezeket Digi hálózatra? Amennyiben igen, el is adnék párat, ha érdekel valamit!

[ Szerkesztve ]

(#8319) kano


kano
nagyúr

Nálatok is krix-kraxos az EPG az ékezetes karakterek helyett? Eddig legalább ez működött...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8320) zeg74 válasza kano (#8319) üzenetére


zeg74
aktív tag

Igen, tegnap óta nekem is az ékezetek nem olvashatóak!

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#8321) kano válasza zeg74 (#8320) üzenetére


kano
nagyúr

Közeledünk a UPC-hez, na de nem minőségben. :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8322) Argos válasza kano (#8319) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

same here... :(((

...elmúlik...

(#8323) Orlin


Orlin
addikt

A mocskos szemét tetvek még ezt is meglépik...
:W :W :W :W :W
Nagyon felb***ák az agyam estére!Egy az egyben ott is hagyom őket ha kiveszik a Discovery csatikat!!!!

A DIGI KÉT ÚJ SAJÁT GYÁRTÁSÚ CSATORNÁT INDÍT MAGYARORSZÁGON

2012. november 1-től a DIGI kínálata újabb két saját csatornával bővül, melyek DIGI Life és DIGI World néven lesznek láthatóak.

A DIGI Life és a DIGI World olyan tematikus csatornák, melyek közül az előbbi életvitellel kapcsolatos, utóbbi pedig általános tartalmú, élővilággal, történelemmel, utazással, tudománnyal és technológiával foglalkozó műsorokat fog sugározni. A két csatorna olyan rendkívül aktuális és érdekes tartalmakkal lesz megtöltve, amelyeket a világ legnagyobb európai és amerikai gyártói készítettek (Warner, BBC, APT, stb.).

Szórakozás reklámok nélkül - műsorok, ahogy az alkotóik megálmodták!

Az új csatornáinkon látható műsorokat „tisztán”, eredeti formájukban, hirdetések, reklámszünetek és minden egyéb megszakítás nélkül élvezhetik, kiváló hangzással és akár HD minőségben.

A DIGI Life és a DIGI World a DIGI hálózatán lesz elérhető, kábeles és műholdas előfizetőink részére egyaránt.

A DIGI portfóliójában a közeljövőben az alábbi saját gyártású csatornák érhetőek el:

DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
DIGI Life
DIGI World

A sor viszont itt csupán egy rövid időre ér véget, hiszen hamarosan a filmek és az állatvilág kedvelői számára ugyancsak rendkívüli bejelentést teszünk!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8324) Argos válasza Orlin (#8323) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Eh, egen... nemrég én is olvastam, hogy sanszos a "pápá" a Discovery-knek.... :(((
Valójában nem sok mindent nézek már ebben a kotvány tv-ben, de nyilván ez a néhány csatorna beletartozik a kivételekbe...
Nálam is egyre inkább kihúzzák a gyufát. A vége az lesz, hogy hagyom a penészbe az összes szolgáltatót, szerválok egy mindigTV-t oszt' csókolom, kalap, kabát.

...elmúlik...

(#8325) Watt25 válasza Orlin (#8323) üzenetére


Watt25
veterán

Az ember azt mondaná, hogy de legalább HD. Csak éppen az maradt ki a közleményből, hogy műholdon biztos nem lesz az...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8326) kano válasza Argos (#8324) üzenetére


kano
nagyúr

Írták valahol, hogy kiszedik a Discovery csatornákat vagy csak találgattok?
Mert, ha kiszedik én is lemondom a fenébe az egészet és átmegyek a Tréhez vagy a Jupicihez.
Szerintem nem szedi ki senki a Discoveryket, mert tudják, hogy akkor végük lenne az elmúlt időszak szop*tásai után.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8327) Orlin válasza kano (#8326) üzenetére


Orlin
addikt

Csak akkor nem értem az azonos tematikájú saját csatornákat?! :F
Ami nem kis pénz lehetett...
Valamint sajnos sem a Discocvery sem a Digi nem sietett cáfolni a "pletykákat"

Kicsit nekem amúgy a Digi természet csatiknál olyan érzésem van mint pl a Coop Cola vagy más koppintások.Köze sincs az eredetihez csak a neve hasonlít ;]

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8328) kano válasza Orlin (#8327) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudom..... lehet.
De ha azokat kiszedik akkor pá-pá Digi. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8329) v.attis


v.attis
őstag

1., Nem akarom dícsérni őket, de ha tényleg nem lesznek reklámok azért, az nem olyan rosz dolog. A diszkóveriknél a tököm tele van, hogy 10 percenként 7 perc reklámot tesznek be. Persze, ettől még lehet szar...
2., Az ÁSZF-ben, a csatornakiosztásnál írja a discovery csatiknál, hogy november 1.-én lejár a szerződés velük és ezügyben folynak a tárgyalások. Na persze....

(#8330) Argos válasza kano (#8326) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Tényként még nincs közölve, csak ilyen theory-craft, de sajnos elég meggyőzőek az érvek...
És, ha logikusan belegondolsz, elindít egy saját tematikus csatornát, aminek van konkurenciája a jelenlegi kínálatban, amiért még ráadásul fizetnie is kell, nem kell sokat kattogni rajta, hogy üzletileg mi a következő lépés.
Az már mondjuk más kérdés, hogy kalkulálnak-e azzal, hogy mennyi előfizetőt veszítenek, ha meghúzzák ezt.
Van egy sanda gyanúm, hogy nekik még úgy is bőven meg fogja érni, mert sok a nemtörődöm emberke, illetve az olyan akinek gyk. mindegy, hogy milyen csatornák vannak. Csak apucinak legyen sport -amit tuti nem mernek piszkálni-, legyen a kölöknek mese, anyucinak romantica, tinilánynak music-mittoménmi. 13 éves matek-biosz faktos herpeszes-ödönke, aki él hal a Discovery-ért, meg nagy ívből le van...

Jah, igen. A cikk.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8331) kano válasza Argos (#8330) üzenetére


kano
nagyúr

Azért nem hiszem, hogy kiszednék őket mert az Inv. Discoveryt sem merték piszkálni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8332) Argos válasza kano (#8331) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nos, majd elválik.
Tudod, a ponty először, a lepényhal meg utoljára... ;)

...elmúlik...

(#8333) v.attis válasza Argos (#8330) üzenetére


v.attis
őstag

Nos, én is annak szurkolok, hogy ne legyen csere, csak bővítés, mert nálunk ha tévézünk, 80%-ban a sima disc., a disc. sci. és a tlc megy.
De, vegyük alapul a digi sportot: Olyan közvetítésekre vettek jogot, amelyek garantálják a sikert. Bejött. A családok nagy része keresi a digi sportot közvetítő szolgáltatókat és csak végső esetben mennek máshoz.
Ha a saját csatornákkal meglépik azt, hogy reklám nélkül sugároznak minden műsort, szerintem sokkal nagyobb sikert érhetnek el, mint a digi sport-nál.
Jelenleg ott tartunk, hogy egy 35 perces műsort sem tudsz este megnézni, mert legalább 3 reklámblokkot tesznek bele és tuti, hogy az egyiknél elalszol. Egy idő után megszokod, hogy van 1-2 csatorna, ahol legalább látod a műsor végét, mégha nem is olyan amilyet megszoktál. Vagy nézed a 'kincs ami nincs'-et és az első órában a negyedik reklámblokkot látod, hagyod az egészet és keresel egy reklámmentes műsort.

Nézzük a Neo fm helyzetét. Amikor leverték a slágert, egy ország sírt és kötötte a szalagokat. Most meg, amikor csődbe ment, már őket siratták. Megszokták ezt is. A digit is megfogják. Nem beszélve a discoveri-től felszabaduló pénzről, ha nullára jönnek ki a veszített nézők miatt, akkor is megéri nekik.

Ne legyen igazam...!

(#8334) Orlin válasza v.attis (#8333) üzenetére


Orlin
addikt

Ezen én is gondolkodtam,h a Digi Sport is elég szinvonalas és azt az utat követik akár jó is lehet.
Mondjuk az nem tiszta,h saját gyártású műsorok lesznek vagy veszik majd vhonnan?!
Kicsit fúra elképzelni,h a Digi természetfilmet forgat mondjuk az északi sarkon :P

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8335) Orlin


Orlin
addikt

Akkor már biztos!

2012.11.01-től hatályos ÁSZF

*** Szolgáltató a Discovery csatornák terjesztése ügyében tárgyalásokat folytat, azonban a
jelzett csatornák terjesztése 2012. november 1-től a Szolgáltató érdekkörén kívül eső okból
nem garantált.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8336) Roshan


Roshan
tag

Mi ez a digi film??? lesz valami filmes csatornaja a diginek is??:)

(#8337) kano válasza Roshan (#8336) üzenetére


kano
nagyúr

Már nagyon régóta van a Digi Film csak angol hangvivővel.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8338) Roshan válasza kano (#8337) üzenetére


Roshan
tag

Nem is tudtam, csak most reklamoztak es kivancsi lettem:)

(#8339) Orlin válasza Roshan (#8338) üzenetére


Orlin
addikt

Lesz Digi Film,Animal,Nature,World...

Csak abban bízok, h tényleg a Digi Sport minőségét követi...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8340) gedikart


gedikart
aktív tag

Üdv
Nemrég kötötték be a műholdas digit 3 db tv-re. 1 kétkártyás Hyundai HSS-7160NA, és 1 Humax Digi+ II.
A Hyundai távirányítója teljesen szét van kopva, de állítólag ügyfélszolgálat kicseréli újra. Viszont a Humax-ra kötött tv-n azok a csatornák, amelyeket át kell alakítani 4:3 letterbox-ra, hogy 16:9-es képet kapjak a kép felső szélén, a normál adásképet legfelső során egy fehér szaggatott vonal jelenik meg és 50 Hz-en villog. Ha fekete lenne, észre sem venném, de így zavaró. A következő csatornákon lehet látni: M1, M2, TV2, Duna, Sport1, Sport2...

Nem tv hiba (samsung crt), mert a 2 szobában ugyanolyan tv van, és mindegyiken produkálja.

Szerintetek cserélik a beltérit ilyen esetben?

(#8341) Orlin


Orlin
addikt

Négy új tévécsatorna indul

http://www.origo.hu/teve/20121024-negy-uj-teve-indul-hamarosan.html

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8342) kano válasza gedikart (#8340) üzenetére


kano
nagyúr

És a Humaxxal még a Sport2 is akadozik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8343) fkarcsi57


fkarcsi57
csendes tag

Üdv
Mostanában a tányéros TV-n naponta megváltoztatják a beállított csatornalistámat, ami állandó bosszúságot okoz!
Lehet-e valahogy tenni ellene?
Előre is kösz a választ!

(#8344) Orlin válasza fkarcsi57 (#8343) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem is.Gondolom a szokásos szoftver búg...Pár napig ok majd megint csinálja.
Bekapcsolva kell hagyni a beltérit!Csak az a megoldás. :(((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8345) bence188


bence188
tag

Sziasztok! Nem tudtok olyan műholdas szolgáltatót ahol van az összes sportcsatorna digisport plussal és a dicscovery-k is? Mert sajnos nem lesznek novembertől a discovery csatornák :S Az nem probléma ha illegális:D De nekem oilyan kell amin mind2 van egyszerre

[ Szerkesztve ]

(#8346) Orlin válasza bence188 (#8345) üzenetére


Orlin
addikt

Azért még az nem biztos,h nem lesznek... :DDD
Eléggé megoszlanak a vélemények,h mi lesz velük.Beszéltem pár emberrel szakmai oldalakon is és akik járatosak a témában ők sem veszik tutira,h meg meri lépni ezt a Digi...

Amúgy sajnos nincs.Max UPC bekötteted a Digi mellé ;]

Sajnos nálunk patt helyzet van mert igazából csak az állatos csatik és a sport megy.Így lökésem sincs mihez kezdünk majd ha tényleg nem lesznek a Discovery csatik :F :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8347) Argos válasza Orlin (#8346) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Komolyan nem hiszem már el ezt a fostalicskát...
Fogta magát és csak úgy elhallgatott! :W
Kép van, hang egy deka se...
Kezdem most már rohadtul unni. :(((

...elmúlik...

(#8348) bence188 válasza Orlin (#8346) üzenetére


bence188
tag

Hát igazad van, ha nem lesznek az lesz az egyetlen megoldás h beköttetem a upc-t mellé:D

(#8349) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok!
Van a Diginek HD box-a?
Köszönöm.

(#8350) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nah, megjelent a csatornalistában a két új csatorna (Digi World, Digi Life) - igaz még nem vagyok jogosult nézni a műsort.
Egyelőre a Discovery-k is a helyükön.

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.