Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) Tibiajax válasza Mate (#8246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyel is meglehet azt, csak ügyesnek kell lenni..

(#8252) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Gyerekek... ma hajnalban lestem egyet.
Bekapcsoltam a TV-t és mivel délután valaki az RTL-Klubot nézte utoljára, az a csatorna jött be.
Na, nem egészen a szokásos vizsgálóábrát (monoszkópot) volt szerencsém látni/hallani, hanem kellemes hangerővel egy néni vonaglott kéjesen egy bácsi alatt, eléggé félre nem értelmezhető tevékenységet folytatva ... jobb felső sarokban meg ott virított a SuperOne HD logó...
Az egy dolog, hogy nekem mondjuk egy "kerekszem effekt", de ezt egy éjjeli bagoly mammer, vagy egy koránkelő csemete meglátja a szokásos Kölyökklub matiné helyett...
Grat Digi..

...elmúlik...

(#8253) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok tud abban v.ki segiteni hogy létezik felvevős beltéri a sat digihez ?Olyan mint a t home-nál vagy itt csak a kábeleshez van olyan?

PSN - RedFoxHun

(#8254) desigo


desigo
senior tag

Lefrissült a beltéri szoftvere.
Azóta a csatornaszámok fixen tartoznak a csatornához,nem lehet szám szerint sorba rendezni.
Paprikát autó kereséssel nem találja meg.
Van lehetőség manuálisan megkeresni valahogy?

(#8255) Orlin válasza desigo (#8254) üzenetére


Orlin
addikt

Próbálj egy rendszer vissza-állítást és akkor hátra megtalálja mikor maga keresi le a csatornákat.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8256) desigo válasza Orlin (#8255) üzenetére


desigo
senior tag

Próbáltam többféleképp.
Pl : az összes csatornát kitöröltem és újra lefuttattam a csatorna keresést.Ugyanazokat ismét megtalálta.Volt olyan is,hogy csak a "zavart csatornákat" töröltem ki és úgy futtattam keresést.
Akkor szépen megtalálta a hiányzókat.

(#8257) hetfield1


hetfield1
tag

Nálam mostanában minden reggel csatorna lista frissitést dob fel bekapcsoláskor

(#8258) Orlin válasza hetfield1 (#8257) üzenetére


Orlin
addikt

Nálam is :F A Karma TV jött az tudom :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8259) hetfield1


hetfield1
tag

az annyira kellett mint mókusnak az erdőtűz :D

(#8260) Orlin válasza hetfield1 (#8259) üzenetére


Orlin
addikt

A durva,h néztem a digi FB falát és már sokan hiányoltak is :C :Y
Ez kell a népnek,megy a butítás...
Azért meg nézném meddig bírnák víz alatt az RTL és TV2 délii "boszorkányai" is ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8261) albiosz válasza Orlin (#8260) üzenetére


albiosz
őstag

Ja már én is azt hittem valami értelmes adó lesz, pl. sportklub. Csak az ismeretségi körömben 4 ember van, aki annak hiánya miatt váltott. (Mi is, de még valamiért van adás, nem nagyon akarnak jönni a cuccért.)

(#8262) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Hyundai HSS-7160NA, két kártyás beltérim, és ha kihuzom a hálózatból és amikor újra bedugom és bekapcsolom, mindig újra akarja keresni a csatornákat. Mi a hiba oka?

(#8263) Orlin válasza RaPiDsHaRe (#8262) üzenetére


Orlin
addikt

Lehet az új szoftver hozadéka ez is...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8264) RaPiDsHaRe válasza Orlin (#8263) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Ez az új szoftver ennyire jól síkerült?

(#8265) Orlin válasza RaPiDsHaRe (#8264) üzenetére


Orlin
addikt

Igen...A héten is màr negyedszer rendeztem a kedveceket mert elfelejti...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8266) RaPiDsHaRe válasza Orlin (#8265) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Én már megbántam, hogy hagytam frissiteni a SW-t.
Miért rendezik ilyen sűrűn a csatorna listát?

(#8267) Argos válasza RaPiDsHaRe (#8266) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nem tudtad volna skippelni a frissítést... :W
Ha, lett volna mód rá mindenki kihagyta volna. :U

...elmúlik...

(#8268) bence188


bence188
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni h a műholdas diginek mikor lesz jobb a képminősége v pedig mik a lehetőségek arra h jobb legyen a képminőség és mennyibe kerül, mert lcd tv-n nagyon zavaró ez a rossz képminőség, másik szolgáltató meg eszembe sincs mivel nekem a meccsek a fontosak( digisport 1-2 muszáj h legyen). Válaszotokat előre is köszönöm.

(#8269) szala22


szala22
csendes tag

Sziasztok!
Technikai kérdésem lenne. Humax DIGI+III beltérim van + lcd tv.
Zavar, hogy a képek el vannak csúszva balra. Átállítom a beltérit NTSC üzemmódra, ezzel ez a probléma megoldódik, csak szaggatott lesz a kép. Van erre valami ötletetek?
Köszi!

(#8270) szala22


szala22
csendes tag

Sziasztok!
Technikai kérdésem lenne. Humax DIGI+III beltérim van + lcd tv.
Zavar, hogy a képek el vannak csúszva balra. Átállítom a beltérit NTSC üzemmódra, ezzel ez a probléma megoldódik, csak szaggatott lesz a kép. Van erre valami ötletetek?
Köszi!

(#8271) Watt25 válasza bence188 (#8268) üzenetére


Watt25
veterán

Csak szolgáltatóváltás a megoldás. (Vagy legalább Digi kábel ha van nálad, bár gondolom, hogy azért műholdat nézel, mert nincs kábel.) A Digi műhold adja valóban a legrosszabb minőséget, amely nem opcionális. (Több pénzért sem adnak jobbat.)
A HelloHD-nél van DigiSport 1 és talán jobb minőség lehet.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8272) RaPiDsHaRe válasza Argos (#8267) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Pont, hogy tudtam volna, nem frissített autó matikúsan, csak felkínálta a lehetőséget. :Y

(#8273) Orlin válasza RaPiDsHaRe (#8272) üzenetére


Orlin
addikt

Frissít önállóan is egy idő után ;]
Már meg is szoknám ,h beteszem kedvencekbe a csatikat.De hogy 2-3 naponta rendezgessem ha ki kapcsolom :W
Valakinek azt mondta a Digis szerelő akkor ne kapcsolja ki.Persze x ezer forintot egy évben a Digire fogok még el****i a beltéri áram kajálása végett.Valamint alapból nem tartóm jó dolognak ha nem vagyok itthon vagy nem használom,h akkor menjen egy valami elektromos berendezés...
Írtam NFH-nak is ,de írták meg kell szokni.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8274) RaPiDsHaRe válasza Orlin (#8273) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Én ismerek olyat aki soha nem kapcsolja ki a beltérijét (nem a frissítés miatt).

(#8275) v.attis válasza Orlin (#8273) üzenetére


v.attis
őstag

Állítólag nem fogyaszt kevesebbet, ha kikapcsolod, mivel nem kapcsol ki, csak elveszi a képet.
Valamelyik környező országban végeztek tesztet a digi előfizetői és lemérték a fogyasztását minden helyzetben és állapotban. Mindegy, hogy stand-by-ban van, nem fogyaszt kevesebbet.

(#8276) Zaja2


Zaja2
senior tag

Szevasztok!

Beltéri hibám van vagy smartcard hibám?

Bekapcsolás után 10 perccel megfagyogat az egész mindenség 1-2 percekre,ezzel a hibaüzenettel:
-RIASZTÓ HOZZÁFÉRÉS MEGTAGADVA
-RISZATÓ SMARTCARD ÉRVÉNYTELEN

Mi lehet a gond? egyébként a beltéri 50-60 fokos átlagban. Mindenkinek ilyen meleg? Hűtéssel orvosolható a probléma?

Előre is köszi a válaszotokat!:R

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#8277) proper válasza v.attis (#8275) üzenetére


proper
őstag

ez igy van, csak a képet veszi el kikapcsoláskor és ugyanugy megy tovább a fogyasztás
kár hiú reményeket táplálni hogy kikapcsolod
ki kell huzni a konnektorból és akkor nem fog fogyasztani

én csak a tv-t kapcsolom ki a beltérit soha max ha lefagy

(#8278) Orlin válasza v.attis (#8275) üzenetére


Orlin
addikt

De gondolom a melegedés megszűnik akkor ha stand by-ban van vagy az sem?
Az sem lenne utolsó szempont ha nem melegedne annyira.
Ki is húznám meg az elosztómon van kapcsoló amivel tudom áramtalanítani az elektromos készülékeket,de akkor szintén újra kellene rendezgetni a csatikat... :F

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8279) Argos válasza Orlin (#8278) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ugyanúgy melegszik standby módban is.
Csak akkor lesz nyugiba a készülék, ha megfosztod az áramforrástól.
Nekem a kedvenceket spec áramtalanítás után nem dobja el, pedig mindig kihúzom, ha nem nézem. Ellenben az előferdül, hogy gondol egyet és összekutyul mindent, meg valamiért egy ideje, amikor kikapcsolom a visszajelző ledek villognak egy ideig az elején, a távirányító gombjai már alig reagálnak... Azt már meg sem említem, hogy ha be van dugva, éjjelente gondol egyet és magától bekapcsol.. :U

(#8276) Zaja2:
Ilyen gondom még nem volt, de fagyásra általában orvosság:
Áramtalanítsd, szedd ki a kártyát, várj egy kicsit és rakd vissza, bekapcs.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8280) Zaja2 válasza Argos (#8279) üzenetére


Zaja2
senior tag

(#8279) Argos83
Igen,15 percenként ezt csinálom. Nap - mint nap.

Raktam már rá 12-es ventit is hűteni,nem is volt forró,de akkor is csinálta.
Másik beltérit,párosítás híján nem tudok próbálni.

Megjegyzem,hogy amikor átrendeztük a szobát,és máshová került a tv,és beltéri akkor egy ideig nem csinálta. Aztán ismét elkezdte. Éjszakára áramtalanítom,de reggel sem megy akadás nélkül 15 percnél tovább.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#8281) Gabee8


Gabee8
csendes tag

Sziasztok a Hyundai digi frissített szoftvert és a csatornalista össze vissza van! De a THOR műholdat nem is találja! Mit lehet csinálni vele?
Ez nekem már a 3-ik beltérim!

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#8282) rmartin94 válasza Gabee8 (#8281) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Thor műholdat azért nem találja, mert a frissítés után már csak az Intelsat műholdat látja, tehát a DIGI a szoftverfrissítéssel ezt is szuperül megoldotta.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#8283) Gabee8 válasza rmartin94 (#8282) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Sajnos! :(

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#8284) v.attis válasza Argos (#8279) üzenetére


v.attis
őstag

Akkor, ott már gebasz van a beltérivel! Gondolom nem mai darab...

Egyébként ahogy én használom: Mindíg be van kapcsolva, leszarom mennyit eszik. Ha elromlik max 2 napon belül jön a szerelő, szóval azt is leszarom. ( Bocs, kicsit sok lett a ...ar). Sőt, legutóbb hívott a szerelő, hogy állandóan hibaüzenetet dob feléjük a beltéri, ezért kijönnének megnézni. Persze én semmit nem vettem észre, nekem ment faszán. Még aznap kijöttek, tápot cseréltek benne és kész.
Ami a csatikat illeti és az új szoftot: Ami kell, kedvencek közé tettem és utána csak a kedvenc listát használom. Volt áramszünet, volt áramtalanítva, mindent megörzött. Ez a legtöbb amit tehetünk. Én már elég jól megszoktam, legalább a lakásban mindenhol ugyanaz a lista van. Higyjétek el, sokkal kevesebb gondot okoztok magatoknak, ha megszokjátok az új beosztást.
Úgyhogy a kezdeti felháborodásból, én már újra 'boldog' digi felhasználó vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#8285) gedikart


gedikart
aktív tag

Üdv. Bérletes konstrukció esetén van még kártya aktiválási díj? 6000 Ft/kártya

(#8286) repvez


repvez
addikt

Üdv ! valaki tudja mi lehet a probléma ha nem tudom frissiteni a softvert a beltérin?
Mindent beállitok amit kell és el is indul a frissitő felület,de csak keres és meg sem mozdul a cik vagy hogy valami történyjen.
A régebbi beltérit le tudtam frissiteni de az enyémnél semmi .
Hyundai HSS-3169NA -
1.Beltéri bekapcsolása, CT24 csatornára kapcsolás
2.Nyomd meg a készülék elején(nem a távirányítón) a csatorna fel és le gombokat egyszerre
3.Elindul a keresés, letöltés és utána a frissítés
4.Várd meg amíg végez mindennel és újra indul a készülék
5.Csinálj "Gyári Beállítások" visszaállítását
6.Keresd újra az összes csatornát, rendezd újra oket

Csak az a bajom, hogy az alábbi értékek a CT24-es csatornánál nem pontosan egyeznek meg 12587-es értéket ir gyárilag , manuálisan átirtam ,de akkor sem történik semmi.
Frekvencia: 12686
Polarizáció: V
Szimbólum sebesség: 27500

CT 24, ProTV International.
Valami pontosabb leirás hogy mit hogy állitsak hogy müködjön?

(#8287) szabog74 válasza repvez (#8286) üzenetére


szabog74
aktív tag

Dual Hyundai-ra nem működik a frissítés az ügyfélszolgálat szerint jelenleg (tegnapi info). Lehet, hogy itt is ez a helyzet.

(#8288) g0dl


g0dl
addikt

El tudja valaki röviden magyarázni, hogy a csomagváltás, vagy szüneteltetés miként megy műszakilag?
Szóval gondolom küldenek valami jelet a beltérinek, ami megjegyzi a változást. Legalább is az "aktiválás" vagy mi az így ment. De mi van, ha a jel kiküldésekor a beltéri nincs bekapcsolva? Gondolom nem küldik minden félórában az idők végezetéig az aktuális állapotot.

(#8289) Watt25 válasza g0dl (#8288) üzenetére


Watt25
veterán

Márpedig tudtommal de. Azonban úgymond nem a beltérinek küldik a jelet, mert nem az azonosít, hanem a benne lévő kártya, tehát az engedélyezett kártyák listáját küldik. Pontosan én sem elemeztem még ki a stream-eket, de a legegyszerűbb mégis úgy felfogni, hogy bizony egyfolytában küldik az engedélyezett kártyák adatait is a műsor mellett. (A TV adás információmennyiségéhez képest nem nagy adatmennyiség ez.)
De majd valaki pontosít, vannak itt olyanok, akik precízen ismerik a folyamatot. (Engem is érdekel, főleg, ha valamit nagyon rosszul írtam.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8290) Orlin


Orlin
addikt

Kikerülhetnek a Discovery csatornák a DIGI kínálatából

[link]

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8291) g0dl válasza Orlin (#8290) üzenetére


g0dl
addikt

Nagyon remélem, hogy ez nem így lesz. És különösen, hogy nem az rtl kettőnek csinálnak helyet.

(#8292) Orlin válasza g0dl (#8291) üzenetére


Orlin
addikt

A cikk szerint valószínű a Digi saját csatornái a DIGI World és DIGI Life venné átt a helyüket...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8293) Roshan


Roshan
tag

Udv, 2 kartyas belterit hasznalunk, egyik tv-en automatan frissult a csatornalista, a masikon semmi, mi lehet a problema?

(#8294) misx válasza Orlin (#8290) üzenetére


misx
senior tag

Hát szép! :W Pont a nézhető műsorokat. Mondjuk mostanában nem nagyon megyek TV közelébe, de akkor is.

(#8295) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Tányéros digitális TV-t manapság melyik szolgáltatótól érdemes választani?

Nyilván árakat és a nyújtott szolgáltatás minőségét is figyelembe véve.
DigiTV, esetleg T-Home? (Van más? :) )

3 HD-s boxra lenne szükségem, gyanítom ezeknek havi díja van.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8296) Amarth válasza runner 125 (#8295) üzenetére


Amarth
aktív tag

Hát,ha HD akkor vagy Té,vagy Upc.Digit felejtsd.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#8297) runner 125 válasza Amarth (#8296) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hüle kérdés, de a UPC-nek van tányéros TV-je?

Gyorsba rákeresve nem látom. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8298) Amarth válasza runner 125 (#8297) üzenetére


Amarth
aktív tag

Upc direct,nekem is az van :)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#8299) Orlin válasza runner 125 (#8295) üzenetére


Orlin
addikt

Ha a sport annyira nem lényeges akkor UPC csak ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8300) runner 125


runner 125
nagyúr

Köszi nektek, meglett időközben.

Csináltam egy árkalkulálást.
UPC-nél a Direct + csomag, 3 box-szal összesen 4.780 lenne 6 hónapra, utána 5.180.

Noh most, ebben van már HD adás, vagy azt + 1.490-ért havonta kell kérnem?

Mert, a T-nél ennél szerintem olcsóbb lenne.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.