Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) Mate válasza Sérnyovác (#8850) üzenetére


Mate
nagyúr

megfizethető áron analog.

(#8852) molvany válasza Mate (#8851) üzenetére


molvany
senior tag

:C :R

WhatsApp :+491737182060

(#8853) Sérnyovác válasza Mate (#8851) üzenetére


Sérnyovác
tag

Én meg azt hittem digi tv= digitális adás. Ezért lehet jobb a z IPTV képe az legalább digitális

(#8854) Orlin válasza Sérnyovác (#8853) üzenetére


Orlin
addikt

:R ;] :DD :DD :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8855) j.bond válasza gzoli0415 (#8838) üzenetére


j.bond
csendes tag

Hello! Én is szekszárdi vagyok ugyanebbe a helyzetbe vagyok én is.
Egy pár dolgot tudok mondani a digiről, t-home-ról és a tarról.Használtam mindegyiket.
A diginnek nincs annyira rossz képe mint ahogy mondják. Nem akarok vitába szállni senkivel de tv függő is a minőség, ugyanis plazma tv -én jobb a sd adások megjelenítése mint 1 lcdén (tapasztalat).Egyazon adások szinte ugyanúgy néznek ki scart-os csatlakozású beltérin mind 3 szolgáltatónál. Amint a t-home nál lecseréltem hdmi csatlakozású boxra, na ott és és föld a különbség és sajnos tudtommal nincs még hd -s box a diginél. Persze ahogy a többiek is mondják adásfüggő.
Nekem legjobban a t-home tetszett ár/minőség arányban, de ott sajnos nincs digisport.
A Tarr meg úgy szar ahogy van, netestől tvstől szolgáltatástól beltéristől.

[ Szerkesztve ]

(#8856) Sérnyovác válasza j.bond (#8855) üzenetére


Sérnyovác
tag

Üdv!
Mohácsi lévén ugyanez a 3 szolgáltató van, sajnos a digi kábel nincs, internet is egyben csomaggal t-h jobban megéri mint a tarr.

(#8857) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Írd már itt valaki a Digi ügyfélszolgálatának, és válaszoltak is a levélre?
Azért kérdezem, mert én november végén írtam nekik és azóta nem válaszoltak.

(#8858) Sérnyovác válasza RaPiDsHaRe (#8857) üzenetére


Sérnyovác
tag

Nekem pár napon (max 1 hét) belül válaszoltak, igaz új szolgáltatást kértem tőlük. Amikor reklamáltam arra nem érkezett válasz 2 hete

(#8859) molvany válasza Sérnyovác (#8858) üzenetére


molvany
senior tag

HBO akcióról nem hallott senki ? Gondolok olyanra ami tavaly is volt ( tavasszal ? ) Kifizeted az egész évit és adják a HBO csatikat.

WhatsApp :+491737182060

(#8860) gejzinho válasza j.bond (#8855) üzenetére


gejzinho
csendes tag

Az ország másik felén, Pesttől 40-50 km-re északra használom a Digi műholdast, és abban egyetértek hogy sok mindentől függhet az adás minősége. Aki csak a sport tv-k miatt váltana, annak azt tudom mondani hogy bátran vágjon bele ha nincs más alternatíva, mert 6 sportadó (Digisport 1-2, Sport 1-2, Eurosport 1-2) még egy egy új nagyképernyős full hd-s led tévén is teljesen elfogadható jó minőséget hoz náluk, és ami a Diginél fontos, meglehetősen konstansan. Szóval a sport tévéik képminőségüket (és nemcsak a saját!) tekintve toronymagasan vezetnek ebben a tekintetben a Digi tányéroson, ha a többi csatorna is, csak megközelítőleg hozná az ő minőségüket, eszembe sem jutna váltani, de sajnos nem :( ott már nem ilyen jó a helyzet, nagyon hullámzó (állandó időjárási körülmények közt is) és olykor nagy országos vagy prémium csatornák is képesek borzalmas képet adni a Diginél egy led tv-n. Jómagam ezért váltok napokon belül UPC Directre.

(#8861) Orlin


Orlin
addikt

Meghalt megint minden :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8862) molvany válasza Orlin (#8861) üzenetére


molvany
senior tag

Nálam még " Csak " az RTL Klub- bot vettem észre " behaltnak " :DD

WhatsApp :+491737182060

(#8863) Orlin válasza molvany (#8862) üzenetére


Orlin
addikt

film+on néztem az alient...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8864) molvany válasza Orlin (#8863) üzenetére


molvany
senior tag

Jogos :K
+ a Cool is :W

WhatsApp :+491737182060

(#8865) Orlin


Orlin
addikt

Most meg nincs EPG sehol...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8866) molvany válasza Orlin (#8865) üzenetére


molvany
senior tag

Gyakorlatilag már nincsen olyan nap hogy ne legyen valami ............r :(

WhatsApp :+491737182060

(#8867) Orlin


Orlin
addikt

2012. novemberi DTH előfizetői számok

DigiTV 360364 - 6736 !!!!!!!!!!!!!!!! :Y Ez még csak a novemberi...

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8868) NagyDave válasza Orlin (#8867) üzenetére


NagyDave
tag

Ezt láttam délután én is. Azt hiszem, szeptemberben is 6400 mínusz körül zárt a Digi, de még így is nagyon sok előfizetője van.

Elvileg kikerülhet a Digi kínálatából a Cool és a Film+ is...mégis a Digi árai miatt szerintem még sem lesz nagy zuhanás, bár kitudja. De gondolok itt a kisnyugdíjasokra is.

Nagyszülőknél UPC van, most már 4200-at fizetnek a Direct+ csomagért. Jó sok csatorna van ugye benne, de akit pl. az ismeretterjesztő érdekel, annak csak a Direct+ az alternatíva. Igaz, a Digi kinyírta a Discovery-ket, árat nem emelt és próbálnak hasonló csatornákat megjelentetni...Mert aki meg a Discovery-ket nem szerette, azoknak szerintem elég a Digi, de itt csak az ismeretterjesztő csatikat vettem figyelembe, egyébként sem túl rózsás a helyzet. Comedy Central többet nem lesz, se MTV-k a Diginél, náluk is elvágták magukat még évekkel ezelőtt. Lehet azért kombinálgatni, de az a lényeg, akinek nem nagyon futja a pénze, de mégis érdeklődik a Discovery-k és mondjuk Comedy Central és ilyenek iránt, de Digije van, akkor sajnos nem bírja mindenki vállalni a szolgáltatóváltást több pénzért/magasabb havidíjért. Csak gondoltam, most ezt kiírom magamból, bocs :))

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8869) molvany


molvany
senior tag

Digi Csomag árak :

Felnött Csomag: A csomag ára: 10 Ft :DD :DD :C

Most fog a Digi forgalma fellendülni igazából :R

WhatsApp :+491737182060

(#8870) Orlin


Orlin
addikt

Jó lenne tudni meddig vannak a jogok a Diginél a sport közvetítésekre!
Bár úgy gondolom inkább kivesznek még 3-4 csatornát csak tudjanak még jogokat venni :DDD

Amúgy mostanában nézegetem a History csatornát is és valami őrület,hogy mennyi reklám van.Tegnap figyeltem 20 perc alatt 2 reklám blokk volt amik kb 7-8 percesek voltak.
Ugyan ez kb igaz a NatGeo-ra is :W

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8871) molvany válasza Orlin (#8870) üzenetére


molvany
senior tag

Ami azt illeti, föleg a Sport cstornák miatt tarom még a Digit. Ha azt kiveszik ( megcsonkítják ) az vállást fog elöidézni :K

WhatsApp :+491737182060

(#8872) bazsi0322


bazsi0322
tag

Üdv!

Nektek mennyit kellett várni még kijöttek bekötni?? Dec 10. óta várok...
3 tv-re lenne, és már 3x telefonáltam és mindig a sablon szöveg, hogy folyamatosan kötik be ahogy tudják.

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#8873) Orlin válasza bazsi0322 (#8872) üzenetére


Orlin
addikt

2 hét.
De a falukon olvastam van aki 3 hónapja vár.
Amúgy lehet nem ártana keresni valakit aki ott dolgozik mint szerelő és vele beszélned.Lehet hamarabb menne!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8874) bazsi0322 válasza Orlin (#8873) üzenetére


bazsi0322
tag

:Y 3 hónap az kemény...
Várok még egy darabig aztán vkivel tényleg beszélni kell.
Köszi a választ. :)

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#8875) Mate válasza Orlin (#8867) üzenetére


Mate
nagyúr

Digi 2011:

Jan. +3807
Feb. +4875
Márc. -551
Ápr- +1582
Május +1604
Jún. -2767
Júl. -2336
Aug. +672
Szept. -392
Okt. -8124
Nov. -389
Dec. -416

2011-es változás:

-2 435

Digi 2012:

Jan -925
Feb -3057
Márc -657
Ápr. +912
Május -312
Június -1373
Július -2695
Aug. -4797
Szept. -2841
okt. -6444
Nov. -6736

2012-es változás (december még nem ismert)

-28 925

Valahol elszámoltam magam, mert 2011. januári előfizetői szám 35 167-el csökkent két év alatt (leginkább idén).

Folyamatosan mínuszba zár a digi műholdas, bár ennek több oka is lehet (sokan kábeles digire váltottak) mindenesetre elgondolkodnék a helyükben, hogy valamit rosszul csinálnak. Ha elvesztenek még pár közvetítési jogot (nagyon drukkolok, mert csak amiatt van digi műholdunk, aminek a minősége pocsék upc digital hd-hoz képest) akkor megint meg fog ugrani az elvándorlók száma. Illetve egyre többen váltanak hd képes, nagy tv-re, ahol egyből szembetűnik, hogy a minőség... és HD-t akarnak majd, amit a konkurencia már régóta ad, digi viszont 3 éve csak igérgeti, hogy majd fél év múlva, aztán csoda ha egy tányért fel tudnak szerelni fél év alatt.

(#8876) Roshan válasza Orlin (#8873) üzenetére


Roshan
tag

Falun lakok, de hozzam akkor kivetelesen nagyon gyorsan kijottek:D

(#8877) NagyDave válasza Orlin (#8870) üzenetére


NagyDave
tag

Idén még náluk megy a Wimbledoni tenisztorna, magyar vízilabda és még az angol foci is a bajnokság végéig biztosan, ugyanígy a portugál bajnokság, az olasz és spanyol kupa, angol ligakupa. 2015-ig pedig a BL-EL-t és az európai Szuperkupát is ők közvetítik.
Szerintem még a MOL liga, ATP 1000-es tenisz, férfi és női kézi BL és Moto GP is marad idén náluk. De a többi az biztosan, amit a legelején írtam :U

History-nál én is tapasztaltam korábban, mikor nagyszüleimnél néztem [UPC-n, mostanában nem szoktam nézni se ott, se itthon], hogy nagyon sok reklám van, pedig van pár kedvenc műsorom, de ezzel az őrületbe tudnak kergetni engem is :W

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8878) NagyDave


NagyDave
tag

Március 1-jétől az HBO Pak ára 1700-ról 1800 forintra emelkedik, az HBO MaxPak pedig 2000-ről 2400-ra...
A Cinemax ára 1200 marad.

Nevetségesnek tartom - Digitől függetlenül -, hogy 1200 forintot elkérnek egy csatornáért...Meg máshol egy pár HD csatornáért is véleményem szerint sokat kérnek el, pedig a HD techológia már nem most jött ki, és már itthon is inkább a 3D indult be mostanság. Csak hát még mindig nem külföldön vagyunk, ahol magunknak állíthatjuk össze a csomagot, vagy ahol egy olyan csomagért magyar pénzben 3000 forintot kérnek, amelyben minden fontos sportközvetítés is elérhető prémium funkciókkal és persze HD csatornákkal...

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8879) Mate válasza NagyDave (#8878) üzenetére


Mate
nagyúr

A vicc, hogy nálunk minden drágább, mint külföldön. Konkrétan Svéd árakat tudok, ahol szinte minden ugyan ennyi, vagy olcsóbb, de sokszorosan többet keresnek. Ez van, sajnos. Nem nagyon tudunk ellene semmit se tenni.

(#8880) NagyDave válasza Mate (#8879) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, pont ahogy mondod! Azért mégis bosszantó, még ha tényleg, nem is tehetünk ellene.

De ez külön tévécsatornáknál is megvan, hogy van az anyacégnek 6 csatornája, de mindegyik ismétlés megy. Nem, hogy a főcsati adná az új sorozatokat abból a pénzből, amiből hülye ismétlőcsatornákat csinálnak. Ja és sorozat alatt nem a már külföldin is 6 éve befejezett szappanoperákra gondolok. Persze a jó műsort éjszakára teszik, nehogy legyen nézettsége, aztán könnyen ki lehet venni, meg divat megbuktatott sorozatokat megvenni itthon :U

Ezt csak annak kapcsán hoztam fel, hogy még HD sincs jóformán sehol, valljuk be, mert azért nem ilyen árakkal kéne dolgozni, de kezdve már itt az SD csatiknál. Szóval, hogy árakat emelnek mindenhol, de fejlesztésnek nyoma sincs, ahogy indítanak sok pénzért ismétlőcsatornákat tök feleslegesen. Bundesliga meccsen láttam a feliratot reklámtáblán, hogy ott a T-nél minden meccs HD-ban és ki volt írva, hogy hány euró. Ez akkor 3500 forintot jelentett, de gyanítom, hogy nem csak a sport csatikat tartalmazta a csomag...Nálunk meg jóformán 50-60 SD csatornáért mernek elkérni ennyit. A UPC 100 forintos hűségnyilatkozat kedvezményéről ne is beszéljünk.

Bocsi, de gondoltam árak kapcsán már felhozok ilyen tévés témát és kiírom magamból :U

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8881) Orlin


Orlin
addikt

A Digi "anya" ;]

Intelsat 1002

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8882) #31600896


#31600896
törölt tag

Sziasztok Srácok!
Van nálunk a lakásban 2 beltéri egység. Ha mindkettő be van kapcsolva akkor csatornakereséskor a Super TV2-őt, a Pro4-et, a FEM3-at meg ilyeneket nem talál meg. Ha viszont ki van kapcsolva az egyik beltéri akkor megtalálja, és nézhető is addig míg be nem kapcsolom a másik beltérit. Üti egymást. Mitől lehet ez??

(#8883) Mate válasza NagyDave (#8880) üzenetére


Mate
nagyúr

Legjobban UPC oldalakon lehet megnézni :) Nézd meg a holland, szlovák, román, francia UPC honlapokat. 30 hd csatorna szinte ingyen, 6x fizetés mellet. Bár láttam már érdekességet is, aminek sejtem is az okát, de pl. ott nincs 120-as net, csak 100-as.

(#8884) NagyDave válasza Mate (#8883) üzenetére


NagyDave
tag

Jó, hogy mondod, ezt nem is tudtam! Majd szemügyre is veszem! :) Igaz, hogy van 120-as net, de sokan panaszkodtak rá, meg kicsit drága. Ismerősömék is csökkentették a tv-t meg a netet, pedig van telefonjuk is mellé, de nem érte meg nekik. Így is ha jól tudom, 30-as netjük van, ami szerintem elég szuper. Örülnék, ha itt is olyan lenne :U

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8885) Prien válasza #31600896 (#8882) üzenetére


Prien
addikt

Ez nálam is így van, csak akkor megy mind a 2 beltérin, ha ugyanarra az adóra kapcsolsz. Ez az ára, ha nem akarsz dupla fejes tányért és a falban dupla koax kábelt behúzni. Mivel ezek a csatornák (Super Tv2, Fem3, Pro4,stb) gyengébb jellel jönnek vagy valami ilyesmi a magyarázat rá.

A kevés is több a semminél.

(#8886) Mate válasza NagyDave (#8884) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem 120-as netem van, de lekopogom semmi bajom vele. kb. 140-el stabilan megy és még sosem korlátozták, pedig bőven meghaladom a havi 300 gb-os határt.

(#8887) NagyDave válasza Mate (#8886) üzenetére


NagyDave
tag

Na, az jó! Akkor te egy pozitív élményekkel rendelkező ügyfelük vagy :) Persze gondoltam, hogy azért nem panaszkodik mindenki a 120-as netre meg a UPC-re.
Néha kezdem is úgy érezni, hogy egyesek csak direkt szapulják egyik-másik szolgáltatót. Mert pl. én műholdas UPC-ről ódákat hallottam, nálunk minőségileg még sem volt olyan jó [sőt...] és nagyszüleimnél sem [ennek ellenére jó a csatornakínálatuk], érdekes az üzletpolitikájuk is [igaz, szinte mindnek, a Digiét meg értem, csak nem örülök, hogy elvileg ezért dobták a Discovery-ket]. Digi-t is sokan leszidták már a minőség miatt. CRT tévén tökéletes [Full HD tévén pedig még a T HD-s beltérivel is ad szörnyű képet, szóval nekem ez a HD nem jött be tévénézésre, csak filmekre meg xbox-ra], eddig 1-2-szer ment el csak az adás, UPC-n pedig sokszor beszaggatott a kép, de nem csak nálunk, ez állandó jelenség, úgy tűnik. A T-t is szidták sokan, viszont ennél szebb minőségűt azóta nem láttam, mióta a UPC-t megvették a luxemburgiak és átálltak az Astra-ról. Mert az Astra volt a legszuperebb szerintem. Még UPC Direct ügyfélszolgálat is azt mondta, hogy a mostani műhold gyengébb :((( Annak a váltásnak sem volt értelme, csak az új tulajdonos járt vele jól...

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8888) Mate válasza NagyDave (#8887) üzenetére


Mate
nagyúr

Műholdról csak digiről tudok beszámolni. A gyenge minőségen és a gyenge boxon kívül nem tudok rá rosszat mondani. Csak digisport miatt van, így nincs napi használatban. Havi 3000 Ft 2 tv-re. UPC-n van kábel tv, én azzal is teljesen elégedett vagyok. Csatornakiosztásuk tökéletes, már csak digisport kéne :D Havi 6000 ft-ért a legnagyobb csomag van 2 tv-re hd csomagban. Nem olcsó, de szerintem bőven megéri az árát. UPC és UPC direct nem egy cég ügye. Nekem csak kábeles tapasztalat van. Ami a legjobb náluk egész Magyarországon az az ügyfélszolgálat. Ír nekik az ember facebookon és 30 percen belül felhívnak és megválaszolják az összes kérdésedet. Hűségidővel se nagyon szoktak foglalkozni, módosíthatod a csomagokat ahogy csak akarod és ha elrontanak valamit véletlenül, akkor azonnal bocsánatot kérnek és kárpótolnak. Vodafone nyerte ha jól tudom idén is a díjat ügyfélszolgálat terén, ami külön vicc. Akármikor hívom őket legalább 30 perc, de múltkor 1:15 volt mire ügyintézőt kapok. Bocsánatot kérnek, majd lerakom és következő hónapban hívhatom őket újra, mert még mindig számláznak olyan dolgokat, amiket sosem rendeltem meg... Digi ügyfélszolgálata nem tudom milyen most, de régen azzal se volt gond, bár akkor alig volt ügyfelük.

(#8889) NagyDave válasza Mate (#8888) üzenetére


NagyDave
tag

Hát igen, a UPC kábel :) Az jó lenne ide is :)) Digi ügyfélszolgálatosok is "furák" néha, de ilyen mindenhol van. Én is beszéltem a héten Vodafone ügyfélszolgálattal, most nem szerencsétlenkedtek :D

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8890) Mate válasza NagyDave (#8889) üzenetére


Mate
nagyúr

Mázlista :D

(#8891) NagyDave válasza Mate (#8890) üzenetére


NagyDave
tag

Jó, de te meg a UPC kábel miatt vagy mázlista! :DD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8892) Orlin


Orlin
addikt

Mind mázlisták vagytok ;]

Amúgy elvileg megint megy valami kavarás a csatornákon.Nincs adás RTL Klub.
Azért ez már nem gyenge,hogy nincs olyan nap mikor minden rendben menne :D :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8893) molvany válasza Orlin (#8892) üzenetére


molvany
senior tag

Mondjuk nálam már van, de akkor is :W

WhatsApp :+491737182060

(#8894) Orlin


Orlin
addikt

Előfizetőket bukott a Digi TV

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8895) molvany válasza Orlin (#8894) üzenetére


molvany
senior tag

Semmi csoda :(

WhatsApp :+491737182060

(#8896) Orlin válasza molvany (#8895) üzenetére


Orlin
addikt

Kíváncsi vagyok mikor érik be a digit a többiek!
Valamint még mit hoz a jövő!Szerintem nincs vége a csatorna nyirbálásnak!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8897) molvany válasza Orlin (#8896) üzenetére


molvany
senior tag

Szerintem is megundult valami a lejtön. Ilyen tempóban és egy kis gazdasági átgondolással lesz aki beéri a Digit.

WhatsApp :+491737182060

(#8898) gejzinho válasza Orlin (#8894) üzenetére


gejzinho
csendes tag

Még a decemberi adatok nem ismertek, de ha akkor is hasonló marad a tendencia, egyetlen év alatt több mint 40 ezer előfizető bukott el a DIGI mint szolgáltató. Közel 15%-kor a lemorzsolódás egy év alatt. Az utolsó hónapokban már 6-7 ezer volt a havi mínusz.
Arról pedig még nem is beszéltünk hogy azzal hogy a legnagyobb Digis csatornák kikerültek a Tarr kínálatából, több mint 100 ezer potenciális nézőt is elbuktak például a Digisportok is, ami szintén nagyon fájdalmas és végzetes lehet a számukra hisz ezzel a reklámbevételeik is minimum 10-15 %.-kal kapásból csökkenek, ami azt is jelentheti hogy egyre csökken annak esélye hogy a nyáron lejáró Premier League jogokra majd eséllyel pályázhatnak újra.

(#8899) gejzinho válasza Orlin (#8894) üzenetére


gejzinho
csendes tag

igazából nem is csak több mint 40 ezret buktak egyetlen év alatt, hanem ennél sokkal többet, ez csak az "egyenleg"

[ Szerkesztve ]

(#8900) molvany válasza gejzinho (#8898) üzenetére


molvany
senior tag

Mondjuk nálam a Bundesliga a mérce. Ha az kikerül a Digi kínálatból, automatikusan kikerül a Digi is az érdeklödési körünkböl.

WhatsApp :+491737182060

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.